Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Hakkımızda

Özel Gürlife Hospital’a ait Tepebaşı bölgesindeki hastanenin altyapı ve tadilat çalışmaları bitmiş olup, Eskişehir halkına hizmet için hasta kabulüne başlamıştır.
Özel Gürlife Hastanesi; Özel Sigorta Kurumları ile anlaşmalı olarak tüm branşlarda hasta kabulüne başlamıştır. Özel Gürlife Hastanesi; 46 Yoğun Bakım Yatağı (Yetişkin Yoğun Bakım, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Kardiyo- vasküler Yoğun Bakım ve Kardiyoloji Yoğun Bakım) olmak üzere 154 Hasta Yatağı ve 44 Günübirlik Servis Yatağı ile şehrimizin en büyük özel hastanesi olma niteliğindedir.
Daha fazla bilgi

Adres

ÖZEL GÜRLIFE HOSPİTAL HASTANESİ
Fevziçakmak, Akınsel Sk. No:1, Eskişehir, Tepebaşı 26320
ÖZEL GÜRLIFE HOSPİTAL HASTANESİ logo
Sigortalar
Allianz Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, QNB Finansbank Sigorta, Garanti BBVA Sigorta, ... AIG Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Hür Sigorta, Zurich Sigorta, Ergo Sigorta, Şeker Sigorta, Inter Partner Assistance, Liberty Sigorta, Mapfre Sigorta, Fiba Sigorta, Neova Sigorta, Aviva Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Tarsim Sigorta, Sompo Sigorta, New Life Yaşam Sigorta, TEB Sigorta, Anadolu Sigorta, Vakıfbank Sigorta, SGK, Ace European Sigorta, Merkez Bankası Mensupları, Türkiye Sanayi ve Kalkınma Bankası, Türk Exim Bankası, Türkiye Büyük Millet Meclisi Mensupları, Vakıfbank Mensupları, Halkbank Mensupları, T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Mensupları, Halk Bankası A.Ş. Mensupları, Akşehir Ticaret Borsası, Anayasa Mahkemesi Başkanlığı, Ankara Sanayi Odası, Ankara Ticaret Odası, Bafra Sanayi ve Ticaret Odası, Beyşehir Ticaret Odası, Care & Create, Çarşamba Ticaret Borsası, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası, Darüşşafaka Cemiyeti Mensupları, IMKB, İstanbul Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası, Konya Ticaret Borsası, Konya Ticaret Odası, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı, Merkezi Kayıt Kuruluşu A. Ş., Samsun Ticaret Ve Sanayi Odası, Sivas Ticaret Borsası, Sivas Ticaret Ve Sanayi Odası, Tarım Kredi Sosyal Yardım Vakfı, Tasarruf Mevduati Sigorta Fonu, Terme Ticaret Borsası, Terme Ticaret Ve Sanayi Odası, Türkiye Barolar Birliği Sosyal Yardım Ve Dayanışma Fonu, Ünye Ticaret Borsası, Ünye Ticaret Ve Sanayi Odası, Akbank T.A.Ş. Mensupları Tekaüt Sandığı Vakfı, Anadolu Anonim Türk Sig. Şti. Memurları Emekli Sand. Vakfı, Fortis Bank A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı, Milli Reasürans T.A.Ş. Mensupları Emekli Ve Sağlık Sandığı Vakfı, PTT, Şekerbank T.A.Ş. Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı, T.C. Ziraat Bankası & T. Halk Bankası Mensupları Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı, Türk Telekom Sağlık Ve Sosyal Yardım Vakfı, Türkiye Garanti Bankası A.Ş. Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı Genel Müdürlüğü, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Emekli Sandığı Vakfı, Sınai to Sanayi, Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Memur Ve Hizmetlileri Emekli Ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Asya Emeklilik Ve Hayat, Avivasa Emeklilik Ve Hayat, BNP Paribas Cardif Emeklilik, Cigna Finans Emeklilik Ve Hayat, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), Doğa Sigorta Kooperatifi, Ethica Sigorta, Garanti Emeklilik Ve Hayat, Halk Hayat Ve Emeklilik, İmece Destek Danışmanlık Hizmetleri, Katılım Emeklilik Ve Hayat, Medilab Assist, Metlife Emeklilik Ve Hayat, NN Hayat Ve Emeklilik, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta, Ziraat Hayat Ve Emeklilik, PTT Sigorta, Viennalife Emeklilik ve Hayat A.Ş., Anadolu Hayat Ve Emeklilik, Fiba Emeklilik, Diğer (İade), Magdeburger Sigorta, Türkiye Sigorta, Corpus Sigorta, Gulf Sigorta, Türkiye İş Bankası Sigorta Tüm sigortaları göster

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (167)

Genel skor

  Z
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Refika Ceylan Meme Küçültme

  1 ay önce meme küçültme ameliyatı oldum. Senelerdir hayalimdi ve artık sırt, boyun, omuz ağrılarımdan çok yorulmuştum. Çok araştırıp en sonunda Refika Hanım'ı buldum, ilk görüşmede beni o kadar tatmin etti ki hemen ameliyat randevusu aldım. Ameliyattan sonraki sürecim o kadar ağrısız ve rahat geçti ki! Sadece ameliyattan çıktıktan sonraki 1 saat -üşümeye bağlı- hafif sızı oldu, onun dışında gayet konforlu bir ameliyat ve kontrol süreci geçirdim. Refika Hanım gerçekten alanında çok çok iyi bir doktor. Kendisinin ve ekibinin ilgisi, özeni harikaydı :)

  C
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Abdulkadir Kocak Diğer

  3 aylık kızımızın süt alerjisi şüphesi için tanıştık kendisi ile. Çok bilgili, alçak gönüllü güler yüzlü bir hekim. İzinde olduğu süre içinde dahi süreci hızlandırmak adına telefonla aratarak bilgilendirmeler yaptı.

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Gülay Genç Sezeryan Doğum

  Canım Gülay hocam
  Kendisi hamilelik sürecimi ve sezaryen doğumumu gerçekleştiren mükemmel bir doktordur. Güler yüzlülüğü, her şeyi açık ve net şekilde cevaplaması ve sorulan sorulara bıkmadan usanmadan cevap vermesi, telefondan bir soru sorduğumda asla cevapsız bırakmayan, bütün korkularınızı endişelerinizi bir kenara bıraktırıp yerini huzurla dolduran ve onları yenmenize yardımcı olan harika bir doktordur. Hep böyle ilgili, işini seven, güler yüzlü ve mükemmel kalasınız. Bu yaşıma kadar gittiğim doktorlar bir yana, Gülay hocam bir yana. Ayrıca küçükte bir ayrıntı vermek isterim. Planlı sezeryandım fakat belirli sebeplerden dolayı aldığım günden 2 gün önce doğum yaptım. doğum yaptığım gün pazar gününe denk gelmesine ve akşam saati olmasına rağmen Gülay hocam sağlıkla beni kızıma kavuşturdu. Yani burda demek istediğim işini seven ve hastalarına da çok değer veren bir doktordur aynı zamanda. İyi ki yollarımız kesişti.

  S
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Nedim Kavak Diğer

  Gitmedigimiz hastane kalmadi tavsiye uzerine Nedim beyle tanistik ilgili dikkatli cok sevimli anlayisli bir doktor iyiki tanistik.Oglumun düşmeyen atesi ve tekrarlayan hastaliklari vardi diger doktorlar ilacla yazip gecistirdiler Nedim bey ilgilendi tahlillerini tedavisini yapti cocuk kendine geldi.

  C
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Seval Uysal Fındıkçıoğlu Diğer

  Kendisine çok fazla baş ağrısı sebebi ile gittim bir muayene bile etmeden çalıştığın için başın ağrıyodur işi bırak gibi bir cümle kurdu hiç tavsiye etmem ağrımın dinmesi için bir ilaç istedim bir serum iğne lütfen dedim kendisi bile muhattap olmadan sekreteri müdahale ederek siz dışarı çıkın ben size reçete veririm dedi

  T
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mustafa Başpınar Genel Cerrahi Randevusu

  Ben başka hastanede 2 kez mide reflü ameliyat oldum durumum kötüydü gittikçe zayıflıyor dum Mustafa hocamla tanıştım beni dünyaya tekrar getirdi herkes bu hocaya güvenip tedavi olmalı

  H
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Tuncer Sarıçiçek Diğer

  23 senedir aile doktorumuz gibidir. Ameliyatlar da dahil isabetli teşhis ve tedavileri bizi çok memnun etmektedir. Katarakt ameliyatım, çocuklarım ve tüm ailemin göz muaynelerinde gözlük kullanım amaçlarımızı datayı olarak bilgilendirdi. Enson İstanbul'a yaşayan 4 aylık oğlumuzun, bir çok doktorun tedavi edemediği sorununu çözüme kavuşturdu. Tereddütsüz tercih edilebilecek, alanında gerçek uzmandır.

  Y
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Gülay Genç Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Gülay hocamızdan Allah razı olsun.Anne ve baba olmamızda emeği çok ,ne söylediyse yaptık kendiside çok ilgilendi, oğlumuzu önce Allahın izniyle sonra hocamızın emekleriyle dünyaya getirdik. Herkese tavsiye ederim.

  H
  Doğrulanmış
  Dyt. Ekin Sayer Diyetisyen Randevusu

  Selam, ben 23 yaşında bir üniversite öğrencisiyim ve dahiliye bölümünde kan tahlili yaptırdığımda şeker başlangıcı ve karaciğer yağlanması teşhisi kondu ve kilomdan dolayı olduğu ve bir diyetisyene başvurmam gerektiği söylendi. Bende Ekin hanıma danışmaya gittim. Bu benim ikinci kez almış olduğum danışmanlık hizmeti. 1.5 ay gibi kısa bi sürede yaklaşık 10 kilo verdim. Ve karaciğer yağlanmam sınırakadar düştü. Kan şekeri değerlerimde normale yaklaştı. Şimdi tekrar randevu aldım ve daha fazla zayıflamak istiyorum. Her türlü yaşam koşuluna uygun düzenli ve doyurucu öğünler ile tamamen kontrollü ve sağlıklı kilo vermek mümkünmüş Ekin hanım sayesinde bunu gördüm. Şiddetle tavsiye ediyorum.

  H
  Doğrulanmış
  Dyt. Ekin Sayer Diyetisyen Randevusu

  Ekin Hanıma kilo vermek amacıyla gitmeye başladım. Kendisi kan değerlerime a’dan z’ye kadar baktı. Kan sonuçlarına göre ve kişinin ayrıntılı anamnezini alarak, boy kilo vücut analizi ölçümlerinden sonra, tamamen kişiye özel sürdürülebilir bir diyet hazırladı. Randevuma tam saatinde girdim, Ekin Hanım neredeyse benimle 1 saat boyunca ilgilendi, nelere dikkat etmem neleri nelerle yemem konusunda en ince detayına kadar anlattı. Akşamına da bana özel olan diyet listemi verdi. Çok güleryüzlü bir insan, her şey için teşekkür ediyorum.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular