Özel Meydan Tıp Merkezi kadrosunda 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi ... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Meydan Tıp Merkezi

Kızıltoprak Mahallesi Ali Çetinkaya Cad. Hacı Derviş Apt. No: 129/B

7300 , Antalya ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Meydan Tıp Merkezi kadrosunda 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 4 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 3 adet pratisyen uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Meydan Tıp Merkezi Antalya ilinde Kızıltoprak Mahallesi Ali Çetinkaya Caddesi Hacı Derviş Apt. No: 129/B adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Sağlık Merkezi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mehmet Taner Karaarslan Diğer

  Akne problemim için gidip tanıdım doktorumu. Birçok cilt doktorunun aksine oldukça ilgili, anlayışlı ve başarılı bir doktor kesinlikle. Sağolsun sürecim devam ediyor ve her muayenemde iyileşme gördükçe bir kez daha iyi ki diyorum.


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Adil Gökalp Diğer

  Tavsiye üzerine 3.5 aylık oğlumun sünnetini yaptırdık.o kadar ilgili sevecen bir doktor ki insanda gerginlik endişe kalmıyor.sünnet sırasında bebeğime şarkılar söyleyerek sakinleştirdi.eğlenerek sünnet yaptırdık.kesinlikle tüm çevreme tavsiye edebileceğim harika bir doktor adil bey


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mehmet Taner Karaarslan Diğer

  Yaşadığım ürtiker sorunundan dolayı kol ve bacaklarım tanınmayacak haldeyken,kaşımaktan harap düşmüşken çok iyi geldiniz.Sizi çok sevdim,denk geldiğim için kendimi çok şanslı hissediyoruö.Sayenizde ferahladım.Çok teşekkür ederim,iyiki varsınız doktor bey.Çok nazik,güleryüzlü ve anlayışlısınız.Mutlulukla ayrıldığım bir muayene oldu.Sagolun


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Sarp Tancı Diğer

  Sünnet konusunda hiç memnun olmadığım doktor.iyilesme sürecimiz uzun sürdü.iyilesti görüntü olarak dikişleri o kadar özensiz ve kötü görünüyor kendisini tercih ettiğimiz için vicdanen oğluma karşı hep suçlu hissedicegim maalesef.


  Ö
  Doktor: Prof. Dr. Adil Gökalp Diğer

  Tavsiyeler üzerine oğlumuzun sünnetini yaptırdık, çok ilgili bir doktorumuz kesinlikle eşe dosta önereceğim bir isim Adil Gökalp.


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Şükran Yıldız Ateşli havale

  Harika,mükemmel,fevkalade bir doktor ..Sorununuz ne olursa olsun hep ince eledi gereksiz ilaç vermedi tahlil yapmadı..hep zamanında doğru müdahaleyle ilgilendi.Allah sizin gibi doktorları eksik etmesin iyi ki varsınız..


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar