Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Kalepark Hastanesi

Şevkiye Mahallesi Adana Caddesi No:3/A

01500 , Kozan ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Osman Çavuşoğlu Diğer

  Şeker kontrolü için gittiğim sırada yaptığı muayeneler sonucunda hiç rahatsızlığını hissetmeyip bilmediğim böbrek taşlarının olduğunu ve bir bobregimde kitle olduğunu söyledi. Beni üroloji bölümüne yönlendirdi. İlgisi için çok teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ederim.

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hüseyin Kunter Tatar Sezeryan Doğum

  Hüseyin hocaya arkadaşlarımın tavsiyesi ile gittim .
  Hamilelik sürecinde ki ilgisi detaylı bilgilendirmesi en önemlisi de sakin bir doktor olması içimi çok rahatlattı . Çok panik bir insan olduğumu anlattım kendisine ameliyat esnasında ekibi ile ilgisi çok iyiydi .
  Sezeryan sonrası ilgisi ve bilgindirmesi de .
  Kozan da böyle bir kadın doğum doktorunun olması çok büyük bir şans .
  İletişimi hastaya yaklaşımı ve tutumu çok iyi ...

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Muhammed Furkan Sökmen Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Ben 1 ay önce Muhammed hocama rinoplasti ameliyatı oldum oldukça zor bir burnum vardı hem görüntü olarak hemde sol tarafımdan hiç nefes alamıyordum. Muhammed hocam hem ameliyat öncesi hem ameliyat sonrası o güler yüzüyle benim bütün endişelerimi giderdi. Şu anda hem görüntü olarak hemde sağlık açısından mükemmel bir sonuca ulaştık kesinlikle alanının en iyilerinden bir tanesi olduğunu düşünüyorum

  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hüseyin Kunter Tatar Sezeryan Doğum

  Sezaryen doğum yaptı kendisi. Ameliyat sonrası hasta kontrolüne bile gelmedi. 24 saat sonunda doktor görebildim. tüm gece ağrıyla kıvrandım ve herhangi bir muhatap bulamadık. Doğumdan sonra yapılan bebek kontrolüyle alakalı bilgi verilmedi. Ağrım olunca doktoru aradım ve telefonu açmak yerine “hayırdır?” diye mesaj gönderdi.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Muhammed Furkan Sökmen Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Doktor beye Güleryüzü ilgi ve alakasindan dolayı çok teşekkür ediyorum.ben kovit sonrası koku alamama şikayeti ile gitmiştim konu ile ilgili detaylı bilgi verdi ve tedavimi düzenledi.. Kozan halkı için büyük şans böyle bir hekimin ilçemizde olması.Kbb ile ilgili şikayetleri olan herkese tek adres diyorum...

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Muhammed Furkan Sökmen Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Doktor bey e sürekli tekrar eden baş dönmesi şikayeti ile gittim. Artık hayat kalitemi bozmaya başlamıştı baş dönmelerim. Bir çok doktora gittim en son psikolojik denilmişti. Tavsiye üzerine doktor beyi buldum. İnanılmaz harika bir doktor. Hem bilgisi hem beyefendi yaklaşımı hemde bana uygulamış olduğu tedavi sonrası şikayetlerimin birden düzelmesi beni hayretler içerisinde bıraktı. Kesinlikle tavsiye edebileceğim son derece ilgili ve alakalı mesleğinde de başarılı bir doktor. Gözünüz kapalı güven içerisinde gidebilirsiniz. Ayrıca burun estetiği alanında da çok iyiymiş. Şimdi burun eğriliğimi de kendisine düzelttirmeyi planlıyorum. Teşekkürler hocam siz bir harikasınız

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Muhammed Furkan Sökmen Botoks Enjeksiyonu

  Botoks yaptırdım, kesinlikle çok memnun kaldım, belirgin olan kırışıklıklarım bariz gözle görünür şeklide düzeldi. D.r M.F.SÖKMEN hocam ilginiz ve kibarlığınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Muhammed Furkan Sökmen Endoskopik Sinüs Cerrahisi

  Furkan beye burun tıkanıklığı şikayetiyle gittim. Beni çok ayrıntılı muayene etti ve herşeyi anlattı. Burnumda Polip olduğunu söyledi. Bunun İçin tomografi çektirdi ve tomografiyi de bana ayrıntısıyla anlattı. Bunca zamandır çok kez KBB doktoruna gittim ama hiçbiri doktor Furkan bey gibi ilgilenmedi. Doktorumun ilgisi bilgisi sıcak kanlılığı samimiyeti ve güven vermesi gerçekten çok iyiydi. Ameliyat olmam gerektiğini anlattı ve ameliyatımı istediğim güne ayarlayıp gayet başarılı bir şekilde ameliyatımı yaptı. Ameliyat sonrası sürecimi de çok rahat geçirmeme yardımcı oldu. Gerçekten çok iyi bir doktor. İşinde ve hastalarıyla iletişiminde muhteşem. Çok teşekkür ediyorum Furkan beye ve herkese gözü kapalı güvenmesini ve muayene olmasını ameliyat olmasını tavsiye ediyorum.

  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Muhammed Furkan Sökmen Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Doktor beyin tedavi süreci ile ilgili bilgi vermesi ve sıcak tutumundan çok memnun kaldık. Kepçe kulak operasyonu yapıldı ve sonuç mükemmel…

  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Muhammed Furkan Sökmen Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Burun estetiği ameliyatı olmak için gittim.Doktorum çok ilgilendi çok memnun kaldım benim istediğim güne uygun ameliyat günü oluşturdu herkese tavsiye ediyorum.

  Hata oluştu, tekrar deneyin