Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör

Özel Jimer Hastanesi kadrosunda 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 3 adet diş hekimi uzmanı, 2 adet fiziksel tıp v... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Jimer Hastanesi

Odunluk Mah. Mihraplı Cad.No:6

16110 , Nilüfer ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Jimer Hastanesi kadrosunda 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 3 adet diş hekimi uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 7 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet psikoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Jimer Hastanesi Bursa ilinde Odunluk mahallesi Mihraplı Cad.no:6 Nilüfer adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Emel Arslan Yıldırım Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  En stresli zamanlarımda en büyük desteği sağlayıp beni rahatlamayı başaran mükemmel insan. Hamilelik gibi zorlu olan bu süreci Emel hanım sayesinde huzurlu bir şekilde geçiriyorum.


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Emel Arslan Yıldırım Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Hamileyim bebegim çok iyi gidiyor doktorundan çok çok memnunum iyiki var çok teşekkür ederim iyi günler


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Mehmet Bayrak Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi Randevusu

  Bursa'da uzun zamandır aradığımız onkolojik jinekoloji doktoru çok şanslıyız ki Mehmet bey oldu. Kendisi güvendiğimiz, donanımlarını takdir ettiğimiz, tüm sorularimiza yanıt bulup endişelerimizi giderdigimiz ve sonunda şifa bulduğunuz doktorumuz oldu. Biz her anlamda çok memnun kaldık ve herkese tavsiye ederiz.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Emel Arslan Yıldırım Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Emel Hanım çok samimi ve ilgili bir uzman Vajinal mantar tedavisi için gitmiştim. Tedavi sürecimi rahat bir şekilde atlattım sayesinde. Daha sonrası için yaptığı bilgilendirme ve öneriler için de teşekkür ederim.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Erbil Atacan Diğer

  Kızımın geniz etini, komple bademciğini ve kulaklarına tüp taktırma işlemini yaptırdık. Büyük titizlikle araştırdığım doktorumuzdan ilgili iletişimi çocuklara yaklaşımını detaylı bilgilendirmesinden ötürü çok memmun kaldık. Ameliyat öncesi ve sonrası ilgisinden dolayı çok teşekkür ederiz.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Şükrü Aydın Düzgün Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı

  Safra kesemdeki çok küçük taşlardan 1 tanesinin safra kanalına düşmesi ile büyük bir kaos yaşadım. M. K. Paşa 'daki Dr. Un zaman kaybetmeden bir an önce Bursa' da kapsamlı bir hastaneye gitmem gerektiğini söylemesi üzerine, araştırmalarım sonucunda Şükrü Beyle yollarımız
  kesişti. 17.01.2022 tarihinde çok ama çok korkarak girdiğim safra kesesi ameliyatı mı Şükrü Bey başarılı bir şekilde geçekleştirdi.Kendisi çok alçak gönüllü, hastasına karşı empati yapabilen naif bir kişilik yapısına sahip olduğunu gözlemledim.. Kendisine çok teşekkür ediyorum.


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Emel Arslan Yıldırım Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Emel Hocam ile zorlu bir sürecin başında tanıştık. Onun ilgi,özveri, uzmanlığı ve pozitif enerjisi ile 24.haftaya ulaştık. Mesleğini hakkıyla ve sevgiyle yapan doktorlardan biri olduğunu düşünüyorum. İnşallah bebeğimizin doğumuna kadar birlikteyiz.


  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Emel Arslan Yıldırım Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Çok zor bir süreçten geçiyorum hamilelik covid uykusuzluk çalışma yerim Şanlıurfa tedaviye Burdaya geliyorum derken bu iki il arasında mekik dokuyorum çok zor bir dönemden geçiyorum Emel hanımı bu süreçte tanıdım her konuda bir doktor değil abla gibi yanımdaydı hala doğum yapmamışken ve tedavi sürecimden dolayı bir karara bağlamamışken o kadar düşünce arasında diyebiliyorum ki Bursa olursa koşa koşa kendisine emanet ederim kendimi güvende hissediyorumm. Bir kadın için en önemli şey de güven değil midir zaten.


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Ömer Demirçak İmplant Uygulamaları ve Farklı Üst Yapı Tercihleri

  Takma diş kullanıyordum ve yıllardır bıkmıştım. Yorumlara bakarak Ömer beye gittim. Üst dişlerimin tamamına implant yapmaya karar verdik. Kendisi çok detaylı açıklamalar yaparak benimle ilgilendi. Kalıcı dişlerim takılana kadar geçici diş taktılar sonrasında 3 aylık süreçte her zaman kendisine ulaşabildim hiç sıkıntı yaşamadık. Sık sık kontrollerim oldu. Hep ölçüler alındı ve ilgilenildi. İşlemlerim tamamen bitti kalıcı implant dişlerim yapıldı ve şu an çok memnunum. Rahat rahat konuşuyorum yiyebiliyorum tamamen kendi dişim gibi oldu. Kendisini herkese tavsiye ediyorum. Ömer beye çok teşekkür ederim.


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Ömer Demirçak Laminate Veneer

  Daha önce kaplama yapılması önerilen dişlerimi Ömer Bey çok az bir uyuşturma ile hafifçe düzeltti ve makine ile tarayarak incecik porselenler üretti. Artık elimi ağzıma götürmeden gülümseyebiliyorum. Düzgün kişiliğinden ve inanılmaz titiz oluşundan kötü bir iş çıkmaycağından emin oluyorsanız. Çevremedeki herkese kesinlike öneriyorum.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar