Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Gaziantep Emek Hastanesi

Emek Mahallesi Ali Nadi Ünler Bulvarı Şakir Sabri Cad. No:13

27060 , Gaziantep ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Ümmühan Şeker Dermatolojik Alerji Testleri

  Değerli doktoruma çok teşekkür ediyorum. Sayesinde üç yıldır geçmeyen öksürüğüm geçti sayılır. Çok doğru teşhislerde bulundu. Hastasıyla bu kadar ilgili bir doktor görmedim.Şu an ise çok daha iyiyim. Saygıdeğer doktoruma şükranlarımı sunuyorum.


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. İbrahim Düzgün Böbrek Taşı Cerrahisi

  8 yaşındaki çocuğumun böbrek ağrısı şikayetiyle gitmiş olduğumuz yaşam hastanesinde çocuğumun sol böbreğinde 8 mm kalınlığında taş tespit edildi ve doktorumuz İbrahim Bey yaklaşık 1 saatlik kapalı böbrek taşı ameliyatı ile taşı aldı.Şükür çocuğumuz rahatladı.İbrahim Bey'e ve çalışma ekibine çok teşekkür ederim.


  G
  Doktor: Psk. Dan. Elçin Külahçıoğlu

  Elçin hanım çok sabırlı ve anlayışlı birisi. Kesinlikle dinlemesini çok iyi biliyor. Her insan bu şekilde dinleyemez. Çok güler yüzlü sakin birisi. Çok memnunum kendisinden. Herkese de tavsiye ederim kesinlikle.


  B
  Doktor: Psk. Dan. Elçin Külahçıoğlu

  Daha önceden araştırmıştım başarılı olduğunu arkadaşlarımdan duydum olumlu şeyler duydum gitmek istedim.Alanında uzman olduğunu karşı tarafa net şekilde gösteriyor içindeki durumu çok güzel çıkartıyor senaslardan mennum kaldım ve devam ediyorum.Sadece sorun olduğunda değil hep hayatımda olucak.


  B
  Doktor: Psk. Dan. Elçin Külahçıoğlu

  Hem tavsiye hemde araştırma üzerine gittim.Beğendiğim özellikleri güven vermesi ve içinde bulunduğumuz durumlara aşılabilmesi için verdiği inanç. Seanslardan kesinlike memnun kaldım ve yeterli olduüğunu düşünüyorum.Çok teşekkür ediyorum.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Dan. Elçin Külahçıoğlu

  geçen yıl mart ayında elçin hanımla başladığımız psikolojik terapiyi bazı nedenlerden dolayı haziran ayında sonlandırmıştım benim durumum biraz ağır olmasına rağmen bu süreç içinde bile faydalarını fazlasıyla gördüm bana bir abla gibi olan samimi yaklaşımı anlayışlı pozitif ve sevecen tavırları hayata bakışımı değiştirerek beni bambaşka biri yaptı şuan çok farklı biri olduğumu söyleyebilirim...


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Dan. Elçin Külahçıoğlu

  Elçin hanım o kadar başarılıki destek almak istediğim ilk ve son psikolog oldu 1 yıldır bir fiil kullandığım maddeyi imkansız dediğim süreç 1 hafta bırakmama vesile oldu verdiği tavsiyelerle. 1 hafta sonra tekrar kullandığımı itiraf ettim psikiyatriye yönlendirdi fakat ben devam etmedim %100 tavsiye ederim...


  Ü
  Doktor: Psk. Dan. Elçin Külahçıoğlu

  İlk defa psikolağa gidiyordum.Bildiğim bir hastanede başlamak istedim. Elçin hanım ile sürece başladık ve kendisini ilk seansta yakın buldum o yüzden de devam ediyorum. Yaklaşımını gayet hoş buluyorum kendimi ifade edip sorunlarımı anlatmakta da bir sorun yaşamıyorum .


  M
  Doktor: Psk. Dan. Elçin Külahçıoğlu

  Elçin hanıma başka bir görüştüğümüz doktorumuzun yönlendirmesiyle oğlumuzu götürdük. Kendisi dörtdörtlük bir psikolog mülayim, ve güleryüzlü bir bayan aynı zamanda etkileyici ve çok iyi bir doktor.


  C
  Doktor: Psk. Dan. Elçin Külahçıoğlu

  Elçin hnm'a daha önce ablam gidiyordu ve çok memnun kaldığı için bende tercih ettim. Enerjisi çok yüksek. Gitmeye başladıktan sonra abla kardeş ilişkisi oldu aramızda.Her sıkıntımı rahatca paylaşabiliyordum. Genç olması da çok etkili oldu. Yakın arkadaşlarıma da tavsiye ettilm memnun kaldığım için.


  Hata oluştu, tekrar deneyin