Hakkımızda

Özel Ümit Hastanesi kadrosunda 3 anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı,2 beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 dermatoloji uzmanı, 1 enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 gastroenteroloji uzmanı, 2 genel cerrahi uzmanı, 4 göz hastalıkları uzmanı, 1 göğüs hastalıkları uzmanı,1 hematoloji uzmanı, 3 t iç hastalıkları uzmanı, 5 kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 3 kardiyoloji uzmanı, 2 kulak burun boğaz uzmanı,1 medikal onkoloji uzmanı, 2 nöroloji uzmanı, 3 ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 radyoloji uzmanı, 1 üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Ümit Hastanesi Eskişehir ilinde Batıkent mahallesi Gerekli sokakno:13 Tepebaşı adresinde bulunmaktadır.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (650)

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  Z
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Seda Deniz Işıklar Randevu

  Bilmemiz gerekenleri açıklayıp sorularımıza gerekli özenli cevabı veriyor. Pcos olduğum süreçle hamileliiğin başlangıcı takibiyle devam ediyoruz

  B
  Doğrulanmış
  Doktor: Dyt. Şükriye Eral Diyetisyen Randevusu

  Kilolarımdan fazlasıyla şikayetçiydim daha önce bir sürü diyetisyen denedim ama bu kadar ilgili olanını görmedim cidden doktor hanım çok sempatik ve güler yüzlü beni kilo vereceğime inandırdığı için çok mutluyum devamlı iletişim halinde olması da daha çok motive ediyor ilgisi için sonsuz teşekkürler..

  D
  Doğrulanmış
  Doktor: Dyt. Şükriye Eral Diyetisyen Randevusu

  Şükriye hanım ile harika bir diyetisyen aç kalmadan sağlıklı olarak kilo veriyorum istediğim zaman ulasabiliyorum aklıma takılan herşeyi danışabiliyorum Kilo verme aşamasında listeyi hazırlarken kesinlikle sizin görüşlerinize önem veriyor bunaltmayan listeler hazırlıyor iyiki tanımışım

  Z
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Murat Şenol Randevu

  Hamileliğimin 12. Haftasında gitmeye başlamıştım. Sakin huylu, güler yüzlü ve esprili birisi kendisi. Tüm olası durumlara karşı yönlendirme yapıyor ve bu yüzden Murat Bey'e çok teşekkür ederiz. Doğum sürecinde hastasına karşı sevecen yaklaşması inanılmaz güven veriyor insana. Murat Bey ve ekibine herşey için çok çok teşekkür ederiz.

  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Seda Deniz Işıklar Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Şehir değişikliği nedeni ile 32.haftamda tanıştım seda hocam ile. Cok araştırdım Eskişehire gelmeden , iyi ki seda hoca ile dogumumu yapmışım diyorum. Tecrübesi, bilgisi ve şefkati o kadar iyi geldi ki .Bu zorlu süreci sayesinde cok rahat gecirdim.

  I
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Melih Arslan Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Kendi doktorum sehir dışında olduğu için beni Melih beye yönlendirdi 27 haftalik hamileyim benimle cok güzel ilgilendi her detayı açıkladı güler yüzlü ve sakin tavırlarıyla sizi motive ediyor, kendisine çok teşekkür ederim ilgisi ve detaylı bilgilendirmeleri için..

  E
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Seda Deniz Işıklar Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Hamileliğim başından sonuna kadar titizlikle ilgilenen her sorunumuza hassasla cevap veren çok iyi bir doktor. Doğumumu saglikli ve sorunsuz bir şekilde yaptiran Seda Deniz doktoruma teşekkür ederim.

  I
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Dilek Ulusoy Randevu

  Dilek hanım cok ilgili ve bilgili bir doktor. Daha önceki kotu doktor deneyimimizden sonra kendisinin açıklayıcı konuşmaları bizi detaylı bilgilendirmesi cok hoşumuza gitti. 20 haftalik hamileyim ve bundan sonraki surecimizde dilek hanımla devam edeceğimiz için çok mutluyum. Herseyi en ince ayrıntısına kadar inceleyip size söylüyor bu cok hoşumuza gitti.

  M
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Seda Deniz Işıklar Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Deniz hocam harika bir hamilelik serüvenine eşlik ettiğiniz için çok teşekkür ederiz . Sıcak, candan ses tonunuzla karşılamanızı hiç unutmayacağım. Gebelik süreci boyunca ihtiyaç duyduğum zamanlarda ulaşabildiğim, bilgili, yatıştırıcı,deneyimli,sevecen tavrınızla gerçekten hayatımın en güzel günlerini yaşadım. Genelde özel hastanelerde sezaryen doğuma yönlendirme eğiliminin yüksek olduğu bilinir. Ancak doğum şekliyle ilgili sürece göre yönlendirme yapmanız ne kadar doğru bir seçim yaptığımı gösterdi. Hep gönlümden vajinal doğum geçiyordu. Muayenelerinizde cesaretlendirici konuşmalarınız süreçle ilgili bilgilendirmelerinizle hayal ettiğimden de güzel bir vajinal doğum yaptım. Hala doğum yaptığım günü düşündükçe yüzümde gülümseme oluyor iyi ki diyorum. Özellikle vajinal doğum arzu eden bu konuda gerçekten doğru muayeneye ve doktora ulaşmak isteyenler için yazmak istedim. Başta siz olmak üzere asistanınız ve doğumhane ekibinize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

  R
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Coşkun Minnet Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

  2016 dan beri ilk çoçuğumun Ağustos 2022 den beri ikinci bebeğimin doktoru iki çoçuğumuda hiç şüphesiz götürüyorum zaten çoşkun hocayı görmeden iyileşmek mümkün olmuyor bizim için mükemmel bir hekim samimiyeti güler yüzü çoçuklara yaklaşımı bizimle anlıycağımız dilden konuşması teshisi tedavisi her şeyiyle iyiki tanıdık iyiki var çoşkun hocamız

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Tepebaşı, Batıkent Mah. Gerekli Sok.No:13
Allianz Sigorta, Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Generali Sigorta, ... Eureko Sigorta, Axa Sigorta, HDI Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Ergo Sigorta, Mapfre Sigorta, Fiba Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Anadolu Sigorta, Ace European Sigorta, Şekerbank T.A.Ş. Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM )
İlgili aramalar