Uzmanları gör

Özel Hürriyet Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak bu... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Hürriyet Tıp Merkezi

İstiklal Mah. Işık Cad.No:2

Bursa,

İletişim Bilgileri

Hakkımızda

Özel Hürriyet Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, bulunmaktadır. Özel Hürriyet Tıp Merkezi Bursa ilinde İstiklal mahallesi Işık Cad.no:2 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Mehmet Alparslan Yüksel

  Genel Cerrahi, Uzm. Dr.

  • C

   sayın doktorum m.alpaslan yüksel beye zaman zaman acil cerrahi müdahale ile ilgili ihtiyaç durumlarında gittim. doktorumu böyle bir gereksinimi olan tüm yakınlarıma tavsiye ederim.

  • B

   Çok memnun kaldım. Konusunda uzman ve hastası ile samimi bir şekilde ilgileniyor.


 • Memik Karaküçük

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm. Dr.

  • Z
   Konum: Bursa Çekirge Devlet Hastanesi Zübeyde Hanım Ek Hizmet BinasıHizmet: Normal (Vajinal) Doğum için yatış

   Allah razı olsun kendisinden. Çok iyi bir doktor. Hem mesleki bakımdan çok iyi hem insan olarak çok iyi. Normal doğum için yatış yapıldı, ancak tehlike olduğunu söyledi doktorum bana(bebek kakasını yapmış),ve sezeryanla bir kız bebeğim oldu. Sonrasında da güzel bir şekilde ilgilendi. Allah razı olsun.. -6 Aralık 2018'de doğum yaptım..

  • Z
   Konum: Bursa Çekirge Devlet Hastanesi Zübeyde Hanım Ek Hizmet BinasıHizmet: Sezeryan Doğum

   Ben 2014 de zübeyde hanımda doğum yaptım ve şans eseri memik bey denk geldi iyikide gelmiş diyorum çok memnun kaldım. İlk doğumum olmasından dolayı bilşnçsiz ve korkuyordum sağolsun çok yardımcı oldu ve sağlıkla kızımı aldım kucağıma. Bulun duğum ilde de görev yapmış olsaydı 2. Bebeğimdede onu tercih ederdim yine.

  Tüm görüşlere (14) göz at