Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Mersin Akademi Hastanesi

Menteş Mahallesi Barbaros Caddesi 140. Sokak No:105

Yenişehir ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Serdar Memişoğlu Eklem Cerrahisi

  Hocamız maşallah çok ilgili.Annemin Bacak kireçlemesi ve belde fıtik Tedavisi çok etkili çozüm odaklı herşey için tşk ederiz doktorumuza..Şiddetle Tavsiye ederim

  U
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Serdar Memişoğlu Ön Çapraz Bağ Bağların Ameliyatı

  Serdar bey 11.11.2022 de ön çapraz bağ ve menisküs ameliyatımı gerçekleştirdi. Hekimlikteki başarısının yanı sıra kendisi çok iyi niyetli, yardımsever ve beyefendi birisi. Çok başarılı bir operasyon gerçekleştirdi. Elinize, emeğinize sağlık doktorum..

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ahmet Kaan Koca Kısırlık

  Mersinde gidilebilecek en iyi kadın doğum doktoru.babacan tavrıyla , bilgisiyle, verdiği güvenle, sizi problemlerinizden arındırıp istediğiniz güzel bebeğinizle yolculuğunuzu sonlandırıyorsunuz.iyi ki kaan hocamı keşfedip yolumuz kesişmiş ve iyi ki o mersinde olup onu bilmeyen zaten yok olurda duymayan varsa mersinde akademi hastasında dertlerinizin dermanı hiç düşünmeden yolculuğunuza başlayın kaan hocamla. Kaan hocama cocuk sahibi olmak için gittik. İlk bebeğimizi kaybettiğimizde bizim kadar üzülüp inancımızı yitirmemizi sağladı. Sonrasında tekrar 42 yaşında gebelik ve çok rahat geçen bir gebelik her türlü incelemeleri detaylı bir şekilde yapıp 9 ay boyunca en büyük destekçiniz. Sonunda kızımızı sağlıkla.kucağımıza alabildiysek kaan hocam sayesinde..teşekkürler

  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Serdar Memişoğlu Randevu

  Ben 2021 yılında acil olarak 11 yaşımdaki kızımı götürdüm. Zor bir teşhis idi (semptomlar bir çok hastalığı çağrıştırıyordu) ama Dr bey nokta atışı ile anında gerekli filmleri istedi ve teşhisi koydu. Kendisine hayran kalmamak imkansızdı. Çok ilgili idi ve beni de çok güzel bilgilendirdi. Çok ama çok tşk ederim... Şimdi tekrar kendisini ziyaret etmem gerektiği için de takviminden araştırdım.

  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ahmet Kaan Koca Gebe Takibi

  Ahmet hocama hiç düşünmeden danışabilirsiniz. hastasına pozitifliği ile doğruları anlatan.Her şekilde hastasının yanında ve yardımcısı olan mükemmel bir doktor.İkizlerimi sağlıklı bir şekilde kucağıma almayı sağladı kendisine minnettarım.

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İbrahim Öner Diğer

  Troid ve meme ağrısı için gittim ilgili işini özenle yapan kaliteli bir doktor gayet açıklayıcı sakin ve hastasını güzelce dinleyen bir doktor çok şükür ki bi şey çıkmadı ama düzenli kontroller için tekrardan tercih ediceğim.

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Onur İsmi Diğer

  Onur hocama kronik sinüzitten kaynaklı baş ağrılarım sebebiyle muayene oldum. 10 yıllık dalgıç olarak artık dayanılamayacak ve yaşam standardımı etkileyen ağrılar yaşamaktaydım. Ameliyat artık kaçınılmazdı. Onur hocamızla çok güzel bir operasyon geçirdik. Sinüslerim boşaltıldı,kemik eğriliğim giderildi, burun etlerim yakıldı. Tüm bu işlemlere rağmen hiçbir şişlik morluk yaşamadım. Tecrübesi,bilgisi, hastaya olan ilgisi ve aydınlatıcı konuşmaları fazlasıyla beni rahatlattı. Kendisine çok teşekkür ederim.

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Serdar Memişoğlu Ön Çapraz Bağ Bağların Ameliyatı

  Ankara dan ön çapraz bağ ameliyatı için geldim serdar hocamdan Allah razı olsun herkese direk tavsiye ediyorum bana yaptığı ameliyatı gören fizik tedavi doktorum bile ismini aldı tavsiye edelim diye gerisini siz düşünün Allah razı olsun

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Serdar Memişoğlu Kalça Protezi

  2021 Aralık ayında sağ kalça protezi ameliyatı oldum serdar beye çok memnunum ağrılarım azaldı.Harika alaninda uzman bir doktor siddettle tavsiye ederim.

  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ziya Uzuneyüpoğlu Diğer

  Hocamıza geçen ay yakınımızin referansiyla gittik bel fitigi patlaması vardı artık babam yerlerde surunuyordu Allah razı olsun kurtardı ağrılardan teşekkür ederim hersey için Hastaneye yatisimdan taburcu olana kadar hemşirelerin ilgisine ayrıca teşekkür ederim kulaktan dolma bilgilere inanmayın bel fitiginiz varsa artık ameliyat durumuna gelmişse doktorunuzu dinleyin gerçekten tavsiye edilecek bir hocamız tekrardan hersey için teşekkür ediyorum

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar