Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Mesaj gönder
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Şişli Kolan Hastanesi

Kaptanpaşa Mahallesi Darülaceze Caddesi No:14 Okmeydanı

34384 , Şişli ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Serdar Balkan Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

  Şişli Kolan Hastanesi'nde görev yapan Mehmet Bey'e şiddetli boyun ve kol ağrısı, kollarda uyuşma ve his kaybı neticesinde başvurduk. Hastamız ile özenle ilgilenip riskli bir ameliyat olan boyun fıtığı ameliyatını başarıyla,komplikasyon oluşmadan gerçekleştirdi. Ameliyat sonrası ziyaretlerinde, gerçekleştirilen operasyonu ve ameliyat sonrası yapılması gerekenleri detaylıca anlattı. Ameliyat sürecini ilgisi ve verdiği bilgiler ile kolay ve hafif atlatmamızı sağladı. Doktor beye çok teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ederim.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Eda Adeviye Şahin Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Eda Hocama genel kontrol için gitmiştim çok kısa sürede ağrısız sızısız smear testim yapıldı detaylı olarak bilgi iletildi enerjisi ve yaklaşımıyla hayran kaldım.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Eda Adeviye Şahin Diğer

  Genital estetik konusunda işini cok iyi yapan bir hoca, daha önce çok iyi bir hastanede aynı işlemi yaptırdım ama maalesef başarılı olamadı doktor cok problem yaşadım daha sonra bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Eda hocamdan randevu aldım ve işlemi yapti cok memnun kaldım. Sonra hamilelik sürecinde de yine Eda hocama geldim.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Süleyman Çataltepe Diğer

  Dr. Süleyman Bey sayesinde artık miyop değilim. Gözlerime lazer işlemi uyguladı. Çok ilgiliydi. Emekleri için teşekkürler


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Ergun Demirsoy Diğer

  Ergün hocam kısa zaman önce anneme bypass ameliyatı yaptı. Herşey çok iyi geçti çok memnunuz. Çok teşekkür ederiz hocam .


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Eda Adeviye Şahin Diğer

  Hocama miyomlarım için başvurmuştum. Bir kaç kere farklı doktorlar tedaviler verdi ama bir türlü ağrılarım kanamam geçmek bilmedi. Muayrneden sonra ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Normal rahmin ve benimkinin nasıl olduğunu bir kağıda çizdi. En çok bu hoşuma gitmişti. Aklımdakilerin hepsini cevapladı. Rahmimin alınmayacağını söyledi. Daha önceden rahim alınması önermişlerdi. Ameliyata içim çok rahat girdim. Çok şükür ameliyatımda çok güzel geçti. Ufak ağrılarım dışında ameliyatımdan sonra hiç sıkıntım olmadı. Hatta ameliyattan 4 saat sonra ayağa kalktım. Şuan 2 ay oldu ve ne kanamam ne de ağrım var. Eski halsizliğimden eser yok. Keşke daha önceden hocama gitseydim. Bu sür3çte benden manevi desteğini esirgemediği için de kendisine teşekkür ederim. Güleryüzlü melek gibi. Nice başarılarını görürüz inşallah.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Eda Adeviye Şahin Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Eda hocamla hamileliğimin başında tanıstım iyi ki tanımışım kendisini o zamandan beri hamilelik sürecimde benımle olan alakası ona karsı olan güvenimi hep arttırdı harika tatlı karsısındakı ınsanı rahatlatan işinin ehli bir hekim. GüZel kalbi hastalarına olan ilgisi Ruhunun güzelliği işine ve yüzüne yansıyor kendisini çok seviyorum iyi ki tanımısım kendisini


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hüseyin Vural Burun Estetiği

  Burun delikler biri yukarda biri aşağıda. Kavis istemediğim halde büyük kavisli bir burun yaptı. Tavsiye etmiyorum, tekrar ameliyat olmak zorundayım.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Müjgan Talibova Akdüz Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları Randevusu

  Sevgili Doktorumu ayaklarımdaki yaralarım için Doktor takviminde araştırırken buldum altı yıldır Tıp 1 diyabetliyim son zamanlarda ayaklarımda olan bu yaralarımla savaşıyordum allaha şükür sayenizde iyileşme yolunda çok mesafe aldım sizi tanımak ve hastanız olmaktan çok ama çok memnunum gösterdiğiniz ilgi ve alaka için size nasıl Teşekkür edeceğimi bilmiyorum Allaha şükür kendimi çok iyi hissediyorum morelimde çok düzeldi yakında ziyaretinize gelecem saygılarımı sunarım


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Turgut Öztutgan Göğüs Hastalıkları Randevusu

  Nefes darlığı ve göğsümdeki sıkışma şikayetiyle gittim Turgut beye ve inanılmaz bir ilgiyle muayene ve tedavi sürecime başladık gerçekten tedavinin her detayı ile bizzat ilgileniyor kendisine en ufak birşey için danıştığımda bile büyük bir özenle ilgilenip yanıtlıyor çok iyi bir doktor kendisi gerçekten gözüm kapalı güveniyorum


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar