Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Pamukkale Üniv. Eğitim Uyg. Araş. Hastanesi Kınıklı

Çamlaraltı, Kınıklı Cd No:37 Kınıklı Kampüsü

20160 , Denizli ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Tıp Fakültesi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Göksel Altınışık Diğer

  Prof. Dr. Göksel ALTINIŞIK ERGUR Değerli hocam a teşekkür etmek isterim . Annem yürüyemediği için hastaneye götüremedik . Değerli Göksel Hocam bize görüntülü görüşme ile çok büyük destek oldu . Sıkıntımızı uzun uzun dinledi .
  Oldukça detaylı bilgiler verdi .
  Güler yüzü , anlayışlı yaklaşımı , engin bilgisi ile bize yol gösterici oldu . Kendisine sonsuz teşekkürler ederiz .

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Göksemin Demir Acar Diğer

  30.11.2022 tarihinde Dr hanıma babam için gittik.Babam parkinson hastası.Dr hanımın bizleri ve hastasını dinlemesi ,bilgisi, ilgisi muhteşemdi. Kendisine naifliği ve yönlendirmeleri için çok teşekkür ederim. Uzun zamandır böyle mükemmel bir dr ile karşılaşmamıştım. İyi ki var....Herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Levent Sinan Bir Diğer

  ms tedavisine 4yıl önce Sinan hoca ile başladım.Bu konuda kendini sürekli geliştiren, bilgili ve ilgili bir doktor.Verdiği bilgiler net, 1 yılı aşkındır gayet iyi hissediyorum.Kesinlikle güvenebilirsiniz.

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Akın Özden Diğer

  Sevgili Akın beye şüpheli tiroit pataloji raporum ile gittim. Daha önce herhangi bir operasyon geçirmediğim için ve kanser şüphesi bulunduğu için oldukça tedirgindim. Kendisi oldukça detaylı bir şekilde ilgilendi, tüm sorularıma içtenlikle yanıt verdi ve mesleki bilgisinin ne kadar ileri olduğunu daha ilk randevuda hissettirdi. Bir hafta içerisinde operasyonumu geçirdim, tiroitlerim alındı. Beş gün hastanede yattım bu süreçte doktorumuz sürekli kontrole geldi ve hastalarının tedavi süreci ile yakından ilgilendi. Ameliyat sonrası ağrım oldukça azdı. Tüm süreci onun sayesinde kolaylıkla ve iç rahatlığı ile atlattım. Kendisine çok teşekkür ederim sayenizde sağlığıma kavuştum hocam

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Barış Altaylı Diğer

  Dudak dolgusu ve botoks işlemleri yaptırdım. Eli o kadar hafif ki hiçbir şey hissetmedim. Benim için en önemlisi doğal bir sonuç elde etmek ve yapay görüntü oluşmamasıydı. Tüm beklentilerim karşılandı, yaptırdığım işlemlerden çok çok memnun kaldım.

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Barış Altaylı Diğer

  Barış hocaya meme büyütme ameliyatı oldum. Çok nazik ve tatlı bir doktor. Ameliyat aşamalarının tamamında süreç o kadar güzel ilerledi ki kendimi çok şanslı hissettim. Ameliyatın sonrasında hiç ağrım olmadı ameliyattan sonraki gün hiç ameliyat olmamış gibi rahattım. Ameliyat sonucumdan ise çok memnunum, beklentilerimin çok üstünde başarılı bir ameliyat oldu.

  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Uğur Sungurtekin Diğer

  Esimin kolon kanseri ameliyatı önce Allah sonra kendisi sayesinde çok başarılı geçti. Sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz, Allah kendisinden razı olsun...

  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Barış Altaylı Diğer

  Burnumda kemer ve sarkıklık vardı ve tam istediğim gibi bir burun şekline sahip oldum barış bey sayesinde :) Ameliyattan sonra gözlerimin altında hiç morarma olmadı çok çabuk atlattım ve de barış bey tüm sorularıma cevapladı hiç meraklı bırakmadı beni çok sempatik birisi:))Ameliyatından da çok memnun kaldım :)

  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Barış Altaylı Diğer

  55 yaşında öğretmenim.Barış bey bana göz kapağı estetiği yüz gençleştirme ve yağ enjeksiyonu ameliyatı yaptı. Ameliyattan önce göz kapaklarım sarkık ve göz altlarımda torbalanma vardı. Bir de yüzümde sarkma ve kırışıklıklar vardı.Barış bey harika bir ameliyat gerçekleştirdi ve tüm şikayetlerim düzeldi. Kendisine teşekkür ediyorum.

  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Barış Altaylı Diğer

  Barış hocaya çok teşekkür ederim çok ilgilendiler soruma hep cevap verdiler burnumda eğrilik ve önde biraz sıkıntı vardı barış hocayla konuştuk nasıl yapacağımızı gereken belgeleri hazırladık sonra Ameliyata tarihi aldık gerçekten çok barışılı bir ameliyat oldu istediğim gibiydi asla pişman olmayacağım ameliyatı gerçekleştirdim. Ağrım olmadı hiç çok kısa sürede toparladım ve taburcu oldum. her şey için çok teşekkür ederim ellerine sağlık

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar