Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Maltepe Bölge Hastanesi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 4 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Maltepe Bölge Hastanesi İstanbul ilinde Bağdat Caddesi No: 475 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Adres bilgisi

 • Özel Maltepe Bölge Hastanesi

  Bağlarbaşı Mahallesi Bağdat Caddesi No: 475

  Maltepe,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Cengiz Erdoğan

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • seneler önce kütahya.da görev yapmış ve halen daha hastaları arkasından dua eder çok iyi doktordur


 • Nur Topçu

  Sertifikalı Medikal Estetik Uzmanı, Aile Hekimliği, Uzm.Dr.

  • Nur Hanım, gerek hastaya olan ilgisi gerekse tıbbi bilgi bakımından çok iyi bir hekim. Eşim ile bana doğru teşhisi koydu ve tedavimizi gerçekleştirdi. Eşim Nur Hanım'ın nöbetçi olduğu gecelerde rahat uyuyor, biliyor ki tansiyonunda bir sorun olsa, Nur Hanım orada. Sadece eşim ve ben değil, Bölge Hastanesi' ne gelen tansiyon ve şeker hastası olan birçok hasta kendisinden çok memnun. Bizim için aileden birisi. Eşim onu kızı gibi seviyor.İyi ki varsınız.

  • Dr.Hanım çok ilgili.Hastasını iyi dinliyor.Yönlendirmesi yerinde ve doğru.Teşhisi beni çok memnun etti.bir çok ilgili hekimin benim şikayetlerimi dinlemeden yaptığı teşhisler nedeniyle tedavim geçikti.Çok teşekkür ediyorum.İyiki tanıdım kendisini.


 • Merve Barbaros

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Op.Dr.

  • İlk gebeliğimde pre-eclemsi geçirmiştim. İkinci Gebeliğimin 5. haftasından itibaren hemen her hafta Merve hanıma kontrole gittim (en fazla 10 gün ara oldu). İlk gebelik sorunumu anlatmama, bu rahatsızlıkta kilo ve tansiyonun önemli olmasına rağmen bu süre içinde ne kilo ne de tansiyon takibim yapıldı. Sadece benim hatırlatmamla bir kez tansiyon ölçüldü. 9. haftaya girerken hala ne kilom ölçüldü ne de soruldu. Bu nedenle zaten doktor değiştirmeyi düşünürken 9. hafta bitişinde yine kontrole gittiğimde bu kadar sürede hala kalp atışı alamadığımızdan endişelendiğimi dile getirince ''olmayan kalp atışını nasıl gösterelim bu haftada da yoksa embriyo yaşamıyodur zaten'' diye azarlandım. Gebeliğin 6. haftada kaldığını ve 3 haftadır canlı olmadığını öğrendim. Missed abortus 2 haftadan sonra ölümcül sonuçlara neden olabiliyor. 3 hafta olmasına rağmen bana 3 gün sonra kürtaja gelmemi acele etmek istersem ertesi gün başka bir doktora yönlendirilip kürtaj olmamı önerdi. Sebebini sorduğumda herşey olabileceğini söyledi başka bir muayene yapmadı. Bir embroyun kalp atışlarının 6. haftada başladığını herkes bilir. 7. haftada şüphelenip kan tahlilinde düşük b-hcg hormonu tespiti le yaşamadığı tespit edilebilirdi. Zehirlenme riskim azaltılırdı. Diğer gittiğim doktor zehirlenmeye başladığımı ve rahim ağzında kocaman bir yara olduğunu söyledi. Bir daha bu doktora ne giderim ne de kimseye tavsiye ederim. Tabiki bebeğimi kaybetmemin sebebi değil ama ufak bir ihmalkarlık benim hayatıma neden olabilirdi.


 • Ender Özgün Çakmak

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • M

   çok mükemmel doktor ender özgün çakmak ben dün anju oldum çokda güzel ilgileniyor herkese tavsiye ederim doktoru doktoruma ve hastane çalışanlardan allah razı olsun çok güzel ilgileniyorlar çok memnun oldum


 • Hülya Öztürk

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • hocama saygılar diliyorum eğer bu hocamız Diyarbakır da görev yapmışsa benim ulaşmaya ve iki kelimelik de olsa bir teşekkür etmeye çok şeyler feda edeceğim bir hocamdır selametle.....

  • ÇOK İYİ BİR DOKTOR ALAKALI VE YAPMIŞ OLDUĞU TEDAVİLER HEP İYİ SONUÇ VERİR


 • Metin Yanık

  Üroloji, Op.Dr.

  • Sayin metin yanik hocam gercekten isinin ehli isini en iyi icra eden bir doktor agustos 2014 te varikosel ameliyati mikrocerrahi yontemi ile oldum okadar rahat guzel ve agrisz gectiki. ameliyattan birgun snra normal gunluk yasamima dndum kendisine gostrms oldugu ilgiden samimiyettn acik sozlulugundn cok tsk ediyorum basarilarinin devamini diliyorum Allah razi olsun kendindn herkese tavsiye edebilecegm bir doktortur kendisi metin hocaya guvenim sonsuz

  • Sürerkli yıllardır gittiğimiz bir doktor ameliyat için Metin Beyi tavsiye etti.Metin Bey böbrek ameliyatımı yaptı. Gayet dürüst ve iş bilir bir doktor. Elinin de oldukça hafif olduğunu söyleyebilirim. Ameliyet sonrası ağrı acı vs hissetmedim.Bunun yanı sıra en güzeli sizinle ilgileniyor. Biyoloji öğretmeniymişcesine olan biteni anlamanız açısından izah ediyor. Sorduğunuz sorulara dürüstlükle cevap veriyor.Bulunduğunuz durumu dosdoğru söylemesi, sadece yapılması gerekli olan şeyleri yaptırması, palavra sıkmaması iyi bir özelliği.Malesef çok fazla doktorda karşılaşılan bir özellik değil bu.


 • Nihal Selin Okyaltırık

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Op.Dr.

  • hiç memnun kalmadım çünkü sayesinde bebeğimi kaybetmiştim yaklaşık 2 sene önce .dış gebelik teşhisi koyarak sayesinde normal olan gebelıgım sonlandı. kimseye de tavsıye etmıyorum....sözün bittiği yer sanırım...Allaha havale ettım kendısını ...

  • eşim ilk doğumunu 31.01.2014 tarihinde dr. selin hanım tarafından sezeryan oldu selin hanım sağolsun çok samimi ve içtendi çok şükür allah karşımıza böyle bi daktor çıkardı dr.selin hanım ,hemşireler ve personel çok ilgiliydi tüm çevreme öneriyorum teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at


 • Işın Gey Akfırat

  Nöroloji, Uzm.Dr.

  • Merhaba Uzm. Dr. Işın Gey Akfırat,
   bel fıtığı şikayeti ile size gelen bir hastayı (eşim) böyle yaşamaya alış tavsiyesi ile gönderdiniz. bir kaç hafta içinde yürüyemeyecek noktaya geldi. sonra muayene olduğumuz 4 farklı doktor ameliyat olması gerektiğini söyledi ortak olarak. haftaya ameliyat oluyor. yani sizi dinlemiş olsaydık birkaç hafta içinde acil olarak gitmek zorunda kalacaktık. Üstün körü bu incelemeniz nedeniyle sizi olumsuz yönde eleştiriyoruz.
   Bilginize


 • Özcan Eryüce

  Psikiyatri, Uzm.Dr.

  • B

   ....Hastanede odasına girdiğinizde sanki doktora değil bir tanıdığın evine gelmiş gibi oluyorsunuz öyle sıcak karşılıyorki çok iyi dinleyici , sabırlı biri..ben 3 aydır tedavi görüyorum... Teşhisi mükemmel .. Allah razı olsun.

  • Özcan Bey çok başarılı ve işinin ehli bir doktordur. Vakti zamanında Erenköy Ruh Sinir Hastalıkları hastanesinde başhekimlik görevi yapmış sayısız tecrübelerle dolu doktorluk kariyeri ile ender bir insandır. Deneyimli ve çok ilgilidir. Pendik Sancaktepe bölge hastanelerinde görev yapmaktadır. Çok uygun fiyata muayene olabilmek büyük bir şans. Özel muayenehanesi olsa çok daha fazlasını gözden çıkaracak bir sürü hastası var.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at


 • Münire Ergüneş

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • Bende bugun ilk defa kizimi goturdum kendisine memnun kaldim,bolge hastanesi bu defa cocuk dr buldu bence ,kizimin uzerini giydirirken acele ettim bana acele etme rahat giydir dedi,halbuki ben alisik oldugum tutum disarda giydir olmaliydi,ben tuttum bu doktoru 5 yildiz

  • Iyi ki Munire hanimi tanidik.Kizim Simdi 3 yasinda ve onun elinde buyudu.erken dogmusdu bir cok problemlerle.Munire hanim muhtesem bir insan ve muhtesem bir doktor.Zaten basarisi her yerde biliniyor.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at