Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Sezar Hospital

Toros Mahallesi Kasım Ener Bulvarı No:25

01170 , Çukurova ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Alper Akınoğlu Randevu

  Hemoroid e bagli çok ufak bir deri çıkıntısı vardı makat bölgemde onu aldirmak için maalesef kendisine gittim. Yarısını aldı yarısını bıraktı daha da kötü bir görüntü oluştu. Kalan parca olursa nolacak onu da alırız gibi bir yorumda bulundu kendisi.(çok küçük bi parca olmasına rağmen 1 hafta ciddi bir sıkıntı oluyor) Kısaca kesinlikle memnun kalmadım.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Cazip Kocabağlı Diğer

  Eşimin ikinci gebeliğin son iki ayında tanıştık kendisiyle ilgisi alakası her türlü sorumuza tatmin edici cevaplari vermesi. Eşimin doğumunda hemen müdahale etmesi iletişimi hepsi çok harika teşekkürler hocam iyi ki tanıştık sizinle iyi ki varsınız


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Erdal Yurt Diğer

  Ben çıkmazın içindeydim.defalarca bir sürü Dr gittim. Opsesiyon, kaygı bozukluğu ,deprasyon hepsini bir geciriyodum.caresizdim çok kötüydüm.hocami Allah karşıma çıkardı. verdiği ilaçlar konuşma tarzı yaklaşımı sizin sorunlarinizla ilgileniyor.mukemmel bir Dr hem konuşup hem ilaç tedavi vermesi harika. Allah'ım yolunu hep açık etsin.beni selamete çıkardı. Hiçbir Dr tedavim yanıt vermedi Erdal bey sayesinde rahatladım.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Levent Önür Diğer

  Uzun süren araştırmalarım doğrultusunda kendimi Levent hocama emanet etme kararı aldım ve asla pişman değilim. 13 Temmuzda burun ameliyatı oldum ve bu bir haftalık süreçte her geçen gün kendimi daha iyi hissettim. Levent hocamızın ameliyat öncesi görüşmelerde bana karşı olan yaklaşımı ikna olmam hususunda çok büyük bir paya sahipti. Ameliyat olmayı düşünen arkadaşlar var ise onlara tereddüt etmeden muayene olmalarını tavsiye ederim. Buradan da Levent hocama bir teşekkürü borç bilirim. Esenlikler.

  Op. Dr. Levent Önür

  Çok teşekkür ederim, sağlıklı ve mutlu günler dilerim.


  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Levent Önür Diğer

  Burun estetiği oldum. Levent bey ilk muayeneden beri aşırı ilgili bir doktor. burun ameliyatı sonrası asla bi ağrım olmadı ve burnum HARİKA oldu. Kesinlikle çok çok profesyonel bir doktor. Tereddüt etmeden tercih edin derim.


  P
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Cazip Kocabağlı Diğer

  Cazip bey anneminde doktoru idi. Rahim ameliyatını yaptı ve annem hiç sorun yaşamadı çok çabuk iyileşti. Bende gittiğimde ilgili davrandı sorduğum tüm sorularıma cevap aldım. Ben söylemeden simir testi de yaptı. Çok başarılı bir doktor olduğunu düşünüyorum.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Cazip Kocabağlı Diğer

  BAYRAMİN 3 . GÜNÜ YANİ 15 MAYIS C.TESİ GÜNÜ ACİLDEN GİRİŞ YAPTIK. COK YOGUN KANAMAM VARDİ, GUNLERCE ÖTELEDİGİM İCİN COK KOTU DURUMDAYDİM.CAZİP BEY'İ DERHAL ARADİLAR. CAZİP BEY'İN HASTASİ OLMAMAMA RAĞMEN, COK İLGİLİYDİLER. CAZİP BEY HEMEN HASTANEYE GELDİ ,TAM KAN SONUCUMU GÖRÜP , KAN VERİLMESİ GEREKTİGİNİ , ACİL MÜDAHALE EDİLMESİ GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ. ONUN SAYESİNDE BUGÜN İKİNCİ HAYATİMİ YAŞIYORUM SANKİ. COK MİNNETTARİM. ALLAH BİN KERE RAZİ OLSUN. SEZAR HOSPİTAL ACİL EKİBİNE DE COK TEŞEKKÜR EDERİM. İYKİ VARSİNİZ.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Erdal Yurt Diğer

  Anksiyete teşhisi koymuştu bana. Gitmeden önce ilaç verirse asla kullanmam diyordum baya önyargılı girdim içeri. Ama iyiki annem kolumdan tutupta götürmüş beni. Anksiyetemi atlattık kurtuldum sayesinde. Her randevudan sonra bir adım daha ileriye gittiğimi hissediyordum. Ancak bu kadar güzel dr-hasta ilişkisi kurulabilir.Böyle drlara çok ihtiyacımız var. Diğer sağlık sorunları ile ilgili Sezara gidiyorsam sebebi Erdal Hocadır.


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Erdal Yurt Diğer

  Doktorumuz Erdal Yurt a depresyon şikayeti ile gittim . Kendisi mükemmel bir doktor ve mükemmel bir insan. Mütevazi, beyefendi ve aşırı özverili . Alanında bilgili ve aşırı vicdanlı . Öğle aralarında bile hasta bakacak kadar fedakar . Sezar hastanesi için gerçekten bir cevher. Allah kedisinden razı olsun . Güvendiğim nadir psikiyatristlerden . Kendisinin yüreğine , emeğine sağlık.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Şükrü Karaca Kardiyoloji Randevusu

  Kontrol amaçlı gitmiştik. Tüm tahlillerimiz temiz çıktı. Bir tahlil de farklı sonuç çıktı. O sonuca göre daha önce kalp krizi geçirmiş hemen anjiyo olması gerekiyor dedi. Tüm tahlillerin temiz çıkıp bir anda kalp krizi geçirmiş demesi üzerine aklıma yatmadı biraz daha bilgi vermesini istedim. Doktor bunda anlaşılmayacak bir şey yok dedi. Söyleyiş tarzı çok çirkindi. Be durum beni rahatsız etti ve düşünüceğimi söyledim. Bunun üzerine benim moralim bozar tarzda konuştu. Bende başka bir hastanede başka bir doktora gittim ve daha önce annemin kalp krizi geçirmemiş olduğunu o tahlille kalp krizinin anlaşılamayacağını söyledi ve anjiyoya gerek görmedi. Kesinlikle bir daha şükrü beye gitmeyi düşünmüyorum ve önermiyorum

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar