Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör

Özel Üsküdar Anadolu Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzman... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Üsküdar Anadolu Hastanesi

Halk Cad.No:8

Üsküdar ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Üsküdar Anadolu Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Üsküdar Anadolu Hastanesi İstanbul ilinde Halk Cad.no:8 Üsküdar adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Muharrem Kuzkaya Diğer

  Sayın Hocamıza hemoroid şikayetim için gitmiştim Ama karşımda hastalarını bu kadar koruyan ilgilenen bir doktorla karşılaşınca şaşırdım, ameliyatımı longo ve lazer yöntemiyle gerçekleştirdi ki bu 2. Hemoroid ameliyatım ilk ameliyatımda ağrıdan ne yapacağımı şaşırmıştım Ama Doktorumuz Sağolsun ameliyat öncesi sonrası ilgisini hiç eksik etmedi çok başarılı bir ameliyat ve ağrısız ve problemsiz bir nekahat dönemi geçirdim. Hocamızın Ellerine Sağlık kendisine çok teşekkür ederim , Saygılar


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Yeşim Timuroğlu Diğer

  Yeşim hanım bitanedir ilk doğumumu onda yaptim simdi ikinciye hamileyim aradim buldum yeni hastanesini allah izin verirsin yine doktorumda yapicam iyiki varsınz yeşim hanım


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Muharrem Kuzkaya Diğer

  Pilonidal Sinüs (kıl dönmesi) Teşhisi konuldu,
  Sayın Muharrem Bey oldukça sıcakkanlı birisi,
  Limberg Flep yöntemi ile ameliyat oldum,
  Ameliyatım çok iyi geçti, Kendisine teşekkür ederim...


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Muharrem Kuzkaya Diğer

  Eşimin yıllardır mide ağrısı zannettiği ve en son fenalaşarak 3 hastane gezdiģimiz sùreçteki son durak Muharrem beydir. Safradaki tas camur ve iltihap teshisiyle gittigimiz gun yatisini gerceklestirip ertesi gun ameliyatini yapti, kapali yontemle yapti ve basarili gecti. Diger hastaneler doktorlar gibi para tuzagina dusurmeden oyalamadan hemen almak istedi. Tavsiye ùzerine hemen karar verip gittik, çok ilgili bilgili bir doktor bunun yanìnda harika insancıl gùleryuzlu bir insan. Kesinlikle gozu kapali guvenebilirsiniz. Nereye giderse bundan sonra kendisini takip ederiz. Tesekkur ederiz.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Muharrem Kuzkaya Endoskopi

  Hayatımda gördüğüm en iyi doktor. Daha iyisini görmedim. Yaşım 18. 1 yıldır Şiddetli bulantılarım oluyordu gitmediğim hastane doktor kalmadı bir çözüm yolu bulunamadı. Bir tavsiye üzerine muharrem hocaya gittim. İlgi ve alaka harikaydı. Empati duygusu harikaydı. Bana olan yaklaşımı mükemmeldi. Sanki yıllardır tanışıyormuşcasına bir abi kardeş ilişkisi gibiydi yanında kendimi çok rahat ve güvende hissettim. Endoskopi yöntemi ile tanı konuldu ilaçlarımı kullanmaya başlayalı bulantı şikayetim neredeyse yok gibi. Muayene ve tedavi bir kenara muharrem hocanın insana olan yaklaşımı, sohbeti, bir psikriystist tadında muhabbeti, empatisi ve yakınlığı tedavim ve iyileşme sürecimde olumlu yönde büyük pay sahibiydi benim için. Muharrem hocamla ettiğim sohbeti paylaştığım konuları hiç kimseyle yapmadım belki de. Bunlar beni olumlu yönde çok etkiledi ve tedavimde büyük rol oynadı. Ona ne kadar teşekkür etsem az. İyi ki var. Gözünüz kapalı korkmadan kendinizi emanet edebilirsiniz muharrem hocaya. Herkese tavsiye ederim. Sağlıklı günler diliyorum.


  V
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Alper Eroğlu Diğer

  Op.Dr. Alper Eroğlu ( Üroloji) Eşim mesane hastasıydı.Tavsiye üzerine Op.Dr Alper Eroğlu’na müracaat ettik.İhtimamla yaptığı tetkiklerden sonra ameliyat kararı verdi.Öncelikle Dr Alper Eroğlu hastalığın tespit ve tedavisinde uzmanlaşmış cerrah ve mesleki ehliyetinin en üst düzeyde olması ile önemli bir tıp doktoru olduğunu vurgulamak isterim.Hastasına karşı empati kurması,anlayışı,sevecenliği ile müstesna bir kişiliğe sahip.Bu olumlu durumu ile itimat kazandırması bizi fazlasıyla mutlu etti.Ameliyat sırasında ekip çalışmasında uyum,hijyenik ortam ile ameliyat sonrası,hemşire ve hastane tüm çalışanlarının ihtimamlı,güler yüzlü davranışlarıyla sunulan hizmetlerin yanı sıra Op.Dr Alper Eroğlu ameliyat sonrası sık sık hasta ziyareti ile tüm gelişmeleri birebir takip etmesi iyileşme sürecini de hızlandırdı.Harika bir cerrah ve harika bir insan olduğun için sonsuz teşekkürlerimizle sonsuza dek minnettarız.Ayrıca Üsküdar Anadolu hastanesi Hemşerileri ve hasta bakıcılarınızı da sizin nezdiniz de teşekkür ediyor saygı ve şükranlarımızı sunuyoruz…Hastanız Vahide Utkan ve Eşi Nadir Utkan …
  “Op.Dr.Alper Eroğlu; Bilgi birikiminizle ve deneyiminizle bulunduğum kötü durumdan beni kurtardınız. Hasta psikolojisini çok iyi bilen, insana değer veren bir hekimsiniz her şey için tekrar tekrar teşekkürler.İYİ Kİ VARSINIZ İYİ Kİ DOKTORUMSUNUZ….Hastanız VAHİDE UTKAN …”


  S
  Doktor: Op. Dr. Muharrem Kuzkaya Laparoskopik Fıtık Tedavisi

  Öncelikle herkese merhabalar, Hocayı Doktortakvimi.com da görüp randevu alıp Kasık fıtığı kontrolüne geldim ve kendinden çok memnun kaldım teşekkür ederim.


  E
  Doktor: Op. Dr. Alper Eroğlu Prostat Biyopsisi

  Ben doktor beye 9.7.2019'da prostat ameliyatı oldum. Bu arada bundan yedi sene önce babam idrar yollarından mikrop kapmıştı 21 günlük tedavinin ardından babam normal hayatına doktor bey sayesinde döndü. Gözlemlediğim bir özelliği ise hastalar iyileşene kadar tetkik, tedavi, gerekirse tekrar ameliyat yapar. Günler, haftalar, aylar sürse bile bıkmadan, usanmadan takip eder. İyi ki varsınız hocam, ilginize alakanıza çok teşekkür ederim.


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Alper Eroğlu Lazerle Prostat Cerrahisi

  Uzun zamandır prostat sıkıntısı çekiyordum birazda korkuyordum açıkcası, birkaç arkadaşım Alper beyi tavsiye etti bende gitmeye karar verdim. dr Alper beyi iyiki tanımışım başta hastasına yaklaşımı ile bütün korkularım bitti. birkaç tetkikten sonra ameliyat olmam icap ettiğini söyledi bende hiç düşünmeden Alper beye ameliyat oldum.beni kısa sürede sağlığıma kavuşturdu eski yaşantıma sorunsuz bir şekilde devam etmemi sağladı.Böyle problemi olan beylerin Alper beye görünmelerini tavsiye ederim .


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Muharrem Kuzkaya Anal fisür

  ALLAH BÜYUK! 06.02.2019 Muharrem Kuzkaya bana anal fisür ve longo ameliyatı yaptı.Bu doktor Allahın izni ile en iyi şekilde 6 senelik çektigim acıyı tedavi etti.Muharrem Kuzkaya cok iyi bir insan,çünkü ona gelen hastalara merhametle ve ince düşüncesi ile davraniyor.,sanki siz onun kardeşisiniz.Allah ona,onun ailesine ve onu yetiştirdiği annesine ve babasina saglık ve kuvanç versin.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar