Uzmanları gör

Özel Ethica İncirli Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Ethica İncirli Hastanesi

İncirli Cad.Pelinli Sok.No:14 Bakırköy

İstanbul ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Ethica İncirli Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 3 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 7 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet psikoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 3 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Ethica İncirli Hastanesi İstanbul ilinde İncirli Cad.pelinli sokakno:14 Bakırköy Kartaltepe adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
28 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Melahat Öz Diğer

  Kızımın vücudunda ki küçük kızarıklıklar için gittik. Gayet güzel bilgilendirdi ilaçları yazdı biraz kısa sürdü ama sonuçta içimiz rahat ayrıldık..


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ali Rıza Küçükyılmaz Diğer

  Ali Rıza hocamızla ilgili ne yazsak eksik kalır. Öncelikle annemin ameliyatı ve tedavisi boyunca hekimliğinin dışında insan olarakta nasıl bir anlayış sabır iyilik ve sevgi gösterdiğini anlatamam Allah sizin gibi hekimleri başımızdan eksik etmesin.ameliyatımız sonrası 1 hft hastanedeyken bizi gece gündüz yalnız bırakmayıp evinden gece kalkıp gelmesi her daim güler yüzü ve hastaların anlayacağı dilden acıklamaları detaylı yapıyor olması ve tabiiki yorum yapmaya haddimiz olmayan mükemmel hekimliği ile annemin mide tümörü ameliyatında başarılıyla cıktık önce Allah a sonra hocamıza emanet edebilirsiniz kendinizi. Tekrar tekrar teşekkür ederiz.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Cuma Aslan Kolonoskopi

  Endoskopi ve Kolonoskopi için gittim.Hocamız çok ilgili çok memnun kaldım teşekkürler. Kesinlikle tavsiye ederim


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Necati Arici Diğer

  Annemin meshane kanserine erken teşhis koyarak, diğer hastanelerin birşey yok eve gidebilir dediği anda bugün hayatta olmasını borçlu olduğumuz doktorumuza saygı ve minneti borç bilirim.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Dilek Şen Diğer

  Bir diyetisyenin görevinin sadece zayıflatmak olmadığını gösteren bir diyetisyen. Dilek hocama formumu korumak ve sağlıklı bir beslenme modeli oluşturmak için başvurdum. Yaşıma, kiloma, vücudumun ihtiyacına göre bir beslenme programı oluşturdu ve sürecin takibini sağladı.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Dilek Şen Diğer

  Sevgili Dilek hanım sayesinde yüksek kan şekeri seviyelerimi 2 haftadan kısa bir sürede düşürebildim. Güleryüzlülüğü, ilgisi ve alakasıyla gerçekten çok iyi bir doktor. Bir kez daha teşekkür ediyorum kendisine.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Dilek Şen Diğer

  Dilek hocam la kilo problemlerim ile ilgili şikayetim için görüştük. Kendisinden ve davranislarindan çok memnun kaldım. Yaklaşık 1 ay gibi bir sürede gözle görülür bir sonuç elde ettik. Kendisinden çok memnun kaldım uzun bir süre danışmanım olarak kalacaktır.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Melahat Öz Diğer

  Geçen senelerde kendisine cildimde ara ara yoğunlaşan sivilceleler ve benzeri problemlerle ilgili danışmıştım. Çok anlayışlı,sakin ve bilgiliydi. Bana cildimin temel temizliği ve nemlendirmesiyle ilgili temel bazı ürünler önerdi ve cildim yaklaşık bir senedir çok temiz ve düzgün. Kendisine çok teşekkür ederim!


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Necati Arici Diğer

  Ben oglumu sünnet ettirdim cok memnun kaldim oglumda Necati hocayi cok sevdi bir doktorda olmasi gereken herseyi gödüm kendisinde ilgi ve güler yüzlülügü icin cok tesekkür ediyorum kendisinden


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Melahat Öz Cildimdeki kasintilar

  Doktor hanim cok tatli ve kibardi. Uyuz oldum panigi ile kosa kosa gittim saolsun cok rahatlatti beni. Uyuz da olmamisim zaten gereksiz panik yapmisim. Tesekkur ederim doktor hanim'a. Sevgiler


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar