Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Körfez Marmara Hastanesi

Güney Mahallesi Albay Sokak No:7

İzmit ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ali Altıntaş Diğer

  Beş yaşındaki oğlumun işitmesinde ciddi bir azalma vardı. Doktorumuz Ali Bey, kulak tüpü ve geniz eti ameliyatımızı gerçekleştirdi. Operasyon sonrası işitmemiz hemen düzeldi. Herhangi bir acı sancı olmadan gülerek hastaneden ayrıldık. Çocuk ruhundan anlayan mükemmel bir doktor. İnsana hürmet eden, mütevazı, tecrübeli biri. Yakın çevrede böyle bir KBB uzmanı olması bizler için büyük talih... Hiç tereddüt etmeden kendinizi ve yakınlarınızı emanet edebilirsiniz. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Zeki Eren Diğer

  Zeki hoca hem çok iyi doktor hem de çok iyi bir insan. Kıl dönmesi ameliyatı oldum. Ameliyat sonrasında hiç ağrı sızı olmadı. Bir günde ayağa kalktım. Hiç düşünmeden kendinizi emanet edebileceğiniz bir hekim. Allah razı olsun kendisinden.

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Eray Nedim Ilıcak Diğer

  Hocam göğüs bölgemdeki kıl dönmesi ve yağ bezesi gibi bir kitleyi kolayca hızlı bir şekilde aldı , çok teşekkür ederim.

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Hatice Parmaksızoğlu Diğer

  Ben yanık için gitmiştim ilgilenmesi çok iyiydi tedaviyi takip etmesi mükemmeldi Çok memnun kaldım tavsiye üzerine gitmiştim çokta memnun kaldım

  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ali Altıntaş Diğer

  Dr.Ali bey’e Kulak çınlaması şikayeti ile gittim Yaptığı tedavi ile şikayetim sona erdi.Güler yüzlü sempatik doktordur Kendisine buradan tekrar Teşekkür ederim.

  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İlhan Tan Diğer

  Bu yorumu yazma sebebim bizim gibi olanlar iyi doktor çare arayanlar ve başkalarına yol göstermek için öncelikle Allah sonra ilhan beye ne kadar teşekkür etsem az tecrübesi ve samimi güven veren duruşu ile babami ayağa kaldırdı 6 ekim açık safra kesesi ameliyatini başarıyla tamamladı okadar güzel ilerlediki herşey 1 hafta içinde oldu bitti evimize geldik hiç bir sorun yaşamadık babamin yasi gereği hastalıklari olmasina rağmen büyük özen ilgi vardi önce doktorumuz ilhan beye sekteri ve servis hemsirelerinin ilgi alakalarina çok teşekkür ediyorum ayrıca hastane personeline başarılarınız daim olsun

  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Nuray Koray Laparoskopik Cerrahi

  41 yaşındayım ve yaklaşık 8 senedir diyabet hastasıyım ,aslında hiç aklımda yokken bu ömür boyu sürecek ve içten içe organlarımı yiyecek olan bu hastalıktan Nuray Bey sayesinde kurtuldum.Nuray Bey her sorunuza cevap verir ,en ince ayrıntısına kadar anlatır, psikolojinizi ameliyata hazırlar sonra da işim bitti demez takibinizi de en iyi şekilde yapar...Her branşa Nuray Hocamdan kopyalamak lazım...Metabolik cerrahi ameliyatımdan sonra bütün gün uyuyan ve sürekli yorgun olan ben bir hafta önce ameliyat olmama rağmen Kendimi 20 yaşında hissediyorum ve çok güzel bir şekilde kilo veriyorum...

  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ali Altıntaş Diğer

  Uzun zamandır burun Tıkanıklığı ,nefes alamama ve sinüzit şikayetim vardı ;doğru bir teşhis konulamamıştı ;ınternette çok araştırma yaptım.kocaeli ve çevresi olarak ve sonunda Ali Altıntaş da karar kıldım ,iyi ki gitmişim ,hastasıyla yakından ilgilenen tomografimi ayrıntılarıyla benim anlayacağım dilde anlatması ve tedavi süresi ve sonuç ;su an sıkıntılarım azaldı ve hala tedaviye devam .Tüm kalbimle teşekkür ederim .

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ali Altıntaş

  Kızımın geniz eti ameliyatını başarıyla gerceklestirdi.Ameliyat öncesi ve sonrası ilgisi bizi çok memnun etti.Allah Razı olsun Hocam

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ali Altıntaş boğaz iltihabi.,.kulak problemi.

  daha once baska dr larin yapamadigi islemi 2 dk da yapti.hastasiyla ilgileniyor.cok memnun kaldim.herkese tavsiye ederim.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar