Özel Mediface Tıp Merkezi

(96 görüş)
Uzmanları gör

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Mediface Tıp Merkezi

Çağlayan Mah. Bülent Ecevit Bulvarı No:171 E Blok, Muratpaşa

7230, Antalya,

İletişim Bilgileri

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Hadi Nural

  Kulak Burun Boğaz, Op. Dr.

  • E

   Burun estetiği için gittim Hadi Bey'e. Bir yakınım burun estetiği ameliyatı olmuştu, bana da tavsiye etti. Beklediğimden çok daha güzel geçti. Hem istediğim gibi ve hem de çok doğal oldu. Hadi Bey ile sosyal medya üzerinden rahatlıkla iletişim kurabildim. Muayene için gittiğimde de içimi çok rahatlattı ve sorularımı cevapladı. Çok ilgili bir hekim. Farklı bir şehirden gelmiştim ve bu nedenle rutin kontrollerim kendisi ile devam etmiyor ama iletişim halindeyiz.

  • G

   Burun kemiğim yamuktu ve ciddi sağlık sorunları yaşıyordum. Acil olarak ameliyata alındım ve Hadi Bey hayatımı kurtardı. Gün içerisinde eve gidebildim ve her gün kontrollerim yapıldı. 20 yıldır rahat nefes alamıyordum ve şimdi çok rahat nefes alabiliyorum. Kendisi işinin ehli bir hekim, üzerine bir de estetik anlamda başarılı olması beni çok memnun etti. Daha önce yaptğı işlemler de çok güzeldi ve bu referanslardan da çok etkilendim. Şu an müklemmel bir burnum var. Dış görünüş ve sağlık açısından çok mutluyum. Ağlayarak girmiştim bu opersayona, ekibi çok başarılı ve sizi inanılmaz rahatlatıyorlar. Korkaracak bir şey olmadığını gördüm ve kesinlik tavsiye ediyorum.

  Tüm görüşlere (69) göz at


 • Erkan Dodanlı

  Kulak Burun Boğaz, Op. Dr.

  • S
   Konum: Özel Mediface Tıp MerkeziHizmet: Botoks Enjeksiyonu

   Erkan bey neşeli enerjik hastasının ne istediğini çok iyi anlayabilen ve hasta memnuniyetini önemseyen bir hekim, ekip olarak güler yüzlü ve samimi bir ortamı her daim bulabilirsiniz.

  • A
   Konum: Özel Mediface Tıp MerkeziHizmet: Botoks Enjeksiyonu dolgu güzellik

   Doktorum cana yakın ilgili ve alkalı işinde uzman bir doktordur.. iyi bir dinleyici ve yol göstericidir.. kendisini çok seviyoruz ailemizden biri ...
   Herkesin gözü kapalı gitmesi gereken bir doktordur

  Tüm görüşlere (30) göz at