Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Pedmer Tıp Merkezi

Ataevler Mahallesi İzmir Yolu Caddesi No:220

16140 , Nilüfer ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mehmet Feryal Kitapçıoğlu Diğer

  Oğlum doğduğundan beri gidiyorum. Mükemmel bir doktor. Resmen gözüne bakıp hastalığını anlıyor. Oğlumda geçen yıl epilepsi hastalığı varmış farkında değildik ilk teşhisi Feryal bey yaptı. Allah razı olsun.


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Timur Tanyer Diğer

  Bursa'ya misafir olarak geldiğimizde oğlumuzun rahatsızlanması üzerine tesadüfen karşılaştığımız doktor. Güler yüzüyle, kesintisiz ilgisiyle, her sorunla başa çıkma güveniyle, ilmiyle, bilgisiyle, ilgisiyle, şefkatiyle, verdiği cesaretle mükemmel biri. Oğlumuza bir doktordan çok abi gibi yaklaştı. İyiki Timur Bey ile kesişti yollarımız..
  Herkese tavsiye ederim


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Pelin Gerçek Akgün Diğer

  Öncelikle karşılaşmasıyla ilgileneceğini çok belli ediyor. Sabırla dinlemesi ve tek tek her soruyu yanıtlaması,ilgisi,guleryuzu,bebeğe yaklaşımı,özelliklede emzirme problemimi soyledigimde emzirtmeye çalışarak doktor kimliginden farkli olarak yardimseverligi ön plana cikiyor ve tabi anne olması sizi çok iyi anladığı anlamına geliyor,çok teşekkürler..


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mehmet Muhteşem Şentürk Mikrobik hastalıklar

  Adı gibi Muhteşem bir hekim kendisinden Allah razı olsun yaklaşımı izlediğimiz tedavi süreci ve kızıma yaklaşımı şahaneydi son derece nazik güler yüzlü babacan bir tavırla içimizi rahatlattı kendisine minnettarız


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. A. Orhan Dengiz 1 yaşında bebeğimi konturole götürdüm

  bebeğimize başka bir özel hastanede yanlış ilaç verdiler ve yüksek dozda .ve bebekte alerjik astım varmış bebeğin gelişimi durdu .arkadaşın önerisiyle ORHAN beye götürdük ve ALLAH razı olsun doktor beyden 1 haftada bebek iyileşti .rabbim uzun ömür versin ki bebeklerin böyle doktorlara ihtiyacı var çok teşekkür ederiz ben ve eşim çünkü o bizim bebeğimizle çok ilgindi ve şimdi koşup oynuyo RABBİMİNDE izni ile iki bebeğini kaybetmiş anne olarak tekrar tekrar teşekkür ediyorum :)


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Nuri Erciş Ateş

  Çok deneyimli bir doktor. Güven veriyor. Sonunda doktorumuzu bulduk. Çocuğumuzun Nuri dedesi. Tavsiye ederim. Geçen yıl 2 hastaneden sonra el ayak ağız hastalığı teşhisini ilk muayenede verebilmişti.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mehmet Muhteşem Şentürk oksurek nefes darligi cekme

  Biz s.sefa oglumuzu brosit astim nedeniyle goturduk.kalp rahatsizligimizda bulunuyordu.hocamiz gayet titizlikle ve ozenle ilgilendi.gayet basarili bir yonlemle oglumuzun hassasiyetine onem vererek gerekli tedaviyi izledi.3 yasindaki oglumuz muhtesem beyin sevecenligi sayesinde doktor korkusunu hissetmedi.muhtesem beyden hasta ve ailesiyle olan BABACAN ve aciklayici doktorlugu icin kendisinden cok memnun kaldik.tavsiye ederim.tsk ederim.


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Timur Tanyer

  Bursa'da onlarca hekim dolaştıktan sonra, geçen yıl hem 3 yaşında kızımı, hem de bu yıl doğan oğlumu kendisine emanet ettik. Muayene teknikleri, çocuklara yaklaşımı, muayene sonrası aileleri çocuğun durumuna ve yaşına göre bilgilendirmesi, aşılarını bile kendi elleriyle yapması, hastalık durumunda ilaca başvurmadan önce tüm yolları denemesi ve bilinçli yaklaşımıyla mükemmel bir hekimdir kendisi. Evet Pedmer'i çok seviyoruz, çok memnunuz ama bundan sonra Timur hoca neredeyse biz oradayız.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar