Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Ümit Hastanesi

Batıkent Mah. Gerekli Sok.No:13

26180, Tepebaşı,

İletişim Bilgileri +90 850...

Hakkımızda

Özel Ümit Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beslenme uzmanı uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 5 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 5 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 3 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Ümit Hastanesi Eskişehir ilinde Batıkent mahallesi Gerekli sokakno:13 Tepebaşı adresinde bulunmaktadır.

Muayeneler

 • Hastane Randevu

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Serdar Akyüz

  Kardiyoloji, Uzm. Dr.

  • Serdar bey, bir doktor olarak işini ciddiyetle yapan, hastalarına değer veren, teşhisleri ve müdahalesi mükemmel çok değerli bir doktor. Babama acilde müdahale ederek anjiyosunu gerçekleştirdi. Sonrasında ise ameliyat kararı almamızda bizi yönlendirdi. Allah ondan razı olsun. Kesinlikle tavsiye ediyoruz. Kendisine uzun ve sağlıklı bir ömür diliyoruz. Allah onu nazarlardan saklasın. Serpil Erol

  • A

   Mesleğinde ve insan olarak iyi biri. Eşim sayesinde hayatta. *Yazdıklarım, bir insanı tarif etmek için yeterli. Şu an yazdığım satırlar yüz karakteri tamamlamak için. Bu memnuniyet formunu hazırlayana bir sitem ve şikayet durumudur.

  Tüm görüşlere (10) göz at


 • Nuray Can Uluğ

  Nöroloji, Uzm. Dr.

  • Aylardır baş dönmesi şikayetiyle bir çok doktorla tanışma fırsatım oldu ilaç içmekten midem perişan oldu.Nuray hocam ilacı kesip,manevralarla bana yardımcı olmaya çalıştı.Naif ve dürüst bir insan iyiki tanımışım sizi herşey gönlünüzce Olsun.Hale :)

  • M

   ben nuray hanımla annemi acile götürünce tesadüfi tanıştım,ondan önce 10 gün boyunca acil acil ve nöroloji polikliklerinde epey boşa vakit geçirmişiz.2 kez tomografi 1 kez mr çekilmişti kimse doğru dürüst bir şey anlatmamıştı .doktor hanım 2gün yatırarak tedavi etti annem şu an çok iyi . çok ilgili ve dürüst bir doktor bence .

  Tüm görüşlere (5) göz at


 • Cemile Şenol

  Kulak Burun Boğaz, Op. Dr.

  • O

   Oğlumun bademcik ameliyatını yaptırdık korkularımız ve tedirgin liklerimiz vardı fakat görüşü tecrübesi ilgisi harikayaydı çok memnun kaldık böyle doktorlar iyi ki var emeğinize çok teşekkü ler

  • Cemile hanım a nazal polip (burun eti) ameliyatı oldum.kendisi yapmış ama ben anlamadım bile bir insan ameliyatdan sonra bu kadar rahat olabilir mi? İlgili ve alakalı duruşuyla tam bir doktor ellerine sağlık düşünülmeden tercih edilebilir


 • Murat Taraktaş

  Kardiyoloji, Uzm. Dr.

  • Babam kalp krizi geçirmiş o siralar askerdeydim Murat hocaya uğramışlar kendisi durumun ameliyatlik olduğunu belirtmiş nedenleri sıralamis bir an önce olmasi lazım gecirilen her dakika aleyhimize demis. Allah razı olsun kendisi bizimkilere guven vermiş ikna etmis ameliyata annem diyor doktor degil sanki kendi evladim kardesim konustu ondan destek alip ameliyata razi olduk diyor hocamiz olmasa belki babam Ankara Istanbul aranirken yollarda kalp krizinden kaybederdik. Ameliyat deyince dile kolay insam cekiniyor bizimkiler tamam demis. Selami Doğan hocamizla beraber ekip olarak babami ameliyata almışlar 3 gun sonra askerden izin alıp geldim babam sanki bypass ameliyati olmamis soguk alginligi gecirmis yuruyor konusuyor bir eskigi gedigi yok inanamadım. Insan daha agir bisey bekliyor. hocamiz sonrasında da hep ilgilendi kontrollerini hep itinayla yapti cok iyi bir doktor kalp ve damar hastalıklarında ekip olarak ta cok iyiler Allah hepsinden razi olsun isinin ehli bir hoca herkese tavsiye ederim.

  • 77 yaşındaki babama koldan anjiyo yaparak dogru teshisi koyan, doğru doktora yönlendiren, güler yüzünü ve ilgisini hiç eksik etmeyen sevgili doktorumuza sonsuz teşekkürler...

  Tüm görüşlere (5) göz at


 • Ali Rıza Altunsu

  Kardiyoloji, Uzm. Dr.

  • A
   Konum: Özel Ümit HastanesiHizmet: Anjiyografi

   10.07.2017 tarihinde anneme uyguladığınız mükemmel bir Anjiyografi için size ne kadar teşekkür etsek azdır.
   Hastaya ve biz yakınlarına vermiş olduğunuz o sıcak ve pozitif enerjiniz, uzmanlığınız ve en önemlisi mütevazi yaklaşımınız harika.
   Ellerinize,kollarınıza ve ekibinize sonsuz saygılar hocam.

  • 2013 yılında ALİ RIZA beyle ümit hastanesinde tanıştık.Daha sonra anadolu hastanesine geçmesi üzerine doktorumuzun peşini bırakmadık ve o hastaneye gittik.Kalp kapakçık ameliyatı olan annem Ali rıza bey sayesinde iyi oldu.Ona ne kadar teşekkür etsek az kalır.Her gittiğimizde güler yüzlü olan doktorumuzdan Allah razı olsun.

  Tüm görüşlere (7) göz at


 • Mehmet Yılmaz

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm. Dr.

  • Konum: başka bir yerHizmet: Omuzda lif yırtılması

   Mehmet hocamdan Allah razı olsun. Annemin çözüm bulunamayan omuzda lif yırtığını başarılı bir ameliyatla tedavi etti. Şu anda gayet iyi teşekkürler hocam

  • Konum: Özel Ümit HastanesiHizmet: ön kol kırık ameliatı

   kurban bayramı arefesinde ön kol kırığından ameliyat olmam gerektiği halde diğer hastanelerin ilgisizliği nedeniyle özel ümit hastanesine gittim doktor mehmet beyin yoğun muayenesine rağmen beni muayene etti ve öğle arası hemen beni ameliyata aldı ve ameliyatım başarılı geçti kendisine ilgisiden dolayı çok teşekkür ediyorum.

  Tüm görüşlere (6) göz at


 • Hakan Bozoğlu

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Op. Dr.

  • H
   Konum: Özel Ümit HastanesiHizmet: Bel Fıtığı Ameliyatı

   Hakan Bey ile babamın ameliyatı dolayısıyla tanıştık. İyiki de tanıdık ve öncesinde gördüğümüz tedavinin hasarlarını ortadan kaldırdık. Babam Hakan Bey’e gelmeden önce fizik tedavi gördü; fakat tedavi sırasında kullandığı ilaç ve iğneler vücudunda farklı hasarlar bıraktı. Hakan Bey’e geldiğimizde ameliyat olması gerektiğini söyledi. Bel fıtığı ameliyatı denilince herkes biraz endişe duyuyor; fakat kesinlikle o ağrıları çekmeye hiç gerek yok. Kendinizi Hakan Bey’e emanet etmeniz yeterli. Hem ameliyat öncesinde hem ameliyat sırasında hem de sonrasında gayet güler yüzlü ve motive edici bir doktor. Her şeyden önce kendisi çok saygıdeğer bir insan. İyiki böyle sevecen ve mesleğine gönül vermiş doktorlarımız var. Emeğiniz ve süreçteki desteğiniz için babam ve ben size gönülden teşekkür ediyoruz. Saygılarımızla...

  • B
   Konum: Özel Ümit HastanesiHizmet: Boyun Fıtığı Ameliyatı

   2013 yılında boyun fıtığı ameliyatı oldum iki fıtıktan hiçbir sıkıntı yaşamadım, Allah razı olsun Hakan bey den

  Tüm görüşlere (18) göz at


 • Salih Bülent Özyurt

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Op. Dr.

  • K
   Konum: Özel Ümit Hastanesi

   Merhaba benim 12 yaşında serapral palsi rahatsızlığı olan oğlum var. Bilecikte ikamet etmekteyim ve çevremde gezmedigim doktor kalmadı.Tüm doktorlarımız aynı şekilde görüs bildirdiler. 12 yaşında ameliyat olması gerektiğini söylediler. Bu zamana denk 5 defa botoks oldu. Bülent beye tamamen tesadüf eseri gittim.Oğlum parmak ucunda ve dizleri bükük bir şekilde yürüyordu.Yaklaşık bir sene önce ameliyatımızı olduk.Şuan dik ve tamamen tabana basarak yürümeye başladı.Guler yüzü ve hedefleri en üste tutarak insana verdiği moralde tedavide bizim için artı oldu.Kısacası tereddüt eden ve doktor arayan varsa asla tereddüt etmeyin..Keşke tedavimize daha erken Bülent beyde baslasaydik ...

  • Konum: Özel Ümit HastanesiHizmet: Dirsek Artroskopisi

   Sayın op.dr.salih Bülent Özyurt hocama canımdan çok sevdiğim dedemi götürdüm dedem lavaboya giderken ayağı kayıp düştü kolu dirsek bölümünden geriye döndü ve dedemin kolunda ciddihasar oluştu dedemin kolu ciddi bir şekilde apse yaptı sonra dedemi sayın op.dr Salih Bülent Özyurt hocama götürdük Salih hocam dedemin kolunu ameliyat ederek yeniden hayat verdi kesilmekten kurtardı ve kopan lifleri yeniden onardı hocama kendi adıma ve dedem adına çok teşekkür ederim mesleğinde başarılırını dilerim.

  Tüm görüşlere (17) göz at


 • Seda Deniz Işıklar

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Op. Dr.

  • M
   Konum: Özel Ümit HastanesiHizmet: Gebelik

   Bilecikten Eskişehir'e seda hanım için gidiyorum.Geçen yıl kendisinde yengem doğum yapmıştı ve hem seda hanımdan hemde hastaneden çok memnun ayrıldık.Tabiki öncelik doktor tercihimdi ve 6 aydır kendisine gidiyorum.İçimi hiç huzursuz etmiyor,güler yüzlü,anlayışlı,kendisini aradığımda bana dönüş yapıyor.İçimde kendisiyle ilgili en ufak şüphe yok ilk gebeliğim olmasına ragmen doğum korkumu bile onun yanımda olacağını bilerek atlatıyorum.Kendisine çok teşekkür ederim.

  • M
   Konum: Özel Ümit HastanesiHizmet: Gebelik

   Bence bir bayanın en önemli dönemidir gebelik dönemi. Kendisi bu dönemde eşimden sonra en büyük yardımcı ve destekçim oldu. Allah'a şükür çok sorunlu bir gebelik geçirmedim ama bu dönemde, doğum sürecinde ve doğumdan sonra çok ilgiliydi. Hem ilgili,hem bilgilendirerek açıklama yapıyordu. Kendisine teşekkür ederim. Herkese kendisini tavsiye ediyorum.

  Tüm görüşlere (8) göz at


 • Alper Hacıoğlu

  Genel Cerrahi, Op. Dr.

  • Konum: Özel Ümit HastanesiHizmet: Lazerle Hemoroid Ameliyatı

   Uzun süredir hemeroid rahatsızlığım vardı.Alper bey olumlu yaklaşımı ve basarili operasyonuyla ameliyatımı gerçekleştirdi.Iyilesme surecindeyim.Kendisine teşekkür ediyorum.

  • Konum: Özel Ümit Hastanesi

   Babamın safra kesesı tas doluydu ve alınamsı gerekıyordu ileri derecede ankılozon spondılıt rahatsızlıgı ve kalp kapagında cıddı sevıyede daralma mevcut olan babam ıcın arastırmadgımız yer kalmadı her gıttgımız yerden olumsuz sonuclar alarak donduk ama ALPER hocamız sagolsun buyuk bır cesaret vererek safra kesesını aldılar ve laparoskopik olarak yaptı operasyonu eskişehir ümit hastanesıne ve cok degerlı Hekımlerı Alper hocama hastane personelıne ben ve aılem adına tesekkur ederız Allah sızın gıbı hekımlerı bızlerın basından eksık etmesın Eskısehır ıcın gercekten cok buyuk bır nımetsınız . Alper hocamla tanısmamıza vesıle olan Ümit hastanesi Radyolojı teknısyenı Sayın Osman KARABULUT ' a cok tesekkur edıyorum Allah sızden ve hastene personelınden razı olsun

  Tüm görüşlere (8) göz at