Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Özel Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi kadrosunda 8 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 4 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 4 adet iç hastalıkları uzmanı, 9 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 4 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 5 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi genetik uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 4 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 2 adet tıbbi patoloji uzmanı, 3 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi İstanbul ilinde Cemil Aslan Güder sokakno:8 Gayrettepe adresinde bulunmaktadır.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (41)

Genel skor

  H
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Adil Gürtuğ Sünnet

  Sevgili doktorumuz Dr. Adil Gürtuğ Bey hakkında birkaç kelime yazmak istiyorum. Dr. Adil beye iki hafta önce oğlumun sünneti için başvurduk. Sünnet operasyonu öncesi, sonrası ve iyileşme süreci boyunca kendisi oğlumla çok ilgiliydi, uzmanlığı ve profesyonelliği gerçekten etkileyiciydi. Kendisi oğlumun yaşına inerek onunla rahat iletişim kurabildi, oğlumun operasyonla ilgili korkularını dinledi, onun güvenini kazandı, sorularımızı sabırla yanıtladı ve tüm tedavi sürecini ayrıntılı bir şekilde açıkladı. Sayesinde operasyon da iyileşme süreci de başarılı ve rahat geçti. Kendisi çok başarılı, çok anlayışlı ve empatik bir doktor olduğunu kanıtladı. Sonuç olarak, Dr. Adil Bey'e olan güvenimiz tamdır ve onu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Adil Gürtuğ Böbrek Taşı

  Böbrek taşları şikayeti ile geldim.Herşeyi çok net ve açık bir şekilde benim de anlayabileceğim dilde anlattı Doktor Bey.Tüm sorularıma tek tek cevap verdi.Çok memnun kaldım.

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Aykan Özçelik Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Aykan hocamız oldukça kibar, açıklayıcı, ilgili ve ne zaman arasam ulaşılabilir bir hekim. Hamilelik sürecindeyim ve oldukça içim rahat şekilde hamileliğimi geçiriyorum. İyi ki varsınız!

  A
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Çetin Ordu Diğer

  Doktor cetin ordu' yu tavsiye etmiyoruz ozellikle beyin kanseri konusunda annem tadavi aldiginda yeterli gormedik

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  C
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Banu Bingöl Günenç Diğer

  Gerçekten hem kurum hem Banu hanım sizi evinizde hissettiriyor. Normalde kadınlar için rahatsız edici en azından kendi adıma rahatsız olduğum bir deneyimi motivasyonel konuşmalarıyla rahat hissettiriyor. Hastalık ve bulguları en ince detayına kadar açıklıyor. Aklınızda soru işareti kalmadan muaynehaneden çıkıyorsunuz. Kendisi gerçekten işini severek yapan çok özel birisi.

  G
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mehmet Hakan Tekelioğlu Diğer

  Mehmet Hakan hocayla tanıdık vasıtasıyla tanıştım. 3 gün önce longo hemoroid operasyonumu yaptı ve ben bugün 3. Gün olmasına rağmen sanki ameliyat olmamış gibiyim.. kendisi çok samimi hastayı rahatlatan ve işinde ne kadar iyi olduğunu ameliyatım sayesinde anladığım mükemmel bir doktor. Çok teşekkür ederim hocama. Hiç düşünmeden tavsiye ediyorum hocamı.

  K
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Adil Gürtuğ Randevu

  Adil beye böbrek rahatsızlığı sebebiyle başvurdum. Taş olduğunu biliyordum fakat sayesinde böbreğimin düzgün çalışmadığını ve tedavi edilmesi gerektiğini öğrendim. Rahatsızlığımı açık ve net bir şekilde ele alarak, diğer doktorlar ile görüşerek destek olmuştur. Tedavi sürecim hala devam etmektedir.

  Y
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Aykan Özçelik Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Aykan Bey, konusunda uzman olmasının yanında psikolojik olarak da hasta ve yakınlarını doğru yönlendirmektedir. Sorularımıza verdiği net yanıtlar ile kafamızda herhangi bir soru işareti bırakmayan bir doktordur. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Doğum öncesi ve sonrası tüm hemşirelerin yaklaşımı da çok güzeldi. Doğum sonrası hemşirelerin verdiği eğitimler de faydalı oldu. Hastane personellerine de teşekkür ederiz.

  F
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Begüm Kuseyrioğlu Diğer

  10 yıldan fazladır hem benim hem de kuzenlerim dahil bir çok arkadaşımın doktoru . Doğumumu da kendisi inanılmaz ilgi ve özenle gerçekleştirdi. Doğum sonrası tüm kontrol ve tedavilerimde de hem gereksiz uygulamalardan kaçındı hem de aşırı ilgi gösterdi

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Eyüp Bakmaz Diğer

  Kanser gecmisi olan obez bir hasta oldugum ve yıllarca kortizon kullandigim icin bazi doktorlar nekroz olan kalcama protez ameliyatı yapmayi kabul etmedi. Ama eyüp hocam bu kalcayla yasayamazsin diyerek tereddut etmeden ameliyatimi yapti. Simdi agrim hic yok. Yurumeye bile basladim. Hepsi eyup bakmaz hocamin sayesinde oldu. Kendisine cok teşekkür ediyorum.
  Sevgi ve saygilarimla...

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Cemil Aslan Güder Sok.No:8, İstanbul Google Haritalar'da göster
Allianz Sigorta, Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, AIG Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, ... Axa Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Zurich Sigorta, Ergo Sigorta, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, Anadolu Sigorta, SGK, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Doğa Sigorta Kooperatifi, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta, Türkiye Sigorta, Corpus Sigorta, Gulf Sigorta, Inter Partner Assistance, Ace European Sigorta Tüm sigortaları göster

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar