Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (41)

Genel skor

  A
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Emel Hürriyet Akman Diğer

  Genel muayene için Emel hanıma gitmiştim. Doktor hanımın ilk andan itibaren yaklaşımını hiç beğenmedim. Maalesef yaklaşımı olumlu değildi. Tedirginliğimden şikayetlerimden birini söylemeyi unutmuşum. Tedavi için girdiğim hekimin odasından moralim bozuk bir hâlde ağlayarak çıktım. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  S
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Erdal Yurt Diğer

  Ben Sema, Erdal beyin hastasıyım.Erdal beye sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.15 yıldan beri bu rahatsızlık var bende.stres ,karmaşa her şey üst üste binmiş.Erdal bey,hastalarına karşı çok sabırlı,iyi bir dinleyici ve yol göstericidir.enerjisi çok yüksektir.hastalarina karşı duygusal yönden strese karşı Erdal bey bire bir iyi geliyor.yazdigi ilaçlar tıp tıp aynen tutuyor.İyi ki varsınız Erdal bey, Allah sizlerden razı olsun.Sizler hastalara şifa kaynağı siniz.Allah sizleri başımızdan eksik etmesin.Ben sizlere duaciyim.İsiniz ,özümüz doğru ,ellerinizden öpüyorum.Allah sizlerden razı olsun.....

  G
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Sefa Zöhre Total Kalça Replasmanı

  Canım doktorum yıllar önce kalça çıkıklığı ameliyatımı çok başarılı şekilde yaptınız bize gösterdiğiniz ilgi alakadan ötürü çok teşekkür ediyorum 2018 senesi Sezar hastanesine canım doktorumu ziyarete gittim ablalarımla onlarında tanışmasını istedim beni 5 yaşında ameliyat etti her iki kalçamda çıkıktı anadan doğma , bu süreci çok güzel atlattık ailemle hepimiz çok seviyoruz seni hocam iyi ki varsınız Allah razı olsun ben 5 yaşında ameliyat oldum şimdi 25 yaşımdayım evliyim canım doktorum Sefa hocam gizem ben ‘Maraşlı ‘beni her görüşünüzde hatırlıyorsunuz ve bu çok güzel bir his benim için duygulanarak yazdım bunları sizi çok seviyorum hayatım boyunca dua edicem size inşallah görürsünüz bu mesajımı ve inşallah eşimle sizi ziyarete geleceğim

  Y
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Erdal Yurt Diğer

  Merhaba. Hayat ve ölüm arasında bir yerdeydim. Uzun zamandır randevu almaya çalışıyordum ve sonunda 1 sene sonra kavuştum kendisine. Bende anksiyete, obsesiflik ne ararsan vardı. Seni çok iyi edeceğim diye iddialı bir söz verdi. Bırakamadığım takıldığım ne varsa hepsini bırakıyorum, ilaçlarımı duzenli kullanıyorum. Hep daha iyiye. Rabbim sizden razı olsun. İkinci randevumu sabırsızlıkla bekliyorum.

  C
  Doğrulanmış
  Doktor: Prof. Dr. Alper Akınoğlu Randevu

  Hemoroid e bagli çok ufak bir deri çıkıntısı vardı makat bölgemde onu aldirmak için maalesef kendisine gittim. Yarısını aldı yarısını bıraktı daha da kötü bir görüntü oluştu. Kalan parca olursa nolacak onu da alırız gibi bir yorumda bulundu kendisi.(çok küçük bi parca olmasına rağmen 1 hafta ciddi bir sıkıntı oluyor) Kısaca kesinlikle memnun kalmadım.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  Y
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Cazip Kocabağlı Diğer

  Eşimin ikinci gebeliğin son iki ayında tanıştık kendisiyle ilgisi alakası her türlü sorumuza tatmin edici cevaplari vermesi. Eşimin doğumunda hemen müdahale etmesi iletişimi hepsi çok harika teşekkürler hocam iyi ki tanıştık sizinle iyi ki varsınız

  S
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Erdal Yurt Diğer

  Ben çıkmazın içindeydim.defalarca bir sürü Dr gittim. Opsesiyon, kaygı bozukluğu ,deprasyon hepsini bir geciriyodum.caresizdim çok kötüydüm.hocami Allah karşıma çıkardı. verdiği ilaçlar konuşma tarzı yaklaşımı sizin sorunlarinizla ilgileniyor.mukemmel bir Dr hem konuşup hem ilaç tedavi vermesi harika. Allah'ım yolunu hep açık etsin.beni selamete çıkardı. Hiçbir Dr tedavim yanıt vermedi Erdal bey sayesinde rahatladım.

  E
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Levent Önür Diğer

  Uzun süren araştırmalarım doğrultusunda kendimi Levent hocama emanet etme kararı aldım ve asla pişman değilim. 13 Temmuzda burun ameliyatı oldum ve bu bir haftalık süreçte her geçen gün kendimi daha iyi hissettim. Levent hocamızın ameliyat öncesi görüşmelerde bana karşı olan yaklaşımı ikna olmam hususunda çok büyük bir paya sahipti. Ameliyat olmayı düşünen arkadaşlar var ise onlara tereddüt etmeden muayene olmalarını tavsiye ederim. Buradan da Levent hocama bir teşekkürü borç bilirim. Esenlikler.

  Op. Dr. Levent Önür

  Çok teşekkür ederim, sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

  R
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Levent Önür Diğer

  Burun estetiği oldum. Levent bey ilk muayeneden beri aşırı ilgili bir doktor. burun ameliyatı sonrası asla bi ağrım olmadı ve burnum HARİKA oldu. Kesinlikle çok çok profesyonel bir doktor. Tereddüt etmeden tercih edin derim.

  P
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Cazip Kocabağlı Diğer

  Cazip bey anneminde doktoru idi. Rahim ameliyatını yaptı ve annem hiç sorun yaşamadı çok çabuk iyileşti. Bende gittiğimde ilgili davrandı sorduğum tüm sorularıma cevap aldım. Ben söylemeden simir testi de yaptı. Çok başarılı bir doktor olduğunu düşünüyorum.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Toros Mahallesi Kasım Ener Bulvarı No:25, Çukurova 01170 Google Haritalar'da göster
İlgili aramalar