Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Hayat Hastanesi

Ankara Yolu Caddesi No:44 Büyükşehir Belediye Binası Karşısı

16230 , Osmangazi ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Muayeneler

 • Hastane Randevu

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Evren Dilektaşlı Genel Cerrahi Randevusu

  Evren Bey e 3 ay önce obezite amelitatı oldum kontrollerime gidiyorum hayatımın en önemli kararını evren beyin beni ameliyat etmesiymiş doktor bey ve ekibi hemşiresi okadar pozitif ve hastanın memnuniyeti için hepsi seferber oldular iyikide evren beye bu operasyonu olmuşum diyorum ve kilolu olan herkese tavsiyem Doç.Dr. Evren bey sayesinde sağlıma kavuşuyorum ,mutluyum iyiki de varsınız


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Erol Comart Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

  Harika bi doktor 7 aylık oğlumun geçmek bilmeyen öksürüğü vardı acilde tanıştık çok ilgili ve alakalıydı tüm tetkikleri istedi doğru teşhisle oğlum tedavi görüyor şuan çok daha iyi


  P
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Naile Gökçe Akagündüz Normal (Vajinal) Doğum

  Hamilelik döneminde tüm sorularıma açıklayıcı cevaplar verdi. İlk doğumumun hayal edemeyeceğim kadar acısız ve sakin geçmesini sağladı.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. Mehmet İlhan Manuel Terapi

  Bel agrısı nedeniyle gittiğim fizik tedavi doktoru manuel terapi için Mehmet Bey'e yönlendirdi. ilk seanstan itibaren ağrılarım da fark edilir azalma oldu. Ayrıca beslenme su ve egzersiz ile ilgili yönlendirmeleri sayesinde tedavi süreci daha etkili oldu. Tedavim bittikten 2 hafta sonra benimle iletişime geçip durumu mu kontrol etmesi beni mutlu etti .Çok memnun kaldım Güler yüzlü sicak kanlı ilgi alakasından dolayı teşekkür ederim


  T
  Doktor: Uzm. Dr. İsmail Şen Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

  Doğumumuza girmişti ilk muayenelerimizi doktor beyle yapmıştık. Kızımın göbeği 23 gün düşmedi malesef ki aradığımızda düşer deyip artık teselli mı etti başından mı savdı bilemiyorum. En sonunda vermiş olduğu kremleri ve spreyleri bırakıp sadece 1 2 defa baticon ile en sonunda düşürmüştük göbeğini. Allahtan iltihap kapmasına musade etmemiştim yoksa göbeğinin yakılıp bağının düşebileceğini söylemişti doktor bey çok şükür ki ona gerek kalmadı.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. Mehmet İlhan Manuel Terapi

  yaklaşık 4 yıldır devam eden sırt ağrılarım nedeniyle manuel terapi için başvurdum. ilk seanstan itibaren ağrılarımda fark edilir azalma oldu. ayrıca beslenme ve egzersiz açısından da yönlendirmeleri sayesinde tedavi süreci daha etkili oldu. seanslar arasında da durumumu takip etti ve tedavi süreci boyunca detaylı bilgilendirmeler yaptı. ilk defa sorunumun anlaşıldığını hissettim. Mehmet Bey'e çok teşekkür ediyorum.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Muhittin Pekuz Normal randevu

  Babannemin tedavisi sırasında benim tiroitlerimle alakalı problemim olduğunu saptadı. Şuan tedavi sürecine girdim gerçekten tesadüf eseri karşılaştığım işini layığıyla yapan ender hekimlerden bir tanesi. Başarılarının devamını dilerim.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. Mehmet İlhan Manuel Terapi

  Şiddetli bel ağrım vardı. 6 gün hareket edemiyordum. Doktorun 2 seans manuel terapi tavsiyesi ile Mehmet beyle görüştüm randevu aldım. İlk seans da belimde hiç bir ağrı kalmadı. 2 ci seansa gerek kalmadı. İşini en layıkıyla yapan ve beni de en detaylı bir şekilde bilgilendirdi. Her sorduğum soruyu yorulmadan usanmadan anlayacağım şekilde detaylı anlattı. Çok memnun kaldım Mehmet beyden.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. Mehmet İlhan Manuel Terapi

  Bel fıtığı nedeniyle gittiğim fizik doktoru manuel terapi için Mehmet Bey'e yönlendirdi. Uzun zamandır şiddetli ağrılarım vardı Mehmet Bey öncelikle benim şikayetlerimi dinleyip ona göre tedavi uyguladı. Beslenme su tüketimi ve egzersiz ile ilgili önerilerde bulundu. Tedavi sonucu büyük oranda ağrılarımda azalma oldu Mehmet Bey'e ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyorum.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. Mehmet İlhan Manuel Terapi

  Bel fıtığı ve Leğen kemiği kayma şikayeti ile Mehmet bey'e basvuru yaptım kendisinin ilgi alakası güler yüzü ve sorduğumuz sorulara karşı verdiği güzel ve anlaşılır cevaplar gerçekten takdiri hakediyor teşekkürler Mehmet bey.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar