Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Özel Optimed Hastanesi, 23 yoğun bakım odası, helikopter pisti olan, toplamda 17.000 m2 kapalı alan ve 200'den fazla yatak kapasitesi ile Tekirdağ, Çerkezköy'de Atatürk Caddesi No: 118 adresinde hizmet vermekte olan özel bir hastanedir. Ayrıca Çorlu'da bulunan Özel Optimed Cerrahi Tıp Merkezi şubesi ile de Çorludaki hastalara hizmet vermeye devam etmektedir. 2018 yılında faaliyete geçecek olan Özel Optimed Kapaklı Hastanesinin inşaatı devam etmekte olup, önümüzdeki yıl Kapaklı halkına da sağlık hizmeti vermeye başlayacaktır.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (59)

Genel skor

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ilkın Gulıyev Kalp Kapakçığı Değişimi

  Yolda fenalaşıp bayılınca acile başvurdum EKG sonrası Kalp muayenesi önerildi ertesi gün muayene sonucu kalp kapağımın değişmesi gerektiğini öğrendim ve İlkin doktorumla tanıştım ameliyat öncesi beni bilgilendirdi ve dün ameliyatım oldu ben böyle ilgili bilgili ve iyi doktor görmedim kendinin hakkını ödeyemem bana yeni bir hayat verdi ameliyatım iyi geçti Güleryüzü ile moral verdi tedavim kendisi iyi devam ediyor gelmeye devam edeceğim deneyimimi sizlerle paylaşmak istedim ben kendisini çok sevdim

  B
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Dursun Ak Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Dursun Beyi devlet hastanesinde çalışırken tanımıştık. Annemizin diz protez ameliyatını yaptı. Daha sonraları da çok kez kendisine tedavi olduk. Her seferinde hastaya ve işine olan hassasiyeti bizi son derece memnun etti. Kendisi hastaya olan yaklaşımı, derdinizi içtenlikle dinlemesi ve donanımı ile gerçekten mükemmel bir doktor. İşini hakkıyla ve sevgiyle yapan Dursun Beyin ve onun gibi olan diğer doktorlarımızın değerlerinin bilinmesi dileğimdir. Allah sizden razı olsun doktor bey. Elleriniz dert görmesin inşallah.

  T
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Nida Cannazik Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Gerçekten çok nazik kibar bir doktor ilk kez gittim çok memnun kaldım. Doğum süresince devam edeceğim. Sabırla ve anlayışla sorularıma cevap verdi kendisine çok teşekkür ederim ve tavsiye ederim asla şüphe etmeden tercih edebilirsiniz

  Doğrulanmış
  Op. Dr. Oğuzhan İnceli Sezeryan Doğum

  1 yıl önce oğlumu dünyaya getiren mükemmeliyetci doktor ilgisi güler yüzü pozitifliği harika

  G
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Seda Bilir Esmer Diğer

  İstanbul’dan Çerkezköy’e taşındım araştırdım burayı buldum. Seda hanımı tercih ettim. Ben böylesi durumlarda vücudum kasılıyor inanın seda hanım o kadar naif kibar güler yüzlü ve her şeyi anlatarak benim yanımda oldu. Operasyon sırasında çok ama çok ilgilendi inanın yakınım bile bu kadar ilgilenmezdi allah razı olsun. Rabbim iyi ki, sizi karşıma çıkarmış

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Dursun Ak Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  2 yaşındaki oğlumun ayağındaki kırık için gittik. Dursun Bey daha önce gittiğim üç farklı doktorun görmediği bir başka kırığı daha farketti. Hiç bir detayı atlamadan oğlumu çok güzel muayene etti. Röntgen sonuçlarını ekranından bana da göstererek detaylı bir şekilde oğlumun durumunu ve tedavi sürecini açıkladı. Çok ilgili bir doktor. Kendisine çok teşekkür ederim.

  P
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Nida Cannazik Sezeryan Doğum

  Nida Hanım alanında uzman güler yüzlü harika bir doktordur. 23 kasım tarihinde doğumum gerçekleşti ve doktor hanımın ilgisi sayesinde hiç korkmadan ve endişelemeden oğlumu dünyaya getirdik. Hamilelik sürecim ve doğumum kadar doğum sonrası sürecim de de çok ilgiliydi ve onun sayesinde çok hızlı toparladım. Özellikle normal doğum düşünenler gönül rahatlığı ile Nida Cannazik Hanımı tercih edebilir.

  B
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Nida Cannazik Sezeryan Doğum

  Doktorumuz Sayın Nida Can Nazik dakikliği, pratikliği,bilgisi,ilgisi ve güleryüzü ile sağlık sektöründe örnek teşkil edecek bir doktordur. Gebelik süresince geldiğimiz tüm rutin kontrollerden çok çok memnun kaldık. Doğumumuzuda aynı aynı duygularla tamamladık. Eşim ve doğan minik kızımızla birebir ilgilendi ve doğumuda sorunsuz atlattık.

  N
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Mustafa Yıldız Fizik Tedavi

  Yaklaşık bir aydır bel fıtığından dolayı Mustafa beyin yanında tedavi görüyorum ağrılarım günden güne azalıyor tedavi şekli ve aydınlatıcı bir şekilde açıklaması yaklaşımı hiç bir soru işareti kafanızda bırakmadan tedavi ediyor. Keşke baştan beri Mustafa beyi tanısaydım eminimki şuana kadar iyileşmiştim Mustafa beyden ve ekibinden Allah razı olsun çok teşekkür ederim

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Süleyman Alp Çölbe Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Konum: Özel Optimed Hastanesi • Diğer
  Özel Çerkezköy Optimed Hastanesi Ortopedi bölümündeki Op. Dr. Süleyman Alp Çölbe'ye ilgi ve alakasından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum yaklaşık 1 sene önce geçirdiğim bir kazada kolum çıktı ve oturtuldu zamanla çıkıklar tekrarlamaya başladı (7-8 defadan fazla) bir yakınımın tavsiyesi üzere Alp hocamla tanıştık röntgen ve mr sonrası ameliyatıma karar verildi ve süreç anlatıldı. Ameliyat süreci çok kusursuz ve hızlı geçti şuan iyileşme sürecindeyim iyiki geldim dediğim bir doktor. Güler yüz ve samimiyetiniz için tekrardan teşekkür ederim Alp hocam

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Atatürk Caddesi No: 118 Çerkezköy, Tekirdağ, Çerkezköy 59500 Google Haritalar'da göster
Allianz Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Garanti BBVA Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, ... Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Mapfre Sigorta, Fiba Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Sompo Sigorta, Anadolu Sigorta, SGK, Ace European Sigorta, Avivasa Emeklilik Ve Hayat, Merkez Bankası Mensupları, T.C. Ziraat Bankası & T. Halk Bankası Mensupları Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Anadolu Hayat Ve Emeklilik, Diğer (İade) Tüm sigortaları göster

Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Optimed Hastanesi, Çerkezköy şehrinde hangi alanlarda hizmet veriyor?
  Özel Optimed Hastanesi, Çerkezköy şehrinde şu uzmanlıkları kapsayan geniş bir ekibe sahiptir: Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, Genel Cerrah, Kulak Burun Boğaz Doktoru, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru, Göz Doktoru, İç Hastalıkları Uzmanı, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı, Acil Tıp Doktoru, Kardiyolog, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzmanı, Nörolog, Ürolog, Beyin Ve Sinir Cerrahı, Psikolog, Fizik Tedavi Uzmanı, Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Uzmanı, Biyokimya Uzmanı, Göğüs Hastalıkları Doktoru, Mikrobiyolog, Çocuk Cerrahı, Kalp Ve Damar Cerrahı, Diyetisyen (Beslenme Uzmanı), Metabolik Cerrahi Uzmanı, Radyolog, Psikiyatrist, Dermatolog, Endodontist, Diş Hastalıkları Uzmanı, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı.
 • Özel Optimed Hastanesi, toplam 712 hizmet sunuyor. Uzmanlarının sağladığı hizmetlerden bazılarını size gösteriyoruz: Genel Cerrahi Randevusu, Açık Redüksiyon Internal Fiksasyon(Orif), Ağrı Pompası, Alt Ekstremitelerde Venografi, Ama(Anti-Mitokondrial Antikor), Ampütasyon, Ana(Antinükleer Antikor), Anti-Ccp(Sitrülin Antikoru), Aortoiliak Ve Aortofemoral Bypass Grafisi Ve Cerrahisi, Apse Insizyonu Ve Drenajı.
 • Hayır, şu anda Özel Optimed Hastanesi online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
 • Özel Optimed Hastanesi tarafından DoktorTakvimi'nde görüntülenen takvim gerçek zamanlı olarak güncellenir, bu nedenle tek yapmanız gereken, mevcut olanlardan size en uygun gün ve saati seçmektir. Ayrıca randevudan önce bir hatırlatma alırsınız.
 • Bazen Özel Optimed Hastanesi aynı hafta içinde veya bir sonraki hafta için uygun saatler görüntülenir. Takvimlerini kontrol edin: gerçek zamanlı olarak güncellendiği için ilk ne zaman müsait olduklarını görebileceksiniz.
 • Toplam {​​number_of_opinions} hasta veya danışan, {​​clinic_name} hakkında gerçek ve dürüst bir görüş bırakarak buraya ortalama {​​avg_rating} yıldız (5 üzerinden) verdi.
 • Özel Optimed Hastanesi adresi Atatürk Caddesi No: 118 Çerkezköy, Tekirdağ Çerkezköy şeklindedir.
İlgili aramalar