Uzmanları gör

Özel Jimer Hastanesi kadrosunda 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 3 adet diş hekimi uzmanı, 2 adet fiziksel tıp v... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Jimer Hastanesi

Odunluk Mah. Mihraplı Cad.No:6

16110 , Nilüfer ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Jimer Hastanesi kadrosunda 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 3 adet diş hekimi uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 7 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet psikoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Jimer Hastanesi Bursa ilinde Odunluk mahallesi Mihraplı Cad.no:6 Nilüfer adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
29 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hatice Uğur Diğer

  Pediatri hemşiresi olarak şiddetle dr hanımı tavsiye ediyorum.Canım dr’um tecrübeniz,bilginiz,bir anne gibi bizi sarıp sarmalayışınız, tüm hamilelik sürecinde gece gündüz demeden sorularımıza bıkmadan usanmadan cevap verişiniz, doğumda anındaki sevgi dolu yaklaşımınız, güzel yüzünüzden güleryüzünün hiç eksik olmaması bizi hep çok sıcak karşılamanız aradan yıllar geçsede her koşulda yine sorularımıza cevap verişiniz için ve güzel asya mızı sağlıkla kucağımıza almamızı sağladığınız için çookk çokkk teşekkür ederiz. Sizi çok seviyoruz. Hamilelik sürecinizi, bebeğinizi ve kendinizi tecrübeli bi hekime emanet etmek istiyorsanız gözünüz kapalı hatice hanımın kollarına bırakın kendinizi.

 • N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Ömer Demirçak Kök Kanal Tedavisi

  Doktor Ömer bey ile tanışmadan önce diş doktorlarından inanılmaz korkuyordum, bu korkumu yenmeme yardımcı oldu, Ömer bey çok güler yüzlü, espirili, işini çok çok iyi yapan bir hekim, Eşimin başka doktorların yapamadığı kanal tedavisini Ömer bey hiç acı yaşatmadan bitirdi, kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ederim, bundan sonra tek diş doktorumuz Ömer beydir.

 • D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Ömer Demirçak Kök Kanal Tedavisi

  Ömer bey sizin anlayısınız ve sabrınız için başta teşekkür ediyorum kanal tedavisinden korktugum için daha önce dişimi çektirdim ama o korkumu sayenizde yendim ve artık dişime kanal tedavisi yaptıra biliyorum diş çekimi kanal tedavisi dolgu işlemi
  Hepsi ağrısız bir şekilde bitti bundam sonra diş doktorum tartışmasız sizsiniz kanal tedavisinden korkan hastalar gözü kapalı size gelmeli iyiki sizi tanımışım Güler güzlü ömer de mirçak

 • N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Erbil Atacan Diğer

  Oğlumun kulak çınlaması nedeniyle gittik,çocuklarla iletişimi mükemmel,şikayetleri oğlumdan dinlemesi,tane tane anlatması ve her detayı izah etmesi çok güzel,cok teşekkur ederiz kendisine,saygılar

 • P
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Suat Hazer Diğer

  Suat Bey ile tedavim eylül ayında başladı,5 gün önce transferim gerçekleşti henüz olumlu ya da olumsuz olup olmadığını bilmiyoruz ancak düşünen arkadaslar için gönül rahatlığıyla nacizane tavsiye edebilegim bir doktor.Hastasiyla iletişimi mükemmel,çok pozitif ve ekibi şahane Kendilerine bütün tedavi sürecimdeki destek,sabır ve ilgileri için cok teşekkür ediyorum.

 • D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Ömer Demirçak Kök Kanal Tedavisi

  Ömer Bey, diş hekimlerine karşı korku ve önyargıları olan herkesin fikrini değiştirecek bir doktor. İnanılmaz ilgili, güvenilir, sabırlı ve güler yüzlü. Hem benim hem de eşimin dolgu ve kanal tedavilerimizi takvim sıkışıklığına rağmen bizi hiç mağdur etmeden, büyük bir titizlik ve özenle gerçekleştirdi. Tedavi sonrasında da en ufak bir ağrımız ve şikayetimiz olmadı. Özellikle benim oldukça kötü durumda olan 2 kanal tedavim, Ömer Bey sayesinde hiçbir sıkıntı yaşanmadan tamamlandı. Tedavi sürecini yakından takip etmesi de oldukça memnuniyet vericiydi. Gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

 • I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Ömer Demirçak Diğer

  Ömer beyi bir yakınımın tavsiye ile tanıdım. Kendisi güler yüzlü, mesleğine hakim ve en önemlisi de hasta psikolojisinden iyi anlaması diyebilirim.
  Dişlerimin tamamını yaptırdım. Bu işlem sürecinde Ömer hoca gerçekten çok ama çok hassasiyet gösterdi, sonuçta kendi orijinal dişlerim gibi yeni dişlerim oldu.
  Çalıştığım işyerinde bir arkadaşımın "abi, dişlerin inanılmaz uyumlu ve düzgün olmuş, kendi dişlerin zannettim" demesi aslında doktorumun ustalığının kanıtıydı...
  Kendisine emekleri için tekrar teşekkür ediyorum.

 • C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Ömer Demirçak Diğer

  Ben diş doktorundan cok korkardım Ömer bey aynı anda 2 dişimi birden cekti kendisi ve asistan cok güleryüzlü ve eşi cok hafif korkmadan kosarak gidebilirsiniz

 • F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Orhan Tunalı Diğer

  Göğüs kucultme ameliyatı oldum böyle bir ilgiyi başka hiçbiryerde bulamazsınız kendinizi güvenle orhan beye emanet edebilirsiniz:))

 • P
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Rampia Nizam Diğer

  Harika bir doktor.41.haftada takibimi yapan doktorumu değiştirmek durumunda kaldım ve rabia hanımı keşfettim.iyikiiii ona gitmişim.ve son hafta olmasına rağmen beni kabul etti ve 42 ye kadr her kontrolde normal doğumla ilgili söyledikleri terapi gibi geldi. Ve sonunda çok güzel bir normal doğumla yavrumu kucağıma aldım.cok kibar naif ve hicbir zaman korkutmayan tam tersine cesaretlendiren bir doktor.

 • Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar