Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Öztan Hastanesi

Cumhuriyet Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No:14

Uşak ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Kuruluşumuzdan bugüne kadar sahiplendiğimiz çok önemli bir değer var: “İyilik”.

Cihazlarımız

 • EEG
 • EMG
 • MR
 • Tomografi
 • Mammografi
 • Kemik Dansitometre
daha fazla

İşlemler

 • Gastroskopi
 • Kolonoskopi

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Akif Şanlı Sezeryan Doğum

  Kanamalı ve riskli gebeliğime rağmen sağlıklı bir gebelik süreci geçirdim. Sürekli desteğini hissettim güler yüzlü ve hasta psikolojisinden anlaması muhteşem bir doktor. Bebeğimi kaybetme riskim olmasına rağmen moralimi sürekli yüksek tuttu ve sağlıkla kucağımıza almamıza vesile oldu. Kendisi uşak için vazgeçilmez bir doktordur. Bilgisi hekimliği ile tavsiyedir.


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Aylin Kaya Kargı Fizik Tedavi Ve Artrit Için Mesleki Terapi

  Şiddetli boyun ağrısı şikayeti ile fizik tedavi doktoru Aylin hanıma muayene oldum fizik tedavi önerdi 3,5 seanstan itibaren ağrılarım azalmaya başladı Aylin hanım çok mükemmel,bilgili,güler yüzlü,tecrübeli bir hekim fizik tedavi sürecinde beni devamlı kontrol etti omuzumdan iğneler yaptı beni iyileştirmek için elinden geleni yaptı kendisinden çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim Aylin hanıma göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür eder sağlıklı günler dilerim.06/06/2022


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Fatma Özdemir Yıldırım Diğer

  Nöropatik ağrılarım sebebiyle kendisine gittiğimde, şikayetlerimi / diğer kronik rahatsızlık geçmişimi dinleyerek detaylı muayenemi yaptı ve izlenmesi gereken yolu açıkladı. Yaklaşımdan, ilgisinden, tarzından memnun kaldım ve halen tedavi sürecindeyim. Kesinlikle tavsiye ederim.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Aylin Kaya Kargı Fizik Tedavi Ve Artrit Için Mesleki Terapi

  Annemin düşmesi sonucu bacak kemiğinde su toplaması ve fıtık şikayeti var. Doktor hanım ile hala görüşüyoruz tedavi sürecimiz devam ediyor. İlgisi alakası açıklama yapmaktan yorulmaması ve anlayışlı empati kuran halini çok sevdik. Bu vesileyle tekrar teşekkürler.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Akif Şanlı Doğum Kontrolde Doğal Yöntemler

  İkizlerimin doğumu için tercih ettim , Uşak ta tanıdığım en kaliteli doktor. Tanı teşhis ve tedavide üzerine tanıdığım birisi daha yok . İyi ki varsınız doktorum :)


  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Metin Deniz Savaş Kırık Cerrahisi

  Doktor beyle bugun tanistik oglum kolunu hareket ettiremiyordu 2 defa film cektirdi bize oglumun kolunun ciktigini soyledi cok guler yuzlu ve sevecen davrandi cok memnun kaldim 5 yildiz bile az doktor beye


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Erkan Sarı Diğer

  Bebeğimiz doğduktan sonra takibini Erkan bey yaptı. Güleryüzü, bebekle ve bizimle olan iletişimi, sabrı ve ilgisi çok hoşumuza gitti. Gönül rahatlığıyla bebeğimizi götürebiliyoruz. Teşekkür ederiz :)


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Metin Deniz Savaş Kalça Protezi

  Op.Dr . METİN DENİZ SAVAŞ Bey gerçekten doktorda öte dost , arkadaş gibi hastası için tüm imkanları ile koşturan kişiliğe sahip birisi ,2015 deki menüsküs ve çapraz bağ amelliyatımı yapmıştı.. 2020 ve 2021 de babamın protez ameliyatını gerçekleştirmişti.. Uşak'ın yaşayan değerlerinden adam gibi adam


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Utku Nacak Diğer

  Utku bey e kendisine çok teşekkür ederim. Gerçekten başarılı bir Doktor . Kendisi başarılı bir göğüs ameliyatımı yaptı ve ilgi alakasıda gerçekten çok iyidi..Hastalarınla nasıl ilgilenmesini gerçekten iyi bilen bir başarılı Doktor kendisi. Eşim ve ben kendisine çok teşekkür ederim..


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ümmühan Tütüncü Gebe Takibi

  Ümmühan tütüncü sormak çok iyi bir doktor hamileliğin boyunca her muayenede güler yüzlü ve ayrıntılı açıklamalarıyla çok yardımcı oldu doğum sayesinde çok güzel geçti. Çok hızlı iyileştim. Teşekkürler Ümmühan hanım.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar