Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Kent Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet gastroenteroloji uzmanı, 6 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 4 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 9 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 4 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 4 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 3 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 3 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Kent Hastanesi İzmir ilinde 8229/1 sokakno:56 Çiğli adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Adres bilgisi

 • Özel Kent Hastanesi

  8229/1 Sok.No:56

  Çiğli,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Önder Doksöz

  Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Doç. Dr.

  • Kendisinin alanı Çocuk kardiyolojisi bu konu ile ilgili bir rahatsızlığımız olduğunda teşhiste ve tedavi sürecinde bizi oldukça detaylı bilgilendirerek ve süreç hakkında da detaylı bilgiler vererek çok faydalı oldu. Konu kalp olunca insan endişe ediyor. Önder Bey bizi rahatlattı. Tedavi sürecide oldukça başarılıydı, sonra ki süreç kontrollerde de hep yanımızdaydı. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Özellikle çocukla ve ailesi ile olan ilişkisi 10 numara.Bu da anne ve babalar için bence çok kıymetli.

  • Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittik. Mükemmel bir doktor gerçekten. Çok ilgili ve insancıl. Tedavi sürecinde nasılsınız ,nasıl gidiyor tedaviniz diye sürekli arayıp soruyor .Çevremde herkese önerdim. Gerçekten çok memnun kaldık.Başarının adresi olduğunu düşünüyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at


 • Işık Hasan Özgü

  Üroloji, Op. Dr.

  • Tamamen şans eseri,KENT hastanesinde karşılaştırdı kader beni bu Mümtaz kişilik ile.Mesane kanseri teşhisi konuldu.Cerrahi müdahaleler,İlaç tedavileri,Sistoskopi,biopsi.Sayısını unuttum,3,5 yıl oldu.Özel hastanede tamam da,IŞIK bey bana TEPECİK'te de defalarca operasyon yaptı.Tavrında,ilgisinde zerre kadar değişiklik görmedim.Zaten o hastanede öğrendim ki IŞIK bey YILDIZ imiş.Şanşlıymşım.Hakkı ödenmez,İnsan evladı,olağandışı bir insan.Minnettarım.Ama Tam Gün Yasası nedeniyle TEPECİK bu değerli üstadı,korkarım ki kaçıracak elinden.Çok yazık olacak,büyük kayıp.

  • Abdülkadir Arabacı;Tırafik kazassı sonucu tıranvadan sonra Işık hocam ve ekibi tarafından iki defa perinal oporosyon geçirdim. Çök şükür saglığım yerinde, Buradan hocam Işık beye sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum NOT;Hocam reaksiyom kaybı var hatta reaksiyon hiç yok bununla ilgili görüşlerinizi rıca ederim Hastanız ARABACI sonsuz saygılarımı raz ederim


 • Özdemir Yararbaş

  Genel Cerrahi, Prof. Dr.

  • Hayatımı borclu oldugum insan... son derece mutevazı... yuksek karakterli.. dost... anlayışlı... ne soylesem az geliyor.. tanımak lazım. ellerinden opuyorum... Allah ona ve sevdiklerine uzun mutlu omurler versin diye dua ediyorum.


 • Yılmaz Çirban

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Op. Dr.

  • hastasına ve hasta yakınlarına bu kadar güven veren ve ilgili bir doktor ile karşılaşmış olmak allahın bize bir lütfu diye düşünüyorum. İstanbul da ikamet etmeme rağmen kalp damar hastalığı olan herkeze hastanesini ve Yılmaz Bey i tavsiye ediyorum.

  • başarılı, hastası ile ilgili kıymetli doktor YILMAZ ÇİRBAN


 • Ömer Öge

  Üroloji, Doç. Dr.

  • sayın hocam allah senden bin kez razı olsun senin gibi hoaları allah başımızdan eksik etmesin inşallah dalında dünyanın gözbebeği olursun 2009 yılından bu yana hiç bir problemim kalmadı allah önce senden sonra beni size hemen getiren babamdan razı olsun biz sizden çok ama çok memnunuz elleriniz dert görmesin sğlıcakla kalın.

  • süper bir doktor tavsiye ediyorum


 • Mehmet Hancıoğlu

  Psikiyatri, Uzm. Dr.

  • Mükemmel mesleki donanımı ve başarısının yanısıra,son derece iyiliksever fedakar,humanist ve ahlaklı bir insan,vefalı bir dost,harika aile babası ve iyi bir vatandaştır.Hayatıma tuttuğu ışık ve kattığı anlam için kendisine müteşekkirim.


 • Buket Öztükel Korkmaz

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • kendileri saat 18:00 kadar hastanede bulunduğunu ve her an ulaşılabileceği için seçtik. birkaç gün önce kızım ateşlendi ve hastaneye yaklaşık 70 km uzaklıkta oturuyorum biz hemen apar topar yola çıktık ve yolda sekreterini aradım durumu anlattık doktorun bakabileceğini söyledi gittiğimizde saat 17:15 ti parayı ödedik ve içeri girmeyi beklerken sekreteri doktorun yanına girdi çıktı ve bizi kabul etmediğini geç gittiğimizi söyleyerek bizi ateşli bi halde öylece bıraktı o an hiçbişey yapamadım kızım ateşliydi çünkü


 • Cezmi Karaca

  Genel Cerrahi, Op. Dr.

  • guatr problemim vardı allaha şükür iyi huylu çıktı ama gündelik hayatta çok büyük sıkıntılar yaşıyordum cezmi karaca ile tanıştım ameliyat olmam gerekiyodu ve nihayet oldum çok rahatım bana göre CEZMİ KARACA bugüne kadar gördüğüm en iyi doktor sürekli kontrole gidiyorum ve çok memnunum iyiki karşıma böyle harika bir doktor çıkmış

  • ince bağırsak nakli olan çocuğumun şu an hayatta olmasına sebep olan doktordur.işini çok iyi yapan,sevgi saygılı, hoşgörülü bir insan.insanların sizin gibi doktorlara ihtiyacı var.kendisine çok teşekkür ediyorum.hakkını ödiyemeyiz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at


 • Şamil Kuday

  Çocuk Cerrahisi, Op. Dr.

  • çok iyi insan mesleyinde başarılı bir doktor çünkü ben 1988 yılında ayaklarım kireç tenyandı beni yayata döndürün başarlı bir doktor hala yaşıyorsa ellerinden öperim allah uzun ömürler versin


 • Mehmet Niyazi Alakavuklar

  Tıbbi Onkoloji, Prof. Dr.

  • Değerli Doktorum, M.NİYAZİ ALAKAVUKLAR ile 16 Mayıs/2013 te geçirdiğim Değerli doktorunuz ÖMER HARMANCIOĞLU'nun gerçekleştirdiği başarılı meme ameliyatı sonrası tanıştım. Hastanenizde geçirdiğim , Doktorlarınızdan ULUSAL ÇOŞKUN'un yaptığı port takılma operasyonu sonrası sol akciğerimin delinip hava almasını ilk kemoterapi küründen önce dikkatli ve disiplinli çalışması sonucu tespit ederek bana sol akciğerimi kazandırdıran MEHMET NİYAZİ ALAKAVUKLAR Hocama minnettarım.Bu olayı tam zamanında tespit ederek havanın çıkarılması için gerekli girişimlerde bulundu.Kurumunuz kalp damar cerrahisi doktorlarınızdan KUTSAL BEY'in becerisi ve uğraşı sayesinde tüp takılmadan sol akciğerimdeki hava alındı.Kendisine de minnettarım.ALAKAVUKLAR Hocam sayesinde eski sağlığıma kavuşacağıma güvenim sonsuzdur.Bu arada onkoloji hemşireleri (ben onlara melekler demek istiyorum ) Pınar.Şerife ve Nuran Hanımlara da emekleri sabırları ve bize verdikleri enerji nedeniye sonsuz teşekkürler. Bir de ALAKAVUKLAR Hocamın sekreteri Selda'yı en sıkıntılı ve saskın dönemimizde bize gösterdiği güleryüzlü sabırlı davranışlarından dolayı teşekkürle anmadan geçmek istemiyorum.Çok iyi bir onkoloji kadrosu kurmuşsunuz. Bunun yanısıra bir yakınmam olacak , port takımı sonrası olabilecek olumsuzluklara karşı bizi yeterince bilgilendirmeyip sağlığımı tehlikeye atan ULUSAL ÇOŞKUN doktorunuz keşke daha itinalı çalışıp bu olumsuzluğu bize yaşatmasaydı.Bir de bu durum sonrası Hasane Müdürünüz ile 2 kez görüşmek istememize rağmen bunu başaramadık. Böyle donanımlı bir hastanede keşke müdürünüz hastalara daha yakın olabise ve onları dinleyebilseydi. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.Nice sağlıklı günlerde görüşebilmek dileğiyle.... F.MUAZZEZ ÖZDİL