Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Özel Kayseri Tekden Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 5 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 4 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 5 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Kayseri Tekden Hastanesi Kayseri ilinde Gevher Nesibe mahallesi Gür sokakno:4 adresinde bulunmaktadır.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (600)

Genel skor

  B
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Özlem Katırcı Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Doğum sürecinin başından beri ilgi ve tecrübesiyle beni çok rahatlattı. İlk dogumum olmasına rağmen kendisinin cesaretlendirmesiyle normal doğum gerçekleştirdim ve doğum sonrası da hiç bir sıkıntı yaşamadım kendisiyle bu süreci geçirdiğim için çok mutluyum.

  R
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Özlem Katırcı Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Özlem hocamla 2. Kez görüştüm çok bilgili ilgili güler yüzlü bundan sonraki süreçte de beraberiz inşallah doğumda da beraberiz çok memnunum herkese tavsiye ediyorum çok sevdim ekibiyle harikalar yaratıyor cinsiyetini de öğrendik birlikte kızımızı sağlıkla alacağız inşallah kucağımıza .

  G
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Özlem Katırcı Normal (Vajinal) Doğum

  12 şubatta Özlem hanimla ve ekibiyle çok güzel bir normal doğum gerçekleştirdik. İkinci dogumum olmasına ve korkularıma rağmen süreci gece gündüz çok güzel yönetti ve cesaretlendirdi. Kendisi gerçekten tecrübeli ve işini severek yapan bir hekim . Gereksiz uygulama yapmayan hastalarının psikolojisine göre davranan birisi . Güler yüzüyle sancilar arasinda insanı motive ediyor . Gitmek isteyenler hiç tereddüt etmesin .

  H
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Özlem Katırcı Normal (Vajinal) Doğum

  Hamileliğim boyunca güler yüzlülüğü, bilgisi ve ilgisi sayesinde tercih ettiğim kişi özlem hanım oldu. İlk doğumum olduğu için ağrılarım çok fazlaydı suni sancıyla doğuma gittim ağrılara dayanamayıp tam sezeryana karar verecekken Özlem hanım bana cesaret verdi. Emin ellerde olduğumu bilerek doğuma girdim. İyikide öyle olmuş iyikide onu tercih etmişim.

  H
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Özlem Katırcı Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Özlem hocayı doktor takvimine bakarak geldim, iyiki de öyle yapmışım. Kendisi gayet sempatik kırıcı konuşmuyor, mantar tedavisi için gelmiştim. Sadece eleştiri olarak çok yoğun bir hoca oldugu için bekledik ama onu bile tatlı dille söyledi

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Özlem Katırcı Normal (Vajinal) Doğum

  Özlem hanımla gebeliğimin 9. ayında tanıştım ama keşke en başında tanışma durumumuz olsaymış. Güler yüzü,samimiyeti ve bilgisiyle çok mükemmel biri. Sıcak kanlı yaklaşımıyla insanın her gün muayeneye gidesi geliyor. Doğum anında da yaklaşımı,motive etmesi,yanında olduğunu hissettirmesi çok güzel ve insanı aşırı güvende hissettiriyor. Sayesinde kızımı sağlıkla kucağıma aldım. Bundan sonra kadın hastalıkları alanında kendisi vazgeçilmezim oldu.

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Özlem Katırcı Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Sakin ve samimi konuşması ile doğum öncesinde beni çok rahatlattı tecrübesi sayesinde güzel bir doğum geçirdim sonrasında da güler yüzlü bir tavır ile bizi taburcu etti. İyiki tanımışım dediğim doktorlardan

  G
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Özlem Katırcı Normal (Vajinal) Doğum

  2 gün önce Özlem hocam ve ekibi ile birlikte çok güzel bir normal doğum yaptım.Cok şükür kızımızı sağlıkla kucağımıza aldık.Güler yüzü ilgisi ve en önemlisi bilgi ve tecrübesi ile harika bir doktorsunuz. Bu süreçte iyiki sizi tercih etmisim .

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Özlem Katırcı Doğum Öncesi Eğitim Ve Doğuma Hazırlık

  Özlem Hocamın ilgisi ve bilgisi sayesinde çok güzel bir doğum öncesi süreç geçirdik. Telefonlarımı bizzat kendisi açtı,aklıma takılan herşeyi çok rahat sordum.İletişimi çok iyi.Doğum esnasında ve sonrasındaki yaptıkları ile sorunsuz bir evlat dünyaya getirdik. Gece gündüz demeden servise gelip bizzat bilgilendirdi. Çok memnunuz. İyi ki varsınız Özlem Hocam.

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Özlem Katırcı Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Özlem Hanım gerçekten güler yüzü ve neşesi ile harika bir doktor gebeliğin başından doğuma kadar birlikteydik , güzel bir normal doğumla bebeğimizi kucağımıza aldık. Mesajlarıma her zaman dönüş alabildim. İlgili , bilgili , cesaret veren cana yakın bir doktor :)

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Gevher Nesibe Mahallesi Gür Sokak No : 4, Kocasinan 38000 Google Haritalar'da göster
Diğer (İade), Allianz Sigorta, Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, AIG Sigorta, Axa Sigorta, ... Ergo Sigorta, Mapfre Sigorta, Şekerbank T.A.Ş. Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı Tüm sigortaları göster

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar