Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Özel Osmaniye Sevgi Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet fizikse... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Osmaniye Sevgi Hastanesi

Raufbey Mah. Dr. Devlet Bahçeli Bulvarı 1. Etap No: 27 Merkez Osmaniye 80010

80010 , Osmaniye ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Osmaniye Sevgi Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Osmaniye Sevgi Hastanesi Osmaniye ilinde Raufbey mahallesi Dr. Devlet Bahçeli Bulv. 1. Etap No: 27 Merkez Osmaniye 80010 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Poyraz Şahin

  Kendisine yaklaşık 1 aydır geçmeyen baş dönmesi sebebiyle gitmiştim. İnternetten araştırmalarımda kulak ya da beyin ile ilgili olabileceği yazıyordu çünkü. Beni muayene etti ve bir sıkıntım olmadığını, gerçek bir baş dönmesi olmadığını söyledi. Kendisine beynimde bir problem olabilir mi korkuyorum biraz dedim. Orada kaygılarımı gidermesi için emar çektirmemi ister diye düşünmüştüm. Bana senin daha yaşın genç ne olacak canım beyninde bu yaşta dedi. O zaman ben başka bir doktora daha gitmeyeyim mi diye ısrarla sorduğumda bence gerek yok dedi. Gerçek bir baş dönmem olmadığını söylediği için, ben de baş dönmelerimin psikolojik olduğunu düşünmeye başladım. Ancak ben bu beyefendiyle görüştükten 1 ay sonra baş dönmem geçmeyince bir sıkıntı olduğunu hissedip nöroloji doktoruna gittim ve beynimde büyük bir tümör olduğunu öğrendim. Ben daha iyi sağlık hizmeti almak, iyi ilgilenilmesi için özel hastaneye gidiyorum, doktor beye endişelerimi iletiyorum, hasta olarak daha ne yapmam gerekiyordu bilemiyorum, kendisi bana ne olacak senin beyninde deyip gönderiyor. 2 yaşındaki çocuğun bile beyninde tümör olabilirken bana gerçek bir baş dönmen yok demesi nedeniyle ben psikolojimin bozuk olduğunu düşünüp başka bir doktora gitmedim. O gün gittiğimde benim beyin emarımı çektirebilirdi, bu nasıl bir anlayış parasını biz ödemiyor muyuz çekilen emarın. Üzerinden geçen bir ay boyunca o tümör beynimde daha da büyüdü. Benimle sağlığı konusunda aynı şikayetleri yaşayan kişilere tavsiyem başka bir kulak burun boğaz doktoruna gitmeleridir.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Poyraz Şahin

  Kendisine yaklaşık 1 ay önce yıllardır rahatsız olduğum; hem sağlık olarak hem de estetik olarak memnun olmadığım burnumu emanet edip ameliyat oldum :) sonuç şişliklere rağmen gayet güzel ve sağlıklı bir burun. İlgisi ve alakasına şok olacaksınız. Ellerine sağlık. Daha çok genç bir doktor, ileride ismini daha sık duyacağıma eminim.

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Poyraz Şahin Rinoplasti

  Nefes alma sıkıntımdan ötürü rhinoplasty ameliyatı olmaya karar vermiştim. Fakat çok kalın bir derim vardı, kalın derili burunlar genelde istenileni karşılamaz şekil olarak ne kadar mükemmel yapılsa da dışarıdan o ince işçiliği göstermez. Yani kısacası yapılan işçiliği kamufle ettiği için hastanın beklentisini karşılamaz bu yüzden doktorlar bu riski almak istemezler. Hem nefes alma sıkıntım olduğu için hem de böyle bir derim olduğu için estetik olarak bir düzeltme istemem riskliydi çünkü estetik olursam burun kemiğim ve burun deliklerim küçülecekti yani nefes alma problemim tamamen çözülemeyebilirdi. Bu yüzden estetik olarak beklentimi iyice düşürmüştüm daha çok nefes alabilmeye odaklanmıştım. Ameliyat olmaktan vazgeçmeyi düşünürken kuzenimin tavsiyesiyle Poyraz bey ile tanıştım. Kendisi de Poyraz beye ameliyat olmuştu ve çok memnundu. Bunun üzerine gidip Poyraz beyden randevu aldım. Muayeneye gittiğimde tüm sıkıntılarımı anlattım, sakince tüm sıkıntılarımı açıklayarak nasıl yapabileceğimizi tartışarak tüm korkularımı aşmamı sağladı. Bana verdiği güvenle tekrar ameliyat olmaya karar verdim. İlgisiyle, güler yüzlülüğüyle mükemmel bir doktor. Süreçte başından sonuna kadar ilgisini hiç eksik etmedi. Ameliyat gayet başarılı geçti hem nefes almamda sıkıntı yok hem de burnumdaki yamukluklar mükemmel bir şekilde giderildi. Burnumun bu kadar güzel olmasını beklemiyordum, o zorlu kaba ve yamuk burnumdan eser yok şimdi. Kalın derili zor bir burnum olmasına rağmen Poyraz bey mükemmel bir iş çıkardı. Risk almak istemeyen, kendine güvenemeyen doktorlar yerine Poyraz bey gibi doktorlara ihtiyacımız var. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Poyraz Şahin Deviasyon

  Burnumda çocukluktan kalma kırık ve deviasyon vardı. Içi ve dışı sıkıntılı olan egri zor bir burnum vardı. Nefes almada sıkıntı cekiyordum. Arastirmalarim sonucunda Poyraz Bey' i buldum. Cok özverili,güler yüzlü, ilgili ve işinde uzman bir doktor. Burnumu estetikli iç dış çok güzel ameliyat yaptı. Önce Allah'a sonra ona güvendim. Herkese tavsiye ederim.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar