Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Mesaj gönder
Numarayı göster

Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, uluslararası kalite standartlarında hizmet anlay... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi

Yahya Kaptan Mahallesi Demokrasi Bulvarı No:10

41300 , İzmit ,

İletişim Bilgileri
Kabul edilen sigortalar
Sigortası olan hastalar ve sigortasız hastalar , Allianz Sigorta, Güneş Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Eureko Sigorta, Halk Sigorta, Ziraat Sigorta, Ergo Sigorta, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, Anadolu Sigorta, Acıbadem Sigorta, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Emekli Sandığı Vakfı, Ethica Sigorta, Katılım Emeklilik Ve Hayat, NN Hayat Ve Emeklilik, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta, Eureko Sigorta (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası), Allianz Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Groupama Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Doğa Sigorta, Vakıf Emeklilik Bireysel Emeklilik Sigortalılarıdaha fazla (22)

Hakkımızda

Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak sağlıkta dünya markası olmak.

Mükemmelliyet odaklı ve güvenilir sağlıklı yaşam ortağı olmak
Değerlerimiz
Dürüstlük
Liderlik
Takım çalışması
Hasta ve çalışan memnuniyeti
Mükemmellik

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. İsmet Akçay Diğer

  Kızımın titreme kusma ve ateşi sebebiyle acil muayenesine gittik. kulak ve boğaz yüzünden bir gündür antibiyotik kullanıyorduk zaten muayene etmeden sadece tahlil istedi sonucunda antibiyotiği kesip grip ilacı verdi. Üç gündür iyileşmemekle birlikte kötüye gitti kızımın durumu. Bugün tekrar başka bir doktora gitmek zorunda kaldık antibiyotik tedavi verdi boğaz ve kulaktaki enfeksiyon ilerlediği için. İsmet beyin eksik muayenesi sebebiyle hastalık süreci uzadı ve verdiği ilaçtanda fayda görmedik!

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. İsmet Akçay Diğer

  Kontrol için geldik fakat oğlumu muayene bile etmeden ilaçları kesmemi söyledi.kontrol etmeliydi.şuan başka doktora gidicem çünkü çocuğum öksürüyor.zaten o kadar aceleci davranıyor ki soracağınız bir şey varsa da soramıyorsunuz.ne ara odasına girdik ne ara çıktık anlamadım.üzülürek söylüyorum memnun kalamadık.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Atilla Tekin Diğer

  Hocamıza 9,5 aylık oğlumu sünnet ettirdim. Altta yapılan yorumları şaşkınlıkla okudum.Hocamızdan her konuda memnun kaldık, herşeyi hakeden bir hekimdir.Inanın o kadar stres panik yapmama rağmen muhteşem hekimliği ile sünnetimizi yaptirdik.iletisim de de harika,İzmit deyince sünnet konusunda kesinlikle hocamızı öneriyorum.profesyonel bir hekimdir.Hic düşünmeden hocama gidebilirsiniz.


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Atilla Tekin Diğer

  Atilla beye sünnet için gittik. Gayet ilgiliydi. Bilgilendirmesi,bizimle iletişimi,çocuğuma yaklaşımı,sünnet esnasında neler yaptığını anlatması gayet iyiydi. Sünnete başlarken besmele çekip dua etmesi beni mutlu etti teşekkür ederiz. Bizim için önemli bir ayrıntıydı.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Atilla Tekin Diğer

  Temmuz 2021 de oğlumun sünneti için tercih ettik.. bizim ameliyat akşam üzereydi o yüzden mi bilmiyorum dr mutsuz ve tersleyen bir tavırdaydı. / ama dr un hakkını yiyemem ameliyat çok başarılıydı ve oğlum çok çabuk ayağa kalktı bayıltmadan yapması vs o kısımdan çok memnun kaldım..


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Barış İlhan Diğer

  Yüksek ateşten getirmiş olduğumuz çocuğumuza mükemmel teşhis koyması ve bizi yönlendirmesi bizi çok mutlu etti kendisine çok tsk ederiz


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Atilla Tekin Diğer

  2 çocuğumu birini 8 aylıkken diğerini 3 aylıkken Mehmet Bey sünnet etti. Sağdan soldan duyduklarımız okuduklarımıza göre değil kendi yöntemine göre sünnet ediyor. Başlarda bu durum beni biraz endişelendirdiysede 2 çocuğumdada hiçbir sorun yaşamadık ve iyileşme süreci çok güzel geçti. Bilgilendirme ve ilgi alakası ayrıca çok iyiydi. Besmele ile sünneti ve yaptığı işin manevi yönü açısından bilgiside ayrıca beni memnun etti. Kesinlikle tavsiye ederim.


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Atilla Tekin Diğer

  3 aylık bebeğimin sünneti için başvurmuştuk, üzülerek düşük puan veriyorum. Öncelikle işleme başlamadan önce ön bilgilendirme beklerdim. Ciddi bir operasyon öncesi gerginlik yaşamamak adına sessiz kaldım. Sünnetten sonra sadece fotoğraf ile kontrol sağlandı. Gözle görmek istemelerini beklerdim. Ayrıca bize dikişleri evde elimizle cekmemizi söyledi atilla bey, bu işlemi yaptığımızda yaralı bölge şişti ve 3 aylık bebek antibiyotik kullanmak zorunda kaldı.ki dikişleri cekemeyecegimizi söylememize rağmen gelin yapalım denmedi. O an boslugumuza gelmiş neden hemen başka doktora gitmediysek Tabi ki sonra başka doktora götürdük.dikislerin cekilmemesi gerektiğini kendisi de onayladı. Neden böyle bir taviz söz konusu oldu anlamadım. Basta da dediğim gibi hiçbir açıklama yapmadan da işleme başlanmıştı. Kesinlikle önermiyorum

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Yusuf Çalışkol Diğer

  Merhaba,
  Benim oğlum Sürekli hastalanan bir çocuktu ta ki Yusuf Bey muayene edip de bu çocukta geniz eti olabilir diyip de bizi yönlendirene kadar. Allah razı olsun kendisinden farklı zamanlarda da arasam beni yönlendiriyor . Kendisi merhametli bir insan, anlayışlı, sabırlı, dinleyen bir insan. Rabbim sıkıntıda bırakmasın. Düşünmeden tercih edebileceğiniz nadir insanlardan .


  U
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. İsmet Akçay Diğer

  Acile gittik bebeğimde gaz sancısı vardı memnun kalmadım ilaç yazıp gönderiyo o kadar acele ediyoduki anlatamam bu 2 inci gidişimdi bidahada asla

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar