Özel Mersin Fizyomed

Fizik tedavi uzmanı

Profilinizin kontrolünü alın Pen-iconCreated with Sketch. Bilgilerinizi Düzenleyin

Özel Mersin Fizyomed kadrosunda 5 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, bulunmaktadır. Özel Mersin Fizyomed Mersin ilinde Cumhuriyet mahallesi Gmk.bulvarı Gökhan apartmanı C.blok No:198 A adr... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Mersin Fizyomed kadrosunda 5 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, bulunmaktadır. Özel Mersin Fizyomed Mersin ilinde Cumhuriyet mahallesi Gmk.bulvarı Gökhan apartmanı C.blok No:198 A adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Adres bilgisi

 • Özel Mersin Fizyomed

  Cumhuriyet Mah. Gmk. Bulvarı Gökhan Apt. C. Blok No:198 A, Mezitli

  33200, Mersin,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • F. Yeşim Gökçay

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Uzm. Dr.

  • doktoru öğrencilik yıllarından tanırım.taaa ozamanlardan belliydi iyi bir doktor olacağı.başarılarının devamını dilerim.


 • N. Yasemin Erdoğan

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Uzm. Dr.

  • ben cesitli doktorlara bas vurdum belimden bacaklarıma gelen agrıyı bir türlü kesemediler cesitli ilaclar denedim faydasını göremedim birarkadasımın tavsiyesiyle allah razı olsun hocamızdan gerekli tetkikleri gerekli olan bütün tedeavilerimi gerceklestirdibel fıgı teshisi konu ve gerekli fiziktedevi ve ilaclarla eski kasılmalarım ve belime vuran agrılar zamanla yok oldu hocamıza tekrar tesekürü bir borcbilir yüce rabbimin mesleginde ve tüm ilgilendigi branslarda allah yardımcısı olsun sayesinde saglıgıma kavustum


 • Fatih Gün

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Uzm. Dr.

  • M
   Yer: Özel Mersin Fizyomed

   Fatih bey çok ilgili , güler yüzlü ve hastasının tüm söylediklerini birebir dinleyip çözüme kavuşturan bir hekim, kesinlikle tavsiye ederim.3 Doktor gezmeme rağmen teşhis konulamayan kolumu,proloterapi tedavisi uygulayarak, beni sağlığıma kavuşturan değerli uzman.Sonsuz teşekkürler.