Özel Grup Medika Tıp Merkezi

(9 görüş)

Özel Bursa Medika Kbb Merkezi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Bursa Medika Kbb Merkezi Bursa ilind... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Grup Medika Tıp Merkezi

Ahmet Yesevi Mahallesi Hasat Sokak No:2 Üründül Plaza

16080 , Nilüfer ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Bursa Medika Kbb Merkezi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Bursa Medika Kbb Merkezi Bursa ilinde Çekirge Cad.no:87/1 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Özlem Kaya Turgut kontrol

  Özlem hanım oğlumun genız eti ameliyatını yaptı ,ınsan olarak mukemmel bir bayan oglumla olan ılgısı konusması amelıyat sonrası bızımle olan iletişimi harikaydı hersey için çok tesekkur ederız mustafa ve ben sizi çok sevdık başarılar dilerim .
  TUĞBA DEMİRTAŞ


  Ç
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Faruk Şahin

  Oğlum doğumundan 6 yaşında Faruk beyi bulana kadar yediğini çıkartıyordu. 6 yaşında geniz ve burun eti ile bademcik ameliyatı oldu. 17 yaşında tam nefes alamıyordu. Tekrar ameliyat oldu. Oğlum şu an 25 yaşında ve sağlıklı. Bizim için çok değerli Faruk bey sayesinde. İstanbul'da ikamet etmemize rağmen ailece gidiyoruz ve herkese de tavsiye ediyoruz. Çok teşekkürler sizlere.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Özlem Kaya Turgut

  Yıllardanberi devam eden nefes alma problemimi çok başarılı bir ameliyatla giderip,ameliyat sonrasında da
  tedavimi çok itinayla yürüttü.Kendilerine çok teşekkür ediyor ve herkese tavsiye ediyorum.


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Faruk Şahin

  Faruk bey'e kardeşim ve iki kuzenim estetik burun ameliyatı yaptırdılar. Üçü de birbirinden güzel oldu. Doktorumuzun ellerine saglik.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Özlem Kaya Turgut

  Kulağımdaki ileri derecedeki egzamayı çok profesyonel bir şekilde tedavi etti. Sadece tedavisi değil, kişilik olarak da güven verdi. Sadece işini yapmaya bakan bir doktor değil, hastasını sahiplenen de bir doktor aynı zamanda.


  A
  Doktor: Op. Dr. Faruk Şahin

  Faruk Bey'e, beş yaşındaki kızımızın geniz eti problemi nedeniyle gittik.Dördüncü doktor görüşüydü.Uzmanlığı ve yaklaşımıyla çok rahat bir muayene geçirdik.O zamana kadar düşünen biz,o gün ameliyat günü aldık.Çıktıktan iki saat sonra öyle güzel toparlandı ki, seçimimizin doğruluğundan emin olduk.Odaların itici hastane odası gibi olmaması ilk giriş için çok iyiydi.Ameliyat elbisesinin olmayıp şirin pijamaların tercih edilmesi çok önemli bir ayrıntıydı.Anestezinin başlangıcında anne ve babayı da almanız çok raharlatıcıydı.İyi ki Medika'yı ve sizi tercih etmişiz.Her şey için çok teşekkür ederiz.


  A
  Doktor: Uzm. Dr. Osman Erdem Günaydın

  İnsanın en değerlisidir evladı.İğne batsa,annenin daha çok acır canı. Ne kadar basit deseler de geniz eti operasyonu bizim için zor bir karardı.Çocuğumuzun ameliyat psikolojisine girmesini istemedik ve "Boğazımızdan mikropları temizlemek için ilaç verecekler,dinlenip eve geleceğiz." dedik.Şarkılarla ve sevecenliğiyle elinden geleni yaptı.En doğru kararı vermişiz ve yalancı çıkmadığımız için çok mutluyuz.Teşekkürler Erdem Dede'miz.


  Z
  Doktor: Op. Dr. Özlem Kaya Turgut

  Hayatımda gördüğüm en iyi kulak doktorlarından birisiniz. Kesinlikle çok tavsiye ediyorum çok ilgili ve sevecen. Kulağımdaki ödem geçene kadar sürekli takip etti, her yolu denedi. Çok teşekkür ediyorum kendisine.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Faruk Şahin

  Yıllardır allerji diye teşhis kondu. Ama yine allerji konusunda uzman değerli bir doktorun tavsiyesi üzerine Uzman Dr. Faruk Şahin'den aldığım randevu hayatımı değiştirdi. Ameliyat oldum ve kendimi harika hissediyorum. Keşke daha önce olsaydım bu ameliyatı. Yeniden nefes almaya başladım. Teşekkürler. İyi ki varsınız Dr. FARUK ŞAHİN.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar