Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Yunus Emre Hastanesi

Mimar Sinan Mah. Otopark Arkası Sk. No:18

34672 , Üsküdar ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Yunus Emre Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Yunus Emre Hastanesi İstanbul ilinde Mimar Sinan Mah. Otopark Arkası Sk. No:18 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Hüseyin Altun Diğer

  2ay önce burun ameliyatı oldum başta çok soru işaretlerim vardı ama şuan iyi ki diyorum, üslubu ve yaklaşımı ile size bir şekilde o güveni veriyor. Hiç egosu olmayan ve istenileni çok iyi anlayıp ona göre yapan bir doktordur. Ve genelde doktorlara baktığım da genel de hep aynı tip burun görürdüm fakat kendisinin kim neyi nasıl istiyorsa ona göre yaptığına gittiğim kontrollerde, kontrole gelen diğer hastalarındaki burunları görerek bire bir şahit oldum :) ben doğal olsun diye ısrarla istedim. Bu isteğim üzerine gerçekten çok doğal bir şekil vermiş ve şuan 2.ayimda hala ödem varken kimse ameliyat olduğumu anlamıyor ben sorduğumda çok doğal olmuş deniliyor. Düşünen herkese tavsiye ederim sevgiler :)


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Nazan Aydoğdu Soy Diğer

  Tüm hamileliğim sürecinde gebelik takibimi Nazan hanım ile gerçekleştirdik, kendisi çok donanımlı ve deneyimli bir doktor. Tecrübesi ile sizi gereksiz durumların içine sokmuyor. Kendisine böyle bir doktor olduğu için tekrar teşekkürler


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Erhan Yanlar Diğer

  Efsane bir doktor o kadar işini iyi yapıyor ki annem sayesinde diz ağrılarından kurtuldu çok güler yüzlü, pozitif, insanı rahatlatan bir yapısı var.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Selma Songülalp Diğer

  Ben yunus emre hastanesinde başka doktorla ilk doğumumu yaptım sonrasinda doktorum hasteneden ayrıldı yerine benim güler yüzlü bi cir bıcır dünyalar tatlısı doktorum geldi benim 2 kardeşimin de 2cocugunu sağlıkla kucağımıza almamıza vesile oldu artık hasta doktor değilde abla kardeş olduk bende tavsiye üzerine gitmiştim kendisine iyi ki de gitmişim hiç tereddüt etmeden gidebilirsiniz emin olun pişman olmazsınız şimdi başka bı ile taşındım yana yakıla doktor arıyorum ama Selma hocam gibi bulabilrmiyim bilmiyorum sizi çok seviyorum doktorum


  D
  Doktor: Op. Dr. Nazan Aydoğdu Soy Diğer

  36 haftalık gebeyim başından beri Nazan Hocama gidiyorum inanılmaz ilgili ve işinin ehli kendisini çoook seviyorum. Milyonlarca soru sormama rağmen hepsine tek tek cvp alacağım tek doktor. Allah razı olsun inşaAllah doğumumda da beraber olacağız ☺️


  S
  Doktor: Uzm. Dr. Göksel Verim Diğer

  İlgili doktordan 2019 Ekim ayında ananemin alt kaçırma sorunu için randevu aldık. Kalp ilacı kullanan kişinin ASLA kullanmaması gereken bir ilacı ananeme yazdı. 1 ayda ananem çok kötü hale geldi yoğun bakıma kaldırıldı. Doktor bize ilacın hiçbir yan etkisinden bahsetmedi. Ananemin kullandığı ilaçları göstermemize rağmen bile bile bize kalp hastalarının kullanmaması gereken ilacı yazdı. Hakkımızı asla helal etmiyoruz.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ali Sarıbıyık Diğer

  Güvenilir, işinin ehli harika bir doktor. 9 yıl önce Kalkaneus kırığından kalma arızayı gidererek beni eski sağlığıma kavuşturan sevgili doktoruma teşekkür ederim. Şimdiden kendimde güzel değişimler farkettiğim ozon terapiyi önerdiği için minnettarım. Başarılarınız daim olsun hocam.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Erhan Yanlar Kızımın dizindeki ağrı

  Kızımın dizinde oluşan ağrı nedeniyle Erhan beye gitmiştik. Erhan bey öncelikle bizi çok güzel karşıladı. Kızımın şikayetlerini çok dikkatli ve ilgili bir şekilde dinledi. Sonra çok detaylı ve titiz muayenesi yaptı ve bize de ağrının neden kaynaklandığını tedavi için yapıcaklarını çok açık ve net bir şekilde anlattı. Kafamızda en ufak bir tereddüt kalmadı.ve gerçekten kızım tüm şikayetlerinden kurtuldu. Bu kadar ilgili bu kadar işini iyi yapan teşhis ve tedavi konusunda nokta atışı yapan müthiş bir doktor. Bir o kadar da güler yüzlü. Teşekküreler.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Selma Songülalp

  Bütün muayenelerim ve doğumumu gerçekleştiren mükemmel bir doktor. Sezeryan oldum ağrı kesici bile kullanmama gerek kalmadı diyebilirim eli çok hafif. Şuan 2.ye hamileyim yine kendisine gitmeyi düşünüyorum herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar