Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Numarayı göster

Özel Gaziantep Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç has... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Gaziantep Tıp Merkezi

Emek Mah. Şakir Sabri Cad. No:13

27060 , Gaziantep ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Gaziantep Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, bulunmaktadır. Özel Gaziantep Tıp Merkezi Gaziantep ilinde Emek mahallesi Şakir Sabri Cad.no:13 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

İlk yorumu yazın

Özel Gaziantep Tıp Merkezi adlı sağlık profesyonelini ziyaret ettiniz mi? Ne düşündüğünüzü paylaşarak, diğer insanlara yardımcı olabilirsiniz.

Görüş ekle
  Ü
  Doktor: Uzm. Dr. Ahmet Şükrü Denker

  gecenin bir yarısı gözünü kırpmadan epidural için hastaneye koşa koşa geldiğiniz için teşekürler...meslek etiği ile yetişmiş olan sayın hocam meslek hayatınızda başarılar


  A
  Doktor: Uzm. Dr. Tülay Özgün

  tülay hanım gerçekten çok iyi bir doktor yani çok ilgili hastalarına karşı .ben yaklaşık bir ay önce gittim kolum da beyaz lekeler vardı .onun tedavisi için bana 2 tane krem verdi. birini bir hafta birini bir hafta kullanmamı söyledi .Bende aynen uyguluyorum ama artmasından korkuyorum .tekra yanına gidip muayine olmayı düşünüyorum.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar