Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Özkaya Tıp Merkezi

Beştepe mah. Nergis Sokak Via Flat Tower Dış Kapı No:7-2 Kat:3 İç Kapı No:75 Yenimahalle/Ankara

Yenimahalle ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Sağlık Merkezi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  P
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehdi Çınar Tiroit Ultrasonografisi

  Mehdi hoca, annemin yaşı dolayısıyla zor ve riskli olabilecek tiroid ameliyatını gerçekleştirdi. Sürecin her aşamasında bizi bilgilendirmesi ve ilgisini bir an olsun eksik etmemesi kendisine gözü kapalı güvenmemizi sağladı. Çok başarılı bir ameliyatın ardından annem hızlıca sağlığına kavuştu. Tiroid ameliyatlarında görülen ses kısıklığı gibi sorunların hiçbirini de yaşamadı. Kendisine minnettarız. Harika bir cerrah keşfetmenin yanı sıra bu kadar iyi ve anlayışlı bir insanı tanımanın da mutluluğunu yaşadık sayesinde.


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Salim Akın Diğer

  Kendim hemşire olup tanımın Bademcik enfeksiyonu olduğunu bildiğim halde bana doğru ilacı vermedi sırf antibiyotik yazmamak için , olsun dedim doktordur hastaya kasıtlı davranamaz bu ilaçta iyi gelicek olabilir, verdiği ilacı kullanayım dedim , kullandım, bu ilaç yüzünden de midem delindi.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehdi Çınar Meme Cerrahisi

  Ben rutin meme kontrolü için gitmiştim.Kist hikayem var.Çok babacan tavırlı güler yüzlü hastasını rahatlatıp sorularını dikkatle dinleyen bir doktor.Çok teşekkür ederim doktorumm..Bundan sonra sizinle takipteyim nasipse..


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. İklim Özdemir MS Takibi

  İklim hanıma bana MS teşhisi konulduktan sonra gittim. MS yüzünden panik atak olmuştum, bu sıkıntıyı yenmeme yardımcı oldu. Kendisi güleryüzlü yardımsever doktorum iyiki cesaret edip onunla devam ediyorum. Sadece kendi alanına değil diğer problemlerinizde de seve seve bilgisi dahilinde yardımcı oluyor. Her gittiğimde onca hastasına rağmen tanıyor ve tekrardan hatırlatmama gerek kalmıyor. Özellikle bu zor alanda soğukkanlılığı, özverisi ve güleryüzü için teşekkür ederim.


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Meryem Özokçu tiroit

  Pozitif ,hastaya enerji veren ve hastayı titizlikle bilinçlendiren konusunda uzman harika bir doktor.bıkmadan hastanın anlayacağı dilde açıklama yapan kesinlikle önerebileceğim mükemmel bir doktor.Adını bile yeni öğrendiğim endişe duyduğum haşimato yani tiroit rahatsızlığım nedeniyle gittim hocamıza.Sayesinde tiroitle yaşamaya alıştım.Tşkler hocam iyi ki varsınız


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehdi Çınar Safra kesesinameliyatı

  Benim kadar nazlı bir hastayı o kadar güzel ve ilgili bir şekilde ameliyat etti ve sonrasındaki her sorunumü hiç es geçmeyen dr. Teşekkürler Mehdi hocam İyiki varsınız


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehdi Çınar

  Ben ayşe kurt: syn mehdi hocam beni 21 eylül 2017 de safra kesesi ameliyatı yaptı onun yaklaşımı insanlı dikiş lerimi alırken hassaslığından dolayı teşeker ederim iyiki tanımış teşeker ederim.


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Nigar Filiz Yılmaz Meme ultrasound ve mamagrafi

  Kibar , zarif , hastayı heyecanlandırmadan isini yapan haza hanımefendi bir doktor hanim .Tavsiye ederim .


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar