Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Özel Marmaris Hastanesi 2011 yılı mart ayında faaliyete başlamıştır. Bölgenin sağlık ihtiyaçlarını karşılamayı ve bölge halkına kaliteli sağlık hizmeti sunmayı ilke edinen Özel Marmaris Hastanesi deneyimli sağlık kadrosuyla bölgesinde tercih edilen bir marka olmayı hedeflemektedir. Acil servis, poliklinik, ameliyathane, doğumhane, yataklı hasta servisi, yoğun bakım ünitesi, laboratuar ve radyoloji birimleriyle hem hastalıkların tanısında hem tedavisinde hasta ve hasta yakınlarına bilgilendirici hizmet vermek için yola çıkan genç kadromuz hastalıkların önlenmesi ve erken tanısı için eğitim çalışmalarıyla önemli bir görevi de üstlenmiştir. Hasta ve hasta yakınları, hastanemize adım attığı ilk andan hastanemizden ayrılana kadar geçen sürede güler yüzlü hizmet alarak ailelerinin sıcaklığını hissedecektir.
Kalite Politikamız
- Hasta ve çalışan memnuniyetini sağlamak,
- Güvenilir,çağdaş,ekonomik,hızlı ve kaliteli sağlık hizmeti sunmak,
- Hasta ve hasta yakınlarının ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak,tedavinin her aşamasında bilgilendirmek ve eğitmek,
- Verdiğimiz sağlık hizmetini sürekli sorgulayıp geliştirmektir.
Vizyonumuz
Bölgemizde; halkımıza ve tüm hastalarımıza; kaliteli, ulaşılabilir, etik değerlere saygılı, hasta memnuniyeti odaklı sağlık hizmeti sunmak.
Misyonumuz
Tüm bölgede, hasta ve hasta yakınlarına, uzman hekim kadrosu ve eğitimli sağlık personeli ile, son teknolojinin ışığında, hasta haklarına saygılı, kaliteli, güvenilir, uluslararası standartlarda hizmet sunan bir sağlık kuruluşu olmak.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (2)

Genel skor

  I
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Mehmet Ali Uygun Tam Kapalı Bel Fıtığı Ameliyatı

  4 yıldır bel fıtığı ile mücadele ettim. Yaşımın genç olması, kilomun uygun olması gibi açıklamalarla toparlayabileceğimi söyleyen birçok doktor görüşü aldım. Marmaris'e taşındığım zaman diliminde paten ile yaptığım bir kaza sonucu fıtığımda travma sonucu fıtığım patladı. 2 doktor görüşü aldım ve kimse bunu belirtmedi ve ilaç tedavideleri,fizik tedavileri ile 1 ay boyunca acıdan dolayı ayağa kalkmakta zorlandım. Mehmet beyle bu şekilde tanıştım. Bacağımda his kaybı başladı ve ani bir yoğun acı ile Yücelen Hastahanesine gittim. Mehmet bey direk duruma müdahale etti. Önce ufak bir operasyon geçirdim omurilikten iğne vuruldu. Etki etmeme ihtimalini bize açıkça bildirdi ancak denemek gerektiğini söyledi. Acım tam olarak kesilmediği için ameliyat kararı aldı. Ameliyatım çok iyi geçti. Şuan 4 yıldır ilk defa rahatça hareket ediyorum. Kontrollerimle özenle ilgilendi. Mükemmel kişiliği ve mükemmel doktorluğu ile ne kadar teşekkür etsem az olacak.

  C
  Uzm. Dr. Turhan Sertoğlu Diğer

  Kızım doğduģundan bu yana 6 yıldır hocamla beraberiz. Ilgi alaka ve tecrübesi yeter. En ihtiyaç duydugumuz anda orada. Gecenin bir vakti bile telefonda sizi yönlendirir ne yapmanız gerektiğini soyler. Teşekkürler Turan hocam.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Çıldır Mah. İnönü Cad. No:30, Muğla 48700 Google Haritalar'da göster

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar