Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Özel Halkalı Kent Hastanesi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz has... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Halkalı Kent Hastanesi

Halkalı Merkez Mahallesi Zafer Cömert Sokak No:4

34303 , Küçükçekmece ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Halkalı Kent Hastanesi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Halkalı Kent Hastanesi İstanbul ilinde Merkez mahallesi Zafer Cömert sokakno:4 Küçükçekmece adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Bengü Çelikdelen Diğer

  Kızım suan 16 yasinda. Dogumum gece 4 te oldu .hemen kosup geldi. tek kelime ile ilgili mükemmel bir doktor

  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Emel Oğlakçı Diğer

  hayatımda ilk defa gittim diyetisyene ama sadece diyetisyen değil ayrı zamanda psikolog da desem doğrudur.O kadar sempatili hoşgrülü kibar ve ilgili ki keşke daha önce gelseymişim dedim. çok kısa sürede istediğim kiloya hızla ulaşmamda yardımcı oldunuz.Çok teşekkür ederim şiddetle tavsiye ederim :)

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Bengü Çelikdelen 2 çocuk doğurdum

  Büyük kızım 16 yaşında küçük kızım 7 yaşında ikisini de Bengü hanımın kontrolünde doğurdum mükemmel bir doktor. Kendimi şanslı hissediyorum.

  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Emel Oğlakçı kılo vermek

  harıka bı ınsan çok pozıtıf enerjık hemen alıyor ınsan enerjısıını ılkez gıttım korkuyodum asla basaramam dedım ınternette arastırdım yakın dıye tercıh ettım ıykıde etmısım dogru secımdı cunku bugun tanısıp ılkkez gıttım ama ınananıyorum emel hanımla basarıcam oguvenı aldım tskr ederım dr emel oglakcı hayatımda uzun zamandır yapdıgım en ıyı seydı sıze gelmmek

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar