Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Adres

Özel Natomed Hastanesi
Tuzluçayır Mahallesi Natoyolu Caddesi No:55, Mamak 06620
Özel Natomed Hastanesi logo
Sigortalar
Axa Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ergo Sigorta, SGK, Doğa Sigorta Kooperatifi, Ethica Sigorta, ... Katılım Emeklilik Ve Hayat, NN Hayat Ve Emeklilik, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta Tüm sigortaları göster

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (267)

Genel skor

  A
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Zekeriya Kaptan Diğer

  Acil servisten kalp rahatsızlığı ile yönlendirilme sonucu iyi ki tanıştığım saygıdeğer doktorumuz. Daha önce 15 kere anjio ve ablasyon olan birisi olarak böyle bilgili, güler yüzlü, esprili cana yakın bir hoca ile hiç karşılaşmamıştım. Anjio olurken bile hiç hissettirmedi. Güvenle kendinizi emanet edebileceğiniz bilgili ve değerli bir hocamız.

  I
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Zekeriya Kaptan Diğer

  Zekeriya hocam kardiyoloji alanında Türkiye açısından çok önemli bir değerdir .Bilgisi,hasta psikolojisine iyi gelebilecek naif tavırları ile iyikide karşıma çıkmış diyebileceğim ender doktorlarimizdandir.10 yıldır birçok kardiyoloji uzmanının ikna edemediği rinoplasti ameliyatını hocamın bilgisinden aldığım güçle gerceklestirdim.Sonuclara ve Zekeriya hocama güveniyorum iyi ki siz hocam.....

  A
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Taner Akçal Diğer

  Taner hocayı iyiki tanımışız kendimizi ve bebeğimizi güvende hissederek gittik.Sezeryanla ilgili korkularım olmasına rağmen konuşmalarıyla rahatlattı.. Şimdi bebeğim ve bende çok iyiyiz.

  B
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Zekeriya Kaptan Diğer

  Acil servise başvurdum ve koroner yoğun bakıma yatış önerildi. KVC uzmanı dostlarım tereddüt etmeden sayın Dr. Zekeriya Kaptan’a kendimi emanet edebileceğimi söylediler. Ve KYB ünitesine alındım. Zekeriya hocam ile anjiyo masasında tanıştık. Muhteşem sesiyle Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziğinden seçkiler eşliğinde anjiyo hazırlıkları başladı. Gerek kendisinin gerekse ekibinin güler yüzü ve güven veren tavırları bendeki stres katsayısını hızla düşürdü. Sohbet ederek başladığı işlemi hiçbir komplikasyon yaşanmadan bitirdi. Hümanist yaklaşımıyla, işini severek yaptığı her halinden belli olan, insana değer veren bir hekimle tanışmış olmak da benim şansımmış. Kendisi ve ekibi harika bir iş çıkardı.
  Bir hastaneyi iyi yapan sunduğu otelcilik hizmeti değil istihdam ettiği hekim ve bir bütün olarak sağlık emekçileri kadrosudur. Dilerim ihtiyaç duymazsınız ancak bir gün kardiyoloji uzmanına ihtiyacınız olursa nerede görev yapıyor olursa olsun Zekeriya Kaptan hocama ulaşmanızı öneririm.

  M
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Zekeriya Kaptan Diğer

  Göğüs sıkışması şikayetiyle farklı bir hastanede anjiyo olmam gerektiği ancak , böbrek fonksiyonları sebebiyle zarar görebileceğim söylenmişti.Bunun için sanal anjiyo yapılması gerektiği ve zaman kaybı olmaması belirtildi.Yakınlarımında doktoru olan Zekeriya hocaya başvurdum.Yapılan tetkikler sonucu Aynı şeyleri duydum ancak ilaç tedavisi ile böbrek fonksiyonlarını düzeltip kalbe sonrasında bakalım ,anjiyo için aciliyetin olmadığını söyledi.1 aylık ilaç tedavisi sonrası değerlerimin düzeldiğini kalple ilgili bir sorun olmadığını böbreklerin kalbi etkilediğini söyledi.Doğru teşhis ile anjiyoya gerek kalmadan ilaç ile tedavimi sağladı.Gereksiz işlem yapmadığı ve doğru tedavi yöntemi ile sağlığıma kavuştum.Doğru teşhis hastalık başlangıcı için çok önemli, Zekeriya hoca da bu konu da çok etkili bir doktor.

  B
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Taner Akçal Diğer

  2 gün önce Taner hoca sezeryan doğumumu gerçekleştirdi. Çok soru sormama ve çok tedirğin olmama rağmen beni çok güzel karşıladı ve çok güler yüzlüydü. Eğer bir daha çocuk düşünürsem tercihim yine taner akçal olacaktır.

  E
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Taner Akçal Diğer

  Canım taner hocam iyi ki sizi tanımışım hamileliğim süresince destekçi güler yüzlü oldunuz iyi ki varsınız.cok rahat sakin bir dogum yaptım kızımda bende gayet sağlıklıyız sizde ekibiniz de iyi ki varsınız.

  D
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Cafer Özdem Diğer

  Cafer hocaya tavsiye üzerine kızımı götürdüm kulağında nohut büyüklüğünde birşey çıktı Cafer hocam yılların tecrübesiyle ameliyat etti sonrasında ne bir iz ne de ağrı kaldı hocamızın ellerine sağlık

  Y
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Zekeriya Kaptan Diğer

  Zekeriya hocam la babamın cok agır bir kalp krizi gecirmesiyle tanıştık. Başka hastanede İki kere anjio yapılıp damarı acılmadıgı için baypasa karar verilmişti. Tavsiye uzerine Zekeriya hocamın goruşunu almak istedik ve kendisi babamın kalp anjıo CD sını izleyip baypas olursa masa da kalabileceğini baypasın babam için cok zor oldugunu soyledi. Hastanede kendisi anjıo ile sorunu cozebilecegini soyledi. Babam hem zature olmus tu hemde cıgerleri odem yapmıştı. Bobrekleri bile zarar gormustu.Biz hemen kendisinin soylediği gibi babamı natomed hastanesine getirdik ve hastamızı önce Allaha sonra Zekeriya hocamıza emanet ettik. Koldan yaptığı anjıo ve uyguladığı tedaviler sonrası babam saglıgına kavustu. Allah razı olsun hocam size bir hayat borçluyuz. Gözunuz kapalı hocama guvenebilirsiniz. Kendisi bu işin uzmanı dır.

  Y
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Zekeriya Kaptan Diğer

  Yüksek tansiyon ve çarpıntı şikayetlerim vardı gittiğimde sanki yıllardır tanıdığım biri gibi çok sıcak ve içten tavrı ile üzerimdeki tüm stresi yok etti. Ayrıca aynı gün içerisinde tüm testlerimi yapıp sonuçları değerlendirdi. Sonuçlarımda sıkıntılar vardı anjio tavsiyesinde bulundu bana düşünmem için zaman verdi ancak bende oluşturduğu güven sayesinde düşünmeden kabul ettim.Hemen ertesi gün sabah anjio mu yaptı ve anjio sırasında her adımı açıklayarak stresimi yok etti içimi rahatlattı. Allahtan olmuşum hocamın şüphelendiği gibi sıkıntılar varmıştı tıkanıklarımı aynı anda açtı ve kalple ilgili rahatsızlılığımıda ilaçla tedavi edecek. İçtenlikle herkese tavsiye edebilceğim işini çok severek yapan mükemmel ötesi bir doktor.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular