Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Optimed Hastanesi

Atatürk Caddesi No: 118 Çerkezköy, Tekirdağ

59500 , Çerkezköy ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Optimed Hastanesi, 23 yoğun bakım odası, helikopter pisti olan, toplamda 17.000 m2 kapalı alan ve 200'den fazla yatak kapasitesi ile Tekirdağ, Çerkezköy'de Atatürk Caddesi No: 118 adresinde hizmet vermekte olan özel bir hastanedir. Ayrıca Çorlu'da bulunan Özel Optimed Cerrahi Tıp Merkezi şubesi ile de Çorludaki hastalara hizmet vermeye devam etmektedir. 2018 yılında faaliyete geçecek olan Özel Optimed Kapaklı Hastanesinin inşaatı devam etmekte olup, önümüzdeki yıl Kapaklı halkına da sağlık hizmeti vermeye başlayacaktır.

Hizmetlerimiz

Acil Servis ve Ambulans (24 Saat)
Ağız ve Diş Sağlığı
Anestezi ve Reanimasyon
Ameliyathaneler
Beslenme ve Diyetetik
Beyin, Omirilik ve Sinir Cerrahisi
Biyokimya
Check-Up
Çocuk Cerrahisi
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Endoskopi Ünitesi
Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Genel Cerrahi
Göğüs Hastalıkları
Radyoloji
Göz Hastalıkları
İç Hastalıkları (Dahiliye)
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Kalp ve Damar Cerrahisi
Kardiyoloji
Klinik Biyokimya
Koroner Yoğun Bakım
Kulak Burun Boğaz
Laboratuvar Hizmetleri
Mikrobiyoloji Laboratuvarı
Nöroloji
Obezite Cerrahisi
Odyoloji
Ortopedi ve Travmatoloji
Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi
Psikiyatri
Psikolojik Danışmanlık
Saç Ekimi
Reflü Cerrahisi
Taş Kırma (ESWT-ESWL)
Uyku Laboratuvarı
Üroloji
Varis Merkezi
Yoğun Bakım Üniteleri
Yenidoğan Yoğun Bakımı

Cihazlarımız

 • Kapalı MR
 • Bilgisayarlı Tomografi
 • Mamografi
 • Kemik Dansitometresi
 • Digital Röntgen
 • Panoromik Röntgen
 • 3 ve 4 Boyutlu Ultrasonografi
 • Anjiyografi - Girişimsel Radyoloji
 • ESWL (Böbrek taşı kırma)
 • ESWT(Extracorporeal Shock Wave Therapy)- Topuk Dikeni Tedavisi
daha fazla

İşlemler

 • Anjiyografi
 • Endeskopi
 • Kolonoskopi
 • Gastroduodenoskopi
 • Rektosigmoidoskopi
 • Odiometri - İşitme Testleri
 • Odiometri - Timpanometri
 • Uyku Ünitesi - Polisomnogafi
 • Uyku Ünitesi - EEG- EMG
 • Psikolojik Danışmanlık - IQ Testi
 • Psikolojik Danışmanlık - Çocuk Gelişim ve Zeka Testleri
 • Psikolojik Danışmanlık - Aile, Çift ve Çocuk Terapileri
 • Psikolojik Danışmanlık - Cinsel Terapi
daha fazla

Muayeneler

 • Hastane Randevu

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Seda Bilir Esmer Sezeryan Doğum

  Seda hanım o güleryüzü , samimi olması ,her zaman yardım etmesiyle sorulan sorulara ayrıtıntılı şekilde cevap vermesiyle ne kadar ilgili biri olduğunu bize gösterdi. Bize  hamilelik sürecinde olsun, doğum sonrası olsun her zaman yanımızda olmaya çalışarak  kızımız damla ve yenidoğan bebeğimiz Miraç'a göstermiş olduğu yakınlık ile kendisini aileden biri olarak hissettirdi.Doktorumuzu kesinlikle tavsiye ediyorum.Allah doktor hanımın yolunu bahtını açık etsin.Verdiği destekden dolayı çok teşekkür ediyorum.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Nida Cannazik Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Canım Nida hocam o kadar özel ve ilgili bir doktor ki. Kendisiyle hamilelik sürecini yaşadığım için kesinlikle çok şanslıyım. Saat kaç olursa olsun mutlaka eli üstünüzde ve kendinizi inanılmaz iyi hissettiriyor ve en önemli güven veriyor... İyi ki var iyi ki


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Süleyman Alp Çölbe Diğer

  Ortp.Dr.Süleyman Alp beye sonsuz şükranlarimi sunuyorum.Trafik kazasın da yaralanan oğlumun gerekli ameliyat ve tedavisini son derece dikkat ve özveri ile gerçekleştirmiştir oğlum sağlığına kavuştu çok şükür kontrollerimiz devam etmektedir Süleyman Alp bey insanin kafasın da bir soru işareti bırakmayacak ilgili,hoşgörülü ve güler yüzlü gönül rahatlığı ile gidip tedavi olabileceğiniz istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz bir hekimdir.


  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Süleyman Alp Çölbe Diğer

  Özel Çerkezköy Optimed Hastanesi Ortopedi bölümündeki Op. Dr. Süleyman Alp Çölbe'ye ilgi ve alakası için çok teşekkür ederiz.
  3 ay önce bacağımdaki kırık üzerine acilden hastanenize giriş yaptım. Kendisi ameliyatımı gerçekleştirdi.
  Ameliyattan sonra ki süreçte de güler yüzü ve samimiyetinden çok memnun kaldık. İyi ki böyle genç , güler yüzlü , hastasıyla ilgilenen bir doktorla tanıştık bizim için bir şanstı. Böyle hekimlerimize ihtiyacımız var. Herşey için çok teşekkürler.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Süleyman Alp Çölbe Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Ortopedi doktoru Süleyman Alp beye çok teşekkürlerimi bir borç bilirim iyiki sizin gibi doktoru tanımak nasip oldu ilgi ve alakanız güler yüzünüz samimi davranışlarınız bı hasta olarak gerçekten çok motive edici elimdeki ileri derecede sinir sıkışmasının ameliyat derecesinde olduğunu öğrendiğimde ilk günden beri size güvenerek en güzel kararı verdiğim için hiç pişman değilim elinize emeğinize sağlık iyiki sizi tanımışım herşey için çok teşekkürler.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Süleyman Alp Çölbe Diğer

  Esimin bacağında şişlik ile başlayan bı iltihabı vardı çok ağrılari ve yürümekte zorlanicak kadar ilerlemişti daha sonrasında Süleyman bey ile başladığımız tedavide ilgisiyle bilgisiyle çok iyi ve çok çabuk toparladı iyileşme sürecinde tedavi bitene kadar takibini hiç bırakmadi alanında cok iyi bı doktor . Biz iltihap prblemi ile gittik ama başka cere arayan herkese tavsiye ederim ne olursa olsun tedavi sürecini başarılı bir şekilde sonlandırmadan takibini ilgisini hiç bırakmıyor.


  Ü
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Süleyman Alp Çölbe Diğer

  Sağ Bacağımda oluşan enfeksiyon sonrası bacağımın üzerine doğru dürüst basamiyordum doktoruma başvurdum.sag olsun okadar ilgili davrandı ki yaptığı tahliller tetkikler sonucu aynı gün içinde oluşan enfeksiyonu boşalttı.sonrasinda kontrolunde olduğum süreçte desteğini ve ilgisini hiç eksik etmedi takip etti.yapilan ikinci bir müdahale ile enfeksiyonu tamamen temizledi ve artık bacağımın üzerine rahat bir şekilde basabiliyorum ve iyileşiyorum.verdigi bilgilerle kendimi güvende hissettim sizde gönül rahatlığıyla tedavinizi olabilirsiniz. ilgisinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum ve kariyerinde başarıların devamını diliyorum.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Süleyman Alp Çölbe Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Merhaba 3 ay önce oğlumun okul gezisinde gecirdiği bir kazada sol ön kolda iki parcalı kırık tespit edildi ..konu ile ilgi ilk olarak tekirdağ cerkezköy optimet hastanesinde görev yapmakta olan .Op.dr Sayın Süleyman Alp Çölbe hocamıza ulaştık gerek tanı ,tedavi ,ve iyileşme sürecinde hocamın bir aile bireyimiz gibi bizimle ilgilenmesi ve süreci bizden daha cok önemseyip ilgilenmesi bizi cok cok memnun eti..ameliyat sürecinde ve iyileşme sürecinde bizi yanlız bırakmadığınız ve yaptığınız herşey icin teşekür eder meslek hayatınızda nice nice başarılar dilerim hocam


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Süleyman Alp Çölbe Diğer

  Sol ayak bileğimde oluşan lateral malleol kırığı şikayetim ile gitmiş olduğum Saygıdeğer Süleyman Alp doktorum tedavi seçenekleri ve seçtiğimiz tedavi yönetimde büyük ölçüde yardımcı oldu. Ameliyat öncesi sonrası ve tedavi sürecinde de çok güzel açıklamalar ve bilgilendirmeler yapıp akılda soru işareti kalmayacak şekilde tedavi sürecinin kafa rahatlığıyla geçmesine çok çok yardımcı olmuştur. Güler yüzlülüğü, cana yakınlığı, detaylı tedavi süreci ve çok güzel şekilde hastasıyla ilgilenmesi beni çok mutlu etti. Ameliyatımın başarılı geçmesi, tedavi sürecimin güzel geçmesi ve eskisi gibi sağlığıma kavuştuğum için çok mutluyum. Bu süreçlerin mükemmel oluşunu Süleyman Bey’e borç bilirim tedavi eden elleri dert görmesin
  Süleyman Bey gibi iyi insanlara denk gelirsiniz umarım..


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Süleyman Alp Çölbe Diğer

  1,5 ay önce Aşil Tendon kopması sonucunda Süleyman beye başvurdum. Süreç ile ilgili bilgisi,donanımı ve tecrübesi ile birlikte çok başarılı bir ameliyat geçirdik.İyileşme süresince devamlı benimle iletişimde olması sonucunda 6 hafta içinde ayağımın üzerine basabiliyorum . İş hayatima erken zamanda geri döndüm. Süleyman Alp beyin başarilarinin devamını diler saygılar sunarım.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar