Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Göztepe Hastanesi

Merdivenköy Mah. Şahika Sok. No:32 Göztepe

34732 , Kadıköy ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Göztepe Hastanesi kadrosunda 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 4 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Echomar Göztepe Hastanesi İstanbul ilinde Merdivenköy Yolu Şaika sokakno:32 Göztepe adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Fatih Arslan Trifokal Göz İçi Lensleri

  Op.uz.dr Mehmet Fatih ARSLAN bey Annem için Yapmış olduğu akıllı mercek ameliyatından çok memnun kaldık annem çok memnun bizde o kadar memnun kaldık kendim için de randevu alacağım. Arkadaşlarıma öneriyorum memnunum Görmeyen gözü görmeye başladı.

  Op. Dr. Mehmet Fatih Arslan

  Bu güzel yorum ve düşünceleriniz için çok teşekkür ederim

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Fatih Arslan Katarakt Ameliyatı

  Babamın katarakt ameliyatını başarı ile gerçekleştiren. Sn. Op.Dr. Mehmet Fatih Arslan Bey'e, gerek ameliyat öncesi, gerek ameliyat sonrası kontrollerinde hastalarına gösterdiği ilgi ve özen için ben ve babam teşekkürü bir borç biliriz.

  Op. Dr. Mehmet Fatih Arslan

  Güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederim

  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Fatih Arslan Göz Hastalıkları Randevusu

  Babam gözümden katarakt ameliyatı oldu. Op. Dr. Mehmet Fatih Arslan Hocam çok titiz, bilgili, insancıl, nezaketli tavırlarıyla insana güven veriyor, ve ameliyatı çok başarılı geçti. Kendisine çok minnettarım. Ve problemi olan herkese tavsiye ediyorum. Büyük harflerle bir DOKTOR!!!

  Op. Dr. Mehmet Fatih Arslan

  Çok teşekkürler sağ olun sağlıkla kalın

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Gülşen Barçınlı Doğum

  Gülşen hocamı hamilelik sürecimin 7.ayinda tanıdım. İyiki de tanımışım geç de olsa. Sayesinde cok güzel bir süreç ve doğum süreci geçirdim. Samimi, sevecen ve alanında uzman bir doktor. İyiki tanımışız iyiki bu süreci doktorumuzla geçirmişim. Hersey için çok teşekkür ederiz.

  Ü
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ayhan Kara Bel Fıtığı Ameliyatı

  Bel fıtığı ağrımdan dolayı bir çok dr a gittim ama Ayhan beyin pozitif bir dr olması ve araştırdığımda hakkında hep iyi yorumlar okuduğumdan kendisine kapalı bel fıtığı ameliyatı olmam konusunda anlaştık. Sayesinde ağrılarımdan kurtuldum. Şu an çok iyiyim. Sonrasında da kontrolünde gerekli ilgisini göstermiştir. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Güngör Gül Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı

  Güngör Bey ile safra kesesi taşı şikayetim nedeniyle tanıştım. Detaylı bilgi vermesiyle ameliyat öncesi ve sonrası ilgisiyle gerçekten çok iyi bir doktor. Kafamda hiç bir soru işareti kalmadan ameliyat oldum. Kendisine ve hastane hemşirelerine çok teşekkür ederim.

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Batuhan Kobaner Diğer

  Gecen yil arka arkaya 2 kez kolu kirildi oglumuzun hocamiz hastane değiştirdiği halde gittik pesinden, Allahim tirnagina tas degdirmesin Rabbim ondan bi kere razi olsun... Muayene sırasındaki ilgisi, ameliyat sureci, bayram gunu olmasina ragmen pansumanina bile kendi gelip yapmisti... Mesai bitiminde evine donup gece saat 1 gibi cikip geldi kontrol etmek icin. Gece saat kac olursa olsun ulasilabilir olmasi, hassasiyeti...Daha ne diyeyim tektir hocamiz cok cok cok sağolsun...

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Güngör Gül Laparoskopik Cerrahi

  "İyi bir doktor nasıl olmalı" olgusunun sözlük karşılığıdır kendisi. Gerek güleryüzlü oluşu olsun gerek operasyon hakkında verdiği detaylı bilgiler olsun, gerçekten hastanın psikolojisi de göz önüne alarak dört dörtlük bir yaklaşım sergiledi. Doktorumuz 1 ay kadar önce babamın Rektum SA ameliyatını laparoskopik olarak gerçekleştirdi ve ne bir komplikasyon ne başka bir problem yaşamadan sürece devam ediyoruz. Kendisi bir telefon kadar yakınımızda her türlü sorumuzda ulaşabiliyoruz. Böyle doktorlarımızın nesli çoğaltılmalı, babam ve kendim adına kendisine tekrar teşekkür ediyorum.

  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ayhan Kara Diğer

  Eşimin şiddetli bel ağrısı şikayeti üzerine araştırarak randevu alıp tanışma ve muayene olma şansı bulduğumuz Ayhan Bey, kimi doktorun bel fıtığı, kimi doktorun disk dejenerasyonu, kimi doktorun kireçlenme, kimi doktorun doğuştan gelen omurga problemi teşhisi koyduğu (Bir dokturun da "Omurgana vida takacağız." dediği) rahatsızlığını,uyguladığı ilaç ve enjeksiyon tedavisiyle çözümsüz olmaktan kurtarmıştır... Eşimi 5 yıllık şiddetli bel ağrılarından kurtardığı için kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır...Bilgi ,beceri, deneyimi ve güler yüzlü yaklaşımıyla derdimize çare olan Ayhan Bey' e sonsuz teşekkürler... İyi ki varsınız..
  Gamze/ İbrahim CURA

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ayhan Kara Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

  Slm gerçekten hastalarıyla ilgilenen Güler yüzlü her zaman pozitif enerjisi olan işinin ehli bir doktordur. Ağır işte çalıştığım İçin yaklaşık on senedir bel kayması hastalığım vardı.hastalığıma çare olarak bir çok doktora gittim hepsi tedavi için ameliyat olmamı ön gördüler.Eski sağlığıma kavuşa bilmek için kabul etmiştim fakat her seferinde ameliyata karar verdiğimde işte şöyle bir ameliyat bir takım riskleri var masada kalabilirsin bir bacağın felç kalabilir gibi söylemleriyle beni korkuttular ve ameliyat olmaktan kaçtım.Sonrasında zaman geçtikçe ağrılarım dahada arttıkça çaresizlik içerisindeyken bir tanıdık tavsiyesi üzerine drAyhan beyle tanıştım.Ve beni tedavi ederek ameliyat oldum iki ay önce belime dört tane vida takıldı. Allah bin kere razı olsun Ayhan hocamdan beni eski sağlığıma kavuşturdu.gerçekten işini bilen hayatını mesleki hayatına adamış Güler yüzlü çok iyi bir doktor dur.Hiç tereddütsüz gönül rahatlığıyla bu doktora gidebilirsiniz.
  Sinan Aydoğdu

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar