Profilinizin kontrolünü alın Bilgileri düzenle

Hrs Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi kadrosunda 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 4 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, bulunmaktadır. Hrs Kadın Hastal... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Hrs Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi kadrosunda 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 4 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, bulunmaktadır. Hrs Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi Ankara ilinde Güneş sokakno:14 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Adres bilgisi

 • Özel Hrs Ankara Kadın Hastanesi

  Güvenevler Mahallesi , Güneş Sokak No:14 Kavaklıdere

  06540, Ankara,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Kamil Gülpınar

  Genel Cerrahi, Doç. Dr.

  • Çok değerli bir doktor .Allah işini gücünü rast getirsin. Safra kesemdeki taşlardan dolayı ameliyat olmam gerekiyordu çok şanslıyım ki doç Dr Kamil Gülpınar hocayla tanıştık ve ameliyatı mı başarılı bir şekilde yaptı.Kendisine sonsuz teşekkürler ediyorum. Sevim Buğdaylı

  • Merhabalar.... Adım Barış Oduncu yaklaşık 8 yıldır kronikleşmiş Kalın Bağırsak Divertiküliti hastasıydım. Bu süre zarfında sayısız ataklar geçirip, atak anlarında 5- 10 gün sürekli hastanede yatmak zorunda kalıyordum. İşte yine böyle bir atak anında Sayın Kamil Gülpınar hocama denk geldim. Hastalık seyrimi inceledi ve artık bu atak sonuçlarının bana risk teşkil ettiğini ve bir an önce ameliyat olmam konusunda yaklaşımı ve motivesi ile bu kararı almamı sağladı. 14/10/2015 tarihinde inanılmaz derecede kötü bir hal alan hastalığımı eşsiz deneyimi sayesinde çok başarılı bir operasyonla sonuçlandırdı. Geriye dönüp baktığımda yıllarca neden acılar çektim sorusunu kendime soramadan edemiyorum. Ancak şunu belirtmeden geçemeyeceğim önemli olan sadece ameliyat olmak değil, ameliyat sonrası gerekli takip tetkik ve bakımlardır. Ameliyat öncesi, anı ve sonrası her evrede yanımda olan ve hiçbir desteğini esirgemeyen hocama sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Herkese sağlıklı günler dilerim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (20) göz at


 • Fulya Mısır Vurgun

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Çocuk Yoğun Bakımı, Uzm.Dr.

  • 7 aylik bebegimizin vucudunda bazi kizarikliklar oldu. Kizarikliklar isilik mi allerji mi karar veremedigi halde Dekort adli igneyi yaptirdi. Arastirmalarimiz sonunda bu ilacin cok agir vakaalarda kullanilan kuvvetli bir steroid oldugunu ogrendik. Bu uygulamasi hakkinda kendisinen aciklama istedigimizde bize aciklama yapmak yerine kaba bir sekilde bizi odasindan kovdu.


 • Tarık Aksu

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Prof. Dr.

  • 2003 yılında oğlumun doğumuna ve annesinin hamileliği sırasında o yoğunluk içinde gerçekten çok yakından ilgilendiği için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bir arkadaşımın yeğeni bugün sabah HRS'de doğum yaptı. O nedenle biraz da geç olsa da size tekrar teşekkürlerimi sunuyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum....

  • Ben Tarık Hocanın 15 yıldır hastasıyım. 3 çocuğumun doğumunu ve over kist ameliyatlarımı başarı ile gerçekteştirmiştir.Özellikle hastanın psikolojisine bir psikologdan daha yakın ilgi gösterdiği için, ona minnetarım.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at


 • Mehmet Ketene

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Op.Dr.

  • Doktor Mehmet Ketene'ye basen ameliyatı oldum, çok memnun kaldım, tüm hastane çalışanları da çok ilgili ve güler yüzlü insanlar, kendinizi orda iyi hissedebilirsiniz, estetik yaptıracaksanız eğer Dr.Mehmet KETENE'yi tavsiye ederim, kendisine tekrar tekrar teşekkür ederim.


 • Ahmet Hakan Haliloğlu

  Üroloji, Doç. Dr.

  • Son derecede yetenekli bir cerrah ve iyi bir insan. Geçirdiğim ameliyat ve sonrasındaki katkılarıyla sağlığıma kavuştum. Kendisine sonsuz teşekkür ediyorum. Bunun yanı sıra, Ufuk Üniversitesi Prof. Dr. Rıdvan Ege Hastanesi Üroloji Servisinde görevli doktor, hemşire ve personelden gördüğüm sevecen ilgi ve güler yüz de sağlığıma daha çabuk kavuşmama yardımcı oldu. İyi ki varlar... Sonat Konor

  • Alanında çok iyi bir hekim. Ahmet Hakan hocama ve Ufuk Üniversitesi Rıdvan Ege Hastanesindeki tüm ekibe yakın ilgi ve emekleri için çok teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at


 • Şengül Parlak

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Op.Dr.

  • Hamileliğimin tüm aşamalarında ve normal doğumumda, uzmanlığıyla ve samimiyetiyle her zaman içimi rahatlatan hocama sonsuz teşekkürler, tekrar doğum yapsam tekrar Şengül hocayı tercih ederim.

  • Canım doktorum:) Evime yakın olması nedeniyle hastaneyi tercih etmiştim.. Gebeliğimin ilk gününden doğuma kadar hep yanımda oldu. Prensiplidir, kuralcıdır belki en başta biraz sert olabilir ama bebeğin ve annenin sağlığı için sarfetmesi gereken sözleri sakınmamakla sizi korumaya çalışır. Çok çalışkandır, işini severek yapar, sizi sizden hatta kendinden çok düşünür ve tavsiyelerde bulunur. Yaşadığınız tüm sorunlarda yanınızdadır ve birçok doktorun teşhis edemediğini görerek sizi rahatlatır. İyi ki ona gitmişim ve iyi ki kızım Yağmur'umu kucağıma almama o yardımcı olmuş.. Çok çok teşekkür ederim iyi ki varsınız Şengül Hanım..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at


 • Süleyman Erçoban

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Op.Dr.

  • Etimed Hastanesinde gebelik takibimi yapan Op.Dr.Süleyman Erçoban'dan ilgisizliği ve sorularıma açıklayıcı yanıtlar vermeyişi sebebiyle hiç memnun kalmadım.

  • Smear ve kan testlerimin iyi çıkmasına karşın beni doğru yolda yönlendiren,iki ufak operasyonla sıkıntılarımdan kurtulmama başlangıç olan ve titizliği,ciddiyetiyle memnun kaldığım doktorum Sn.Süleyman Erçoban'a çok teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at


 • Ömer Altun

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Üreme Endokrinolojisi Ve İnfertilite, Op.Dr.

  • Bende Ömer beyin hastasıyım mükemmel bir doktor ve insana psikolojik olarakta çok güzel destek veriyor işinde çok çok iyi herşeyi bilip görüyor Ömer beyden başka doktora gidemiyorum tek o güven veriyor bana onu görünce bile içimde huzur oluşuyor. Herkese şiddetle tavsiye ederim iyiki Ömer beyin hastasıyım.

  • A

   Beni 5gün şiddetli bartholin absesi ile diger hastanelerde süründürdüler. Bu iyi yürekli işinin ehli adam yarım saatte beni hayata döndürdü Allah sizden razı olsun saygıdeğer insan. :)

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (28) göz at