Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Göztepe Hastanesi

Merdivenköy Mah. Şahika Sok. No:32

İstanbul ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Göztepe Hastanesi kadrosunda 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 4 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Echomar Göztepe Hastanesi İstanbul ilinde Merdivenköy Yolu Şaika sokakno:32 Göztepe adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  Ü
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ayhan Kara Bel Fıtığı Ameliyatı

  Bel fıtığı ağrımdan dolayı bir çok dr a gittim ama Ayhan beyin pozitif bir dr olması ve araştırdığımda hakkında hep iyi yorumlar okuduğumdan kendisine kapalı bel fıtığı ameliyatı olmam konusunda anlaştık. Sayesinde ağrılarımdan kurtuldum. Şu an çok iyiyim. Sonrasında da kontrolünde gerekli ilgisini göstermiştir. Kendisine çok teşekkür ediyorum.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Güngör Gül Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı

  Güngör Bey ile safra kesesi taşı şikayetim nedeniyle tanıştım. Detaylı bilgi vermesiyle ameliyat öncesi ve sonrası ilgisiyle gerçekten çok iyi bir doktor. Kafamda hiç bir soru işareti kalmadan ameliyat oldum. Kendisine ve hastane hemşirelerine çok teşekkür ederim.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Batuhan Kobaner Diğer

  Gecen yil arka arkaya 2 kez kolu kirildi oglumuzun hocamiz hastane değiştirdiği halde gittik pesinden, Allahim tirnagina tas degdirmesin Rabbim ondan bi kere razi olsun... Muayene sırasındaki ilgisi, ameliyat sureci, bayram gunu olmasina ragmen pansumanina bile kendi gelip yapmisti... Mesai bitiminde evine donup gece saat 1 gibi cikip geldi kontrol etmek icin. Gece saat kac olursa olsun ulasilabilir olmasi, hassasiyeti...Daha ne diyeyim tektir hocamiz cok cok cok sağolsun...


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Güngör Gül Laparoskopik Cerrahi

  "İyi bir doktor nasıl olmalı" olgusunun sözlük karşılığıdır kendisi. Gerek güleryüzlü oluşu olsun gerek operasyon hakkında verdiği detaylı bilgiler olsun, gerçekten hastanın psikolojisi de göz önüne alarak dört dörtlük bir yaklaşım sergiledi. Doktorumuz 1 ay kadar önce babamın Rektum SA ameliyatını laparoskopik olarak gerçekleştirdi ve ne bir komplikasyon ne başka bir problem yaşamadan sürece devam ediyoruz. Kendisi bir telefon kadar yakınımızda her türlü sorumuzda ulaşabiliyoruz. Böyle doktorlarımızın nesli çoğaltılmalı, babam ve kendim adına kendisine tekrar teşekkür ediyorum.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ayhan Kara Diğer

  Eşimin şiddetli bel ağrısı şikayeti üzerine araştırarak randevu alıp tanışma ve muayene olma şansı bulduğumuz Ayhan Bey, kimi doktorun bel fıtığı, kimi doktorun disk dejenerasyonu, kimi doktorun kireçlenme, kimi doktorun doğuştan gelen omurga problemi teşhisi koyduğu (Bir dokturun da "Omurgana vida takacağız." dediği) rahatsızlığını,uyguladığı ilaç ve enjeksiyon tedavisiyle çözümsüz olmaktan kurtarmıştır... Eşimi 5 yıllık şiddetli bel ağrılarından kurtardığı için kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır...Bilgi ,beceri, deneyimi ve güler yüzlü yaklaşımıyla derdimize çare olan Ayhan Bey' e sonsuz teşekkürler... İyi ki varsınız..
  Gamze/ İbrahim CURA


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ayhan Kara Diğer

  Yaklaşık 15 sene boyunca geçmeyen şiddetli boyun ve sırt ağrılarımdan Ayhan Bey’in eşi görülmemiş yaklaşımı sayesinde 2 ay gibi kısa bir sürede kurtuldum. Tedavimiz esnasında ilk defa düzenli spor yapabilecek kuvveti kendimde buldum ve bu sayede çok ciddi kilolar verdim. Tedavinin hemen sonrasında hamile kaldım. Ancak 2.5 ay sürekli yatmam gerekti ve ona rağmen neredeyse hiç ağrı çekmeden bu zor süreci de atlattım. Sayesinde hayalimdeki gibi bir hamilelik geçiriyorum.Bir çok farklı branştan, çok çeşitli doktorla yıllar içinde çözemediğim her sorunuma Ayhan Bey ile kısa sürede çözüm buldum.Benim için bir doktordan çok öte ve minnetim sonsuz.


  A
  Doktor: Op. Dr. Güngör Gül

  Güngör Bey iyi bir doktor, çok memnun kaldım.Hastalık öncesi ve hastalık sonrası ilgi ve alakasını hiç değiştirmedi.Şehir değişikliği yapmam nedeniyle telefonla iletişime geçti.Her zaman cevap aldım, uzaktan da ilgisini hiç bir zaman kaybetmedi.Safra kesesi ve göbek fıtığı ameliyatı oldum,safra kesem alındı.Genel anlamda Güngör Bey süper hoca, ağrım sızım kalmadı.


  F
  Doktor: Op. Dr. Güngör Gül

  Ben çok memnunum kendisinden.Mükemmel ötesi bir doktor.Benim eşimde böbreküstü tümörü vardı, ameliyatını yaptı.Damadımın ameliyatını yaptı.Uzun yıllardır tanıyorum.Bana da tüp mide ameliyatı yapıldı. 2.5 ay önce kendisi yaptı.Hastasıyla ilişkisi çok güzel.Hastasını motive ediyor, doktor olarak da çok iyi.Çok hasta yönlendirdim,hepsi çok memnun .Ameliyat sonrası hiçbir komplikasyon gelişmedi. Ameliyat sonrası hastasını takip ediyor, mesaj attığımızda aydınlatıcı cevap veriyor.Ameliyat sonrası da ilgisi devam ediyor.Ben ufacık bir problem yaşamadım.5 yıldır tanıyorum,çok ciddi sağlık problemleri geçirmemize rağmen hiç bir problem yaşamadık.Çok saygı duyduğum,değer verdiğim doktorumuz.Bana ameliyat öncesi ne anlatıldıysa bana aynısı uygulandı.Kafama takılan tüm soruları sordum, çok konforlu bir ameliyat geçirdim.Bana daha önce mide balonu yaptı.2.5 ayda 27 kilo verdim ve kilo vermeye devam ediyorum.Hedefimize ilerliyorum.108 kilo ile ameliyat oldum, şu an 83lere geldim.Hedefim 62 kilo. Sağlıklı bir şekilde hedefime devam ediyorum.Kontrollerim, takibim yapılıyor.Hiçbir problem yaşamıyorum ve çok sağlıklıyım.


  N
  Doktor: Op. Dr. Güngör Gül

  Herşeyiyle samimiyetinden ve cerrahisinden memnun kaldım.Kendisi sayesinde ameliyat olduğumu dahi anlamadım.Hiçbir problem yaşamadığım için çok memnun kaldım.Canayakınlığından memnun kaldım.Hiç anlamadığım rahatlıkta bir ameliyat oldum.Safra kesesi ameliyatı oldum, safra kesem alındı.Ağrılarım geçti.Şimdi gayet normal, hiçbir problemim kalmadı.


  S
  Doktor: Op. Dr. Güngör Gül

  Ben fistül ameliyatı oldum, çok zorlanmıştım.Yırtık vardı, şimdi iyiyim Allah'a şükür ağrım ve şikayetlerim geçti, rahatım.Şimdi en azından tuvalete rahat çıkıyorum, ağrım ve yanmam yok.Makatta darılma ve yırtık vardı, bunlar geçti çok şükür.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar