Özel Nova Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

(11 görüş)

ULUSLARARASI STANDARTLAR KAPSAMINDA 10 ÜNİTE VE 1 AMELİYATHANE’DEN OLUŞAN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ OLARAK HASTA MEMNUNİYETİ ODAKLI BİR HİZMET SUNMAKTAYIZ. DOĞRU YERDE DOĞRU HEKİM KADROSUYLA HİZM... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Nova Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Barış Mahallesi Belediye Caddesi No:30B/82 Ginza Lavinya Sitesi

Beylikdüzü ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

ULUSLARARASI STANDARTLAR KAPSAMINDA 10 ÜNİTE VE 1
AMELİYATHANE’DEN OLUŞAN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ OLARAK HASTA MEMNUNİYETİ ODAKLI BİR HİZMET SUNMAKTAYIZ.
DOĞRU YERDE DOĞRU HEKİM KADROSUYLA HİZMET VERMEK HEDEFLENMİŞTİR. KÜÇÜKTEN BÜYÜĞE AİLEMİZDEKİ HER BİREYİN GÜVENLİ,SAĞLIKLI VE ULAŞABİLİR BİR HİZMET ALMAK AMAÇLANMIŞTIR.

Tıbbi tesis tipi

 • Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Burcu Kibaroğlu Diğer

  Ailecek doktorumuzdur. Bir doktora güven duymak en önemlisidir ve Güvenim tam. Dolgu için gittim tüm dişimdeki dolguları Burcu hanım yaptı:)


  V
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Burcu Kibaroğlu Diğer

  Genel olarak bazı diş ve diş eti sorunlarım vardı diş dolgusu yaptırdım Beni çok güzel yönlendirdi ve detaylı açıklama yaptı kendisinden yaklaşımından dolayı çok memnun kaldık iyi varsınız Burcu hanım.Kesinlikle tavsiye ediyorum


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Sinem Yeşil Işık Diğer

  Sinem hocam harika diş eti tedavisi uyguladı. Eli çok hafif, hiç acımadı. Tavsiye ediyorum herkese. Muhteşem


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Burcu Kibaroğlu Estetik Diş Hekimliği Uygulamaları

  Alt ve üst çenedeki implantlarımın üstüne yapılacak kaplamalar için ölçü alindi.Bunun ikinci provası yapıldı.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Burcu Kibaroğlu Randevu

  Burcu Hanım'a genel ağız bakımı için gittim. Dişilerimde dolgu, kanal tedavisi ve implant yapılması gerekiyordu. Çok detaylı bir şekilde bana yapılması gerekenleri anlattı. İlgili, titiz, temiz, hasta ile iletişim becerileri yüksek, alanında uzman bir hekim.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Aylin Karadeniz Randevu

  Aylin hocaya genel kontrol için başvurdum. Henüz belirti vermeyen çürüklerim olduğunu hem röntgenimi hem de ağız içimi kontrol ederek belirtti. Dolgularımı yaptık. İşinde uzman biri ve eli gerçekten çok hafif. İşlem boyunca iğne hariç hiçbir şey hissetmedim. Kendisinden ve çalışmasından çok memnun kaldım.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Sinem Yeşil Işık Periodontoloji Randevusu

  Diş eti sıkma ve dis etlerimde cekilme problemim sebebiyle uzun vadeli tedavimi planlamak ve gorus almak icin gittim. Ancak detayli incelemesi, bilgi vermesi ve dogru yonlendirmeleri ile Dr.Sinem Hanim guven olusturuyor. Dolayisiyla duzenli gidecegim.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Sinem Yeşil Işık Diş Eti Küretajı

  Sinem hanım çok ilgili, başarılı bir doktor. Diş eti problemimi çözmek amaçlı bir tedavi uyguladik kısa sürede çok iyi sonuçlar aldim. Çok memnun kaldim bundan sonra bir problemim olduğunda sinem hanımı tercih edeceğim.


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Sinem Yeşil Işık Diş Eti Küretajı

  Büyük bir fobim vardı. Dr. Dt. Sinem Yeşil Işık sayesinde hem fobimi yendim hem de güler yüzü sayesinde ve verdiği güvenle tedavimi yarıladım.Diş çekimlerim ve küretaj tedavim gayet sorunsuz geçti. İyi ki tanımışım. Ne kadar teşekkür etsem azdır, böyle bir hekimi Allah başımızdan eksik etmesin. 5 yıldız bile öyle az ki ...


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Sinem Yeşil Işık Periodontoloji Randevusu

  Sinem Hanım'ı,diş eti uzmanı ararken buldum.Çene kemiği erimesi ve diş eti iltahaplanması için gittim.Kendisinden net bilgi,tedavi ve tavsiye aldım.Sinem Hanım güleryüz ve ilgisini hiç eksik etmeden hizmet vermekte.Gerçekten işini severek yapan ve hastasını şifalandırmak için çalışan bir doktor.Herkese tavsiye ediyorum,hiç düşünmeden randevu alabilirsiniz.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar