Hakkımızda

Özel Ümit Hastanesi kadrosunda 3 anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı,2 beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 dermatoloji uzmanı, 1 enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 gastroenteroloji uzmanı, 2 genel cerrahi uzmanı, 4 göz hastalıkları uzmanı, 1 göğüs hastalıkları uzmanı,1 hematoloji uzmanı, 3 t iç hastalıkları uzmanı, 5 kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 3 kardiyoloji uzmanı, 2 kulak burun boğaz uzmanı,1 medikal onkoloji uzmanı, 2 nöroloji uzmanı, 3 ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 radyoloji uzmanı, 1 üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Ümit Hastanesi Eskişehir ilinde Batıkent mahallesi Gerekli sokakno:13 Tepebaşı adresinde bulunmaktadır.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (784)

Genel skor

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Murat Şenol Sezeryan Doğum

  Hamilelik ve doğum, heyecan ve mutluluk verici bir süreç olduğu kadar doğum esnası ve sonrasının da çok önemli olduğunu düşünüyorum. Benim doğum sonrası sürecim biraz sıkıntılı oldu, tam da bu noktada iyi ki Murat Hoca'mızı tercih etmişiz dedik. Öncelikle hocamızın doğum şekliyle ilgili öngörüleri çok isabetli. Ben penisilin alerjimden dolayı enfeksiyon yaşadım ve bu sürecin üstesinden Murat Hoca sayesinde geldik. Süreç ne kadar zor olursa olsun güler yüzünü ve merhametini hiç esirgemedi. Ne zaman kapısını çalsak, arasak özenle cevap verdi. Tekrar doğum yapsam yine Murat Şenol hocamızı tercih ederim.

  F
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Salih Bülent Özyurt Kırık Ve Burkulmalarda Sabitleme Ve Alçıya Alma

  Ayağımdaki çatlak sebebiyle kendisine gittim ve merak ettiğim birkaç soruyu sordum fakat cevaplarken gözü sürekli telefonundaydı ve sorularımı geçiştirdi.

  G
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Murat Şenol Randevu

  Murat hocayı çevremizdeki bir çok kişiden duymuştuk, gebelik düşündüğümüz ilk günden beri de Murat hocayı tercih ederek yola devam ettik. Muayene esnasında bize gösterdiği ilgisi, bilgisi ve yakınlığı ile aklımızda hiç soru işareti kalmadı. Aklımıza takılan her soru işaretini aydınlattı. 6 Nisan tarihinde çok rahat bir doğum gerçekleştirdik. Sağlıcakla ve kolaylıkla oğlumu kısa sürede kucağıma aldım.

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Murat Şenol Sezeryan Doğum

  Hamileliğimin başından beri Murat hocayla devam ettik bilgisi sayesinde erkenden rahim ağzı kısalığımı fark etti ve bebeğimi sağlıklı bir şekilde günümü tamamlayıp kucağıma aldım. İyiki murat hocayı tercih etmişim güler yüzü ilgisi ve işinde olan bilgisinden çok memnun kaldık.

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Seda Deniz Işıklar Doğum

  Seda Deniz hanımla bir arkadaşımın önerisi sonucunda tanıştım. Hamilelik ve doğum sürecini birlikte geçirdik. Çok memnun kaldım.Gerçekten çok samimi, güler yüzlü, sakin ve sabırlı yaklaşımı, her konuda güzel bilgilendirmeleri sayesinde ilk doğumum çok güzel geçti. Hamilelik sürecinde yaşadığım tüm sıkıntılarda, tüm endişelerim de her an kendisine kolaylıkla ulaşabilmek, hepsinde anlayışlı bir şekilde özenle ilgilenmesi ile kendimi güvende hissetim. Doğum sürecinde sakin, motive edici ve güzel yaklaşımı o süreci kolaylaştırdı. Sayesinde güzel bir doğum hikayem var. İyiki Seda Deniz hanımla geçirdim bu süreci diyorum.

  S
  Doğrulanmış
  Dyt. Şükriye Eral Diyetisyen Randevusu

  Şükriye Hanıma sağlıkla zayıflama amacı ile gittim. Tanışmamız çok yeni
  Ama pozitif enerjisi halden anlaması konuşma üslubu benim bu sürece inanmamda en büyük faktörler oldu.Beni süreç hakkında çok güzel bir şekilde bilgilendirdi.
  10 günde 1 kilo 400 gr yağdan verdim.
  Onunla birlikte sağlıklı bir yaşama ömür boyu kavuşacağıma inanıyorum.

  İyiki yollarımız kesişmiş

  G
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ahmet Uludağ Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Omuz ağrısı ile Ahmet beye gittim. Omzumda yırtıklar varmis ameliyat dedi ayrintilariyla anlattı. Ameliyat oldum. Çok ilgili bilgili bir doktor
  Tavsiye ederim

  R
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Dilek Ulusoy Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Başka doktorlar gebeliğimin riskli olduğunu hatta bebeğimin biran önce alınması gerektiğini söylediler daha sonra başka doktorlara da gittim tam net bi şey söylemediler dilek hanıma gittim içimi çok rahatlattı ve hiç bir sorun olmadığını söyledi takibimi de dilek hanım yapıyor gebeliğim de gayet sağlıklı ilerliyor samimi,açıklayıcı anlatımlarıyla içimizi rahatlatıyor kendisini çok seviyoruz iyi ki yollarımız kesişmiş.

  P
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Seda Deniz Işıklar Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Bebeğimizi sağlıkla kucağımıza almamızı sağlayan şahane doktorumuz. Dikkati ve özeni sayesinde sürecimizi mutlulukla tamamladık.

  I
  Doğrulanmış
  Dyt. Şükriye Eral Kilo Problemi

  Hayatımda ilk defa diyetisyene gittim.Diyetisyene gitme sebebim insülin direcinden dolayı oluşan fazla kilolarım nedeniyle başvurdum.Şükriye hanım gerçekten çok güler yüzlü, pozitif, insanı motive eden, işini layıkıyla yapan bir diyetisyendir. Sohbet havasında geçen görüşmeler gerçekleştiriyoruz. Sayesinde yiyerek zayıflıyorum. Kendisinden çok memnunum ve herkese tavsiye ediyorum.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Batıkent Mah. Gerekli Sok.No:13, Tepebaşı 26180
Allianz Sigorta, Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Generali Sigorta, ... Eureko Sigorta, Axa Sigorta, HDI Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Ergo Sigorta, Mapfre Sigorta, Fiba Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Anadolu Sigorta, Ace European Sigorta, Şekerbank T.A.Ş. Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), Ziraat Sigorta

Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Ümit Hastanesi, Tepebaşı şehrinde hangi alanlarda hizmet veriyor?
  Özel Ümit Hastanesi, Tepebaşı şehrinde şu uzmanlıkları kapsayan geniş bir ekibe sahiptir: Acil Tıp Doktoru, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru, Göz Doktoru, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzmanı, Radyolog, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı, Kardiyolog, İç Hastalıkları Uzmanı, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, Beyin Ve Sinir Cerrahı, Nörolog, Genel Cerrah, Onkolog, Hematolog, Kalp Ve Damar Cerrahı, Psikiyatrist, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı, Gastroenterolog, Kulak Burun Boğaz Doktoru, Fizik Tedavi Uzmanı, Biyokimya Uzmanı, Göğüs Hastalıkları Doktoru, Dermatolog, Ürolog.
 • Özel Ümit Hastanesi, toplam 642 hizmet sunuyor. Uzmanlarının sağladığı hizmetlerden bazılarını size gösteriyoruz: Artroskopik Cerrahi, Eklemiçi Ve Yumuşak Doku Enjeksiyonları(Kortizon Enjeksiyonu), Kırık Ve Burkulmalarda Sabitleme Ve Alçıya Alma, Kırık Cerrahisi, Omuz Artroskopisi, Bebek Kalça Ultrasonu, Randevu, Açık Redüksiyon Internal Fiksasyon(Orif), Ağrı Pompası, Alt Ekstremitelerde Venografi.
 • Hayır, şu anda Özel Ümit Hastanesi online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
 • Özel Ümit Hastanesi tarafından DoktorTakvimi'nde görüntülenen takvim gerçek zamanlı olarak güncellenir, bu nedenle tek yapmanız gereken, mevcut olanlardan size en uygun gün ve saati seçmektir. Ayrıca randevudan önce bir hatırlatma alırsınız.
 • Bazen Özel Ümit Hastanesi aynı hafta içinde veya bir sonraki hafta için uygun saatler görüntülenir. Takvimlerini kontrol edin: gerçek zamanlı olarak güncellendiği için ilk ne zaman müsait olduklarını görebileceksiniz.
 • Toplam {​​number_of_opinions} hasta veya danışan, {​​clinic_name} hakkında gerçek ve dürüst bir görüş bırakarak buraya ortalama {​​avg_rating} yıldız (5 üzerinden) verdi.
 • Özel Ümit Hastanesi tarafından kabul edilen sigorta şirketlerinden bazıları şunlardır; Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Dubai Starr Sigorta Sizinkini de içerip içermediğini görmek için kabul ettiği sigorta şirketlerinin tam listesini kontrol edin.
 • Özel Ümit Hastanesi adresi Batıkent Mah. Gerekli Sok.No:13 Tepebaşı şeklindedir.
İlgili aramalar