Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (439)

Genel skor

  Ö
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Erol Comart Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

  Erol bey ile iki kez acil nöbetinde iken karşılaştık. Kendisinin detaylı muayenesi, anne olarak öyküyü sizden detaylı dinlemesi ve değerlendirmesi sonrasında, kızımın son rahatsızlığında bizim onayımız ile yatışımız yapıldı. Kızımın enfeksiyon değeri yüksekti. Ateşini ve enfeksiyonu kontrol altına aldı. Bizlere hem tıbbi hem de psikolojik olarak destek oldu. Sadece kendisi değil, ekibi de çok ilgiliydi. Özellikle gece yarısı bile kızım kötüleştiğinde anında ekibi kendisine ulaştı ve müdahale desteği aldık. Yoğun olmasına rağmen inanılmaz dakik ve disiplinli olması da dikkatimizi çekti. Ayrıca o kadar detaylı muayene ediyor ki her iki ziyaretimizde de çok farklı iki konuda dikkatli olmamız gerektiğini belirtti. Bilgisi, tecrübesi ve çocuğumuza şefkatli tavrı ile bundan sonra kızımın takibi konusunda da kapısını çalacağımız bir doktorumuz oldu.

  H
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Nursel Tümer Göz Hastalıkları Randevusu

  Göz alanında deneyimli, detaycı, alanında uzman, harika bir doktor. Nasıl şimdiye kadar yüzlerce yorum almamış, ilginç geldi. Gözlük kullanan bir olarak Nursel Hanım ile yollarımız ne zaman kesişti hatırlamıyorum bile. Görmede sorun yaşayan ve gözlük kullanan (6), sol gözünün sürekli takip edilmesi gereken kızım da dahil oldu, ailecek gidiyoruz yıllardır. Gözüm kapalı giderim, içim rahat, ne derse inanırım, çünkü ilaçlı göz muayenesi yapar. Detaylı inceler. Çok kibardır, güler yüzlüdür, detaylı anlatır. Herkese de tavsiye ederim. Böyle doktorlar hep var olsunlar.

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Gökhan Ordu Sezeryan Doğum

  Hamilelik sürecimi doktorum Gökhan bey sayesinde gayet rahat geçirdim kendisi her türlü konuda beni bilgilendirdi ve sürekli takipte kaldı doğumda da bir o kadar rahat ettim kendisi çok profesyonel davrandı

  H
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Gökhan Ordu Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Gökhan beyle hamileliğimin 8. Haftasında tanıştık alanında çok profesyonel ilgili , bizim yerimize her detayı düşünen bir hekim oldu. İyiki yollarımız kesişmiş .

  U
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Öner Gedikoğlu Diğer

  Eşimde doğum yaptıktan 1 ay kadar sonra şiddetli bel agrilari başladı. Kendisine muayeneye gittik ve sadece elle muayene ederek herhangi önemli bir durum olmadığını, emzirdigi için ilaç yazamayacagini ancak at kestanesi kremi kullanabileceğimizi söyledi ve bizi gönderdi.
  Muayeneden 1 ay sonra ağrılar çok siddetlenmeye basladi. Başka bir hastaneye gittik ve MR çekildi. MR sonucunda kalça, kasık ve belde olmak uzere 3 adet kırık tespit edildi ve sonrasinda çekilen kemik ölçümünde çok ileri düzeyde (T skor -4.2) kemik erimesi teşhisi koyuldu. O aradaki 1 ay bizim için çok önemli bir sureydi. 1 ay kayıp yüzünden çok büyük sıkıntılar yasiyoruz şu anda.

  G
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Mehmet Erdoğmuş Randevu

  Uzmana yorgunluk ve halsizlik şikayetleri ile gittim Kan tahlilleri ile tedavime başladı sayesinde iyi hissediyorum

  N
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Tarık Bozca Göz Hastalıkları Randevusu

  Tavsiye üzerine Tarık hocaya Balıkesir'den annemi getirdim ilerlemiş katarakt vardı sol gözünde, sağ gözü protez yani hiç görmüyordu bu yüzden tek gözü gördüğü için korkarak endişeyle girdiğimiz ameliyatı başarılı bir şekilde gerçekleştirerek bize aydınlık bir dünya sunan değerli hekimimizden ALLAH razı olsun Rabbim onunda bütün yollarını aydınlık etsin inşallah

  E
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Hüseyin Ayhan Kayaoğlu Genel Cerrahi Randevusu

  29 Yaşımda tanıştım Hüseyin Ayhan Kayaoğluyla o yaşıma kadar kilolu olmadığım bir dönemim yoktu. Tüp mide Ameliyatı olmaya karar verdim tabiki sayısız diyet ve spor deneyimlerimden sonra.Bursada güvenebileceğiniz en yetenekli hekimlerden biri ve muhteşem ekibiyle beraber bu hassas süreci sizin için en güzel şekilde geçmesi için çok yardımcı oldular. Çok memnun kaldım kessinlikle tavsiye ediyorum. Bugun 3 aylık kontrolüm vardı üç ayda giden 20 kilo ve sağlık durumum çok iyi. Doktoruma ve ekibine Minnettarım

  D
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Özlem Ballı Doğum

  Özlem hocam sayesinde gebelik sürecim ve doğum anım çok rahat geçti. Profesyonelliği ve pratikliği ile beni hep çok rahatlattı. Oldukça güleryüzlü ve ilgili bir hekimdir. Herkese gözü kapalı tavsiye ederim. İlgisi, bilgisi, güleryüzü için minnettarım.

  Z
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Gökhan Ordu Laparoskopik Çikolata Kisti Cerrahisi

  Merhaba ismimiz Zilan,
  Aylardır sol tarafımda şiddetli ağrı sebebi ile Bursa hayat Hastanesi'nde Gökhan Ordu kadın hastalıkları ve doğum uzmanına randevu oluşturmuştum, Gökhan Bey ,8 cm çikolata kistimin olduğunu ve kapalı ameliyat yapılarak yumurtalığıma zarar gelmeksizin ameliyat olabileceğimi detaylı bir şekilde açıkladı. ameliyat tarihi belirledik belirlenen tarihte başarılı bir şekilde ameliyatım gerçekleşti. ben biraz nazlı bir hastayım, ve aslında ameliyattan korkan biriyimdir ama hiçbir şey düşündüğüm gibi olmadı. iyi ki ameliyat oldum diyorum iyi ki tüm ağrılarımdan kurtuldum.Gökhan hocam ile daha öncesinde tanışmış olsaydım hastane hastane gezmezdim. Gökhan bey mesleğinde oldukça başarılı bir hekimdir ve mesleğine de çok yakışmaktadır.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Ankara Yolu Caddesi No:44 Büyükşehir Belediye Binası Karşısı, Osmangazi 16230 Google Haritalar'da göster
Allianz Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, AIG Sigorta, Generali Sigorta, ... Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Zurich Sigorta, Ergo Sigorta, Inter Partner Assistance, Mapfre Sigorta, Aviva Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, Anadolu Sigorta, Ace European Sigorta, SGK, Merkez Bankası Mensupları, Fortis Bank A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı, Şekerbank T.A.Ş. Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı, T.C. Ziraat Bankası & T. Halk Bankası Mensupları Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı, Türkiye Garanti Bankası A.Ş. Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı Genel Müdürlüğü, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Emekli Sandığı Vakfı, Avivasa Emeklilik Ve Hayat, Türkiye Büyük Millet Meclisi Mensupları, Türk Telekom Sağlık Ve Sosyal Yardım Vakfı, Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Memur Ve Hizmetlileri Emekli Ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), İmece Destek Danışmanlık Hizmetleri, Diğer (İade), Halk Hayat Ve Emeklilik, Hür Sigorta, Vakıfbank Mensupları, Tasarruf Mevduati Sigorta Fonu, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Türkiye İş Bankası Sigorta Tüm sigortaları göster

Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Hayat Hastanesi, Osmangazi şehrinde hangi alanlarda hizmet veriyor?
  Özel Hayat Hastanesi, Osmangazi şehrinde şu uzmanlıkları kapsayan geniş bir ekibe sahiptir: Göz Doktoru, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, İç Hastalıkları Uzmanı, Radyolog, Kulak Burun Boğaz Doktoru, Nörolog, Psikiyatrist, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru, Psikolog, Göğüs Hastalıkları Doktoru, Genel Cerrah, Dermatolog, Diyetisyen (Beslenme Uzmanı), Ürolog, Gastroenterolog, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzmanı, Fizik Tedavi Uzmanı, Kardiyolog, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı.
 • Özel Hayat Hastanesi, toplam 320 hizmet sunuyor. Uzmanlarının sağladığı hizmetlerden bazılarını size gösteriyoruz: Kulak Burun Boğaz Randevusu, Enfeksiyon Hastalıkları Randevusu, Büyüme Hormonu Testi, Çocuk Gelişim Testi, Çocuk Immünizasyonu(Aşılanması), Enjeksiyon Im, Esd (Sedimantasyon), Fototerapi, Kan Basıncı (Tansiyon) Ölçümü, Periton Diyalizi.
 • Hayır, şu anda Özel Hayat Hastanesi online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
 • Özel Hayat Hastanesi tarafından DoktorTakvimi'nde görüntülenen takvim gerçek zamanlı olarak güncellenir, bu nedenle tek yapmanız gereken, mevcut olanlardan size en uygun gün ve saati seçmektir. Ayrıca randevudan önce bir hatırlatma alırsınız.
 • Bazen Özel Hayat Hastanesi aynı hafta içinde veya bir sonraki hafta için uygun saatler görüntülenir. Takvimlerini kontrol edin: gerçek zamanlı olarak güncellendiği için ilk ne zaman müsait olduklarını görebileceksiniz.
 • Toplam {​​number_of_opinions} hasta veya danışan, {​​clinic_name} hakkında gerçek ve dürüst bir görüş bırakarak buraya ortalama {​​avg_rating} yıldız (5 üzerinden) verdi.
 • Özel Hayat Hastanesi adresi Ankara Yolu Caddesi No:44 Büyükşehir Belediye Binası Karşısı Osmangazi şeklindedir.
İlgili aramalar