Uzmanları gör

Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, uluslararası kalite standartlarında hizmet anlay... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi

Yahya Kaptan Mahallesi Demokrasi Bulvarı No:10

41300 , İzmit ,

İletişim Bilgileri
Kabul edilen sigortalar
Sigortası olan hastalar ve sigortasız hastalar , Acıbadem Sigorta, Allianz Sigorta, Allianz Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Anadolu Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Doğa Sigorta, Ergo Sigorta, Ethica Sigorta, Eureko Sigorta, Eureko Sigorta (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası), Groupama Sigorta, Groupama Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Güneş Sigorta, Halk Sigorta, Katılım Emeklilik Ve Hayat, Mapfre Sigorta, NN Hayat Ve Emeklilik, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, Türk Nippon Sigorta, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Emekli Sandığı Vakfı, Unico Sigorta, Vakıf Emeklilik Bireysel Emeklilik Sigortalıları, Ziraat Sigortadaha fazla (22)

Hakkımızda

Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak sağlıkta dünya markası olmak.

Mükemmelliyet odaklı ve güvenilir sağlıklı yaşam ortağı olmak
Değerlerimiz
Dürüstlük
Liderlik
Takım çalışması
Hasta ve çalışan memnuniyeti
Mükemmellik

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
14 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Atilla Tekin Diğer

  Temmuz 2021 de oğlumun sünneti için tercih ettik.. bizim ameliyat akşam üzereydi o yüzden mi bilmiyorum dr mutsuz ve tersleyen bir tavırdaydı. / ama dr un hakkını yiyemem ameliyat çok başarılıydı ve oğlum çok çabuk ayağa kalktı bayıltmadan yapması vs o kısımdan çok memnun kaldım..


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Barış İlhan Diğer

  Yüksek ateşten getirmiş olduğumuz çocuğumuza mükemmel teşhis koyması ve bizi yönlendirmesi bizi çok mutlu etti kendisine çok tsk ederiz


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Atilla Tekin Diğer

  2 çocuğumu birini 8 aylıkken diğerini 3 aylıkken Mehmet Bey sünnet etti. Sağdan soldan duyduklarımız okuduklarımıza göre değil kendi yöntemine göre sünnet ediyor. Başlarda bu durum beni biraz endişelendirdiysede 2 çocuğumdada hiçbir sorun yaşamadık ve iyileşme süreci çok güzel geçti. Bilgilendirme ve ilgi alakası ayrıca çok iyiydi. Besmele ile sünneti ve yaptığı işin manevi yönü açısından bilgiside ayrıca beni memnun etti. Kesinlikle tavsiye ederim.


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Atilla Tekin Diğer

  3 aylık bebeğimin sünneti için başvurmuştuk, üzülerek düşük puan veriyorum. Öncelikle işleme başlamadan önce ön bilgilendirme beklerdim. Ciddi bir operasyon öncesi gerginlik yaşamamak adına sessiz kaldım. Sünnetten sonra sadece fotoğraf ile kontrol sağlandı. Gözle görmek istemelerini beklerdim. Ayrıca bize dikişleri evde elimizle cekmemizi söyledi atilla bey, bu işlemi yaptığımızda yaralı bölge şişti ve 3 aylık bebek antibiyotik kullanmak zorunda kaldı.ki dikişleri cekemeyecegimizi söylememize rağmen gelin yapalım denmedi. O an boslugumuza gelmiş neden hemen başka doktora gitmediysek Tabi ki sonra başka doktora götürdük.dikislerin cekilmemesi gerektiğini kendisi de onayladı. Neden böyle bir taviz söz konusu oldu anlamadım. Basta da dediğim gibi hiçbir açıklama yapmadan da işleme başlanmıştı. Kesinlikle önermiyorum

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Yusuf Çalışkol Diğer

  Merhaba,
  Benim oğlum Sürekli hastalanan bir çocuktu ta ki Yusuf Bey muayene edip de bu çocukta geniz eti olabilir diyip de bizi yönlendirene kadar. Allah razı olsun kendisinden farklı zamanlarda da arasam beni yönlendiriyor . Kendisi merhametli bir insan, anlayışlı, sabırlı, dinleyen bir insan. Rabbim sıkıntıda bırakmasın. Düşünmeden tercih edebileceğiniz nadir insanlardan .


  U
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. İsmet Akçay Diğer

  Acile gittik bebeğimde gaz sancısı vardı memnun kalmadım ilaç yazıp gönderiyo o kadar acele ediyoduki anlatamam bu 2 inci gidişimdi bidahada asla

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Atilla Tekin Diğer

  Mehmet Atilla bey'e oğlumuzun sünneti için gittik bilgi almak için cep telefonunu aradığımda hemen cevap verdi ve bilgilendirdi şu an görev yaptığı çocuk hastanesi çok kaliteli ve güzel bir hastane Atilla bey de şu ana kadar gördüğüm en iyi çocuk doktorundan birtanesi randevu zamanında aldı sünnet operasyonu çok güzel geçti oğlumuz şu an çok iyi Allaha şükür kendisine çok teşekkür ederim işini çok iyi yapıyor kesinlikle ama kesinlikle bu bir tavsiyedir gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Sevil Öztürk Diğer

  Şehir dışından rutin kontrol icin tesadüfen gittiğimiz Sevil Hanım cocuğumuzda hiç bilmediğimiz üfürüm sorunu olduğunu farketti.Hiç panik yaptırmadan gerekli yönlendirmeleri yaparak çok sağlıklı bilgilenmemize yardımcı oldu.Detaylı açıklamaları güleryüzü ve ilgisi için çok teşekkür ederiz.İzmit'in sizin gibi hekimlere herzaman ihtiyacı var.Bundan sonra İzmitteki doktorumuz olucak inşallah.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Atilla Tekin Diğer

  26 günlük oğlumun sünnetini bir hafta önce yaptı.Çok memnun kaldık, çok kolay iyileşti.Sünnet sırasında bizi bilgilendirdi ayrıca duasını yaparak sünneti gerçekleştirdi.İşinde titiz ve profesyonel. Çok araştırarak gitmiştik pişman olmadık.Ayrıca pandemi sürecinde hastanenin kalabalık olmaması da tercih nedenimizdi.Kendisine çok teşekkür ediyorum.


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Yusuf Çalışkol Diğer

  Oğlumun 2. Ay kontrolleri için gittik Yusuf bey ‘e çok memnun kaldık konuşmasıyla bebeğimle ilgilenerek muayene etmesiyle çok mutlu olduk bundan sonra hep Yusuf bey’e gidiceğiz.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar