Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder

Özel Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi kadrosunda 8 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 4 adet dermatoloji uz... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi

Cemil Aslan Güder Sok.No:8

İstanbul ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi kadrosunda 8 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 4 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 4 adet iç hastalıkları uzmanı, 9 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 4 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 5 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi genetik uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 4 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 2 adet tıbbi patoloji uzmanı, 3 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi İstanbul ilinde Cemil Aslan Güder sokakno:8 Gayrettepe adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Aykan Özçelik Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Aykan Bey, konusunda uzman olmasının yanında psikolojik olarak da hasta ve yakınlarını doğru yönlendirmektedir. Sorularımıza verdiği net yanıtlar ile kafamızda herhangi bir soru işareti bırakmayan bir doktordur. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Doğum öncesi ve sonrası tüm hemşirelerin yaklaşımı da çok güzeldi. Doğum sonrası hemşirelerin verdiği eğitimler de faydalı oldu. Hastane personellerine de teşekkür ederiz.


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Begüm Kuseyrioğlu Diğer

  10 yıldan fazladır hem benim hem de kuzenlerim dahil bir çok arkadaşımın doktoru . Doğumumu da kendisi inanılmaz ilgi ve özenle gerçekleştirdi. Doğum sonrası tüm kontrol ve tedavilerimde de hem gereksiz uygulamalardan kaçındı hem de aşırı ilgi gösterdi


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Eyüp Bakmaz Diğer

  Kanser gecmisi olan obez bir hasta oldugum ve yıllarca kortizon kullandigim icin bazi doktorlar nekroz olan kalcama protez ameliyatı yapmayi kabul etmedi. Ama eyüp hocam bu kalcayla yasayamazsin diyerek tereddut etmeden ameliyatimi yapti. Simdi agrim hic yok. Yurumeye bile basladim. Hepsi eyup bakmaz hocamin sayesinde oldu. Kendisine cok teşekkür ediyorum.
  Sevgi ve saygilarimla...


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Hakan Tekelioğlu Diğer

  Mehmet Hakan hocam, hastalik gecmisimden dolayi bazi doktorlarca zor olacagi dusunulen mide ameliyatimi sorunsuz bir sekilde gerceklestirdi. Gulerguzlu ve ilgili olusu ise bu zor surecte icimizi rahatlatti. Kendisine beni tekrar hayata bagladigi icin cok tesekkur ediyorum.
  Sevgi ve saygilarimla...


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Adil Gürtuğ Ua(Ürinaliz)

  Sayın Doktor Adil Beye idrarda kan şikayeti ile gitmiştim. Gerekli tahliller ve ultrasonlar (2) sonucu olarak gayet memnun ayrıldım. Ve Doktor Bey'i,
  1-Hem hekim (tahlil-sonuç-açıklama-hastayı rahatlatan yaklaşımı)
  2-Hem de insan (arkadaş-çözüm odaklı-az ve öz bir kişilik)
  olarak çok beğendim.
  Tüm konu hastalarına şiddetle tavsiye ederim.
  Kendisine teşekkürü borç biliyorum.


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Hakan Tekelioğlu Diğer

  Dr. Mehmet Bey kişilik olarak da harika biri olmanın yanında müthiş bir hekim, ona muayene olmadan önce 4 doktora göründüm basit bir apendiks teşhisi koyamamaları yanında yanlış yönlendirdiler ve hayati riskler oluşmasını sağladılar. Dr. Mehmet Hakan Bey ve diğer cerrahlar anında teşhis koydular. Normal bi apendisit ameliyatından çok daha kritik hale gelmiş olduğunu hem ameliyat videosundan gördüm hem de anlamışlardı. 1 saatlik operasyon süresince ne kadar titiz çalıştığını ameliyat videolarımdan gördüm. Onu gördükten sonra doktor ve hekim arasındaki farkı da anladım. Bu vesileyle de kendisine teşekkğr eder, herşeyin gönlünce olmasını dilerim.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Erdal Ekrem Ergin Diğer

  Ayağıma batan cam parçasını titizlikle çıkardı.Mesleğinde profesyonel ve soğukkanlı bir hekim.teşekkürler.


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Aykan Özçelik Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  2 günlük bebeğim kucağımda yazıyorum. İkimizde çok sağlıklıyız. Öncelikle bunun için Aykan hocama teşekkürlerimi borç bilirim. Gebeliğimin ilk ayından itibaren Aykan hocamın bilgi, tecrübeleri ile bilinçli ve mutlu bir gebelik geçirdim. Eşimin ve benim bu dönemi böyle huzurlu geçirmemizin en büyük kaynağı Aykan hocamdır. Sezeryan korkum ve epidural önyargım olmasına rağmen ameliyathaneye huzur içinde gittim. Florence Nightingale Gayrettepe Hastanesi'nde gerçekleşen doğumum sonrasında ise evimin konforunda 2 gün geçirdim. Gösterilen ilgi ve alaka ile hocamın başarılı operasyonu birleşince daha çabuk bir iyileşme gerçekleşti. Yeniden bir gebelik olması durumunda korkmadan gözüm kapalı gideceğim doktor Aykan Özçelik


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Savaş Çömlek Diğer

  Bileğimdeki ödemden kaynaklı ağrı dolayısıyla Fizik Tedavi uzmanı tarafından Savaş Bey e yönlendirildim. Ödemi gidermek için bileklerime enjeksiyon yaptı. Çok özenliydi. Tavır olarak da çok olumlu ve sempatikti. Detaylıca anlattı her şeyi.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Begüm Kuseyrioğlu Diğer

  Üç gebeliğimi de takip etti ve doğumlarını yaptırdı. Rutin kontrollerime de ona giderim. İnsanın kaygısını azaltan bir yanı var Begüm Hanım'ın. Kolay ulaşılır ve sakindir. Bilgili, huzurlu ve kolay ulaşılan bir doktor arayanlara tavsiye ederim.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar