Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Adres

Özel Medipark Tıp Merkezi
Reşit Galip Cad.No:10 GOP, Çankaya
Özel Medipark Tıp Merkezi logo

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (3)

Genel skor

  H
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Sinan Tan Doppler Ultrason

  Hocama renkli dobler çekimi için gittim. Kendisi son derece ilgili ve guleryuzlu. Hasta ile son derece guzel iletişim kuruyor açıklayıcı bilgiler veriyor Raporda yazdım diyerek kestirip atmıyor. Hastayı bilmesi gereken kadar bilgilendiriyor.

  H
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Damla Güçlü Randevu

  Damla Hocam meslektaşı olarak tanıştığıma çok memnun olduğum bir insan. Hekimliği de insanlığı da ayrı güzel. Bana örnek oldu, empatik ve sempatik yaklaşımıyla, ilgi ve alakasıyla, pozitif enerjisiyle ve meslektaşına destek oluşuyla dört dörtlük bir hekimlik örneği. Ananemin baş dönmesi şikayetiyle gittik hızlıca tanıyı koydu ve bizi fazlasıyla bilgilendirerek sakinleştirdi. Tedaviyi de ayrıntılı bir şekilde bize anlattı. Kontrole gittiğimizde de benzer şekilde ilgi gösterdi ve tedavisi de etkili oldu. 78 yaşında baş dönmesi nedeniyle yürüyemeyen ananem ertesi hafta bizden destek almadan yürüyebiliyordu. Teşekkürler Damla Hocam.

  Doğrulanmış
  Op. Dr. M. Hilmi Akşamoğlu muayene

  Merhaba.Hocamı internetten buldum uzun zamandır diz ağrılarım vardı.Proloterapi denilen bir enjeksiyon tedavisi uyguladı. 3. enjeksiyon yapılacak muhteşem bir şekilde ağrılarım azaldı kitlenme neredeyse yok denilecek miktarda.İyi ki sizi tanıdım hocam çok teşekkür ederim

  Op. Dr. M. Hilmi Akşamoğlu

  Tedaviden yarar görmenize çok sevindim. Geçmiş olsun.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular