Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Adres

Özel Mersin Akademi Hastanesi
Menteş Mahallesi Barbaros Caddesi 140. Sokak No:105, Yenişehir
Özel Mersin Akademi Hastanesi logo

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (28)

Genel skor

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Serdar Memişoğlu Randevu

  Ben Serdar hocaya menisküs yırtığı nedeniyle gittim. Son derece sağlıklı önerilerde bulundu fakat daha da önemlisi mr da kemiklerimin iliğimde lekeler gördü ve beni hematoloğa yönlendirdi. Onun sayesinde lenfoma hastalığımı olduğunu öğrendim ve erken teşhis ile hayatımı kurtarmış oldu. Ona minnettarım. O benim için bir doktordan önce çok iyi ve duyarlı bir insan.

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Serdar Memişoğlu Kalça Protezi

  6 Mayısta geçirmiş olduğum kaza nedeniyle kalçamda kırık oluştu. İlk gitmiş olduğum hekim kırığı fark etmedi ve ezik olabileceğini söyleyerek eve gönderdi. Daha sonra Serdar Beyi tavsiye ettiler ve muayene oldum. 10 Mayıs tarihinde ameliyat oldum ve çok başarılı bir ameliyat geçirdim. Ameliyattan sonraki gün yürümeye başladım ve iyileşme sürecinde kendisi fazlasıyla ilgiliydi. Yapılan ya da yapılacak olan bütün müdahaleleri anlayabileceğimiz şekilde tek tek açıkladı. Oldukça güler yüzlü ve kibar davrandı. Ameliyat olduğumdan beri 3 ay geçti. Her kontrole gidişimde ilgi ve alakasını eksiltmeyen bir doktor. Kendisine, mesleğine olan bağlılığından dolayı teşekkür ederim.

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Tolgahan Toroslu Diğer

  Tolgahan hocam başarılı ameliyatınız sayesinde uzun yıllardır nefes sorunumu çözdünüz şimdi çok rahat nefes alıyorum ayrıca estetik açısından burnum çok doğal ve güzel oldu ameliyat sonrası sürecim de çok rahat geçti hiç ağrım olmadı ellerinize sağlık Hocam size ve ekibinize hastanede kaldığım sürede benimle çok güzel ilgilenen tüm çalışanlarınıza çok teşekkür ederim

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Serdar Memişoğlu Tendon Onarımı

  Sayın sağlık bakanımızın tüm depremzedeler adına teşekkür etmesi gerektiğini düşündüğümüz ender bir değer mesleki başarı ve tadavinin yanısıra bizimle her anlamda ilgilenip sorularımızı sabırla cevaplandirmiştır depremzede olduğumuzu unutturarak insan olduğumuzu yenibaştan hissettirmiştir. zorunda olmadığı halde fazlaca ilgilenmiş olduğundan sonsuz minnettarız inanıyoruz ki Hatay'da sizleri ağırlayacağız...

  R
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Serdar Memişoğlu Eklem Cerrahisi

  Hocamız maşallah çok ilgili.Annemin Bacak kireçlemesi ve belde fıtik Tedavisi çok etkili çozüm odaklı herşey için tşk ederiz doktorumuza..Şiddetle Tavsiye ederim

  U
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Serdar Memişoğlu Ön Çapraz Bağ Bağların Ameliyatı

  Serdar bey 11.11.2022 de ön çapraz bağ ve menisküs ameliyatımı gerçekleştirdi. Hekimlikteki başarısının yanı sıra kendisi çok iyi niyetli, yardımsever ve beyefendi birisi. Çok başarılı bir operasyon gerçekleştirdi. Elinize, emeğinize sağlık doktorum..

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ahmet Kaan Koca Kısırlık

  Mersinde gidilebilecek en iyi kadın doğum doktoru.babacan tavrıyla , bilgisiyle, verdiği güvenle, sizi problemlerinizden arındırıp istediğiniz güzel bebeğinizle yolculuğunuzu sonlandırıyorsunuz.iyi ki kaan hocamı keşfedip yolumuz kesişmiş ve iyi ki o mersinde olup onu bilmeyen zaten yok olurda duymayan varsa mersinde akademi hastasında dertlerinizin dermanı hiç düşünmeden yolculuğunuza başlayın kaan hocamla. Kaan hocama cocuk sahibi olmak için gittik. İlk bebeğimizi kaybettiğimizde bizim kadar üzülüp inancımızı yitirmemizi sağladı. Sonrasında tekrar 42 yaşında gebelik ve çok rahat geçen bir gebelik her türlü incelemeleri detaylı bir şekilde yapıp 9 ay boyunca en büyük destekçiniz. Sonunda kızımızı sağlıkla.kucağımıza alabildiysek kaan hocam sayesinde..teşekkürler

  D
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Serdar Memişoğlu Randevu

  Ben 2021 yılında acil olarak 11 yaşımdaki kızımı götürdüm. Zor bir teşhis idi (semptomlar bir çok hastalığı çağrıştırıyordu) ama Dr bey nokta atışı ile anında gerekli filmleri istedi ve teşhisi koydu. Kendisine hayran kalmamak imkansızdı. Çok ilgili idi ve beni de çok güzel bilgilendirdi. Çok ama çok tşk ederim... Şimdi tekrar kendisini ziyaret etmem gerektiği için de takviminden araştırdım.

  Y
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ahmet Kaan Koca Gebe Takibi

  Ahmet hocama hiç düşünmeden danışabilirsiniz. hastasına pozitifliği ile doğruları anlatan.Her şekilde hastasının yanında ve yardımcısı olan mükemmel bir doktor.İkizlerimi sağlıklı bir şekilde kucağıma almayı sağladı kendisine minnettarım.

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. İbrahim Öner Diğer

  Troid ve meme ağrısı için gittim ilgili işini özenle yapan kaliteli bir doktor gayet açıklayıcı sakin ve hastasını güzelce dinleyen bir doktor çok şükür ki bi şey çıkmadı ama düzenli kontroller için tekrardan tercih ediceğim.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular