Uzmanları gör

Özel Kent Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk gastroloji hepatoloji ... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Kent Hastanesi

8229/1 Sok.No:56

Çiğli ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Kent Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet gastroenteroloji uzmanı, 6 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 4 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 9 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 4 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 4 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 3 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 3 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Kent Hastanesi İzmir ilinde 8229/1 sokakno:56 Çiğli adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
68 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Ömer Harmancıoğlu Diğer

  Sol mememde elime gelen kitleyi fark edip kendisine gittiğimde korkulacak bir şey olmadığını söylemişti fakat 8 ay sonra Meme Ca olduğumu öğrendim.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mustafa Murat Tümüklü Diğer

  Annemin ödem halsizlik ve yatamama sikayetleri ile gittik.Önce danıştığımız bazı dr.ların aksine kalp sorunlarimızdan kaynaklandığını söyledi ve ilerleyen süreçte teşhisinin kesinlikle doğru olduğunu gördük..Yürekliliğinden ve dürüstlüğünden ötürü kendisine minnettarızAllah böyle dr.ları başımızdan eksik etmesin..Sağlam duruşlu ve sözünün arkasında duran bir kişilik ayrıca


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Cüneyt Narin Diğer

  SAYIN CÜNEYT NARİN HOCAM BABAM SABRİ BULUTA YAPMIŞ OLDUĞU KÜÇÜK KESİ BAYPAS AMELİYATI İÇİN KENDİSİNE MİNNETTARIZ ÜLKEMIZDE BÖYLE BAŞARILI DOKTORLARIMIZIN OLDUĞUNU GÖRMEK AYRI BİR GÜVEN VERİYOR EMEĞİNİZE SAĞLIK HOCAM.

  Doç. Dr. Cüneyt Narin

  Meme altı baypas ameliyatı için bize güvenip, hastenemizi tercih ettiğiniz için, biz sizlere teşekkür ederiz. Bir ömür boyu sağlık ve huzur dolu günler dileriz. Tüm ailenize sevgilerimizle.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Cüneyt Narin Diğer

  Ben Muzaffer IŞIK. 25 Şubat 2021 tarihinde Çiğli Kent hastanesinde Açık kalp ameliyatı oldum. İki damar bypass, bir kapak değişimi, Aort anevrizmasının giderilmesi ve nihayet kalpteki pıhtının temizlenmesi gibi dokuz buçuk saati bulan çok ağır ameliyatımı gerçekleştiren Sn. Doçent Dr.CÜNEYT NARİN hocama ve ameliyat ekibine öncelikle teşekkürü bir borç bilip saygılarımı sunuyorum. Şu an ameliyatımın üzerinden sekiz hafta geçti. Kendimi çok sağlıklı hissediyorum. Her türlü aktiviteyi rahat yapar durumdayım çok şükür.
  Öncelikle hayatta kalmam sonrada bu günkü sağlığıma kavuşmamda Cüneyt hocamın ileri düzey tıbbi tecrübesi yanında müthiş insani değerlerinin rol oynadığı inkar edilemez bir gerçektir.
  Tekraren teşekkürlerimi ve saygılarımı arz ediyorum.

  Doç. Dr. Cüneyt Narin

  Muzaffer Bey merhaba. Kibar düşünceleriniz ve ameliyatınızdan memnuniyetinizden dolayı ekip olarak çok memnun olduk. Umarım sağlık yönünden sıkıntısız ve konforlu yıllar geçirirsiniz. Sevgilerimle.


  Ü
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Kutsal Turhan Diğer

  Sol akciğerimde tümör tesbit edıldi.Elimdeki raporlar ve görüntülerle Prof.Dr.Kutsal TURHAN'a ulaştık.Daha ilk randevumuzda açıklamalarıyla ve sorularımıza verdiği cevaplarla bizde güven oluşturdu.Ameliyat öncesi,ameliyat dönemi ve ameliyat sonrası hem çok başarılı bir cerrah hemde mükemmel bir insan olarak hep yanımızda oldu,bize yol gösterdi,destek oldu.Kutsal hocayı tanımaktan çok mutlu olduk.Teşekkürle hocam.


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Cüneyt Narin Diğer

  Ben Cemil Koç 19.04.2021 İzmir kent hastanesi Doç.Dr. Cüneyt Narin'in bana yapmış olduğu bypass ameliyatı sonucunda sağlığıma kavuştum.Tıkalı 3 damarım değişti.Bu zor ameliyatı doktorumuz sayesinde sağlıkla atlattım. Çok araştırmalar sonunda ulaşabildik. Böyle değerli Tıp dünyasının başarılı doktorunun Allah yardımcı olsun onlara güç ve kuvvet versin.Başarılarınız daim olsun.Tecrübesi ilgisiyle başta doktorumuza ve Kent hastanesi diğer doktorlarına teknik personeline hemşirelere çok tesekkur ediyorum herkesten Allah razı olsun. Sağlıklı huzurlu günler dilerim.

  Doç. Dr. Cüneyt Narin

  Cemil Bey iyi olduğunuza çok sevindim. Hastanemizden aldığınız hizmetten memnuniyetiniz de bizleri çok memnun etti. Nice sağlık dolu günlerde beraber olabilmek dileğiyle, sevgilerimi sunarım.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Namık Demir Diğer

  Hayatımda gördüğüm en alçak gönüllü en işini iyi yapan hekim Namık hocam.Bebeğime hamile ilken akciğerinde kistleri olduğunu öğrendiğimizde gittiğimiz hocamız Namık hocadır. O kadar detaylı o kadar sakin bize süreçi anlattı ki benim tüm kötü düşüncelerim aklımdan gitti şimdi bebeğim 13 günlük ve gayet iyi.Bana ve bebeğime inanan Namık hocama binlerce teşekkür ediyorum


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehtap Zeynep Kuşku Diğer

  Hamileliğimin başından itibaren süreci Zeynep Hanım ile ilerlettik. Her zaman çok ilgili nazikti. Her soruma cevap bulabildim. Ama en önemlisi doğum sürecimi çok tecrübeli ve pratik bir şekilde yönetmesi oldu. Sakin ve içimi rahatlatan tavrıyla panik seviyemi sıfıra indirdi. Doğumun hızlı ilerlemesini sağladı. Bebeğimi hiç bir aksilik olmadan sağlıklı bir şekilde kucağıma aldım. Yine doğum yapacak olsam yine Zeynep Hanım a giderdim.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Orçun Sezer Diğer

  Eşimin hamilelik sürecini Orçun bey yönettiği için çok şanslıyız.Sorunsuz bir gebelik oldu.Alyam dünyaya geldi.Bilgisiyle sakinliği ile bize her daim güven aşılayan sevgili doktorumuza gönülden gönülden teşekkürlerimi sunuyorum.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Cüneyt Narin Diğer

  Biz buradaki yorumlardan yola çıkararak Saygıdeğer hocamızla iletişime geçtik, Cüneyt Hocam eşim Birol Sarcan,ın 03.03.2021 tarihinde çok damar meme altı by-pass ameliyatını başarılı bir şekilde tamamladı. Güler yüzünden,ameliyat öncesi ve sonrası ilgi alakasından, sormamıza gerek duymayacağımız kadar detaylı olarak bizi bilgilendirmesinden ve yüksek insani vasıflarından o kadar memnun kaldık ki kendisine teşekkürü bir borç biliriz. İyi ki varsınız Hocam...

  Doç. Dr. Cüneyt Narin

  Ameliyat sürecinizde, aldığınız hizmetlerden dolayı memnun olmanıza çok sevindim. Kullandığınız güzel cümleler için de, ekibim ve hastanem adına teşekkür ederim. Tüm yaşamınız boyunca sağlık yönünden sorunsuz, huzurlu günler diler, sevgilerimi iletirim.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar