Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Ümit Hastanesi

Batıkent Mah. Gerekli Sok.No:13

26180 , Tepebaşı ,

İletişim Bilgileri +90 850...
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Ümit Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beslenme uzmanı uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 5 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 5 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 3 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Ümit Hastanesi Eskişehir ilinde Batıkent mahallesi Gerekli sokakno:13 Tepebaşı adresinde bulunmaktadır.

Muayeneler

 • Hastane Randevu

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Serdar Akyüz

  Kardiyoloji, Uzm. Dr.

  • Serdar bey, bir doktor olarak işini ciddiyetle yapan, hastalarına değer veren, teşhisleri ve müdahalesi mükemmel çok değerli bir doktor. Babama acilde müdahale ederek anjiyosunu gerçekleştirdi. Sonrasında ise ameliyat kararı almamızda bizi yönlendirdi. Allah ondan razı olsun. Kesinlikle tavsiye ediyoruz. Kendisine uzun ve sağlıklı bir ömür diliyoruz. Allah onu nazarlardan saklasın. Serpil Erol

  • A

   Mesleğinde ve insan olarak iyi biri. Eşim sayesinde hayatta. *Yazdıklarım, bir insanı tarif etmek için yeterli. Şu an yazdığım satırlar yüz karakteri tamamlamak için. Bu memnuniyet formunu hazırlayana bir sitem ve şikayet durumudur.

  Tüm görüşlere (10) göz at


 • Nuray Can Uluğ

  Nöroloji, Uzm. Dr.

  • Aylardır baş dönmesi şikayetiyle bir çok doktorla tanışma fırsatım oldu ilaç içmekten midem perişan oldu.Nuray hocam ilacı kesip,manevralarla bana yardımcı olmaya çalıştı.Naif ve dürüst bir insan iyiki tanımışım sizi herşey gönlünüzce Olsun.Hale :)

  • M

   ben nuray hanımla annemi acile götürünce tesadüfi tanıştım,ondan önce 10 gün boyunca acil acil ve nöroloji polikliklerinde epey boşa vakit geçirmişiz.2 kez tomografi 1 kez mr çekilmişti kimse doğru dürüst bir şey anlatmamıştı .doktor hanım 2gün yatırarak tedavi etti annem şu an çok iyi . çok ilgili ve dürüst bir doktor bence .

  Tüm görüşlere (5) göz at


 • Cemile Şenol

  Kulak Burun Boğaz, Op. Dr.

  • O

   Oğlumun bademcik ameliyatını yaptırdık korkularımız ve tedirgin liklerimiz vardı fakat görüşü tecrübesi ilgisi harikayaydı çok memnun kaldık böyle doktorlar iyi ki var emeğinize çok teşekkü ler

  • Cemile hanım a nazal polip (burun eti) ameliyatı oldum.kendisi yapmış ama ben anlamadım bile bir insan ameliyatdan sonra bu kadar rahat olabilir mi? İlgili ve alakalı duruşuyla tam bir doktor ellerine sağlık düşünülmeden tercih edilebilir


 • Murat Taraktaş

  Kardiyoloji, Uzm. Dr.

  • Babam kalp krizi geçirmiş o siralar askerdeydim Murat hocaya uğramışlar kendisi durumun ameliyatlik olduğunu belirtmiş nedenleri sıralamis bir an önce olmasi lazım gecirilen her dakika aleyhimize demis. Allah razı olsun kendisi bizimkilere guven vermiş ikna etmis ameliyata annem diyor doktor degil sanki kendi evladim kardesim konustu ondan destek alip ameliyata razi olduk diyor hocamiz olmasa belki babam Ankara Istanbul aranirken yollarda kalp krizinden kaybederdik. Ameliyat deyince dile kolay insam cekiniyor bizimkiler tamam demis. Selami Doğan hocamizla beraber ekip olarak babami ameliyata almışlar 3 gun sonra askerden izin alıp geldim babam sanki bypass ameliyati olmamis soguk alginligi gecirmis yuruyor konusuyor bir eskigi gedigi yok inanamadım. Insan daha agir bisey bekliyor. hocamiz sonrasında da hep ilgilendi kontrollerini hep itinayla yapti cok iyi bir doktor kalp ve damar hastalıklarında ekip olarak ta cok iyiler Allah hepsinden razi olsun isinin ehli bir hoca herkese tavsiye ederim.

  • 77 yaşındaki babama koldan anjiyo yaparak dogru teshisi koyan, doğru doktora yönlendiren, güler yüzünü ve ilgisini hiç eksik etmeyen sevgili doktorumuza sonsuz teşekkürler...

  Tüm görüşlere (5) göz at


 • Ali Rıza Altunsu

  Kardiyoloji, Uzm. Dr.

  • A
   Konum: Özel Ümit HastanesiHizmet: Anjiyografi

   10.07.2017 tarihinde anneme uyguladığınız mükemmel bir Anjiyografi için size ne kadar teşekkür etsek azdır.
   Hastaya ve biz yakınlarına vermiş olduğunuz o sıcak ve pozitif enerjiniz, uzmanlığınız ve en önemlisi mütevazi yaklaşımınız harika.
   Ellerinize,kollarınıza ve ekibinize sonsuz saygılar hocam.

  • 2013 yılında ALİ RIZA beyle ümit hastanesinde tanıştık.Daha sonra anadolu hastanesine geçmesi üzerine doktorumuzun peşini bırakmadık ve o hastaneye gittik.Kalp kapakçık ameliyatı olan annem Ali rıza bey sayesinde iyi oldu.Ona ne kadar teşekkür etsek az kalır.Her gittiğimizde güler yüzlü olan doktorumuzdan Allah razı olsun.

  Tüm görüşlere (7) göz at


 • Mehmet Yılmaz

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm. Dr.

  • Konum: başka bir yerHizmet: Omuzda lif yırtılması

   Mehmet hocamdan Allah razı olsun. Annemin çözüm bulunamayan omuzda lif yırtığını başarılı bir ameliyatla tedavi etti. Şu anda gayet iyi teşekkürler hocam

  • Konum: Özel Ümit HastanesiHizmet: ön kol kırık ameliatı

   kurban bayramı arefesinde ön kol kırığından ameliyat olmam gerektiği halde diğer hastanelerin ilgisizliği nedeniyle özel ümit hastanesine gittim doktor mehmet beyin yoğun muayenesine rağmen beni muayene etti ve öğle arası hemen beni ameliyata aldı ve ameliyatım başarılı geçti kendisine ilgisiden dolayı çok teşekkür ediyorum.

  Tüm görüşlere (6) göz at


 • Hakan Bozoğlu

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Op. Dr.

  • H
   Konum: Özel Ümit HastanesiHizmet: Bel Fıtığı Ameliyatı

   Hakan Bey ile babamın ameliyatı dolayısıyla tanıştık. İyiki de tanıdık ve öncesinde gördüğümüz tedavinin hasarlarını ortadan kaldırdık. Babam Hakan Bey’e gelmeden önce fizik tedavi gördü; fakat tedavi sırasında kullandığı ilaç ve iğneler vücudunda farklı hasarlar bıraktı. Hakan Bey’e geldiğimizde ameliyat olması gerektiğini söyledi. Bel fıtığı ameliyatı denilince herkes biraz endişe duyuyor; fakat kesinlikle o ağrıları çekmeye hiç gerek yok. Kendinizi Hakan Bey’e emanet etmeniz yeterli. Hem ameliyat öncesinde hem ameliyat sırasında hem de sonrasında gayet güler yüzlü ve motive edici bir doktor. Her şeyden önce kendisi çok saygıdeğer bir insan. İyiki böyle sevecen ve mesleğine gönül vermiş doktorlarımız var. Emeğiniz ve süreçteki desteğiniz için babam ve ben size gönülden teşekkür ediyoruz. Saygılarımızla...

  • B
   Konum: Özel Ümit HastanesiHizmet: Boyun Fıtığı Ameliyatı

   2013 yılında boyun fıtığı ameliyatı oldum iki fıtıktan hiçbir sıkıntı yaşamadım, Allah razı olsun Hakan bey den

  Tüm görüşlere (18) göz at


 • Seda Deniz Işıklar

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Op. Dr.

  • M
   Konum: Özel Ümit HastanesiHizmet: Gebelik

   Bilecikten Eskişehir'e seda hanım için gidiyorum.Geçen yıl kendisinde yengem doğum yapmıştı ve hem seda hanımdan hemde hastaneden çok memnun ayrıldık.Tabiki öncelik doktor tercihimdi ve 6 aydır kendisine gidiyorum.İçimi hiç huzursuz etmiyor,güler yüzlü,anlayışlı,kendisini aradığımda bana dönüş yapıyor.İçimde kendisiyle ilgili en ufak şüphe yok ilk gebeliğim olmasına ragmen doğum korkumu bile onun yanımda olacağını bilerek atlatıyorum.Kendisine çok teşekkür ederim.

  • M
   Konum: Özel Ümit HastanesiHizmet: Gebelik

   Bence bir bayanın en önemli dönemidir gebelik dönemi. Kendisi bu dönemde eşimden sonra en büyük yardımcı ve destekçim oldu. Allah'a şükür çok sorunlu bir gebelik geçirmedim ama bu dönemde, doğum sürecinde ve doğumdan sonra çok ilgiliydi. Hem ilgili,hem bilgilendirerek açıklama yapıyordu. Kendisine teşekkür ederim. Herkese kendisini tavsiye ediyorum.

  Tüm görüşlere (8) göz at


 • Mustafa Alper Aykanat

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • G
   Konum: Özel Ümit HastanesiHizmet: Randevu

   Oğlum ishal oldu dün gece.ayrıca öksürük ve burun akması olduğu için muayene geldik .ishal nedeni ile yatış yaptık . doktorumuz gayet ilgiliydi. Memnun kaldık.

  • Konum: Özel Ümit HastanesiHizmet: Ateş

   Bebeğimin ateşlenmesi sonucu kendisi ile tanışma şansımız oldu. Biz yüksek ateş kokusu ve paniği içerisindeyken kendisinin rahat ve güven verici tavırları ve bize ateş konusunda vermiş olduğu bilgiler neticesinde ateşe bakışımız ve ateşe karşı olan korkularımızı yenmiş olduk. Dr beyin gereksiz ilaç ve antibiyotik kullanımına karşı olması bizi ayrıca mutlu etti. Cep telefon numasını verip istediğiniz zaman arayın demesi ve gerçekten aradığımızda son derece yardımcı olması tedavinin her aşamasında yanınızda olmasını sağlıyor. Dün bebeğimin kolunda ve bacaklarında çıkan kabarcık ve kızarıklık ile kendisini aradım hastane dışında yolculuk esnasında olmasına karşılık gönderdiğim fotoğraf ile bize gerekli tavsiyelerde bulundu. bu da tabii bizi çok mutlu eden bir davranış oldu. Kendisine teşekkür eder meslek hayatında başarılar dilerim.

  Tüm görüşlere (7) göz at


 • Çağrı Kökoğlu

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Op. Dr.

  • M
   Konum: Özel Ümit HastanesiHizmet: Diğer

   Çağrı bey öncelikle teseķkür eder başarılar dilerim işinin ehli kendinden emin ellerle 15 ekim2019 da bel fıtığı ameliyatımı gerçekleştirdi cok memnunum ve rahatım hocam çok seviliyorsun saygilar basarilar

  • S
   Konum: Eskişehir Yunus Emre Devlet HastanesiHizmet: Şiddetli ağrı

   Bir-çok doktora gitmesine rağmen ağrıları sürekli artan babam yaklaşık 4 ay önce bel fitigi ameliyatı oldu. Ağrıları tamamen geçti. Ben de şiddetli sol kol ağrısı çekiyordum. Babamdan sonra ben de çağrı bey e gittim 15 gün once boyun fitigi ameliyatı oldum. Tüm ağrılarım geçti. Çağrı bey e hem babam hem kendim için sonsuz teşekkür ederim.

  Tüm görüşlere (15) göz at