Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Mesaj gönder

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Tınaztepe Hastanesi

Ahmet Piriştina Bulvarı No:51 Tınaztepe

35390 , Buca ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Efe Edem Kardiyoloji Randevusu

  Eşimin kalp kapağında rahatsızlık vardı ve kendisi bize çocuk sahibi olmamız gerektiğini ilerde zor olacağını söyledi ve şuanda eşim 5 aylık hamile bu süreçte farklı şehirlerde olmamıza rağmen efe beyle hala iletişim halindeyiz her aradığımızda gece ve gündüz farketmez telefonunuzu açar açmazsada kesinlikle sonradan geri dönüş sağlar kesinlikle mesleğine aşık ve çok ilgili bir doktor kendinizi hiç düşünmeden emanet edebilirsiniz


  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Çağrı Özçelik Diğer

  Merhaba öncelikle çağrı hocam ve ekibine tekrar çok teşekkür ederim. Çağrı Bey çok ilgili, kibar ve alanında uzman bir doktor. Kolumdaki kesilme sonucu damarlarda olan deformasyonu (3 parmağımı hissetmeyecek kadar büyük) başarılı bir ameliyat ile gidererek, daha sonrasında fizik tedavi süreci ile birlikte kolum tamamen eski haline döndü. Yazdığı ilaçlar verdiği talimatlar ve genel süreci yönetmesi bizim için harikaydı, tavsiye ederim.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Derya Bostan Ağırdıcı Dermatoloji Randevusu

  Yaklaşık 3 hafta önce Dr. Derya hanımdan, skabies(uyuz) hastalığına yakalandığımı düşünerek randevu aldım.O gün Dr.Hanım muayenesi sonucu tanıyı koydu ve 5 gün rapor yazdı.Bugün ise tekrardan randevu alıp bacağımda kaşıntının devam ettiğini ve kalçamda apse yapmış çıban gibi bir yapının olduğunu otururken çok zorlandığımı ağrı yaptığını belirttiğimde dr. Hanımın muayenesi sonucunda kıl dönmesi olabilir bu ilaçları kullan diyerek, krem ve antibiyotik yazdı.Akabinde rapor yazabilir misiniz diye sorduğumda her zaman rapor yazamam ben,rapor hakkım bitti benim ; diyerek söylendi.İlgi-alakanın ve iletişiminin çok iyi olduğunu düşünmüyorum.Bir an önce ilacı yazıp göndereyim gibi bir tavırla takındığını düşünüyorum.Benim evime çok yakın olduğu için bu hastaneye gittim.Bir daha gitmem kimseye de tavsiye etmiyorum.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Gülce Gürsan Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Gülse hanıma 27 mayısta ameliyat oldum .Aşırı tatlı ,samimi biri size güven veriyor ve bence bu her şeyden önemli,güvenli, kendinden emin bir doktor.Ameliyat sürecimde ne zaman yazsam cevap verdi,tatilde bile çok ilgili ve işini güzel yapan bir doktor.İstediğimden bile güzel bir burun yaptı canım doktorum iyi ki varsın.


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Efe Edem Koroner Anjiyoplasti

  Bugüne kadar rastladığım en inanılmaz hekim diyebilirim. Son derece saygılı, özverili, kendinden ve bilgisinden emin, insan değil bir melek. Benim babamın 7-8 sene önce açılamaz dedikleri damarlarını (babam yoğun bakıma kaldırıldıktan sonra hem de) gayret göstererek, pes etmeyerek işlemi tamamladı ve babamın hayatını kurtardı. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır, Rabbim böyle hekimlerimizi başımızdan eksik etmesin. Umalım ki ihtiyaç olmasın ama olduğunda da tüm yakınlarıma sonuna kadar tavsiye edeceğim bir Kardiyolji hekimim var artık. Tekrar tekrar söylüyorum, ellerinize sağlık Efe hocam...


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Kaan Özcan Bypass Ameliyatı Koroner Arter Bypass Grefti

  Değerli doktorum Sayı Kaan Özcan ın kasım 2021 ayında ki by pas ameliyatım ve devamında ki tedavi süreçlerime yaptığı büyük destek için minnettarım. Kendisine , bütün ekibe ve Özel Tınaz Buca Hastanesi personeline teşekkür ederim. Sevgi ve Saygılarımla


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Efe Edem Kardiyoloji Randevusu

  Kıymetli doktorum Sayın Doç. Dr. Efe Edem , adı gibi mesleğinde EFE bir doktor. Mesleğine olan bağlılığı , heyecanı ve kararlılığı hastalarına güven veriyor. Gerek by pas ameliyatı süreci gerekse anjiyolarımın müdahale ve tedavi süreçlerimde aldığım tıbbi desteklerden dolayı kendisine ve ekibine ve diğer hastane personeline çok teşekkür ediyorum. Hepsine minnettarım. Kendinizi önce Allaha sonra Tınaztepe Kardiyoloji ve Kalp cerrahı doktorlarımıza emanet edebilirsiniz.Sevgi ve saygılarımla.


  L
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Akif Serhat Gür Genel Cerrahi Randevusu

  Safra kesesinde taş problemiyle gittim çok ciddi ağrılarım vardı çünkü aynı zamanda kesede iltihap vardı Ameliyat olmam gerekiyordu ama kaygı bozukluğumda vardı . İyi ki Serhat hocam diyorum harika bir ameliyat oldu , samimi ve rahatlatıcı davranışlarıyla korkumu en aza indirdi . Minnettarım ve herkese kuşkusuz tavsiye ederim.


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Esin Kasap Diğer

  12 haftalikken esin hanimin yanina gittim 3.gebeliğimdi çok memnun kaldım ve devam etmeye karar verdim hayatımda aldığım en iyi kararlardan biriydi esin hanim Iyiki tanıdım hamilelik surecini çok güzel geçirdik beraber tatlı, sevecen,güler yüzlü, sıcak kanlı bir doktor ,Iyiki var seviyoruz hocamızı


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Raşan Genç Diğer

  Kızımın kulak tüpü ve geniz eti operasyonunu gerçeklestiren iletişimi ve ilgisi empatisi mükemmel olan doktorumuz. Her ayrıntıyı anlatıp sizi rahatlatiyor. Tedavi sürecinde verdiği ilaçlar da çocuğu kısa sürede rahatlatiyor.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar