Uzmanları gör

Özel Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi kadrosunda 8 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 4 adet dermatoloji uz... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi

Cemil Aslan Güder Sok.No:8

İstanbul,

İletişim Bilgileri

Hakkımızda

Özel Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi kadrosunda 8 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 4 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 4 adet iç hastalıkları uzmanı, 9 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 4 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 5 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi genetik uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 4 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 2 adet tıbbi patoloji uzmanı, 3 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi İstanbul ilinde Cemil Aslan Güder sokakno:8 Gayrettepe adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Gül Alço

  Radyasyon Onkolojisi, Doç. Dr.

  • Sayıu Gül Hanımın meslekı bılgı,beceri ve deneyim birikiminin üst düzeyde olmasının yanısıra güler yüzü,tatlı dili ve sevecen tavırları ınsanı derınden etkılıyor.Kendısıne büyük saygı duyuyor teşekkürler ediyorum....


 • Eda Tiftikçi

  Dermatoloji, Uzm. Dr.

  • M

   FN'de tedavi oldum kendisine, gerçekten cana yakın, muayene olurken veya sizi tedavi ederken muhabbetini de esirgemeyen bir doktor.


 • Engin Çamer

  Acil Tıp, Fitoterapi, Dr.

  • O

   elime baktıkça,elimi kullandığım her zaman sizi hatırlayacağım.o zor şartlarda kendinizi riske atarak elimi eski haline getirdiğiniz için hep duacınızım.

  • A

   o zor şartlarda,zor günlerde bana ve arkadaşlarıma kendinizi feda ederek gösterdiğiniz ilgi ve alakayı hiç unutmayacağız.Fındık Ana Üs Bölgesi/Gabar Dağı/Şırnak 2/2 tertip askerleri.

  Tüm görüşlere (3) göz at


 • Eyüp Bakmaz

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Op. Dr.

  • F

   annem dizlerindeki ağrılar nedeni neredeyse yürüyemiyordu. İki dizinden ameliyat olup (protez) 1 ayda işini görür hale 3 aydada kendi başına sokağa çıkacak hale geldi. Eyüp Bakmaz hocama çok teşekkür ediyoruz. Feruha Dirim Tülin Aroma Turgay Dirim

  • O

   Bir trafik cazasindan dolayi bacagimda olusan odemlerim alinmasi icin kendisine bas vurdum. Ameliyatimi Ayni gun yapti, su anda tadavilerim amerikada devam ediyor. Dr Eyup Beyi bilincli bulmama ragmen. Yaptigi muayaneleri pansumanlarini eldivensiz Yapmasi beni cok rahatsiz etti. Biraz daha nazik olabilir . Iyi bir kisilik oldugunu dusunuyorum, fakat kendisini ukala buldugumu belirtmek isterim.


 • Sıdıka Kurul

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Prof. Dr.

  • M

   Sizin yardımlarınızı nasıl unuturum, umarım herşey gönlünüzce olur sevgili doktorum. Umarım herkes böyle iyi kalpli doktorlara denk gelir.

  • M

   Isini son derece ciddi yapan ve guvenilir bir hekim.beni hayata baglayan bir doktordur.Allahim ona hastalik vermesin .omru sağlikli ve uzun olsun.insanlik icin calissinlar.sonsuz tesekkur ediyorum.guleryuzu solmasin.


 • Meral Tanakol

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • M

   Meral Hanım, kızımın doğumundan bu yana bizimle.Herşeyden önce bize ve bebeğimize pozitif, sevecen ve ilgili davranması bizi kendisiyle bu zamana kadar gelmemize sebep olan en önemli şey.Şefkatli tavrıyla yılların tecrübesi ve bilgi birikimyle bebeğimiz bu zamana kadar hiç ilaç kullanmadan sağlıkla büyüdü.Kendisine herşey için çok çok teşekkürler.


 • Sezer Sağlam

  İç Hastalıkları, Tıbbi Onkoloji, Doç. Dr.

  • H

   Dikkatli, bilgili, sevecen, hasta psikolojisini çok iyi bilen, araştırmacı ve CALISKAN kişiliği ile bilim insanlığını cok hakeden bir hekimdir. Su anda iyi giden tedavimizi onun değerlendirmesine borçluyuz. Umarım bu günleri onun destegi ile atlatacağız. Sagolsun. Varolsun.

  • I

   Sezer Bey sakin, literatürü takip eden ve hastayı olması gereken kadar bilgilendiren bir doktor. Gayrettepe Florance Nightengale de çalışıyor. Buradaki uygulama imkanları da oldukça iyi.

  Tüm görüşlere (3) göz at


 • Bülent Faka

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Op. Dr.

  • D

   Riskli gebelik takibi nedeni ile bir çok doktor dolaştıktan sonra tavsiye üzerine kendisine gittim. Gebelik takibi sürecindeki pozitif yaklaşımı, psikolojik desteği ve işindeki uzmanlığı nedeni ile kendisinden çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Çok riskli bir gebelik sürecini üstelik normal doğum şansım neredeyse yokken normal doğum ile sorunsuz tamamladım. Gebelik sürecindeki desteği ve normal doğum konusundaki yönlendirmeleri konusunda kendisine çok müteşekkirim.

  • M

   Opr.Dr.Bülent FAKA...Onu kelimelerle tarif edemiyorum.En önemli özelliği iş ahlakı.Hastası ile empati kurarak yaklaşır.Onu sabırla dinler .İlk işi hastasına güven vermek ve onun rahat olmasını,kendisini rahat ve güvende olduğunu hissetmesini sağlamaktır.24 sat ona ulaşabilirsiniz.Ona ulaşamadığınız zaman sadece ameliyatları ve hasta muayeneleri anlarıdır.En kısa sürede size geri dönüş yapar.Kafanızdaki tüm soruları cevaplandırır.Basamak basamak ilerler,hep bir sonraki adıma size kanalize eder.Onu iyiki tanımış ve kendimi emanet etmişim.Sonsuz teşekkürler HERŞEY İÇİN.

  Tüm görüşlere (8) göz at


 • Işık Akgün

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • N

   Öncelikle Işık Akgün hocamıza annemin ameliyatından önce ve sonrasında gösterdiği ilgi ve alakasına aynı anda gerçekleşen iki diz protez ameliyatındaki başarısına sonsuz teşekkürler. Uzun yıllardır çektiği ağrılardan bir türlü karar verilemeyen bir ameliyat farklı doktorlar farklı yorumlardan sonra ışık Hocamızın deneyimli bir hekim ve samimi ayrıca hastayı rahatlatıcı davranışları annemizin karar verip ameliyata evet demesinde en büyük etken oldu. Ameliyat sonrası 20. Gün tek değnekle kontrole gitmesi ve 3. Ayın sonunda neredeyse tamamen iyileşmiş ve yardımsız hale gelmesi bizleri çok mutlu etti . Hocamıza ve ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız..

  • I

   Öncelikle hocamız bayan değil, baydır. Kendisine gittiğimde tam 3 ameliyat geçirmiştim. Belki de yapılacak hiç bir şey yoktu. Allah'ın izniyle başarılı bir ameliyatla diz kapağı yırtığımı tedavi etti. şimdi çok daha iyim kendisine şükranlarımı sunuyorum.

  Tüm görüşlere (6) göz at


 • Adil Gürtuğ

  Üroloji, Doç. Dr.

  • T

   Tek kelimeyle mükemmel bir insan ve mükemmel bir doktor.
   Doktor'dan öte sanki arkadaş gibi davranıyor hastalarına,

  • M

   Doktorum tarafından varikosel ameliyatım başarılı bir şekilde gerçekleştirildi. Çalıştığı hastanede bir süre başhekim olarak görev yapan bu doktorumu benzer şikayeti olan herkese tavsiye ediyorum. Hastasını rahatlatan konuşması ve onlara karşı ilgisi ile mükemmel bir doktor kendisi.

  Tüm görüşlere (3) göz at