Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Hakkımızda

Özgüvene sahip, çalışkan, eğitimli ve kendini geliştiren, deneyimli personel kadrosuyla çalışmak,
Hasta memnuniyetini ön planda tutarken hizmet kalitesini sürekli geliştirmek,
Hizmet aldığı tedarikçiler ile iyi ilişkiler içerisinde çalışmak,
Verdiği hizmeti zamanında, sistemli, planlı, en az hata ile yürütmek,
Tüm faaliyetleri kapsamında, geri dönüştürülebilir atıklarını değerlendirmeyi, sınırlı olan doğal kaynak kullanımlarını azaltmayı, çevreye zararlı atıklardan dolayı oluşacak kirliliği önlemeyi, canlı hayatı olumsuz etkilememeyi, çevreyi kirletmemek için gerekli tedbirleri almak,
Çalışanlarını, hasta ve yakınlarını oluşabilecek kaza ve tehlikelerden koruyan, güvenli bir ortam sağlamak,
Çalışanların ve hastaların sağlıklarının korunması için gereken her türlü önlemi almak,
Kalite Yönetim Sistemleri standartlarında taviz vermeden sürekli iyileştirmeyi sağlamak,
Faaliyetleri dolayısıyla sorumlusu olduğu yasalara ve mevzuatlara tavizsiz uymak Hastanemiz değerleridir.
Daha fazla bilgi

Adres

Özel Medifema Hastanesi
Mustafa Kemal Paşa Mah. Kocatepe Cd. No:1, Torbalı 35860
Özel Medifema Hastanesi logo
Sigortalar
Allianz Sigorta, Güneş Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, HDI Sigorta, ... Ziraat Sigorta, Zurich Sigorta, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, SGK, Asya Emeklilik Ve Hayat, Ethica Sigorta, Türk Nippon Sigorta, Diğer (İade), Anadolu Sigorta, Ak Sigorta, Halk Sigorta, Ankara Sigorta, Ace European Sigorta, Fortis Bank A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı, Türk Telekom Sağlık Ve Sosyal Yardım Vakfı, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Emekli Sandığı Vakfı, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Doğa Sigorta Kooperatifi, Unico Sigorta, Türkiye İş Bankası Sigorta Tüm sigortaları göster

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (137)

Genel skor

  S
  Doğrulanmış
  Uzm. Kl. Psk. Lal Gürün Psikoloji Randevusu

  Kafa karışıklığımın olduğu bir süreçte tanıştım Lal hanımla. Beni öyle güzel yönlendirdi ki. Kafa karışıklığım gitti, durumları daha net görmemi ve aydınlanmamı sağladı. İyi ki varsınız

  A
  Doğrulanmış
  Uzm. Kl. Psk. Lal Gürün Randevu

  Çekinerek başladığım bu süreç beklediğimden daha iyi bir hal almaya başladı. Uzun süredir ihtiyacım olan bir şeyi geç fark etmişim meğer ki. Bunda en büyük pay Lal Hanım'a ait. Kendisinin yaklaşımları başta olmak üzere genellikle benim için sıkıntılı olan durumlar aslında aşılabilir ve normal gelmeye başladı. Karşılıklı sohbet havasında geçen ama sizi anlayan birisinin olduğunu hissetmek hem insana çok iyi geliyor hem de bazı noktalarda özel olduğunuzu ve hayattaki yerinizin varlığını hissettiriyor. Dediğim gibi başta çekindiğim yolculuk aslında artık sürekli olarak iletişim kurmak istediği bir hal aldı. Kendisi ile görüşmek isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.

  M
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Adnan Kırcı Randevu

  Uzun süredir vücudumda kaşıntı ve çeşitli şikayetlerle birsürü doktora gitmiştim, buraya da evimize yakın diye dememek için gittim, doktor bey hastalığımın tanısını koydu ve ilerlerse ciddi sorunlara yol açacak bir hastalığımın tedavisine başladı. çok mütevazi ve herkesin anlayacağı bir şekilde anlatımları var, üstten bir tavrı yok ve bizimle çok ilgilendi, çalışanı da çok yardımcı oldu, zaten bulunduğu hastahane de çok iyi, görme engelli olduğum için bazı hastahanelerde çok zorlanıyorum, ama burada gerek poliklinikleri bulurken gerek sıra beklerken hiç zorlanmıyorum. herkese tavsiye ederim iyi ki gitmişim.

  H
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Erdem Türkyılmaz Kardiyoloji Randevusu

  Erdem bey, hem çok iyi bir doktor, hem çok iyi bir insan. Annemin kalp krizinden sonra takılan 3 stenti ve kalp yetmezliği var, sayesinde yaşam kalitesi beklentimizin üstünde arttı. Yoğun bakımda gece gündüz hasta takibi, mesleğine idealist ve insani yaklaşımı, gerçekçi yorumları nedeniyle kalp rahatsızlığı olanların tercih edebileceği, yakınlarımıda da önerdiğimiz bir hekim.

  T
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Erdem Türkyılmaz Anjiyografi

  Annemin anjiyosuna girdi o.sekilde tanıdık erdem beyi işinde çok iyi ve guleryuzlu bir doktor çok yakından ilgileniyor hasta ve hasta yakinlariyla

  A
  Doğrulanmış
  Uzm. Kl. Psk. Lal Gürün Randevu

  Kendisi hakkında söyleyebileceğim o kadar çok şey var ki...Özellikle bir çok kötü danışman deneyimi sonrasında bana çok iyi geldi Lal Hanım.Kendimi keşftemem de, çocukluğumu anlamam da, iyleşme sürecimde bana en çok destek olan kişidir kendisi.Gülüşü ile bile rahatlamama yardımcı olabidiği için burdan da çok teşekkür ediyorum ona.Gözünüz kapalı şekilde güvenebilirsiniz.

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Korkut Çerçioğlu Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

  Annem 3 Kasım 2022tarihinde fıtık ameliyatı oldu memnun kalmadık.
  tekrar ameliyata girecek.

  L
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Onur Kizer Diğer

  Thulep yöntemiyle prostat ameliyatımı yaptı. Ameliyatla ilgili önceden ayrıntılı bilgi verdi. 130 gr olarak bildiğim ama200 gr a yaklaşan prostat ı 4 saate yakın bir zamanda özenle temizledi. Ameliyatı kendim izledim. Ne kadar özenle çalıştığını izledim. Beni yıllardır rahatsız eden dertten kurtardı. Ameliyat sonrasında ve 1 gün sonra eve döndüğümde sık sık arayarak bilgi aldı. Yol gösterdi. En içten teşekkürlerimi sunuyorum.

  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Adnan Kırcı Diğer

  Mide ağrısıyla gittim yaninda endoskopi oldum helikobakteri çıktı 3 ay tedavi gördüm alanında başarılı bir doktor tavsiye ediyorum

  A
  Doğrulanmış
  Uzm. Kl. Psk. Lal Gürün Çocuk ve Ergen Psikolojisi Problemleri

  Aslında uzman psikolog lâl hanım hakkında çok fazla söylenmesi gereken şey var. Kendimi kötü hissettiğimde , kaygı ve çeşitli korkular içerisinde kaldığım zamanda onunla konuşmak anında rahatlatıyor beni . Sorunlarınızı , duygularınızı ve ya hislerinizi anlattığınızda aslında bunların normal ve insani olduğunu açıklar ardından bu durumun psikoloji üzerindeki yerini bilimsel bir şekilde açıklayarak hastaları bilgilendirir. Son derece samimi bir o kadarda saygılı tutumuyla her insanın tanışması ve görüşmesi gereken biri olduğuna inanıyorum . Hayat kalitenizi en üst seviyeye çıkarmanızda size bir yardımcı gibi düşünebilirsiniz. Durum her ne kadar kötü olursa olsun psikolojik destekle çözülmeyecek yoktur unutmayın ve Lal hanım süreci en iyi şekilde yönetmemizi sağlıyor. Bana sağladığı bütün katkıları için kendisine yeniden teşekkür ederim. Seviliyorsunuz .

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Medifema Hastanesi, Torbalı şehrinde hangi alanlarda hizmet veriyor?
  Özel Medifema Hastanesi, Torbalı şehrinde şu uzmanlıkları kapsayan geniş bir ekibe sahiptir: Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, Acil Tıp Doktoru, Kulak Burun Boğaz Doktoru, Diyetisyen (Beslenme Uzmanı), Kardiyolog, Kalp Ve Damar Cerrahı, Ağız Ve Diş Sağlığı, Radyolog, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzmanı, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru, İç Hastalıkları Uzmanı, Göz Doktoru, Nörolog, Beyin Ve Sinir Cerrahı, Jinekolojik Onkoloji Cerrahı, Gastroenterolog, Genel Cerrah, Göğüs Hastalıkları Ve Tüberküloz Doktoru, Ürolog, Mikrobiyolog, Göğüs Cerrahı, Biyokimya Uzmanı.
 • Özel Medifema Hastanesi, toplam 686 hizmet sunuyor. Uzmanlarının sağladığı hizmetlerden bazılarını size gösteriyoruz: Abdominal Aort Anevrizması(Aaa) Onarımı, Abdominal Aort Anevrizmasının Endovasküler Onarımı, Alt Ekstremitelerde Venografi, Ambulatuvar Kardiyak Izleme, Anjiyografi, Anjiyogram, Anjiyoplasti, Anterior Mediastinotomi, Aort Anevrizmalarında Onarım Ve Kaldırma, Aort Kapak Replasmanı.
 • Hayır, şu anda Özel Medifema Hastanesi online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
 • Özel Medifema Hastanesi tarafından DoktorTakvimi'nde görüntülenen takvim gerçek zamanlı olarak güncellenir, bu nedenle tek yapmanız gereken, mevcut olanlardan size en uygun gün ve saati seçmektir. Ayrıca randevudan önce bir hatırlatma alırsınız.
 • Bazen Özel Medifema Hastanesi aynı hafta içinde veya bir sonraki hafta için uygun saatler görüntülenir. Takvimlerini kontrol edin: gerçek zamanlı olarak güncellendiği için ilk ne zaman müsait olduklarını görebileceksiniz.
 • Toplam {​​number_of_opinions} hasta veya danışan, {​​clinic_name} hakkında gerçek ve dürüst bir görüş bırakarak buraya ortalama {​​avg_rating} yıldız (5 üzerinden) verdi.
 • Özel Medifema Hastanesi tarafından kabul edilen sigorta şirketlerinden bazıları şunlardır; Diğer (İade) Sizinkini de içerip içermediğini görmek için kabul ettiği sigorta şirketlerinin tam listesini kontrol edin.
 • Özel Medifema Hastanesi adresi Mustafa Kemal Paşa Mah. Kocatepe Cd. No:1 Torbalı şeklindedir.