Malatya Özel Park Hospital kadrosunda 3 adet acil tıp doktoru, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı,1 adet ortopedi uzman... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Malatya Park Hospital

Fırat Mah. Şefik Tugay Cad. No:15

44320 , Malatya ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Malatya Özel Park Hospital kadrosunda 3 adet acil tıp doktoru, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı,1 adet ortopedi uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı,1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet anestezi uzmanı bulunmaktadır. Malatya Özel Park Hospital Malatya ilinde Fırat mahallesi Şefik Tugay Cad.no:15 Battalgazi Malatya adresinde bulunmaktadır.

İşlemler

 • HEMODİYALİZ, TÜP BEBEK, ESWL ( TAŞ KIRMA ), ENDOSKOPİ, KOLONOSKOPİ, ERİŞKİN YOĞUN BAKIM,YENİDOĞAN YOĞUNBAKIM

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Murat Cengiz Sezeryan Doğum

  Çok ilgili ve güler yüzlü biri gittiğim doktorlardan en iyisiydi diyebilirim doğumumda çok rahat güzel geçti

  P
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Seyfullah Doğan Diğer

  Ben de hekimim, annemin diz protez ameliyatı için kendisine başvurduk. İlk muayenelerden tedavi sürecinin devam ettiği şu güne dek (ameliyat sorası 2 ay oluyor) olumsuz birşeyle karşılaşmadık. Operasyonu başarılı idi, annem ameliyat öncesi yürüyemiyorken 1-2 hafta sonra yürüyebilir duruma geldi. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Bu arada hastane ekibine de teşekkürler, hemşiresinden fizyoterapistine ekip nazik ve becerikli. Sizlere de teşekkür ederim

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Murat Cengiz Doğum Kontrol

  Riskli bir gebeydim ve devlet ile üniversite gitmek istemedim sağ olsun murat hoca beni kabul etti ve her hafta kontrol gidiyordum ve her hafta çok detaylı açıklamalar kontrollerim oldu. Kendisi alanında çok ama çok başarılı ve öyle güzel bir anlatım ile yaklaşıyor ki kafanızda asla soru işareti kalmıyor. Bebeğim riskli diye diğer doktorlar çok kırıcı karşısında bir anne yok gibi konuşurdu. Murat hoca hep üzmemek için elinden geleni yaptı açıklamaları flan çok iyiydi ameliyatım çok iyi geçti . Teşekkür ederim tavsiye ederim özellikle riskli gebeyseniz hastane hastane gezmeyin derim murat hoca yanına gitmeniz yeterli.

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Murat Cengiz Diğer

  Gebeliğim boyunca tüm sorularımızı güler yüzlü, samimi ve ilgili bir şekilde cevaplayıp, bizi bilgilendirdiği için kendisine çok teşekkür ediyoruz. İlk gebeligimde Murat Bey gibi bir doktor ile karşılaşmak benim için büyük bir şans oldu. Gebelik boyunca hep normal doğum yapmak istiyordum. Bu konuda hem çok destekledi hem de çok güzel bir doğum süreci yaşadım. İlk dogumum olmasına rağmen kolay bir doğum oldu. Verdiği güven için çok teşekkür ederim.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Murat Cengiz Diğer

  Mersinden geliyorum ve hayatımda gördüğüm en iyi doktor çok ilgili ve işini hak eden birisi teşekkürler sırf bebeğin yüzünü görmek için iki kez uğraştı ve ne sorarsam detaylı bilgi ile açıkladı ben bile beğendiysem herkez memnun kalır

  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Murat Cengiz Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Rutin kontroller için gittik. Oldukça ilgili bir doktor teşekkür ederiz. Hem bebeği hem ilaçları özenle takip edip tavsiyelerde bulundu. Çok teşekkürler iyi çalışmalar dileriz.

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Murat Cengiz Gebe Takibi

  Eşimin Gebeliğinin 21. haftasında tanıştık. Aklımizda hiçbir soru işareti kalmadı doktor bey endişelerimizi giderdi. Bebeğimizi kucağımiza alana kadar Murat hocamizla devam edeceğiz.

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Murat Cengiz Diğer

  2 kimyasal gebelik geçirince çok telaşlıydım. 3. kez gebe kaldığımı öğrendiğimde büyük bir endişeyle Murat hocama gittik. Keseyi gördüğümüzdeyse eşimle beraber yaşadığımız mutluluğu anlatamam. Güler yüzlü ve anlayışlı bir doktor. Teşekkür ederim hocamıza...

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Murat Cengiz Normal (Vajinal) Doğum

  Merhaba, eşimin doğumuna çok kısa bir süre kala tanıştık. İlk kez baba olacağım çok heyecanlıydım. İnsan halinden anlıyor. Benimle ayrı, eşimle ayrı ilgilendi ve oğlumuzu kucağımıza aldık. Özel bir insan ve çok ilgili bir doktor. Eşim adına, oğlum adına ve kendi adıma ayrı ayrı teşekkür ederim.

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Murat Cengiz Sezeryan Doğum

  Murat beyle karşılaşmak benim için büyük şans oldu. Malatyada doğum yapmak için il dışından geldim. Murat bey sezeryan doğumumu yaptı. Malatyada olsm takibimide yapardı. Bilgi vermesiyle birlikte ilgiside harika.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar