Perla Psikoloji Merkezi, psikolog ve psikolojik danışmanlardan oluşan eğitim ve danışmanlık merkezidir. En önemli amacımız; meslektaşlarımız ile uzman desteğine ihtiyaç duyan bireyleri buluşturmaktır... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Perla Psikoloji

Bostanlı Mahallesi Şehit Cengiz Topel Caddesi No:32/1-5

35530 , Karşıyaka ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Perla Psikoloji Merkezi, psikolog ve psikolojik danışmanlardan oluşan eğitim ve danışmanlık merkezidir.
En önemli amacımız; meslektaşlarımız ile uzman desteğine ihtiyaç duyan bireyleri buluşturmaktır. Perla Psikoloji; güvenilir, danışan-terapist ilişkisine önem veren ve etik ilkere sadık bir kurum olarak, danışanlarımızın problem çözme becerilerinin gelişmesi, farkındalıklarının artması ve hayat kalitelerinin yükselmesi amacıyla her yaştan bireye bir çok alanda koruyucu ve önleyici psikolojik destek sağlamaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
9 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  Ü
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Kl. Psk. Fatih Mehmet Aktürk EMDR Terapi

  Pandemi döneminde kaygılarımın iyice artması nedeniyle psikolog arayışına girmiştim. 2021 Nisan ayında Fatih Bey'i buldum ve çok samimi, içten bir süreç geçirdim. Kaygılarımı nasıl yönetebileceğimi öğrendim. Aslında farkında olmadığım bir çok şeyin farkına vardım. Çok temiz ve ilgili bir ofisle karşılaşmakta beni oldukça mutlu etti. Çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Kl. Psk. Fatih Mehmet Aktürk Psikoloji Randevusu

  Kendimi çıkmazda hissettiğim bir dönemde şans eseri Fatih bey ile tanıştım. Her şeyden umudumu kesip hayatla olan bağlarımı koparmıştım ama psikoloğum sayesinde yeni bir sayfa açtım ve şimdi çok daha iyiyim. İyi ki varsınız Perla Psikoloji..


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Kl. Psk. Fatih Mehmet Aktürk Aile İçi İletişim Sorunları

  Fatih Bey ile 8. seansımızı gerçekleştirdik. Boşanma sürecinde olan evliliğimiz için başvurmuştuk. Bizimle hem çift halinde hem bireysel olarak görüşmeler gerçekleştirdi. Aslında bireysel sorunlarımızdan kaynaklandığını farkettik ve bu sorunlar üzerine beraber çalıştık. Fatih Bey ile tanışmamız sayesinde evliliğimizi bitirme sürecinin yerini, birbirimizi yeniden tanıma süreci aldı. Hala bireysel olarak görüşmelerimiz devam etmekte. Kendisine sıcak yaklaşımı ve güven sağlayan samimiyeti için teşekkür ederim.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Kl. Psk. Fatih Mehmet Aktürk Psikoloji Randevusu

  Referans aracılığıyla kendisini tanıma şansım oldu. Meslektaşım aynı zamanda. Kendi terapi sürecimi fatih beyle değerlendirmek ve görmek istedim. Sürecimiz devam etmekte. Yaşadığım yoğun anksiyete ve problemle baş etme yetilerimin zayıflığı neticesinde terapi sürecine başladık. Kullandığı bilişsel davranışçı terapi ve EMDR ile tüm uygulanan tekniklerin detayını aktarması ve her seans beni neyin beklediğini bilmem bana ayrıca güven verdi, hala veriyor. Bunun dışında Perla merkezinin sıcak ve güler yüzlü çalışanlarınada teşekkür ediyorum. Şimdilik herşey yolunda. 5 seanslık bir görüşme sağlamış olmamıza rağmen bilişsel olarak çarpık inançlarını sorgular ve kendimi daha iyi anlar oldum. Anksiyete kısmi azalsada yavaş yavaş kendimdeki farkındalığı görmek beni mutlu ediyor. Tek istediğim şey bu durumun kalıcı olması. O yüzden terapiye düzenli aralıklarla kesinlikle devam edeceğim.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Tuğçe Taşdelen Psikoloji Randevusu

  Geçen dönem kreşte sorun yaşadığımız için Tuğçe hanımı bulduk ve gittik. Çok ilgili davrandı hem cocuğumuzla hem bizimle görüştü. Çocuğum bize ve öğretmenlerine karşı kötü davranıyordu. Birkaç seanstan sonra hem biz çocuğa nasıl davrancagimizi öğrendik hem çocuk problemli davranışı azalttı. Tam bir çocuk psikoloğu Tuğçe hanım.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Elçin Boz Çocuk ve Ergen Terapisi

  Elçin hanıma oğlumu götürüyorum kaka tutma ve kekeleme sorumuz var hala tedaviye devam ediyoruz ama ilerleme farkediliyor kendi davranışlarımızda bile hatalarımız olduğunu bize gösterdi oğlumla da arası çok iyi oğlum severek gidiyor oyun ablasına gidelim diyor emekleri ilgisi için teşekkürler gönül rahatlığı ile gelebilirsiniz pozitif yapısı sizi zaten rahatlatacaktır ben oğlum için iyi olacağına inanıyorum


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Elçin Boz Çocuk ve Ergen Terapisi

  Oglumun kaka problemi vardi. Tuvaletini bezine yapmak istiyor ve kakasini tutuyordu. Artik bizi cok zorlar hale gelmisti. Elcin hanimin ogluma uyguladigi tedavi ile olumlu sonuclar almaya basladik. Bizi dogru yonlendirmeleri, ilgisi ve tum yardimlari icin tesekkur ederim. Her aileye icim rahat tavsiye ederim


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Kl. Psk. Fatih Mehmet Aktürk EMDR Terapi

  Yaklaşık iki aylık bir süreç içerisinde görüşme sağladık , oldukça etkili çalışma şekli ve empati yapabilme yeteneği ile problemlerimi aktarabilmemi kolaylaştırdı. Danışmanlık merkezindeki sıcakkanlı tutum ve terapi odasındaki özel alan korunarak bir ilerleme sağladı. EMDR terapisini uygulamadan öncesi ve sonrasında bilgilendirmelerde bulundu. Kendisinden oldukça memnum kaldım. Hala görüşme sağlamaktayız , terapi öncesi ve sonrası geri bildirimleri kendimi iyi hissetmemi sağladı. Bunun için kendisine teşekkürlerimi iletiyorum. Gönül rahatlığı ile ulaşabilirsiniz.

  Uzm. Kl. Psk. Fatih Mehmet Aktürk

  güzel geri bildirimleriniz için teşekkür ederim :)


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Elçin Boz Çocuk ve Ergen Terapisi

  Kızımın okulundan yönlendirmeleri sonucunda elçin hanıma başvurduk. Anaokulu öğretmeni sınıfta çok çekingen olduğunu, arkadaş edinemediğini söyledi. Ayrıca dikkatini zor toparladığını da ilettiler. İnsanlara karşı çok çekingen, zor ısınan kızım Elçin ablası ile hemen kaynaştı. Oyun Terapisi seanslarından oldukça fayda gördük. Kızım özgüven sorununda oldukça yol aldı. Ayrıca dikkati için kızıma uyguladığı testler, bize yönlendirmeleri faydalı oldu. Güleryüzlü ve sıcakkanlı biri, kendisini iyi ki tanımışız..


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar