Bilgileri düzenle

Özel Kemer Yaşam Hastanesi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, bu... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Kemer Yaşam Hastanesi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Kemer Yaşam Hastanesi Antalya ilinde Akdeniz Cad.kemer Çıkışı No:26 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Adres bilgisi

 • Özel Kemer Yaşam Hastanesi

  Yeni Mahalle Akdeniz Cad. Kemer Çıkışı No:26, Kemer

  7980, Antalya,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Ahmet Orhan

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Annem Emine İhraç'ın uzun zamandır doktorudur.Aileden biri gibi çok sever ve çok güvenir.Tedavilerindende güven duyar,huzurla ayrılır.İnsan doktorundan güvenli tedavi,sevgi,ilgi ve sağlıklı izahat aldıktan sonra daha ne bekler.Her şey için teşekkürler.

 • Erkan Bakır

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   erkan bey hastalarıyla çok ilgili ve takip eden bir doktor. espirili ve moral verici tavırları aileleri gerçekten çok rahatlatıyor. gece - gündüz her sorunumuzda yanımızda olması gerçekten güven verici. erkan bey gibi bir doktorla tanıştığımız için çok mutluyuz. söke ve çevresinde oturan herkese kesinlikle tavsiye ederiz.

  • çok memnunum

   dr erkan bey tanıdıgım en ıyı doktorlardan bırı hastasına ılgısı we yaklasımı moral wermesı cok harıka ama doktorumun tahını cıktıgı ıcın suan burda gorew yapmıyor buda bızı cok uzuyor