Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör

Özel Jimer Hastanesi kadrosunda 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 3 adet diş hekimi uzmanı, 2 adet fiziksel tıp v... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Jimer Hastanesi

Odunluk Mah. Mihraplı Cad.No:6

16110 , Nilüfer ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Jimer Hastanesi kadrosunda 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 3 adet diş hekimi uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 7 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet psikoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Jimer Hastanesi Bursa ilinde Odunluk mahallesi Mihraplı Cad.no:6 Nilüfer adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Şükrü Aydın Düzgün Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı

  Safra kesemdeki çok küçük taşlardan 1 tanesinin safra kanalına düşmesi ile büyük bir kaos yaşadım. M. K. Paşa 'daki Dr. Un zaman kaybetmeden bir an önce Bursa' da kapsamlı bir hastaneye gitmem gerektiğini söylemesi üzerine, araştırmalarım sonucunda Şükrü Beyle yollarımız
  kesişti. 17.01.2022 tarihinde çok ama çok korkarak girdiğim safra kesesi ameliyatı mı Şükrü Bey başarılı bir şekilde geçekleştirdi.Kendisi çok alçak gönüllü, hastasına karşı empati yapabilen naif bir kişilik yapısına sahip olduğunu gözlemledim.. Kendisine çok teşekkür ediyorum.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Emel Arslan Yıldırım Diğer

  Mükemmel ilgi, alaka, samimiyet... Bir doktordan öte tüm hamilelik sürecinde abla yakınlığı ile ilgilendi. Her randevuyu aklımda soru işaretleri olmadan bitirdim ki bu çok önemliydi benim için. İlk hamileliğim olmasına rağmen sayesinde çok rahat bir gebelik geçirdim. İyi ki yolumuz en başında kesişti, iyi ki var.


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Emel Arslan Yıldırım Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Emel Hocam ile zorlu bir sürecin başında tanıştık. Onun ilgi,özveri, uzmanlığı ve pozitif enerjisi ile 24.haftaya ulaştık. Mesleğini hakkıyla ve sevgiyle yapan doktorlardan biri olduğunu düşünüyorum. İnşallah bebeğimizin doğumuna kadar birlikteyiz.


  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Emel Arslan Yıldırım Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Çok zor bir süreçten geçiyorum hamilelik covid uykusuzluk çalışma yerim Şanlıurfa tedaviye Burdaya geliyorum derken bu iki il arasında mekik dokuyorum çok zor bir dönemden geçiyorum Emel hanımı bu süreçte tanıdım her konuda bir doktor değil abla gibi yanımdaydı hala doğum yapmamışken ve tedavi sürecimden dolayı bir karara bağlamamışken o kadar düşünce arasında diyebiliyorum ki Bursa olursa koşa koşa kendisine emanet ederim kendimi güvende hissediyorumm. Bir kadın için en önemli şey de güven değil midir zaten.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Emel Arslan Yıldırım Diğer

  Gebeliğimi takip eden doktorumun istanbulda olmasına rağmen doğumumu gerçekleştiren mucize kadın olur kendileri Hiç tanımadığı halde gebelik sürecimi bilmediği halde bu riski alan empati sahibi anlayışlı güler yüzlü pozitif bir insan. Doğum sırasında ve sonrasında da çok ilgiliydi normal doğumu da destekleyen bir doktor iyi ki tanımışım Emel hanım sizi iyi ki yollarımız kesişmiş teşekkür ediyorum


  H
  Doktor: Uzm. Dr. Emel Arslan Yıldırım

  Emel Hanım'dan çok memnun kaldım. Kendisi çok iyi ve beni her konuda rahatlatan bir doktor. Gebelik takibimde ve doğum süreçlerimde kendisi yardımcı oldu. Geçirdiğim süreçlerde beni her zaman bilgilendirdi. Bir daha gebelik yaşarsam Emel Hanım'a gitmek isterim. Kendisine herşey için çok teşekkür ediyorum.

  Uzm. Dr. Emel Arslan Yıldırım

  Güzel yorumunuz için teşekkür ederim .


  K
  Doktor: Uzm. Dr. Emel Arslan Yıldırım

  Emel Hanım çok samimi, içten, şeffaf ve çok pozitif bir doktor. Gebeliğimde olan bütün durumları tüm şeffaflığıyla anlattı. Kendisi bana bir doktor gibi değil de abla gibi yaklaştı. Doğumumu da Emel Hanım gerçekleştirdi. Kendisi bana her zaman yardımcı oldu. Ayrıntılı, açık bir şekilde bilgilendirdi. Emel Hanım'ı seviyorum. Kendisi herşeyimle ilgilendi.

  Uzm. Dr. Emel Arslan Yıldırım

  Güzel yorumunuz için teşekkür ederim .


  E
  Doktor: Uzm. Dr. Emel Arslan Yıldırım

  Emel Hanım gebelik takibimde ve doğum sürecimde yardımcı oldu. Kendisi her konuda bilgilendirerek, beni aydınlattı. Ben çok memnun kaldım.


  A
  Doktor: Uzm. Dr. Emel Arslan Yıldırım

  İleri yaş gebelikte Emel Hanım'la tanıştım. Bu çocuğu kesinlikle istemiyordum. Kendisi gebeliğimi tamamlama konusunda beni ikna etti. Sayesinde çok sağlıklı 1 buçuk yaşında bir oğlum var. Emel Hanım doktorluktan ziyada önceden var olan bir dostummuş gibi davrandı. Kendisine yönlendirdiğim bütün hastalara da öyle davrandığını gördüm. Emel Hanım'ın doktorluğu ayrı insanlığı da çok ayrı muhteşem birisi. İyi ki var. İyi ki kendisiyle tanışmışım. 9 ay boyunca, doğumumda ve sonrasında çok memnun kaldım. Emel Hanım'ı herkese şiddetle tavsiye ederim. Kendisinin bende önemli bir yeri var. Umarım yorumumu okuyup, etkileyen herkes Emel Hanım'dan destek alırlar.


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Ömer Demirçak İmplant Uygulamaları ve Farklı Üst Yapı Tercihleri

  Takma diş kullanıyordum ve yıllardır bıkmıştım. Yorumlara bakarak Ömer beye gittim. Üst dişlerimin tamamına implant yapmaya karar verdik. Kendisi çok detaylı açıklamalar yaparak benimle ilgilendi. Kalıcı dişlerim takılana kadar geçici diş taktılar sonrasında 3 aylık süreçte her zaman kendisine ulaşabildim hiç sıkıntı yaşamadık. Sık sık kontrollerim oldu. Hep ölçüler alındı ve ilgilenildi. İşlemlerim tamamen bitti kalıcı implant dişlerim yapıldı ve şu an çok memnunum. Rahat rahat konuşuyorum yiyebiliyorum tamamen kendi dişim gibi oldu. Kendisini herkese tavsiye ediyorum. Ömer beye çok teşekkür ederim.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar