Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Hayat Hastanesi

Ankara Yolu Caddesi No:44 Büyükşehir Belediye Binası Karşısı

16230 , Osmangazi ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Muayeneler

 • Hastane Randevu

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. Mehmet İlhan Ameliyatsız Bel Ağrısı Tedavisi

  Mehmet Bey ilgili,başarılı ve konuya hakim bir fizyoterapist.Dönemsel oluşan ve yaşantımı kısıtlayan bel ağrımı manuel terapi rahatlattı.Belli dönemlerde omuz ve sırt ağrılarım için gittiğim zamanda manuel terapi rahatlattı.Yaptığı işlemi fizyolojik olarak anlatmakta,bilgisinden dolayıda güven sağlamakta.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. Mehmet İlhan Ameliyatsız Omuz Ağrısı Tedavisi

  Kas gerilmesi ve tendon iltihaplanması için gittim ve ilgilenmesi tedavi sürecinde uyguladığı yöntemlerle gerçekten süreç çok hızlı ilerledi.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. Mehmet İlhan Manuel Terapi

  Mehmet beye boyun fıtığı ve kolumda his kaybı şikayetiyle gittim .Ağrılarımdan dolayı yaşam kalitesini çok düşmüştü. Yaptığı tedaviyle ağrılarım azaldı. Tedavim süresince nelere dikkat etmem gerektiğini anlattı.Agrisiz yasamami sağladığı için kendisine çok teşekkür ederim.


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. Mehmet İlhan Manuel Terapi

  Belimden bacağıma yayılan ağrı için doktora gittim röntgen sonrası manuel terapi önerdi. Mehmet beyle görüşüp manuel terapiye başlandı ağırlarım geçti çok memnun kaldım.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. Mehmet İlhan Ameliyatsız Bel Ağrısı Tedavisi

  Eşimin şiddetli sırt ağrisi vardi.oturdugu zaman kalkmakta zorlaniyordu.yattiği zaman saga sola donemiyor kalkamiyordu.hic bir doktorda teshis koyamadi.tavsiye uzerine Fzt.Mehmet beye muayeneye gittik.Şikayetimizi dinledi ve yerinde teshisle manuel tedaviyle ilk seansta fayda gorduk.tedavimiz devam ediyor.fakat her seans sonrası daha iyi oluyor.Eşimin sırt agrıları tamamen gecti diyebiliriz. Fzt mehmet beyi şiddetle tavsiye ederim.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. Mehmet İlhan Ameliyatsız Bel Ağrısı Tedavisi

  Annemin şiddetli sırt ve bel ağrıları ile başvurduğumuz hayat hastanesinde Fzt. Mehmet Beyin uyguladığı 3 seanslik manuel terapi ile annemin bel ve sırt ağrılari geçti. İşindeki başarısı dışında sabrı, güler yüzü ve güven veren tavırları için Fzt. Mehmet Beye çok teşekkür ederiz. Şiddetle herkese tavsiye ederim.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. Mehmet İlhan Manuel Terapi

  Kendisine ikinciye gittim. Genç yaşına rağmen oldukça bilgili ve bu bilgisini tedavi sürecinde sizinle paylaşıyor. İlk gittiğimde bükülü olan belimi tek seansta tedavi etmişti. Kapıdan belim bükülü ayak parmaklarıma bakarken girip, dik bir şekilde dışarı çıktım. Kesinlikle hiç düşünmeden gidebilirsiniz. Tedavisi, güler yüzü ve efendiliğinden kesinlikle memnun kalırsınız.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Nihat Erdem Diğer

  2-2,5 yıldır gıda hassasiyeti ile mücadele ediyorum ve her geçen gün şikayetlerim artıyor. Doktor Beyin bilgisi ve tecrübesine saygım var ama bana karşı tavrından rahatsız oldum. Muayenem çok kısa sürdü. Şikayetlerimi tam anlamıyla aktaramadım. Tahlil ve test sonuçlarını gördükten sonra ayrıntılar görüşülecek diye düşündüm. Testimi yaptırıp yanına gittiğimde de bir değişiklik olmadı, sormak istediklerimi tavrından dolayı soramadım. Sürekli acelemiz var da bir yere yetişmemiz gerekiyor gibiydik. Hâlbuki bekleyen hastası bile yoktu. Şikâyetlerimi rahatlatabilecek ilaçları yazdı ve diyetimi daha dikkatli yapmam gerektiğini söyledi. Sanırım, iki günde toplam görüşme süremiz 10 dakikayı geçmemiştir. Dahili numarasını vermişti, test sonucuyla ilgili soru sormak için aradığımda, hemşire hanım kendisine soru sorup bana aktarmaya çalışırken yeter artık kapat şu telefonu diye bağırdı. Hiç böyle bir durumla karşılaşmamıştım, çok rahatsız oldum. Kendisinin de belirttiği gibi rahatsızlığım ilaçla tedavi edilebilecek bir rahatsızlık değil ve beslenme şeklimin düzenlenmesi gerekiyor. Daha rahat bir şekilde sorularımı sorarak kendisine başvurumun verimli sonuçlanmasını isterdim. Tavsiye edebileceğim veya tekrar gitmeyi düşüneceğim bir doktor değil.


  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Yurdacan Demir Normal randevu

  Mükkemel ötesi... Sağ gözümde retina yırtılması oldu. Acil hemen ameliyat olmam gerekiyordu. Hemen ameliyata alındım. Doktor doktor gezerken şifayı buldum.
  dr. profesörü kalmadı. Gittiğimde hemen acil ameliyata aldılar.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. Mehmet İlhan Manuel Terapi

  Ameliyat sonrası donan omzumu açmak için savaş veren korkularımın üstesinden gelmemi sağlayan samimi ve sıcaklığı ile yorulmadan bıkmadan. Çabalayan Mehmet beye ne kadar teşekkür etsem azdır iyiki mehmet bey karşımıza çıkmış kendisinden son derece memnunum


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar