Profilinizin kontrolünü alın Pen-iconCreated with Sketch. Bilgilerinizi Düzenleyin

Özel Median Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak buru... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Median Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, bulunmaktadır. Özel Median Tıp Merkezi İstanbul ilinde M.kemal Cad.nevruz sokakno:2 Soğanlı adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Adres bilgisi

 • Özel Median Bahçelievler Tıp Merkezi

  Mustafa Kemalpaşa Cad. Nevruz Sokak No:2 Soğanlı, Bahçelievler

  34183, İstanbul,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Figen Dinçer

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Op. Dr.

  • Figen Hanıma tesadüfen muayene oldum ve bir daha kendisinden başkasına muayene olamadım.Hatta gittiğim hastahaneden ayrılmıştı aradım buldum yine kendisine gittim.Çok iyi bir doktor ve çok sıcakkanlı kendisini çok seviyorum :)

  • Figen hocamla 4sene önce özel bir hastanede taniştik. O hastaneye sadece dogum yapmak için figen hocam için gittim dogum sürecinden en başindan sonuna kadar tek kelimeyla harika bir doktordu.. O sadece meslegini icra etmiyordu hemde psikolojikmende insana huzur veriyordu.onu çok seviyorum hayatında onu hep güzellikler sarsın çünkü o melek gibi bir doktorr..sevgilerr figen hocama...:)

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at


 • Zübeyde Bircan

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • benim çocuğumun allerjik astım rahatsızlığı vardı. üniversite hastanelerine varana kadar gittik hiç bir verim alamadık. artık hastanelerden nefret eder duruma gelmiştik. Bu çaresiz dönemde şans eseri zübeyde hanımla tanıştık Allah razı olsun ondan o kadar çok memnun kaldıkki anlatamam bilgisi tecrübesi hastaya ve ailesine yaklaşımı mükemmel bir insan gerçek bir doktor herkeze gönül rahatlığı ile kesinlikle tavsiye ederim .

  • doktorumu bulamıyorum artık lokman hekim hastanesinde çalışmıyor lütfen bilgilerinizi güncelleyinnnnnnnn ben çok memenundumm doktorumdann çoookk dikkatli ve özenli bir drrr