Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Adres

Özel Eryaman Hastanesi
Şehit Osmanavcı Mah. 2649. Sok. No: 2 Eryaman (1.Etap), Etimesgut 06820
Özel Eryaman Hastanesi logo
Sigortalar
Allianz Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, ... Axa Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Şeker Sigorta, Inter Partner Assistance, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, Anadolu Sigorta, SGK, Ace European Sigorta, Diğer (İade) Tüm sigortaları göster

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (74)

Genel skor

  I
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Göksel Çakar Diğer

  23 09 2022 tarihinde ozel eryaman hastanesi ortapedi bolumu omuz atroskopi ameliyatimi oldum. Ameliyatimi sevgili hocam Dr. Goksel Cakar gerceklestirdi tedavimin basindan sonuna kadar sevgili Goksel Hocam basta olmak uzere tum ozel eryaman hastanesi personellerine sukranlarimi sunarim. Sayin hocam Goksel Cakardan Allah 1000 kere razi olsun çok memnun kaldım...hocam işinde gerçekten bence 1 numara..ilgisi ayrıntılı bilgilendirmesi cana yakınlığı ile..cok teşekkürler hocam

  M
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Selma Aydın Diğer

  çok ilgili ve açıklayıcı. hastasını takip eden bir hekim. Oğlumun son zamanlarda sık ateşlenme problemi ile ilgisi, alakası çok iyiydi.

  F
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Alaeddin Tulgay Diğer

  Muhterem Alaeddin hocama gebelik muayenesi için gitmiştim.maşallah işinin ehli naif beyefendi biri.pozitif bi enerjisi var.eşiminde benimde muayeneden sonra aklımız kalbimiz mütmain oldu.detaylı bir şekilde çok güzel ilgilendi bizimle.Bebeğimizi ultrasyondan izlerken bize de herşeyi anlattı ince ince kafamızda soru işareti kalmadı.İşini layıkıyla yapan kaliteli ilimli bir hekim olduğuna hiç şüphesiz kanaatimiz geldi.muayeneden çıkınca kendisine eşimde bende çok dua ettik.Cenab-ı hak İlmini mertebesini artırsın.biz razı olduk Allahtan ondan razı olsun.

  E
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Sahib Rovshanov Nöroloji Randevusu

  Sahib hoca son derece ilgili. Bende ciddi oranda nöropati vardı, yaptığı teşhis ve uyguladığı tedavi ile çok daha iyi oldum. Eryaman Hastanesi için büyük kazanç olduğunu düşünüyorum. Gerçekten kaybedilmemesi gereken bir hoca. Tekrar tekrar çok teşekkür ediyorum.

  E
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Sahib Rovshanov Nöroloji Randevusu

  Eşimin baş ağrısı ve başında bir şişlik icin gitmiştik sağolsun ilgilisi alakası gayet güzeldi. Açıklamaları uzun ve detaylıydı. Raporlar için de kendi numarasını verecek kadar iyi bir doktor. Sağolsun.

  Ç
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Sahib Rovshanov Nöroloji Randevusu

  1994ten beri migren hastasıyım, botoks dahil denemediğim tedavi kalmadı. Sahib hocamın önerdiği migren iğnesi sayesinde ayda en az 10 kere yaşadığım migren ataklarım 1'e indi ve şiddeti azaldı. İlgisinden dolayı teşekkür ediyorum.

  B
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Narmin Mammadova Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Tek kelimeyle mükembel gerek kontrol sırasında gerekse konuşması sorularımı yanıtlaması ve sonradan idrar tahlilim ve diğer tahlillerim için iki kez iletişime gecerek beni bizzat bilgilendirmesi süper ayrıcaa verdiği tam 12 den vuran ilac fitil ve tedavileriyle cook şükür tez cakitte şifa buldum kendisine coook teşekkür ediyorum

  A
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Sahib Rovshanov Nöroloji Randevusu

  Hastasını sonuna kadar dinleyen, iletişimi çok kuvvetli ve sevecen bir doktor kendisi. Annemin giderek artan baş ağrıları için randevu almıştık, öyle iyi ilgilendi ki sorgulamadan direkt tahlil isteyen doktorların aksine öncelikle hastanın kendisini yeterince ifade etmesine dikkat ederek, süreç hakkında detaylı bir soru cevap ve muayene gerçekleştirdi. Üstelik verilen ilaçları kullanırken etkisini gösterip göstermediğiyle ilgili dönüt almak adına bize iletişim bilgilerini de iletti. Yalnızca muayene esnasında değil, süreç ilerlerken de hastasına karşı ilgili bir doktor. Kendisinden çok memnunuz, çok teşekkür ediyoruz.. Dilerim böyle doktorların sayısı giderek artar.

  B
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Sahib Rovshanov Diğer

  başağrısı yakınması ile yıllardır mücadele ediyrdum. Sahib hocam detaylı sorguladı(hiç bu kadar sorgulayan inceleyen,detaylı muayene eden doktor olmamıştı). İlgili, sabırlı, bilgili doktor. Dikkatine iletişimine hayran kaldım. ve tbaşladığı tedavi sonrası 5 yıldır geçmeyen baş ağrım geçti.

  K
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Narmin Mammadova Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Narmin hanıma adet düzensizliği rahatsızlığından dolayı gittim, iyi ki de gitmişim. Güler yüzü ve detaylı bilgi vermesiyle beni çok rahatlattı. Şimdilik bir tedaviye başladık, bundan sonra hiç şüphesiz çekinmeden acaba mı diye düşünmeden gideceğim tek doktor

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular