Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Hakkımızda

Özel EPC Hastanesi Üroloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Beyin Cerrahisi, Genel Cerrahi, Dermatoloji, Kulak Burun Boğaz, Radyoloji, Ortopedi, Estetik ve Plastik Cerrahi, Laboratuvar, Güzellik ve Cilt Gençleştirme, Lazer Ünitesi, Yanık Tedavi Merkezi, Beslenme ve Diyetetik gibi alanlarda sağlık hizmeti vermeye devam etmektedir. Sağlık turizmi ve turistin sağlığı kapsamında yurt dışında da referans hastane olarak sayılı merkezler arasında yer almaktadır.
Daha fazla bilgi

Adres

Özel Epc Hastanesi
100. Yıl Mahallesi Carrefoursa Avm Yanı 85019 Sokak No : 8, Çukurova 01360
Özel Epc Hastanesi logo
Sigortalar
Ak Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta, Ziraat Sigorta, Ergo Sigorta, Mapfre Sigorta, ... Groupama Sigorta, Sompo Sigorta, Anadolu Sigorta, SGK, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta, Allianz Sigorta, QNB Finansbank Sigorta, Garanti BBVA Sigorta, HDI Sigorta, Zurich Sigorta, Ray Sigorta, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), Ethica Sigorta, Magdeburger Sigorta, Hepiyi Sigorta, Aveon Sigorta Tüm sigortaları göster

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (119)

Genel skor

  Z
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ahmet Ferit Dalgacı Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Ahmet Hocamızla uzun bir doktor arayışı içindeyken tanıştık. Hamileliğimi kaygılı geçirdiğim her süreçte yaşadığımız stresi sakinliği ve mesleki donanımıyla göğsünde yumuşatıp bizi odasından rahat nefes aldırarak uğurladı. Yolumuz uzun ancak Ahmet Hocamız bu süreci o kadar kolaylıştırdı ki en büyük şansımız bu denk geliş oldu. Her muayene o kadar keyifli ve uzun ki aklımızda ki her soruyu bizim sormamız beklenmeden kendisi cevaplıyor. Gereksiz teleşa kapılmadan kaygısız,stressiz sadece anın keyfini çıkarmak istiyorsanız Ahmet Hocamız en büyük şansınız :) Ahmet Hocam iyiki varsınız

  Op. Dr. Ahmet Ferit Dalgacı

  Tesekkürler. Umarım güzel bir gebelik süreci sonrası bebeğinizi sağlıkla kucagınıza verebiliriz,
  sağlıklı günler dilerim.

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ahmet Ferit Dalgacı Doğum Kontrol

  4 aylık gebeyim ferit hocam kontrolünde devam ediyorum çok iyi bir hekim ve işinin tam manasıyla ehli diyebilirim düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim

  Op. Dr. Ahmet Ferit Dalgacı

  Güzel düşünceleriniz için teşekkür ediyorum

  G
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ahmet Ferit Dalgacı Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Uzun zamandır adet düzensizliği yaşıyorum bunun için tesadüfen Ahmet Bey'e başvurdum. Çok memnun kaldım. Çok güler yüzlü çok samimi ve oldukça ilgili bir doktor. Sadece muayene anında değil süreç boyunca hastalarıyla etkileşim içinde bir doktor. Tüm samimiyetimle tavsiye edebilirim. İyi ki tesadüfen Ahmet Bey'e gitmişim.

  Op. Dr. Ahmet Ferit Dalgacı

  Teşekkür ediyorum, sağlıklı günler dilerim.

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Öznur Pekedis Meme Estetiği

  Ben öznur hanıma kombine ameliyat oldum meme toparlama, tüm vücut yağ aldırma ve yağ ejeksiyonu, çok zor bir ameliyat olmasına rağmen sürecimi çok rahat geçirdim ve çok memnun kaldım. İyi ki size gelmişim hocam.

  C
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Öznur Pekedis Meme Küçültme

  Hocamın eli o kadar hafifki ameliyat olduğum gece çok rahat geçti gayet rahat yürüyüş yaptım gece boyu. Benim memem çok büyük ve zor bir memeydi ameliyatım 6 saate yakın sürdü.Bu kadar zor bir meme dahi hiçbir komplikasyon olmadan küçüldüyse gerçekten hocamın profesyonelliği sayesindedir. Ameliyatdan sonraki sürecimde çok rahat geçti hiçbir ağrı sızı yoktu direnlerim eve gitmeden çekildi hiç acımadı, iyileşme-toparlanma sürecim o kadar hızlıydıki etrafımdaki herkes çok şaşırdı.Dikiş izlerimdende bahsetmek isterim ama öyle bir iz yok bakınca ben dahi göremiyorum. 7/24 erişebilmekte çok kıymetli. Ameliyat sonrası sık sık kontrollere çağırıp takibini yapmasıda bir hasta olarak beni çok memnun etti.Hocamızın iletişimide çok iyi hastasını dinliyor ne istediğine önem veriyor sadece kendi düşüncesine göre ameliyat yapmıyor hastasıyla birlikte fikirleşerek ortaya bir tablo çıkarıyor ve o doğrultuda ilerliyor.

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ahmet Ferit Dalgacı Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Ahmet beyle gebeliğim süresince tanıştık ve hastaya olan güzel alakası, detaylı açıklamaları kibar ve zarifliği ile kendisinden çok memnun kaldığım için randevularım düzenli olarak hala devam ediyor.

  Op. Dr. Ahmet Ferit Dalgacı

  bebişinizi sağlıkla kucagınıza almak dileğiyle...teşekkür ederim

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ahmet Ferit Dalgacı Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Adet düzensizliği için doktor beye gitmiştim.Uyguladığı tedavi çok başarılı sonuç verdi. Alanında başarılı bir hekim herkese tavsiye ediyorum.

  Op. Dr. Ahmet Ferit Dalgacı

  tekrar geçmiş olsun .teşekkür ediyorum. sağlıklı günler dilerim.

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ahmet Ferit Dalgacı Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Daha önce gebelik muayenesine gitmiştim.Muayeneden Çok memnun kaldım Güler yüzlülüğü ve hastaya olan yaklaşımından çok memnun kaldım,herkese tavsiye ederim

  Op. Dr. Ahmet Ferit Dalgacı

  .teşekkür ediyorum. sağlıklı günler dilerim.

  K
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Öznur Pekedis Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Randevusu

  Yaklaşık bir ay önce bacaklarımda ki şekil bozukluğu için başvurdum Öznur hocama.Muayene esnasında ki titiz yaklaşımı ve sıcak davranışları korkularımı giderdi spor ve diyetle gitmeyen basenlerime müdahale ettik ve sonuç mükkemeldi.En ince kanülle harika bir ameliyat geçirdim süreç çok konforlu ve herkes çok ilgiliydi.Asistanlardan ameliyathane çaliışanına kadar herkes çok profesyoneldi

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Öznur Pekedis Karın Germe - Abdominoplasty (Tummy Tuck)(Liposakşın)

  Yaklaşık sekiz yıl önce Öznur hanıma meme küçültme ameliyatı oldum.mesleğim gereği bir çok hekimle çalıştım empati yeteneği yüksek,inanılmaz sempatik,açıklayıcı ve rahatlatıcı ilerliyor süreç onunla.ben çok memnum kaldığım için yıllar sonra tekrar karın germe ve liposuction ameliyatı oldum iki hafta önce.sonuçtan inanılmaz memnunum.hem doktor hanım hem tüm ekibi harıkaydı.yine ihtiyacım olsa yine adresim Öznur hanım olur.şiddetle tavsiyemdir.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Epc Hastanesi, Çukurova şehrinde hangi alanlarda hizmet veriyor?
  Özel Epc Hastanesi, Çukurova şehrinde şu uzmanlıkları kapsayan geniş bir ekibe sahiptir: Radyolog, Pratisyen Hekim, Genel Cerrah, Ürolog, Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Uzmanı, Diyetisyen (Beslenme Uzmanı), Nörolog, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, Psikolog, Kulak Burun Boğaz Doktoru, Göğüs Cerrahı, Dermatolog, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzmanı, Biyokimya Uzmanı, Endokrinolog Ve Metabolizma Hastalıkları Dokt, Beyin Ve Sinir Cerrahı, Acil Tıp Doktoru, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı.
 • Özel Epc Hastanesi, toplam 389 hizmet sunuyor. Uzmanlarının sağladığı hizmetlerden bazılarını size gösteriyoruz: Adenoidektomi, Akustik Nörinom Cerrahisi, Apse Insizyonu Ve Drenajı, Beyin Sapı Odyometrisi, Bilgisayarlı Tomografi Taraması(Bt), Çocuk Immünizasyonu(Aşılanması), Dikiş, Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi, Endovasküler Embolizasyon, Enjeksiyon Im.
 • Hayır, şu anda Özel Epc Hastanesi online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
 • Özel Epc Hastanesi tarafından DoktorTakvimi'nde görüntülenen takvim gerçek zamanlı olarak güncellenir, bu nedenle tek yapmanız gereken, mevcut olanlardan size en uygun gün ve saati seçmektir. Ayrıca randevudan önce bir hatırlatma alırsınız.
 • Bazen Özel Epc Hastanesi aynı hafta içinde veya bir sonraki hafta için uygun saatler görüntülenir. Takvimlerini kontrol edin: gerçek zamanlı olarak güncellendiği için ilk ne zaman müsait olduklarını görebileceksiniz.
 • Toplam {​​number_of_opinions} hasta veya danışan, {​​clinic_name} hakkında gerçek ve dürüst bir görüş bırakarak buraya ortalama {​​avg_rating} yıldız (5 üzerinden) verdi.
 • Özel Epc Hastanesi adresi 100. Yıl Mahallesi Carrefoursa Avm Yanı 85019 Sokak No : 8 Çukurova şeklindedir.