Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Osmaniye Park Hastanesi

Merkez, Karaoğlanoğlu Sk. No:20

80010 , Osmaniye ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Nesrin Aksak Diğer

  Tüp bebekle ikiz bebeklerime hamile kaldim ve her aşamasini adim adim takip etti ,herkes perinatoljiye gitmemi söylerken Nesrin hocam o kadr güven verdiki , çok şukur hiç gerek kalmadı perinatoljiye gitmeme. Ve çok sukur önce Rabbimin sonra Nesrin hocamin yardimiyla cok kolay dogum yaptm ve sağ salim evlatlarimi kucagima aldim.Bir degil Rabbim bin kez razı olsun.Burda yorum olmamasina bakmayin lütfen ,bende dogum yapip memnun kalan kisiler aracılığıyla hocamla tanistim.Iyi ki de tanimisim.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Nesrin Aksak Diğer

  Doktor çok güler yüzlü fakat 6 haftalık gebelik vardı kalp atmıyor gelişimi yok dedi kürtaj dedi. Birgün sonra Ben başka doktora gittiğimde bebeğimin sağlıklıı oldugunu kalp atışının güzel gittiğini söyledi çok şükür bebeğimi kucagımda aldım

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ferhat Çetin Tüp Bebek

  Ferhat hocayla hamile kalmaya karar verdiğim süreçte tanıştık.Yaşımdan dolayı normal yolla hamile kalamayacağım netleşince başarılı bir şekilde tüp bebek tedavisi uyguladık ve Ferhat hocam sayesinde hamile kaldım 19 haftalık hamileyim bu süreçlerde gece gündüz demeden yanımda olup her türlü destek olduğu için çok teşekkür ederim.


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ferhat Çetin Gebe Takibi

  19 hafta hamileyken gittiğim doktordan memnuniyetsizligimden ötürü,her ne kadar bulunduğu hastaneyi beğenmesem de methini duyduğum Ferhat Bey'le tanismaya karar verdim . En dogru karari vermişim. ilgisi,bilgisi,tecrübesiyle zorlu gecen hamilelik surecimde bana cok destek oldu.
  26 haftalık gebeyken geçirdiğim perfore apandisit ameliyatı kendime olan inancımı yitirmeme ve normal doğumdan korkmama sebep olmuşken sorunsuz bir şekilde normal dogum yaptıysam bu tamamen doktorumun sayesinde oldu .Bunun için ne kadar teşekkür etsem azdır . iyi ki yollarımız kesişmiş.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ferhat Çetin Randevu

  Geçmek bilmeyen mantar enfeksiyonum vardi.1 yil boyunca farklı doktorlar ve farkli tedaviler hastaligimi geriletmedi. Farkli sehirden Ferhat hocama ulastim. Sagolsunun her sorumu birebir yanitladi. Muayeneden sonra rahatsizligimi takip etti. Uzun bir tedavi sureci sonrasi hayatimi olumsuz yonde etkileyen mantardan kurtuldum. Uzun bir aradan sonra Kendisine tekrar buradan tesekkur ediyorum. Meslek hayatinda basarilar onunla olsun. Iyi ki varsiniz hocam.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ferhat Çetin Diğer

  Adet öncesi bunalim sıkıntısıyla ilgili gitmiştim ilac disinda bitkisel öneriler bile verdi çok beğendim doktorluk unvanının dışında çok insancıl iyi birisi


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Sedat Kızıltepe Diğer

  26.04.2021 tarihinde normal doğum yaptım bana benden çok inandığı icin normal doğum yapma surecime pozitif etkisinden dolayı teşekkür ederim. Cok memnun kaldım.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ferhat Çetin Randevu

  Tekrarlayan gebelik kaybı nedeniyle başvurdum 2 düşüğün ardından sağlıkla bebeğimize kavuştuk bu süreçte Ferhat Hoca ilgi ve alakasını eksik etmedi teşekkür ederiz doktorumuza


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ferhat Çetin Diğer

  Ferhat beye hamile olduğumu öğrenir öğrenmez gitmeye başladım hiç de pişman olmadım. Bilgisiyle en ufak bir şüphede bile insanı rahatlatabiliyor. Bilgili nazik ve hastasına kulak veren bir insan.


  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ferhat Çetin Gebe Takibi

  Gebelik süreci takibi, 4 boyutlu ultrason,ileri cerrahi yöntemler, güler yüz ilgi ve alaka olarak karsilastigim en iyi uzman Dr ferhat beydi


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar