Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel M City Hospital

Yeni Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:669

33330 , Mezitli ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Okyay Şimşek Diğer

  Çift taraflı varikoselim vardı. Ameliyat oldum. Ameliyattan 3 ay sonra eşim hamile kaldı. Hiç düşünmeden kendinizi emanet edebilirsiniz. Harika bir doktor.


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Beytullah Ersoy Burun Estetiği

  Beytullah hoca 1 yıl önce rinoplasti ameliyatı oldum. Mükemmel bir süreçti morarmam şişmem ağrım asla olmadı,işini yapmış olmak için değil içine sinen şekilde saatlerce yapıp uğraşan birisi. Bugün tekrar Beytullah hocaya tamamen değişen zevklerim üstüne revizyon oldum sabırla ne istediğimi dinledi ve yine bir şaheser yarattı. İyi ki varsınız hocam


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Abdullah Serin Diğer

  Abdullah hocama 4 yil önce safra kesesi gecen ayda meme cea ameliyatı oldum. her iki ameliyatimda Allahın izni hocamın tecrübe ve becerisiyle sorun yaşamadım. Hocam Allah sizin gibi cerrahları başımızdan eksik etmesin. Sağlıklı sıhhatli olun inşallah.Mersinin sizin gibi doktora ihtiyacı var. Cook teşekkür ederim.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Selçuk Uysal Diğer

  Kardeşim Abdurrahman Uğurlu Nisan/2022'de çok ağır bir beyin kanaması geçirdi. Ameliyat için Selçuk Uysal hocamızı tercih ettik. Kardeşim bu ağır vakayı onun tecrübeli, sabırlı ve dinamik kişiliği sayesinde atlattı.
  Kibirden tamamıyla arınmış, sevgi ve şefkatli kişiliği tüm hastalara şifadır.
  Hocamız daha çok hayat kurtaracaktır. Ona ömür boyu başarı ve mutluluklar dileğiyle.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Dilek Güler Diğer

  Sevgili Dilek hocama evlilik surecimin başlarında gttim yara tespit edildi.ilgisi,guleryuzu harikaydı.beni tedavi etti iyi oldum.su ara hem akıntı,hem çocuk tedavisi için gittim.dilek hocam değişmeyen ilgi alakası bilgisi ile tedirginliğimi kenara braktrdi iyi olmamı sağladı.bayanlar kesinlikle dilek güler.dilek hocamız soyadı gibi güler yüzlü şekerparemiz teşekkürler sonsuz sana


  P
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Abdullah Serin Diğer

  7 aylık hamileyim ve ameliyat olmadan fıtık ıcın acil mudahale de bulunup dayanılmaz sancılarımı kesen ilgisi alakası insani yönünden tanıdığım ender doktorlardan bir tanesi ıyı ki varsınız mersin ıcın bulunmaz bir cerrahsınız elleriniz varlığınız daim olsun


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Abdullah Serin Diğer

  Defalarca gittiğim hekimlerden alamadığım sonucu hocamızdan nihayet aldım. Şikayetlerimin aslında kronik anal fissür olduğunu öğrendim. 17 kasım 2021 hocamızın ellerinden cerrahi operasyon oldum. Ameliyat sonrası normal şekilde ağrılarımı çektim. Hocamızın beslenme şrkline ve diğer tedbirlerine uydum. Ameliyatımdan yaklaşık 15 gün geçti eski ağrılarımdan senelerdir çektiğimin psikoloji bozan ağrılarımdan eser yok daha iyi olacağımı umuyorum. Allahıma şükürler olsun Abdullah hocama rastladım. Elleri dert görmesin.


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Abdullah Serin Diğer

  Kendisine hemoroid sorunlarım ile alakalı gittim ve Abdullah beye teşekkürü borç bilirim, çok cana yakın biri, sabır ile dinliyor ve tüm sorunlarınızı, sıkıntınız ne ise detaylı bir şekilde sonuna kadar anlatıyor ve yardımcı oluyor. Gönül rahatlığıyla kendisine gidip tedavi olabilirsiniz. Bu zamanda halen böyle 'özel' doktorların olması özellikle Mersin için çok büyük bir Nimet* Eğer bir daha benzer sorunlarım olursa artık en azından güvenebileceğim bir doktorum var. Tekrardan Teşekkürler.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Selçuk Uysal Diğer

  ellerimde uyusma ve guc kaybi yasiyordum ve surekli doktora gitmeyi erteledigim icin cok agirlasmisti sonunda selcuk hocam karpal tunel sendromundan beni bir ay arayla iki bilegimden operasyonla kurtardi. cerrahi operasyon gerektigini ogrenince cok tedirgin olmustum. ama kendisi o kadar iyi bir doktor ki sureci cok rahat atlattim hem ameliyatim cok rahat gecti hem sonrasinda cok ilgiliydi her zaman ulasabildim hem de sikayetlerimden hemen kurtuldum. omzuma kadar uzanan agir uyusma hissinden bir gece once uyuyamazken operasyondan sonra hemen kesildi. sadece isini iyi yapan bir doktor degil her zaman anlayisli cok babacan bir insan kendisine minnettarim.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Okyay Şimşek Diğer

  Varikosel ameliyatı geçirdim ameliyatım çok başarılı geçti hocamızın zaten bilgisini ve tecrübesini tartışmaya gerek yok bunun yanında babacan tavrı var ameliyattan önce ben burdayım sakin ol demesi bile insana güç veriyor sonuçta bıçak altına yatıyorsunuz kral bir doktordur kendisi


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar