Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder

Hrs Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi kadrosunda 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 4 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, bulunmaktadır. Hrs Kadın Hastal... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Hrs Ankara Kadın Hastanesi

Güvenevler Mahallesi , Güneş Sokak No:14 Kavaklıdere

06540 , Ankara ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Hrs Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi kadrosunda 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 4 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, bulunmaktadır. Hrs Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi Ankara ilinde Güneş sokakno:14 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ömer Altun Tüp Bebek

  Ömer hocamla sancım sebebiyle tamamen tesadüfen tanıştım. İlk muayenede ben ve eşim çok sevdik. Yumurtalık kisti problemimin olduğu anlaşıldı, tedavisini düzenledi. Aynı zamanda bebek için de tüp bebek sürecine girmiştik. Hazır olduğunu düşündüğünde tüp bebek aşamalarına geçildi. Çok zor, stresli ve endişeli geçen bir süreçti bizim için. Burada anladım ki doktor çok önemli ve iyi ki Ömer hocama güvenmiş ve bu yola onunla birlikte çıkmışım. Tüp bebek transfer işlemi esnasındaki desteği, herşeyin güzel olacağına dair inancımı çoğaltması, hamilelik esnasında yaşadığımız her olumsuzlukta bizimle üzülüp her mutlu olduğumuz anda da bizimle beraber mutlu olması gerçekten hiç unutmayacağım anlar. Yapılan test sonuçlarında aksilikler olduğunda ağlayarak gittiğim hastaneden gülerek çıktım hep. Doktorluğunun mükemmel olmasının yanında insani yönünün çok kuvvetli olması, karşındakini hastası olarak görmesinin yanı sıra duygularının neler olabileceğini hissetmesi ve ona göre yaklaşımı gerçekten anlatılmaz yaşanır. Hastanın durumuna özel davranması sebebiyle birçok şeyi başlamadan tespit etti ve hemen tedavisi oldu. Bebeğimiz hiç zarar görmedi. Bebeğime kavuşmam için ne çok çaba harcadı. Ne kadar teşekkür etsek az. Hem tüp bebek, hem kadın-doğum hastalıkları ve bütün karşılaştığım süreçlerde ben çok şanslıydım. Kadın-doğum ile ilgili tüm travmalarımı da atlattım sayesinde. Bir de buradan teşekkür etmek istedim. İyi ki varsınız, hep var olun. Sizin gibi hekimlere çok ihtiyacımız var.

  Op. Dr. Ömer Altun

  Güzel sözlerinize teşekkür ederim. İşimi layıkıyla yaptığıma şahit iseniz bundan daha büyük ödül yoktur. Hayatınızın bir döneminde yollarımız kesişti ve karşılıklı memnuniyetle ayrıldıysak hepimize ne mutlu. hayırlı olsun.


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Tarık Aksu Diğer

  Gerçekten içinizi rahatlatan, hasta psikolojisini çok iyi anlayan ve en önemlisi bence alanında en iyisi olan doktorum. 13/06/2022 tarihinde miyomektomi ameliyatı oldum ve sayesinde ameliyata o kadar rahat ve güvende girdim ki kendisine her şey için çok teşekkür ederim. Hiçbir olumsuzlukla karşılaşmadım ve dediği her şeyi yaşadım. Ameliyat sonrası da benim için çok rahattı çalışanlara da çok teşekkür ederim özellikle ameliyatımda bulunan, ameliyat sonrası destek olan sanki kendi kardeşleri çocuklarıymışım gibi davrandılar bana. Ağrılı olan o süreci sayelerinde rahat atlattım. Asla pişman olmayacağınız bir hastane ve ekip kesinlikle tavsiye ediyorum daha önce biçok doktora gitmiş ve ameliyat olma cesareti bulamamış biri olarak, 11.00de muayene olup 11.30 da ameliyata girdim ve her şey doktor beyin dediği şekilde ilerledi, sizi asla yanıltmaz.


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ömer Altun Sezeryan Doğum

  Ömer Hocam'la bundan yaklaşık 8 sene önce rutin kontrollerim esnasında tanıştık. O günden sonra güvenle gittiğim jinekoloğum oldu. 2019'da hamile kaldım ancak bebeğimi düşürdüm. O zaman bana ve eşime manevi olarak inanılmaz destek oldu. 2020'de tekrar hamile kaldım. Hamilelik sürecimi titizlikle takip etti, bizi tüm aşamalarla ilgili ayrıntılı şekilde bilgilendirdi, bebeğimde ufak bir kist gördüğünde bizim kadar endişelendi ve üzüldü, kistin ciddi bir şey olmadığı ortaya çıkınca bizim kadar ferahladı. Hamilelik şekerim olduğu halde 38+3. haftaya kadar geldik ve normal kiloda bir bebek doğurabildim. Güzel kızım şimdi 10 aylık. Tüm emeği için minettarım. Kendisi önce insan, sonra doktor.

  Op. Dr. Ömer Altun

  Çok teşekkür ederim. Hangi işi yaparsak yapalım, dünyaya hangi görev için geldiğimizi düşünürsek düşünelim, önce İNSAN sonra işini iyi yapan biri olma çabamız devam etsin. Selamlarımla


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Coşkun Aydın Diğer

  İkizlerime hamile iken Coşkun Hocamızla tanıştık. Oldukça kaliteli ve seviyeli bir insan ve doktor. Beni rahatsız edecek hiç bir soru sormadı ve bu benim için gerçekten önemliydi çünkü çok hassas bir kişiliğim var (Bunu yazmamın sebebi daha önce kontrole gittiğim "çok popüler" bir hocanın enterasan ve şok olmama sebep olacak soruları) Doğumdan sonra da bebekler kuvözde kaldı. O dönemde Coşkun bey başta olmak üzere, hemşire arkadaşlar, hastane yöneticileri (Özel HRS Ankara Kadın Hastanesi) ve adını hatırlayamadığım diğer doktorlar ailedenmişim gibi çok ilgili ve şefkatli davrandılar. Hiç bir zaman bunu unutmayacağım. Çok memnun kalarak bitirdim tedavi sürecimi. Coşkun bey tecrübeli, sağlam ve saygıdeğer bir doktor. Hiç bir tereddütünüz olmasın giderken. Sevgili hocam her şey için buradan tekrar teşekkür ediyorum.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ömer Altun Doğum Kontrol

  1 sene önce covidken hamile olduğumu öğrendim ilaçları kullandığım içinde riskli bir gebelik olma olasılığı cok yüksekti eşim ve ben Ömer hocama bir tavsiye üzerine gittik bizimle o kadar güzel ilgilendiki başımıza gelen bu olumsuz durumu öyle bilgili anlayışlı bıkmadan yılmadan bizimle konuştu ki eşimde bende yanından pamuk gibi çıktık ondan sonrasında böyle bilgili işini seven bir doktorla devam etmeye karar verdik 9 ay boyunca da biz bebekle ilgili hiçbir şey sormamıza gerek kalmadan herşeyi tek tek sabırla anlatıyor gebelik sürem boyuncada doğumundada o kadar sakin geçti ki Ömer hocam bizim kabul olmuş duamızdı ben bebeğimi 4 ay önce sağlıklı bir şekilde kucağıma aldım önce rabbimin sonrada Ömer hocamın bilgisi ilgisi sayesinde iyiki tanıdık sizi iyiki varsınız Ömer hocam siz hep var olun Rabbım sizi hep yüreği güzel insanlarla karşılaştırsın her zaman duamızdasınız

  Op. Dr. Ömer Altun

  Çok teşekkür ederim. Şu hayatta en önemli şey, insanların hayatına güzel dokunuşlarla dokunabilmektir, çünkü bu bizi, gönüllerimizi birbirine bağlar ve hayatı daha anlamlı kılar.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ömer Altun Doğum Kontrol

  Yaklaşık 1 hafta önce doğum operasyonumuzu Ömer Hocamız gerçekleştirdi. Ankara'da hamilelik öncesi birçok doktorla görüştük ama Ömer Hoca ile tanışınca aramayı noktaladık. Hamilelikten doğuma kadar daha iyi bir doktorla devam edemezdik. Son derece ilgili, sevgi dolu, sabırlı, güler yüzlü bir hekim. Durum ne ise size tüm samimiyetiyle ne eksik ne fazla anlatıyor. Bir psikolog gibi bizleri dinliyor, sayesinde son derece rahat bir süreç yaşadık. Sonsuz teşekkürler!

  Op. Dr. Ömer Altun

  Çok teşekkür ederim. Tanımadığınız bir insanın güvenini kazanmak, dünyaya niye geldiğinin sorusuna verilebilecek en güzel cevaptır. Hayat anlamdır. Kısacık ömrümüzde kesişen kısa zamanları böyle geçirebiliyorsak, huzuru, mutluluğu, erdemi yakalamışız demektir. Yolunuz güzel insanlarla kesişsin.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ömer Altun Diğer

  Bir insanın başına gelebilecek en iyi doktor Ömer hoca.Sizi asla kandırmadan tüm gerçeği söyler ve ne ile karşılaşacağınızı hep bilirsiniz ilk hamileliğimde de 2.hamileleliğimde de hep yol gösteren ailemizden biriymiş gibi herşeyi anlatan sizinle sevinip sizinle üzülebilen harika bir insan.İyi ki kendisini tanımışız ve iyi ki benim çocuklarımın doktoru olmuş iyi ki varsınız hocam.

  Op. Dr. Ömer Altun

  Çok teşekkür ederim. bana diyecek bir şey bırakmamışsınız. Utandım. Hayat birbirimize böyle şahitlik ettiğimiz sürece daha anlamlı, daha güzel.


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Şengül Parlak Diğer

  Şengül parlak'a gittiğimde 31 yaşında bekar bir kadındım. Kendisine bir kac sefer gittim ve her seferinde ne zaman evlenip çocuk yapacaksin diye sordu. Gerekçe olarak da 35 yaşına gelmiş çocuğu olmayan kızları görünce üzüldüğünü söyledi. HPV şüphesiyle gittigimde moralimi alt üst etti muayenede. Bunu "ah nerden kaptın" dedi (sanki isteyerek yapmışım gibi). Ustelik bir doktorun kapmak ifadesini kullanması günümüzde cok yanlıştır. O muayene son oldu. Bir daha kendisine gitmem.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ömer Altun Doğum Öncesi Eğitim Ve Doğuma Hazırlık

  Ömer bey mükemmel bir doktor önce Allah a sonra kendisine tekrar teşekkür ediyorum.Bebeğimin de benim de hayatımı kurtardı.İki çocuğumu da Ömer bey doğurttu.Daha önce düşük yaptığım için kendisine gitmiştim iyi ki tanıma fırsatım olmuş.Hem çok başarılı hem de çok yardımsever.Allah yardımcısı olsun iyi ki var iyi ki tanımışız.Ailecek çok seviyoruz.

  Op. Dr. Ömer Altun

  Çok teşekkür ederim. İşim gereği insanlarla tanışıp, onların canlarına dokunma fırsatım oluyor. Elbette elden geldiği kadarıyla. Emanet olduğunuzun bilinciyle titiz davranmaya çalışıyorum. İyi ki varsınız, yoksa ne bu mesleğin, ne bu hayatın anlamı olurdu. Sevgiyle kalın.


  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ömer Altun Diğer

  İlk hamileligim ve hiçbir şey bilmeden gittim, burdaki yorumlara güvenerek. Bir anda riskli durumlarım olduğunu da orda öğrendim. O yüzden her ilk hamileliğini yaşayan gibi şok ve şaşkınlık içinde belki bir sürü soru sordum. Anlamadığım için de bir iki kez aynı soruyu sormuş olabilirim. O kadar sabırsız ve tahammülsüz ki 'Hanfendi anlatamıyorum galiba' gibi şeyler söyledi. Hamilelik süreci psikolojik olarak da önemli bir süreç ve doktorun sabırlı, anlayışlı ve tüm süreç boyunca sizi desteklecek birinin olması gerekiyor. Ben o yüzden kesinlikle tavsiye etmiyorum.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  Op. Dr. Ömer Altun

  Myomunuzun, ikiz gebeliğinizin olduğunu söyledim. Riskli gebeliğinizin olduğunu duymak hiç hoşunuza gitmedi ama bu gerçek olan. Size hiç riskiniz yok, maaşallah hersey yolunda demeyi ben de bilirim, ama eninde sonunda gerçekle yüzleşirsiniz. Umarım sağlıkla bebeklerinizi kucağınıza alırsınız. Lütfen dikkatli olun. Siz bilimsellik ve gerçeği arayın, sağlığınızı önemseyin.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar