Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Adres

Özel Tınaztepe Hastanesi
Ahmet Piriştina Bulvarı No:51 Tınaztepe, Buca 35390
Özel Tınaztepe Hastanesi logo
Sigortalar
Diğer (İade), Allianz Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, ... Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Ergo Sigorta, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Anadolu Sigorta, SGK, Güneş Sigorta, Ray Sigorta, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), Doğa Sigorta Kooperatifi, Ethica Sigorta, İmece Destek Danışmanlık Hizmetleri, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta Tüm sigortaları göster

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (106)

Genel skor

  B
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Akif Serhat Gür Lazerle Hemoroid Ameliyatı

  Serhat hocaya 20.03.2024 de lazerli hemoroid ameliyatı oldum. Çok ciddi bir ağrım yoktu. 25 yillık Bankacı olduğumdan oturarak çalışma nedeniyle iç hemoroidlerde ağrilarım oluyordu. Kanama, şişlik akınti vs başka bir sikayetim yoktu.Hayat kalitemin artması için böyle bir işlem yaptırdım. Serhat hoca ameliyat sonrası %20-30 tekrarlama ihtimali olduğunu söyledi. Bu durumu göze aldım. 2 mayıs itibariyle şikayetlerimin geçmemesi nedeniyle kontrole gittim. Kendisi bana " ağrıların tamamen geçer demedim" dedi. Hoca taburcu olurken ılık su banyosuna gerek yok dedi, bir hafta sonra yapsan iyi olur dedi. Ameliyatın bana hiçbir faydası olmadığı gibi daha da kötü durumdayım. Hemoroid operasyonları için kesinlikle tavsiye etmiyorum.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  M
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Abdullah Uncuer Omuz Ameliyatı

  Omuz sıkışması ile birlikte kas yırtığı sebebi ile farklı bir hastanede " açık ameliyat ile ancak ilerlemesini durdurabiliriz, eski haline gelmez, iyileşme olmaz" cevabı sonrası Abdullah Uncuer'i buldum. Ameliyat öncesi ve sonrasını detaylı olarak anlattı. Ameliyat Uzun ama rahat geçti. KAPALİ ameliyat oldu. Ameliyat ve sonrası da anlattığı gibi geçti. Bu süreçte Abdullah Bey her konuda çok yardımcı oldu ve ameliyat sonrası sürekli durumumu sorup ilgilendi, tavsiyelerde bulundu. Omzum beklediğimden daha iyi bir duruma geldi.
  Tanistigima memnun oldum Abdullah Bey :)

  M
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Efe Edem Stent(Koroner Anjiyoplasti)

  Kendisine Muayene olduktan sonra anjiyo oldum, doktor bey 2 adet stent taktı, zor bir işlemi ustalıkla halletti, 1 gece yattım ertesi sabah sağlıklı bir şekilde taburcu oldum, doktorum Doç Dr. Efe Edem'in ellerine sağlık, çok bilgili donanımlı Güler yüzlü hastasıyla iletişimi çok iyi olan işini layıkıyla yapan bir hekim, herkese tavsiye ederim

  I
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Raşan Genç Diğer

  Raşan hanım öncelikle hastasını çok iyi dinleyen şikayetini iyi anlayan bir hekim,ezberden dinleyip sıradan ilaçlar yazan çok hekim görmüş biri olarak benim için tercih sebeplerinden biridir. Detaylıca hastalığı anlatan guleryuzu ile karislayan cesaretlendiren biri. Sanırım 3 yıl olacak ondan başka kulak Burun Boğaz hekimine gitmiyorum ve ne zaman gitsem hastalığım suruklenmeden dogru tedavi ile hızlıca iyileşiyor. Üstelik hastalarıni isimle tanıyor olması da insana kendini iyi hissettiriyor.

  O
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Suna Güzel Doğan Lazerle Hemoroid Ameliyatı

  Suna Hanım Cok ilgili ve çok profesyonel bir Doktor,16.01.2024 Suna hanım ameliyat etti (hemoroid ve botoks uygulaması) Çok ağrılı iyileşme süreci olan ameliyat Suna hanım çok kibar yaklaşımda profesyonel şekilde bu zor bir süreç en minimum ağrı bir geçe geçirdim hastaniye de.Eger bu rahatsızlık varsa hiç çekinmeden Suna hanıma randevu alın ve ona guvenin.

  A
  Doğrulanmış
  Dr. Öğr. Üyesi Yasin Tuğrul Karakuş Diğer

  Yasin beye sadece bir kere gittik aslında. Çocuğumuz doğduğunda ilk haftalarda karnı şişti beslenemedi çok sıkıntı yaşadık ve çok iyi hastanelere götürmemize rağmen gaz ve kaka var karnında deyip gecistirdiler. Yasin beye nöbetçi olduğu için rastgele gittik ve kendisi bunun o kadar basit bir durum olmadığını çocuk hastanesine gidip daha detaylı bir tarama yapılması gerektigini söyleyip tedavi sürecinin nasıl olabileceği konusunda bizi bilgilendirdi. Söylediği gibi yönlendirdigi hastaneye gidip aynen söyledigi tedavi aşamalarından geçti oğlumuz ve uzun araştırma sonucunda oğlumuza rektal stenoz teşhisi kondu. O kadar doktora gitmemize rağmen hiç sonuç alamamıştık fakat onun yönlendirmesiyle doğru teşhis konulabildi ve çok kötü durumda olan oğlumuz onun sayesinde toparlandi. Bir kere gitmemize rağmen bizim çok büyük duamızı aldı.

  Y
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Akif Serhat Gür Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı

  Akülü araba kullanan engelli annemin safra kesesi taşı ameliyatını gerçekleştirdi sevgili Serhat hocamız ve odasından içeri girer girmez profesyonelliği ile güvenimizi çoktan kazanmıştı.Ekstra olarak güler yüzü ise üstüne eklendi hiç şüphesiz annemizi güvenli ellerine teslim etttik ve ameliyatımız çok başarılı geçti kendisi iyi ki var böyle doktorlarımız hep var olsunlar…Kıymetleri bilinmeli

  M
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Derya Bostan Ağırdıcı Dermatoloji Randevusu

  Çalıştığımdan dolayı sabah 8.45 de randevu aldım. Randevu şikayetlerimi daha dinlemeden bu saatte sabahın köründe hasta mı alınır diye ben odada değilmişim gibi konuştu. Şikayetimi anlatırken sözümü kesti ve dinlemedi. Şikayetler için ayrı ayrı gelmem gerektiğini söyledi, hepsine bakamayacağını belirtti. Kulağımın arkasında kist vardı, çok ilgilenmeden ben bişey hissetmiyorum, göremiyorum dedi. TAVSİYE ETMİYORUM. İLGİLENİLMİYOR.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  Ö
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Ahmet Ozan Kınay Diğer

  Ozan hocayla tasikardi şikayeti ile 2019 yılında tanıştım. Ardından geçtiğimiz haftalarda yine aynı şikayet ile kendisine gittim . Muhteşem bilgili bir hoca , hastalarını ilk başta psikolojik olarak rahatlatıyor ve çok detaylı bilgiler veriyor . Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunar , Allah ülkemizden bu hocaları eksik etmesin diyorum

  P
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Suna Güzel Doğan Safra Kesesi ve Safra Yolları Cerrahisi

  yemek sonrası ani bir gögüs ve sırt ağrısıyla gittim acilde ön tedavim yapıldı ve genel cerrahiye yönlendirildim. Suna hocamın detaylı incelemesi ve araştırmasıyla safra kesesi iltihabı ve taşı olduğunu acil ameliyat olmam gerektiğini detaylı ve beni rahatlatan bir şekilde açıklama yaptı. Gerekli işlemlerden sonra zor bir ameliyatı başarıyla kapalı bir şekilde gerçekleştirdi.Ameliyat öncesi ve sonrası ilgisi,bilgisi ile beni çok kısa sürede sağlığıma kavuşturdu.Safra kesesi probleminiz varsa gözünüz kapalı olarak kendinizi emanet edebilirsiniz.Canım doktorum iyi ki varsınız.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular