Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Mesaj gönder

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Medigüneş Hastanesi

Zafer Mahallesi, 629. Sokak, No:27

45300 , Salihli ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Murat Çevik Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Murat bey bu zamana kadar gittiğim en iyi kadın doğum doktoru olabilir. Güler yüzü samimiyeti ve bilgisiyle kendisinden çok memnun kaldım.
  Sabırla ve özenle her sorumuza tek tek yanıt aldık iyi varsınız doktor bey.

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Murat Çevik Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Dr.Murat Beyi hiç tanımadan tercih ettim ve şöyle devam etmek istiyorum; kaliteli duruşu vizyonu ilgili ve hoşgörülü davranması çok güzeldi. Sekreterinin Güler yüzü ve samimiyeti çok içtendi. Doktor beyle olan uyumlarına hayran kaldım.Odadan her çıkan hasta gülümseyerek neşeyle çıkıyor bende dahil olmak üzere. Kendilerini çok takdir ediyorum böyle sağlık çalışanları olduğu sürece tercihimiz medigüneşten ve kesinlikle Murat bey ve sekreterinden yana diyorum.. Herkese gönül rahatlığı İle tavsiye ediyorum.

  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Murat Çevik Kadın Genital Kanser Taramaları

  Genel Muayene Amacıyla Başvurdum Murat Beye “İlla Gebe Olunca Ekstra İlgi Gösterir Kadın Doğum Doktorları Düşüncesini”Yıkan Bir Hekim Kendisi. Kibarlığı Samimiyeti Ve Her şeyden Önemlisi Yardımcı Asistanı Muayene Esnasında Küçük Kızıma Gösterdiği Şevkati Ve O Esnada Onunla Vakit Geçirip Doktor Beyle Daha Rahat İletişim Kurmam İçin Kızımı Oyalaması Hayran Bıraktı. Çok Samimi Ve Sıcak Bir Poliklinik Hizmeti Sundular. Ayrıca Murat Bey Gönlü Çok Bol Ve Kızıma Verdiği Küçük Hediyeleri Bizi Çok Memnun Etti. Doktor Bey Çok Donanımlı Biri Çok Memnun Kaldım Buradanda Teşekkür Etmek İsterim Kendisine.

  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Murat Çevik Kadın Genital Kanser Taramaları

  Dr. Murat Bey hekimlik dışında insanlığıda çok iyi.Muayene esnasında her anı anlatarak ve korkularımı yenerek gerçekleştirdik. Ayrıca ortamın temizliği steril çalışmaları çok güzel. Sevgili zarif asistanı ile kendisine başarılarının devamını ve çizgilerini hiç bozmadan aynı samimiyet ilgi alaka ile başarılar diler, gözü kapalı herkese Murat beyi öneririm.

  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Murat Çevik Gebe Takibi

  Murat beyle tanışana kadar doktor doktor gezmek den psikolojim bozuldu ama murat bey sağolunsun iyki tanımışım şuan sağlıklı bir hamilelik geciriyosam sebebi o çok teşekkür ederim doktor bey gerek ilginiz gerek güler yüzünüz için sagolun

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Murat Çevik Rahim Içi Araç(Spiral)

  Bir gün önce Dr Murat beye ria taktırdım. Ben daha önce bu kadar güler yüzlü kibar her ayrıntıyı tek tek anlatan bi doktora daha rastlamamıştım. Mahremiyete son derece önem veriyor. Anestezi almadan 5 dkda taktı. İşlemin her aşamasında beni bilgilendirdi komutlarıyla yonlendirdi. Ebesi ayrı ilgili kendi ayrı ilgiliydi. Hele o tatlı sekreterine ne demeli işlem esnasında basımda bekledi elimi tutup bana destek oldu. İyiki varsınız. Siz Salihli için velinimetsiniz. Hersey için çok teşekkürler.

  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Murat Çevik Gebe Takibi

  Murat hocam bir hastanın basına gelebilecek en güzel şey iyiki yollarımız kesişti 2 tane talihsiz gebelik sonucu Karşıma çıkan büyük bir şanstı kendisi Fikirleri,bakış açısı ,değerlendirmeleri , her yönüyle mükemmel bir doktor.. şuan birlikte ilerliyoruz ve sağsalim 7. Ayımıza geldik herşey için çook çok teşekkürler iyiki varsınız hocam

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Murat Çevik Gebe Takibi


  2 ay önce kadın hastalıkları doktoru murat beye muayene olmadan sadece fikir danışması İçin ziyarette bulunmuştuk o yoğunluğunun içerisinde yanında bulunan asistanının bizi çok bekletmeden doktor bey ile görüştürüp doktor beyin zorlu gebelik takibi sürecimizin olduğunu ifade ederek bizi daha iyi şartlar altında gözetimde tutacak ileri merkeze yönlendirmişti şuan sağlıkla bebeğimizi kucağımıza aldık böyle hekimler olduğu sürece sırtımız yere gelmez
  Kendisine ve Güler yüzlü asistanı olan Aleyna Hanıma çok teşekkür eder herkesi muayene olmayı gebelik takiplerini orada yapmalarını öneririz :)

  L
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Murat Çevik Laparoskopik Cerrahi

  1 hafta önce Dr Murat ÇEVİK kapalı ameliyatla tüplerimi bağladı. Bilgili, tecrübeli, güleryüzü ile hiç yabancılık çektirmedi. Tedavi olmak istiyorsanız düşünmenize bile gerek yok. Murat Hocama ve çalışma arkadaşı olan sekreterine bu süreçte gösterdikleri hizmetten dolayı sonsuz teşekkür ederim..

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Gökhan Toker Kalça Protezi

  Merhabalar arkadaşlar her iki ayağımda kalça protezi var.bu güne kadar 4 ameliyat geçirdim hiç birisinden memnun kalmadım. Ancak sevgili doktorum GÖKHAN TOKER beyi tanıyana kadar. 17 eylül 2019 tarihinde sol ayağıma 3 ncü revizyon ameliyatını yaptı. ALLAH ondan razı olsun. O ve ekibine ne kadar teşekkür etsem azdır. İlgili güler yüzlü..işinin ehli. özellikle söylüyorum kalça ve diz protez ameliyatlarının bence ŞIH ı. Üzerine tanımam ALLAH ona uzun ömür versin. Böyle sorunları olan arkadaşlar gökhan beyle görüşmeden ameliyat olmasın. Selamlar.....

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar