Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Özel Gürlife Hospital’a ait Tepebaşı bölgesindeki hastanenin altyapı ve tadilat çalışmaları bitmiş olup, Eskişehir halkına hizmet için hasta kabulüne başlamıştır.
Özel Gürlife Hastanesi; Özel Sigorta Kurumları ile anlaşmalı olarak tüm branşlarda hasta kabulüne başlamıştır. Özel Gürlife Hastanesi; 46 Yoğun Bakım Yatağı (Yetişkin Yoğun Bakım, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Kardiyo- vasküler Yoğun Bakım ve Kardiyoloji Yoğun Bakım) olmak üzere 154 Hasta Yatağı ve 44 Günübirlik Servis Yatağı ile şehrimizin en büyük özel hastanesi olma niteliğindedir.
Daha fazla bilgi
Yasal ayrıntıları

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (161)

Genel skor

  H
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Tuncer Sarıçiçek Diğer

  23 senedir aile doktorumuz gibidir. Ameliyatlar da dahil isabetli teşhis ve tedavileri bizi çok memnun etmektedir. Katarakt ameliyatım, çocuklarım ve tüm ailemin göz muaynelerinde gözlük kullanım amaçlarımızı datayı olarak bilgilendirdi. Enson İstanbul'a yaşayan 4 aylık oğlumuzun, bir çok doktorun tedavi edemediği sorununu çözüme kavuşturdu. Tereddütsüz tercih edilebilecek, alanında gerçek uzmandır.

  Y
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Gülay Genç Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Gülay hocamızdan Allah razı olsun.Anne ve baba olmamızda emeği çok ,ne söylediyse yaptık kendiside çok ilgilendi, oğlumuzu önce Allahın izniyle sonra hocamızın emekleriyle dünyaya getirdik. Herkese tavsiye ederim.

  H
  Doğrulanmış
  Dyt. Ekin Sayer Diyetisyen Randevusu

  Selam, ben 23 yaşında bir üniversite öğrencisiyim ve dahiliye bölümünde kan tahlili yaptırdığımda şeker başlangıcı ve karaciğer yağlanması teşhisi kondu ve kilomdan dolayı olduğu ve bir diyetisyene başvurmam gerektiği söylendi. Bende Ekin hanıma danışmaya gittim. Bu benim ikinci kez almış olduğum danışmanlık hizmeti. 1.5 ay gibi kısa bi sürede yaklaşık 10 kilo verdim. Ve karaciğer yağlanmam sınırakadar düştü. Kan şekeri değerlerimde normale yaklaştı. Şimdi tekrar randevu aldım ve daha fazla zayıflamak istiyorum. Her türlü yaşam koşuluna uygun düzenli ve doyurucu öğünler ile tamamen kontrollü ve sağlıklı kilo vermek mümkünmüş Ekin hanım sayesinde bunu gördüm. Şiddetle tavsiye ediyorum.

  B
  Doğrulanmış
  Dyt. Ekin Sayer Diyetisyen Randevusu

  Ekin Hanıma kilo vermek amacıyla gitmeye başladım. Kendisi kan değerlerime a’dan z’ye kadar baktı. Kan sonuçlarına göre ve kişinin ayrıntılı anamnezini alarak, boy kilo vücut analizi ölçümlerinden sonra, tamamen kişiye özel sürdürülebilir bir diyet hazırladı. Randevuma tam saatinde girdim, Ekin Hanım neredeyse benimle 1 saat boyunca ilgilendi, nelere dikkat etmem neleri nelerle yemem konusunda en ince detayına kadar anlattı. Akşamına da bana özel olan diyet listemi verdi. Çok güleryüzlü bir insan, her şey için teşekkür ediyorum.

  A
  Doğrulanmış
  Dyt. Ekin Sayer Diyetisyen Randevusu

  Ekin Hanıma eşimle birlikte başladık, eşimin insülin direnci mevcut artı demir, b12, d vitamin değerleri çok düşük, ayrıca bir kaç ay içinde çocuk düşüncemiz olduğundan dolayı fetal programa da başladık, Ekin Hanımın ilgi alakasına ve güleryüzüne her şeyi en ince detayına anlatmasına hayran kaldık, insana tamamen pozitif enerji veriyor. Programdan en iyi verimi alabileceğimizden eminim. Diyet programı çok güzel kısıtlayıcı bir diyet asla değil, klasiklerin dışına çıkılmış bir diyet. İyiki Ekin Hanımı tercih etmişiz.

  D
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ramazan Bayırlı Diğer

  Ramazan bey e ne kadar teşekkür etsem azdır. Kendisine ailecek ömür boyu minnettar kalacağız Çok riskli olan çikolata kisti ameliyatımı başarıyla gerçekleştirmiş ve akabinde tavır tutum davranış ilgi ve bilgisiyle bizlere destek olmuştur. Kendisini bir hekim bir beyefendi olarak takdir ediyorum. Bir çok hekimle karşılaştık ama Ramazan bey çok farklı bir mizaçda. Eskişehir in kıymetini bilmesini isterim Böyle hekimlerimiz çok değerli. Kendi özel yaşamında ve hekimlik hayatında herşey gönlünce olsun.

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ramazan Bayırlı Diğer

  Merhaba,
  Ramazan hoca ile bugün ikinci bebeğimizin kontrolü için tanıştık, kendisi çok bilgili, yaklaşımı çok güzel bir doktor, aklımızda hiç bir soru işareti bırakmadan biz daha sormadan kendisi herşeyi açıklayarak bizi hamileliğim ile ilgili her konuda aydınlattı, ben tesadüf üzerine kendisine randevu alarak gittim ama şu ana kadar gittiğim en iyi kadın doğum doktoru, kendisine mesleğini hakkıyla yaptığı için teşekkür ediyorum.

  H
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Yaşar Keskin Genel Cerrahi Randevusu

  10 .08. 2023 tarihinde eşim gonca avcunun insizyonel herni ameliyatını başarı ile yapan eşimi tekrar sağlığına kavuşturan kıymetli doktorumuz op.dr.Yaşar KESKIN ve ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz iyiki sizi tanıdık iyiki varsınız sağolun varolun

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Melike Koşarsoy Çakıroğlu Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Bogazimda enfeksiyon ustune halsizlik sebebiyle bugun gittim dinledi guzelce inceledi muayenemi oldum geniz etime kadar cihaziyla bakti saolsun.İlgili empati yapabiliyor .En guzeli hizli ve efektif ustune sempatik biri.Doktorlara inancimi kaybetmisken tekrar dusuncemin degismesini sagladi.Allah böyle iyi insanlarin sayisini artirsin demekten baska bisey diyemiyorum.

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mustafa Başpınar Kıl Dönmesi Tedavisi

  BaşhekimHocamla gürlife tanışma fırsatı buldum kıl dönmesi ameliyatı oldum 08.30.2022 tarihinde şükürler olsun 11 ay oldu tekrarlamadı kendisi kibar şakacı işine saygı duyan harika bir adam tavsiye ederim.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Fevziçakmak, Akınsel Sk. No:1, Eskişehir, Tepebaşı 26320 Google Haritalar'da göster
Allianz Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, QNB Finansbank Sigorta, Garanti BBVA Sigorta, ... AIG Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Hür Sigorta, Zurich Sigorta, Ergo Sigorta, Şeker Sigorta, Inter Partner Assistance, Liberty Sigorta, Mapfre Sigorta, Fiba Sigorta, Neova Sigorta, Aviva Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Tarsim Sigorta, Sompo Sigorta, New Life Yaşam Sigorta, TEB Sigorta, Anadolu Sigorta, Vakıfbank Sigorta, SGK, Ace European Sigorta, Merkez Bankası Mensupları, Türkiye Sanayi ve Kalkınma Bankası, Türk Exim Bankası, Türkiye Büyük Millet Meclisi Mensupları, Vakıfbank Mensupları, Halkbank Mensupları, T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Mensupları, Halk Bankası A.Ş. Mensupları, Akşehir Ticaret Borsası, Anayasa Mahkemesi Başkanlığı, Ankara Sanayi Odası, Ankara Ticaret Odası, Bafra Sanayi ve Ticaret Odası, Beyşehir Ticaret Odası, Care & Create, Çarşamba Ticaret Borsası, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası, Darüşşafaka Cemiyeti Mensupları, IMKB, İstanbul Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası, Konya Ticaret Borsası, Konya Ticaret Odası, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı, Merkezi Kayıt Kuruluşu A. Ş., Samsun Ticaret Ve Sanayi Odası, Sivas Ticaret Borsası, Sivas Ticaret Ve Sanayi Odası, Tarım Kredi Sosyal Yardım Vakfı, Tasarruf Mevduati Sigorta Fonu, Terme Ticaret Borsası, Terme Ticaret Ve Sanayi Odası, Türkiye Barolar Birliği Sosyal Yardım Ve Dayanışma Fonu, Ünye Ticaret Borsası, Ünye Ticaret Ve Sanayi Odası, Akbank T.A.Ş. Mensupları Tekaüt Sandığı Vakfı, Anadolu Anonim Türk Sig. Şti. Memurları Emekli Sand. Vakfı, Fortis Bank A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı, Milli Reasürans T.A.Ş. Mensupları Emekli Ve Sağlık Sandığı Vakfı, PTT, Şekerbank T.A.Ş. Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı, T.C. Ziraat Bankası & T. Halk Bankası Mensupları Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı, Türk Telekom Sağlık Ve Sosyal Yardım Vakfı, Türkiye Garanti Bankası A.Ş. Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı Genel Müdürlüğü, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Emekli Sandığı Vakfı, Sınai to Sanayi, Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Memur Ve Hizmetlileri Emekli Ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Asya Emeklilik Ve Hayat, Avivasa Emeklilik Ve Hayat, BNP Paribas Cardif Emeklilik, Cigna Finans Emeklilik Ve Hayat, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), Doğa Sigorta Kooperatifi, Ethica Sigorta, Garanti Emeklilik Ve Hayat, Halk Hayat Ve Emeklilik, İmece Destek Danışmanlık Hizmetleri, Katılım Emeklilik Ve Hayat, Medilab Assist, Metlife Emeklilik Ve Hayat, NN Hayat Ve Emeklilik, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta, Ziraat Hayat Ve Emeklilik, PTT Sigorta, Viennalife Emeklilik ve Hayat A.Ş., Anadolu Hayat Ve Emeklilik, Fiba Emeklilik, Diğer (İade), Magdeburger Sigorta, Türkiye Sigorta, Corpus Sigorta, Gulf Sigorta, Türkiye İş Bankası Sigorta Tüm sigortaları göster

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar