Özel Mediface Tıp Merkezi

(100 görüş)
Uzmanları gör

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Mediface Tıp Merkezi

Çağlayan Mah. Bülent Ecevit Bulvarı No:171 E Blok

7230 , Antalya ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Hadi Nural

  Kulak Burun Boğaz, Op. Dr.

  • Ö
   Konum: Özel Mediface Tıp MerkeziHizmet: Burun Estetiği

   Revizyon burun ameliyatım için Dr. Hadi Nural'dan randevu alarak görüşme yaptım. Burnumda yıllardan beridir süregelen fonksiyonel/estetik açılardan ciddi sorunlarım vardı ve bu sosyal yaşantımı çok zorlaştırıyordu. Estetik işleri biraz şans biraz da araştırma işidir aslında. Ameliyat sonrası ya doktorunuzu çok seversiniz ya da ondan maalesef nefret edersiniz. Aksi durum yaşamamak için yani biraz mesai yapmanız ve işi aceleye getirmemeniz gerekir. Neyse ki bu sorunum ile ilgili Dr. Hadi Nural'a güvenmekle meğer kendime öyle büyük bir iyilik yapmışım ki bunu alçım çıktıktan sonra anladım. Yıllardır yaşadığım bu sorunu 3 saat gibi bir sürede tarihe gömdü. Dr. Hadi Nural'a ameliyat olmayı düşünen ve ancak tereddütleri olan arkadaşlara kesinlikle tavsiye edeceğim bir doktordur. Türkiye'de parmakla sayılabilecek yetenekte olan cerrahlardan birisidir kendisi. Onun gerçekten sihirli elleri var. Kendinizi ona teslim edin. Canım doktoruma saygı ve sevgilerimle.
   İyi ki varsınız.

  • E

   Burun estetiği için gittim Hadi Bey'e. Bir yakınım burun estetiği ameliyatı olmuştu, bana da tavsiye etti. Beklediğimden çok daha güzel geçti. Hem istediğim gibi ve hem de çok doğal oldu. Hadi Bey ile sosyal medya üzerinden rahatlıkla iletişim kurabildim. Muayene için gittiğimde de içimi çok rahatlattı ve sorularımı cevapladı. Çok ilgili bir hekim. Farklı bir şehirden gelmiştim ve bu nedenle rutin kontrollerim kendisi ile devam etmiyor ama iletişim halindeyiz.

  Tüm görüşlere (70) göz at


 • Erkan Dodanlı

  Kulak Burun Boğaz, Op. Dr.

  • A
   Konum: Özel Mediface Tıp MerkeziHizmet: Göz Kapağı Estetiği

   Erkan Beye göz kapağı operasyonu oldum ve doktorum sayesinde bakışlarım degişti herşey için teşekkür ederim gerek ekip gerek çalişanlar güzel karşılaşmaları için teşekkür ediyorum iyiki varsınız..

  • C
   Konum: Özel Mediface Tıp MerkeziHizmet: Diğer

   Sempatik doktorum Erkan beye dudak dolgusu için gittim dudaklarım muhteşem oldu iyi ki varsınız siz ve ekibiniz

  Tüm görüşlere (33) göz at


İlgili aramalar