Hakkımızda

Günümüzde yaşam koşullarının hızla değişmesi, bireyleri psikolojik, sosyal ve akademik yönden pek çok sorunla yüz yüze getirmektedir. Sorunlarımızla başa çıkabilmek için yalnızca kişisel gayretlerimiz yeterli gelmeyebilmekte profesyonel bir yaklaşıma ihtiyaç duyulmaktadır. Bizler bu ihtiyacı fark edip 2016 yılında Sır Psikoloji Aile Danışma Merkezini kurduk. Kurumumuz T.C. Kayseri Valiliği tarafından ruhsatlandırılmış, Aile Çalışma Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı özel bir işletme olarak hizmet vermektedir.
Amacımız, bireylerin yaşam kalitelerini artmasını sağlayıp, bireysel iyilik hallerine, psikososyal gelişimlerine katkı sağlamak bunun içinde Psikoloji biliminin bilgi ve birikimlerini danışanlarımızın hizmetine sunmaktır.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (114)

Genel skor

  H
  Doğrulanmış
  Uzm. Psk. Serdar Avşar EMDR Terapi

  Serdar hocama okb rahatsızlığım için başvurdum(temizlik hastalığı). 7 seansta %60-70oranında düzelme yaşadım. İlaç emdr bdt uyguladı bana. Gerek kendisi gerek asistanı çok güzel ilgilendiler.

  Z
  Doğrulanmış
  Psk. Esma Aydınoğlu Avşar EMDR Terapi

  Başvurmadan önce etkili olacağını düşünmeden önyargılı bir şekilde yaklaştım ancak Esma hocamın engin bilgileri ve sevecen sıcak yaklaşımları sayesinde kısa sürede tahmin ettiğimden çok fazla olumlu sonuçlar aldım keşke kendisine daha önce yolum düşseydi

  G
  Doğrulanmış
  Psk. Esma Aydınoğlu Avşar Bireysel Terapi

  Bende bir çok kişi gibi son çare olarak terapiye başvurmuştum. Kimseler dememişti yılların kamburu bir süre emin ellerde terapi görmekle geçebileceğini. İşte Esma Hoca o emin eller olan kişiydi. Kendisi bir ömür hatırım ve duamda olacaktır.
  Terapiye başlamadan önce bir çok ruhsal sıkıntılarım vardı. Maalesef bir çoğumuzun üzerini örttüğü taciz, aşağılanma, özgüven eksikliği , iletişim bozukluğu ve bunların yanı sıra kafa karışıklığı, olmayan şeyler görme, duyma, cinsiyet karmaşası ve en nihayetinde intihar düşüncelerinden muzdariptim. Terapiye başlamamın daha 8. seansıydı ki çoktan yıllardır içimde kara delik olan taciz hikayelerim bana yük olmayı bırakmışlardı ve artık onlarla başedebiliyordum. Bu bile her şeye değerdi. Terapiye devam ettikçe ne kadar sıkıntı çektiğim meselem varsa bir bir yok oldular. Terapim biteli bir yıl oldu ve şu an hiç olmadığım kadar mutlu ve huzurluyum.

  I
  Doğrulanmış
  Uzm. Psk. Serdar Avşar EMDR Terapi

  Depresyon, kaygı bozukluğu, ailevi sorunlar ve aldatılmak ile ilgili sorunlarımdan dolayı Sır Psikoloji ye başvurdum. Serdar Bey den düzenli aralıklarla EMDR terapisi seansları aldım. Seansları asistanı ile kararlaştırdık. İlk başta düzeleceğime pek inanmasamda daha ilk terapiden olumlu etkilerini gözlemledim.

  Ş
  Doğrulanmış
  Uzm. Psk. Serdar Avşar Normal Randevu

  Serdar Bey ile panik atak geçirip bir gün hastanede kaldığım ve sonrasında ilaç tedavisine başladığım bir süreçte görüşüp terapiye başladık. Geçmişte yaşadığım travmalara bağlı kaygı bozukluğu yaşıyordum. Kendimi tanıma, duygularımı anlamlandırma ve sınırlarımı koruma konusunda uyguladığı yöntemlerle 7 seansın sonunda zihnimdeki yüklerden büyük oranda kurtuldum. Şimdi kendimi daha dingin ve huzurlu hissediyorum. Sekineti ve birikimiyle danışanına güven verdiği bir gerçek. Var olsunlar...

  R
  Doğrulanmış
  Uzm. Psk. Serdar Avşar EMDR Terapi

  Terapiye başlamamış insanların tadamadığı muhteşem bir şey var . Terapiye gitmeyi herkese öneriyorum hatta hiç sıkıntısı olmayan , kendini ruhsal olarak iyi hisseden insanlara dahi . Anlaşılmak,hiç tanımadığın birine ruhunun en gizli yanlarını anlatmak ve bunun sizde oluşturduğu iyileşmişlik hissi çok iyi gelen bir deneyim. Anksiyete için başladığım yolda çok daha derin yaralarımın olduğunu gördüm. Serdar bey doğru tercih.

  Ş
  Doğrulanmış
  Psk. Esma Aydınoğlu Avşar Bireysel Terapi

  Panik atak ve Anksiyete bozukluğu için gittim Nerden bilebilirdim hayatımın dönüm noktası olacağını. Biranda öyle güzel kapılar açtı ki.. 2-3 yılda zor biter derken 1 sene olmadan kendimdeki ilermeyi fark etmem o kadar mutlu etti ki . İyiki Esma hocayla karşılaştım .

  Psk. Esma Aydınoğlu Avşar

  Seansa olan devamlılığınız ve azminiz için tebrik ederim...

  B
  Doğrulanmış
  Uzm. Psk. Serdar Avşar Çocuk ve Ergenler için EMDR

  Ben 12 .sınıf ögrencisi olduğum için YKS denen bir gerçeklik sebebiyle sınav kaygısı için Serdar Bey'e başvurdum kendisi anlayışlı ve alanında uzman birisi. Randevular verimli geçti yönlendirmeleri ve yardımlarıyla kafamdaki gereksiz düşüncelerimden kurtuldum daha rahat bir döneme girdim.

  H
  Doğrulanmış
  Uzm. Psk. Serdar Avşar Kaygı Bozuklukları Tedavisi

  Selam ben panik atak için geldim çok memnun oldum
  Panik atakla mucadeleme çok yardımcı oldu benimgibi panik atak rahatsızlığı olanlara tavsiye ederim

  E
  Doğrulanmış
  Uzm. Psk. Serdar Avşar Psikoterapi

  Serday Bey alanında gerçekten uzman ve kaliteli bir insan. Uyguladığı yöntemler çok hızlı sonuç almama yardımcı oldu. Gerek ofisi gerek çalışanları gerek bilgisi ve ikili ilişkisiyle tam profesyonel bir ekip

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Gevhernesibe Mahallesi Çiçek Sokak Güçlü İz PLaza Bina No:27 Kat:4 No:44, Kocasinan 38010 Google Haritalar'da göster

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar