Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör

Özel Kent Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk gastroloji hepatoloji ... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Kent Hastanesi

8229/1 Sok.No:56

Çiğli ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Kent Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet gastroenteroloji uzmanı, 6 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 4 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 9 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 4 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 4 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 3 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 3 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Kent Hastanesi İzmir ilinde 8229/1 sokakno:56 Çiğli adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Cüneyt Narin Diğer

  Babamız için umutsuzluğa kapıldığımız anda yolumuz Cüneyt Hocamızla kesişti. Şeker hastası ve her iki bacağı diz altından ampute olan babamız Tarık Karabıyık'ı Cüneyt Hocamız, yaklaşık 3 hafta önce bypass ameliyatı yaptı. Babamız kendisiyle görüşene kadar ameliyat olmayı kesinlikle istemiyordu fakat Cüneyt Bey ile ilk görüşmesinde bir an önce ameliyat olmak istediğini belirtti ve şu an çok iyi. Kendisine ne kadar teşekkür etsek az. Hakkını asla ödemeyiz. Mükemmel bir doktor. Babamız için endişelendiğimiz anlarda bize yaklaşımı çok kıymetli. Kendisine ve ekibine saygılarımızı ve minnetlerimizi iletiyoruz.


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Cüneyt Narin Diğer

  2 ay önce göğüs yanması, sırt ve kol ağrısı şikayetlerimin sonucunda kontrol amaçlı anjiyo yapıldı ve 3 damara by-pass gerektiğini öğrendik. Tansiyon dışında bir kalp rahatsızlığı geçmişim olmayınca duruma çok şaşırdık ve by-pass ameliyatını araştırmaya başladık. Yoğun araştırmalar sonunda Dr. Cüneyt Narin hocamızla tanıştık, iyi ki de tanışmışız. Cüneyt hocam her sorumuza detaylı ve sabırlı cevap verdi, bize ameliyatın süreçlerini anlattı. Bir kaç tetkikten sonra kapalı by-pass ameliyatına uygun olduğum kararı verildi ve beni sağlığıma kavuşturdu.
  Taburcu olduktan sonra en ufak sorumuzda da gece gündüz veya bayram demeden Cüneyt hocamız hep yardımcı oldu.
  Başta Doktor Cüneyt Narin olmak üzere tüm ekip arkadaşlarına canı gönülden teşekkür ediyorum. Bu iş gönül işi, iyi ki varsınız.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Cezmi Karaca Diğer

  Çok değerli bir doktor eşimin bağırsak ameliyatını yaptı bilgisiyle tecrübesiyle hastaya olan ilgisiyle çok memnun kaldık.İyiki varsınız Cezmi Hoca herşey için teşekkür ederiz


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Cüneyt Narin Diğer

  20 yıl öncesine dayanan hasta-doktor ilişkimiz tekrar başarı ile biten ameliyat neticesinde güven ve tecrübe ile yeniden kuvvetlendi.
  Doktorumuz Sn.Cüneyt Narin sayesinde biricik dedem (Mehmet ARICILAR) tekrar eski sağlığına kavuştu . Cüneyt Bey dedemi ikinci kez bizlere sağ salim kavuşturdu.Kendisine,titizlik ile yürüttüğü başarı ile sonlandırdığı Şah Damarı Tıkanıklığı Ameliyatı için binlerce kez teşekkür ediyor,kariyerinde nice başarılara imza atmasını temenni ediyorum.
  Canımız,Doktorumuzz :)

  Doç. Dr. Cüneyt Narin

  20 yıllık tanışıklığımız içinde, önce koroner baypas daha sonra şah damarı ameliyatları sonrası, hastamızın ve ailesinin memnuniyeti ve de mutluluğu, bizleri de tüm ekip olarak çok keyiflendirdi. Duygularınızı bizlerle paylaştığınız için çok teşekkür eder, bir ömür boyu sağlıklı günler dilerim.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Cüneyt Narin Diğer

  2014 Yılında hastalığım nedeniyle Su hastanesinde tanıdığım değerli doktorum Cüneyt Narin Hocam güleryüzü, engin bilgi ve deneyimiyle Nisan 2022'de Kent hastanesinde varis ameliyatımı başarılı bir şekilde gerçekleştirdi, beni sağlığıma kavuşturdu. Kıymetli hocama minnettarım. En içten teşekkürlerimi ve selamlarımı iletiyorum. Remziye Buhur

  Doç. Dr. Cüneyt Narin

  İyi dilekleriniz ve güzel sözcükleriniz için çok teşekkür ederim. Sağlığınızın iyi olduğuna da çok sevindim. Bir ömür boyu sağlıklı günler dilerim.


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Cüneyt Narin Diğer

  Babam Mehmet Kaya'nın 25.01.2022 Tarihinde Geçirmiş Olduğu Şah Damarı Operasyonunu Başarı İle Gerçekleştiren Sayın Doktor Cüneyt Narin ve Ekibine Sonsuz Teşekkürlerimizi Borç Biliriz. Tavsiye Üzerine Danışma Amaçlı Gidip Babamı Ameliyata İkna Eden Mütevazi Doktorumuzu Tanıdığımız İçin Şanslı İnsanlardanız. Tekrar Teşekkür Eder Ve Kesinlikle Gözümüz Kapalı Herkese Tavsiye Ederiz . Herkese Acil Şifalar Dileriz.

  Doç. Dr. Cüneyt Narin

  Verdiğimiz hizmetten dolayı memnuniyetinize ve babanızın sağlıklı olmasına çok sevindim. Paylaştığınız duygularınızdan dolayı ben de size teşekkür ederim. Tüm ailenize iyi bayramlar dilerim.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Önder Doksöz Fetal Ekokardiyografi

  Önder bey ile hamilelik sürecimizde tanıştık bebeğimiz doğduktan sonra da devam ettik kızımızın kalbinde delik vardı (VSD) Önder bey bizim anlayabileceğimiz açıklayıcı anlatım gerçekleştirip bizi telkin etti her aşamada aradığımız da panik yaptığımız da sıkılmadan sorularımıza yanıt verdi çeşitli doktor arkadaşlarına yönlendirip farklı bir göz de görsün dedi fakat her doktor Önder hocadan bir cümle farklı bir şey söylemedi Önder hocamızın yönlendirmeleri sonucu 2 aylık kızımız ameliyat oldu bugün ameliyatın 7 gün ve çok sağlıklı Önder hoca iletişimi titizliği ve açıklayıcı anlatımları ile hayran olduğumuz doktorlardan iyi ki var bu ülkenin Önder hoca gibi doktorlara ihtiyacı çok
  Melinda


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mete Rukşen Diğer

  Beynimdeki kovernom için gittiği Çiğli Kent hastanesinde başta ilgi ve alakası ve Gamma Knife uygulaması ile dakikalar içerisinde sorunu çözdü. korkutmadan yatıştırarak ve özel ilgi göstererek gerçekleştirdiği operasyon için tüm ekibine ve kendisine teşekkürü bir borç bilirim.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Meltem Yiğit Diğer

  Covid olan oğlumun akciger kontrolu için gittik, bogazına ve kulagına öyle hızkı baktı ve hemen antibiyotik vermemiz lazım dedi, bu ikinci gidişimiz aynı doktora ve bir öncekinde de hemen antibiyotik vermişti, daha film sonucu gelmeden reçeteyi bile yazmıştı, acıkcası tavır ve yaklasımından memnun kalmadık

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Cüneyt Narin Diğer

  Cüneyt Narin hocam kişiliği sempatik bilgisi enerjisi ile beni çok etkiledi .ege bölgesinde memealti kesi ile amaliyat yapan tek.Dr Kendisine ömür boyu sağlık başarı ve benim gibi nice insana yardım etmesi için sağlık diliyorum

  Doç. Dr. Cüneyt Narin

  Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Sağlık ve huzur dolu günler dileklerimle, sevgilerimi iletirim.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar