Hizmetler

Hakkımızda

Kocaeli'nde diş tedavisi , implant , protez ve estetik işlemleri uyguluyoruz.

Adres

Özel Kocaeli Elit Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
İstasyon Mahallesi Ankara Caddesi No:171, Kartepe 41250
Özel Kocaeli Elit Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği logo

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (73)

Genel skor

  Doğrulanmış
  Dt. Zafer Aşkın Diş Dolgusu

  6 yaşında oğlumu getirdim dolgysu yapılı . Çok memnun kaldık hizmetinizden teşekkür ederiz Zafer bey .

  Doğrulanmış
  Dt. Zafer Aşkın İmplant

  İmplant tedavisi için fransadan kliniğine geldiğim Zafer bey çok güler yüzlü ve sakin bir yaklaşım ile tedavimi tamamladı. Hizmetinden gayet memnun kaldım teşekkür ediyorum:)

  S
  Doğrulanmış
  Dt. Hüseyin Çiçekler Kök Kanal Tedavisi

  Tecrübeli, güleryüzlü ve çok iyi bir hekim. Dişten aşırı şekilde korkan biri olarak hastaneden mutlu ve memnun ayrıldım sıfır acı 3adet dolgu yapıldı. Elinize sağlık hocam çok teşekkür ederim.

  G
  Doğrulanmış
  Dt. Zafer Aşkın Kanal Tedavisi

  Kanal tedavisi +dolgu işlemlerim bitti. Herkesin korktuğu tek yer diş poliklinikleri olduğu doğrudur :) bende korkarak oturduğum koltuktan işlem bittti mi aaa hiç acımadıki diye kalktım. Zafer bey elinize sağlık. Teşekkür ederim.

  T
  Doğrulanmış
  Dt. Hüseyin Çiçekler Tam Diş Protezi

  İmplant tedavisi için gittim. Bazı aksilikler olsa da doktor bey çok ilgili ve açıklayıcı davranarak tedaviyi tamamladı.

  M
  Doğrulanmış
  Dt. Damla Acar Diş Çekimi

  Diş ağrısı sebebiyle gittim kanal tedavisi için bu kadar eli hafif doktora denk gelmedim 20 lik dişimi çekti hiçbişey anlamadım çok pratik ve samimi Bi doktor rahatlıkla tavsiye ederim

  A
  Doğrulanmış
  Dt. Damla Acar Ağız Bakımı(Diş Ve Diş Eti Bakımı)

  Korkuyla gittiğim hastaneden mutlu ve sağlıklı dişlerle ayrıldım.Diş taşı temizliği için gittiğim Damla hanım ve ekibine göstermiş oldukları özverili davranışlarından dolayı Teşekkürler.

  Ş
  Doğrulanmış
  Dt. Damla Acar 20'lik Diş Çekimi

  Cerrahi operasyonla çekilmesi gerekir, diş kökü eğri vs denen yirmilik dişi iki dakikada çeken Damla hanıma çok teşekkür ediyorum. Boşa günlerce beklemişim.

  N
  Doğrulanmış
  Dt. Hüseyin Çiçekler Normal Randevu

  Diş çekimi için gittim gerçekten yorumlarda yazıldığı gibi eli çok hafif aşırı dişçi korkum var benim çok rahat geçti hiç anlamadım bile çektiğini teşekkürler tekrar geleceğim size mutlaka

  A
  Doğrulanmış
  Dt. Damla Acar Diş Çekimi

  Damla hanım güleryüzlü eli çabuk hafif ve ağrısız bir şekilde dişimizi çekti kendisine çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ederim. Gerçekten alanında uzman genç ve dinamik başarılar diliyorum... Ailemizin doktoru...

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular